XVII. Hungarian Open 2021 / 1.nap

Versenyengedély szám
344/A-11/02/2021

A Fehér úti Nemzeti Lőtéren a belépésnél mindenkitől kérjük a védettségi igazolványt, vagy annak hiányában egy 48 órával korábban elvégzett negatív SARS-CoV-2 PCR tesztet. A csarnok közösségi tereiben a maszk használatát kérjük!

A beléptetési pontnál, testhő mérést fogunk végezni!

 

 

 

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2021-11-19
A verseny vége
2021-11-19
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000,- /egy indulás, 6000,- /két indulás, 9000,- /három indulás
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005
A magyar nevező egyesületek számára a nevezési díj befizetésének a határideje 2021.11.05. péntek 10.00. Akik ezt elmulasztják, törölni fogjuk az indulók sorából!

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Hegedűs László
1999
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Balogh Gergely
1973
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Takács László
1959
Egri PLE
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Lazebnyk Oleksii
1989
UKR
Fomin Serhii
1986
UKR
Ohorodnyk Serhii
1989
UKR
Kolodii Oleksandr
1986
UKR
Kiril Kirov
2000
BUL
Sharma Hemant
1989
IND
Chumachenko Heorhii
2004
UKR
Sukmana Wira
1994
INA
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Bobrowski Kacper
1991
POL
Sumara Rafal
1973
POL
KALLIO Joonas
1988
FIN
Savola Esa
2000
FIN
Karel Vladimir
1966
SVK
Mravunac Zvonimir
1977
CRO
Petrov Duško
1988
SRB
Andrei Alferin
1994
MDA
Dubovy Jindrich
1980
CZE
Schejbal Pavel
2000
CZE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 9 558,0 7 Mester
2 Kiril Kirov 2000. BUL 579,0 24 I. osztály
3 Schejbal Pavel 1980. CZE 576,0 25 I. osztály
4 Petrov Duško 1988. SRB 572,0 18 I. osztály
5 Dubovy Jindrich 1980. CZE 572,0 12 I. osztály
6 KALLIO Joonas 1988. FIN 569,0 13 II. osztály
7 Savola Esa 2000. FIN 568,0 10 II. osztály
8 Fomin Serhii 1986. UKR 568,0 8 II. osztály
9 Hegedűs László 1999. UTE 565,0 13 II. osztály
10 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 564,0 11 II. osztály
11 Tátrai Miklós 1986. BHSE 562,0 17 II. osztály
12 Szűcs Gergely 1977. UTE 561,0 10 II. osztály
13 Tóth Gábor 1973. UTE 561,0 8 II. osztály
14 Kolodii Oleksandr 1986. UKR 560,0 10 II. osztály
15 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 560,0 8 II. osztály
16 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 559,0 12 III. osztály
17 Sumara Rafal 1973. POL 558,0 12 III. osztály
18 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 557,0 10 III. osztály
19 Lazebnyk Oleksii 1989. UKR 557,0 7 III. osztály
20 Andrei Alferin 1994. MDA 554,0 10 III. osztály
21 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 549,0 12 III. osztály
22 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 548,0 13 III. osztály
23 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 548,0 13 III. osztály
24 Ohorodnyk Serhii 1989. UKR 547,0 8 III. osztály
25 Jambrik István 1968. BHSE 540,0 8 III. osztály
26 Bobrowski Kacper 1991. POL 519,0 5 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Schejbal Pavel 1980. CZE 244,4 0
2 KALLIO Joonas 1988. FIN 240,8 0
3 Dubovy Jindrich 1980. CZE 220,7 0
4 Kiril Kirov 2000. BUL 196,8 0
5 Hegedűs László 1999. UTE 176,6 0
6 Petrov Duško 1988. SRB 156,6 0
7 Fomin Serhii 1986. UKR 135,0 0
8 Savola Esa 2000. FIN 113,3 0

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Palánki Klaudia
2000
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Farkas Bernadett
1987
APLE
Kresalek Noémi
1990
APLE
Simon Hajnalka Viktória
1978
MAFC
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Afonchenko Inna
1999
UKR
Mosina Halyna
1981
UKR
Nahorna Anna
2001
UKR
AVRAMENKO Halyna
1986
UKR
Czechowicz Karolina
1995
POL
Milenina Hanna
1996
POL
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Karri Ritva
1960
FIN
Kutzer Barbara
1990
GER
Polishchuk Mariia
1990
GER
Arunovic Zorana
1986
SRB
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Liddon Jessica
1993
MATE-GEAC
Sabina Suljic
1979
SLO
Zlatka Hlebec
1984
CRO
Dedova Anna
CZE
Salavcova Hana
CZE
Schejbalova Veronika
CZE
Tichackova Klara
CZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Arunovic Zorana 1986. SRB 576,0 19 I. osztály
2 Sike Renáta 1978. BHSE 574,0 13 I. osztály
3 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 572,0 15 I. osztály
4 AVRAMENKO Halyna 1986. UKR 566,0 14 II. osztály
5 LIDDON Jessica 1990. SCO 565,0 13 II. osztály
6 Palánki Klaudia 2000. UTE 563,0 9 II. osztály
7 Schejbalova Veronika Nincs CZE 561,0 12 II. osztály
8 Polishchuk Mariia 1990. GER 561,0 12 II. osztály
9 Dedova Anna Nincs CZE 558,0 13 III. osztály
10 Kutzer Barbara 1990. GER 556,0 11 III. osztály
11 Karri Ritva 1960. FIN 555,0 11 III. osztály
12 Afonchenko Inna 1999. UKR 552,0 6 III. osztály
13 Milenina Hanna 1996. POL 548,0 11 III. osztály
14 Mosina Halyna 1981. UKR 543,0 9 III. osztály
15 Sabina Suljic 1979. SLO 542,0 13 III. osztály
16 Czechowicz Karolina 1995. POL 500,0 1 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Arunovic Zorana 1986. SRB 241,5 0
2 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 240,5 0
3 LIDDON Jessica 1990. SCO 220,2 0
4 Polishchuk Mariia 1990. GER 198,1 0
5 Schejbalova Veronika Nincs CZE 176,9 0
6 Palánki Klaudia 2000. UTE 156,5 0
7 Sike Renáta 1978. BHSE 136,8 0
8 AVRAMENKO Halyna 1986. UKR 113,3 0

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Szalai Mihály
1972
APLE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Péni István Márton
1997
UTE
Kostyk Oleksandr
1988
UKR
Petrenko Dmytro
1981
UKR
Valovanis Sergii
1987
UKR
Halvorsen Ole Martin
2000
NOR
Teisrud Aleksander
1999
NOR
Nordhagen Vegard
1999
NOR
Singh Sukhdeep
1994
IND
Gustafian Fathur
1998
INA
Rasyiid Wibowo Davin
1999
INA
Klopcic Nejc
1999
SLO
Kadunc Maj
1998
SLO
Bartosek Marek
1989
CZE
Patrik Jakopicek
2000
SLO
Simon Potrc
1977
SLO
Banari Eugeniu
1987
MDA
Milutin Stefanovic
1985
SRB
Grubka Piotr
1990
POL
KURKI Juho
1991
FIN
Lauri Syrja
FIN
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 6 324,0 0 Mester
2 Péni István Márton 1997. UTE 629,9 0 Mester
3 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 623,5 0 Mester
4 Hári Péter 1989. BHSE 622,9 0 I. osztály
5 Nordhagen Vegard 1999. NOR 621,7 0 I. osztály
6 Halvorsen Ole Martin 2000. NOR 620,3 0 I. osztály
7 Klopcic Nejc 1999. SLO 617,7 0 I. osztály
8 Petrenko Dmytro 1981. UKR 616,2 0 II. osztály
9 Teisrud Aleksander 1999. NOR 615,4 0 II. osztály
10 KURKI Juho 1991. FIN 612,9 0 II. osztály
11 Kadunc Maj 1998. SLO 612,0 0 II. osztály
12 Simon Potrc 1977. SLO 609,8 0 II. osztály
13 Valovanis Sergii 1987. UKR 605,5 0 II. osztály
14 Kostyk Oleksandr 1988. UKR 603,6 0 II. osztály
15 Grubka Piotr 1990. POL 601,7 0 II. osztály
16 Bartosek Marek 1989. CZE 601,1 0 II. osztály
17 Patrik Jakopicek 2000. SLO 595,7 0 III. osztály
18 Banari Eugeniu 1987. MDA 575,8 0 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 251,6 0
2 Péni István Márton 1997. UTE 250,9 0
3 Hári Péter 1989. BHSE 227,4 0
4 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 206,4 0
5 Klopcic Nejc 1999. SLO 184,4 0
6 Nordhagen Vegard 1999. NOR 162,7 0
7 Halvorsen Ole Martin 2000. NOR 142,3 0
8 Petrenko Dmytro 1981. UKR 106,9 0

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Szalai Fatime
1999
APLE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Toma Dorina
1999
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Yatsenko Svitlana
1993
UKR
Lykova Violeta
2001
UKR
Korniichenko Anastasiia
2001
UKR
Yevtushenko Uliia
2003
UKR
Loevseth Mari
2000
NOR
Engevik Tonje
1999
NOR
Reksten Johanna
1999
NOR
Stette Karina
2000
NOR
Bjoerkedal Anita
2000
NOR
Haugen Milda Marina
2000
NOR
Oppedal Benedikte
1997
NOR
Sabina Thurnwaldova
2000
CZE
Roderica Tioho Ivana
2000
INA
Salsabela Khairunnisa
1998
INA
Laila Mubarokah Dewi
1999
INA
DARYANTI Monica
1994
INA
Diana Benikova
1998
Bratislava-SVK
HYBLEROVÁ Jana
1991
SVK
Vukasinovic Sanja
1997
SRB
Lukic Suzana
1998
SLO
Urska Hrasovec
1999
SLO
ŠPINDLER NUŠA
1998
SLO
Ecaterina Pehboeck
1993
MDA
Emmi Hyrkas
FIN
Sonja Siitonen
FIN
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Loevseth Mari 2000. NOR 629,6 0 Mester
2 Haugen Milda Marina 2000. NOR 629,1 0 Mester
3 Toma Dorina 1999. UTE 627,6 0 Mester
4 Emmi Hyrkas Nincs FIN 627,5 0 Mester
5 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 626,1 0 Mester
6 Reksten Johanna 1999. NOR 625,6 0 Mester
7 Stette Karina 2000. NOR 625,1 0 Mester
8 Salsabela Khairunnisa 1998. INA 624,9 0 Mester
9 Vukasinovic Sanja 1997. SRB 624,5 0 Mester
10 DARYANTI Monica 1994. INA 624,3 0 Mester
11 Roderica Tioho Ivana 2000. INA 623,7 0 Mester
12 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 623,3 0 Mester
13 Engevik Tonje 1999. NOR 623,2 0 Mester
14 Oppedal Benedikte 1997. NOR 623,2 0 Mester
15 Sabina Thurnwaldova 2000. CZE 622,8 0 I. osztály
16 Yatsenko Svitlana 1993. UKR 622,0 0 I. osztály
17 Urska Hrasovec 1999. SLO 622,0 0 I. osztály
18 Diana Benikova 1998. SVK 621,7 0 I. osztály
19 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 620,7 0 I. osztály
20 Lukic Suzana 1998. SLO 620,5 0 I. osztály
21 Biatovszki Mira 1992. UTE 619,7 0 I. osztály
22 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 619,2 0 I. osztály
23 Bjoerkedal Anita 2000. NOR 616,2 0 II. osztály
24 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 614,7 0 II. osztály
25 Ecaterina Pehboeck 1993. MDA 613,7 0 II. osztály
26 ŠPINDLER NUŠA 1998. SLO 612,7 0 II. osztály
27 Farkas Ágnes 1997. MATE-GEAC 606,6 0 II. osztály
28 Hanák Gabriella 1996. BHSE 605,5 0 II. osztály
29 Sonja Siitonen Nincs FIN 601,5 0 II. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Haugen Milda Marina 2000. NOR 250,7 0
2 Reksten Johanna 1999. NOR 249,1 0
3 Loevseth Mari 2000. NOR 228,2 0
4 Salsabela Khairunnisa 1998. INA 207,8 0
5 Stette Karina 2000. NOR 187,0 0
6 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 166,6 0
7 Toma Dorina 1999. UTE 145,4 0
8 Emmi Hyrkas Nincs FIN 123,4 0

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Tóth Balázs
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Bánfi György
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Máté
2002
UTE
Rico Vergian Dhinatha Ikadek
2002
INA
Iqbal Raia Prabowo Muhammad
2005
INA
Satria Bahari Alif
2004
INA
Ioldea Luca
2001
ROU
Andrew Walker
2003
SCO
Laulainen Arttu
2002
FIN
Daniel Leontean
2001
MDA
Oboroc Petru
2004
MDA
Cunda Martin
CZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 574,0 17 Ifjú Mester
2 Ioldea Luca 2001. ROU 572,0 19 Ifjú Mester
3 Andrew Walker 2003. SCO 568,0 15 Aranyjelvény
4 Laulainen Arttu 2002. FIN 566,0 12 Aranyjelvény
5 Iqbal Raia Prabowo Muhammad 2005. INA 565,0 14 Aranyjelvény
6 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 561,0 18 Ezüstjelvény
7 Daniel Leontean 2001. MDA 559,0 12 Ezüstjelvény
8 Satria Bahari Alif 2004. INA 555,0 8 Ezüstjelvény
9 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 554,0 13 Ezüstjelvény
10 Tóth Máté 2002. UTE 553,0 10 Ezüstjelvény
11 Cunda Martin Nincs CZE 551,0 8 Ezüstjelvény
12 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 551,0 8 Ezüstjelvény
13 Chumachenko Heorhii 2004. UKR 549,0 8 Ezüstjelvény
14 Rédecsi Máté 2004. BHSE 548,0 12 Ezüstjelvény
15 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 547,0 9 Ezüstjelvény
16 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 546,0 10 Ezüstjelvény
17 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 540,0 5 Bronzjelvény
18 Oboroc Petru 2004. MDA 516,0 6 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Iqbal Raia Prabowo Muhammad 2005. INA 238,9 0
2 Laulainen Arttu 2002. FIN 237,7 0
3 Andrew Walker 2003. SCO 216,3 0
4 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 195,1 0
5 Rico Vergian Dhinatha Ikadek 2002. INA 173,6 0
6 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 154,3 0
7 Ioldea Luca 2001. ROU 134,2 0
8 Daniel Leontean 2001. MDA 113,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Berde Viktória
2001
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Varga Éva
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Sulistyadewi Tirthajaya Lily
2001
INA
Alexa Benvenuta
2004
INA
Perdana Putri Darmoyo Arista
2005
INA
HARISTIADE Daria
2001
ROU
Evans Lucy
2003
SCO
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Hakala Ella
2004
FIN
Adels Nina
2001
GER
Rosteck Charlotte
2001
GER
Martinovic Evita
2001
GER
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 572,0 18 Ifjú Mester
2 HARISTIADE Daria 2001. ROU 567,0 15 Aranyjelvény
3 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 565,0 12 Aranyjelvény
4 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 564,0 12 Aranyjelvény
5 Berde Viktória 2001. KSI SE 563,0 14 Aranyjelvény
6 Perdana Putri Darmoyo Arista 2005. INA 561,0 16 Ezüstjelvény
7 Lucy Evans 2002. SCO 560,0 13 Ezüstjelvény
8 Varga Zalay Babett 2002. UTE 560,0 8 Ezüstjelvény
9 Hakala Ella 2004. FIN 555,0 7 Ezüstjelvény
10 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 553,0 6 Ezüstjelvény
11 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 552,0 10 Ezüstjelvény
12 Tichackova Klara Nincs CZE 549,0 9 Ezüstjelvény
13 Salavcova Hana Nincs CZE 542,0 4 Bronzjelvény
14 Sulistyadewi Tirthajaya Lily 2001. INA 538,0 7 Bronzjelvény
15 Adels Nina 2001. GER 538,0 5 Bronzjelvény
16 Martinovic Evita 2001. GER 537,0 6 Bronzjelvény
17 Lázár Míra 2006. Csepel LE 537,0 3 Bronzjelvény
18 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 535,0 8 Bronzjelvény
19 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 530,0 6 Bronzjelvény
20 Alexa Benvenuta 2004. INA 529,0 5 Bronzjelvény
21 Nahorna Anna 2001. UKR 525,0 8 Bronzjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Berde Viktória 2001. KSI SE 238,7 0
2 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 237,3 0
3 HARISTIADE Daria 2001. ROU 213,9 0
4 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 194,2 0
5 Varga Zalay Babett 2002. UTE 173,2 0
6 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 152,7 0
7 Lucy Evans 2002. SCO 132,5 0
8 Perdana Putri Darmoyo Arista 2005. INA 113,1 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Kozma Bence
2002
APLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Rácz Áron
2006
BHSE
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Klenczner Márton
2001
MATE-GEAC
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Grimsrud Vebjorn
2004
MATE-GEAC
Olsen Oliver
2001
NOR
Grimsrud Sigmund
2001
NOR
Voss Martin
2001
NOR
Bernhoft-Osa Tobias
2002
NOR
Hrynyk Danylo
2004
UKR
Nurrahman Ali
2001
INA
Nur Pradana Raditya
2004
INA
Perwira Hadiputra Muhammad
2002
INA
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Barta Robert
2006
SVK
Pavlik Adrian
2003
Striebornik-SVK
Lukic Luka
2004
SLO
Schröpfer František
2002
CZE
Esmanciuc Alexandr
2004
MDA
Varzari Emil
2005
MDA
Ivanović Marko
SRB
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Ferenc 2003. Csepel LE 625,7 0 Ifjú Mester
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 624,0 0 Ifjú Mester
3 Rácz Áron 2006. BHSE 622,4 0 Ifjú Mester
4 Wittmann Péter 2003. APLE 621,7 0 Ifjú Mester
5 Perwira Hadiputra Muhammad 2002. INA 619,3 0 Ifjú Mester
6 Bernhoft-Osa Tobias 2002. NOR 618,8 0 Aranyjelvény
7 Lukic Luka 2004. SLO 618,6 0 Aranyjelvény
8 Nurrahman Ali 2001. INA 618,5 0 Aranyjelvény
9 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 617,3 0 Aranyjelvény
10 Glázer Gergely Bence 2002. UTE 616,0 0 Aranyjelvény
11 Grimsrud Sigmund 2001. NOR 615,5 0 Aranyjelvény
12 Voss Martin 2001. NOR 615,1 0 Aranyjelvény
13 Olsen Oliver 2001. NOR 615,0 0 Aranyjelvény
14 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 614,5 0 Aranyjelvény
15 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 614,5 0 Aranyjelvény
16 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 612,4 0 Aranyjelvény
17 Schröpfer František 2002. CZE 612,0 0 Aranyjelvény
18 Nur Pradana Raditya 2004. INA 611,9 0 Ezüstjelvény
19 Hrynyk Danylo 2004. UKR 611,8 0 Ezüstjelvény
20 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 611,0 0 Ezüstjelvény
21 Grimsrud Vebjorn 2004. NOR 609,5 0 Ezüstjelvény
22 Kozma Bence 2002. APLE 609,5 0 Ezüstjelvény
23 Lauri Syrja Nincs FIN 609,2 0 Ezüstjelvény
24 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 608,3 0 Ezüstjelvény
25 Lakner Áron 2004. MATE-GEAC 606,9 0 Ezüstjelvény
26 Szegedi Máté 2004. UTE 603,6 0 Ezüstjelvény
27 Pavlik Adrian 2003. SVK 603,4 0 Ezüstjelvény
28 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 601,8 0 Ezüstjelvény
29 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 599,0 0 Ezüstjelvény
30 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 596,6 0 Ezüstjelvény
31 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 596,3 0 Ezüstjelvény
32 Barta Robert 2006. SVK 588,6 0 Bronzjelvény
33 Varzari Emil 2005. MDA 587,4 0 Bronzjelvény
34 Jakab Márton 2004. BHSE 583,8 0 Bronzjelvény
35 Esmanciuc Alexandr 2004. MDA 574,7 0 Bronzjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 250,1 0
2 Lukic Luka 2004. SLO 249,5 0
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 228,1 0
4 Perwira Hadiputra Muhammad 2002. INA 205,6 0
5 Bernhoft-Osa Tobias 2002. NOR 184,8 0
6 Rácz Áron 2006. BHSE 163,7 0
7 Nurrahman Ali 2001. INA 142,2 0
8 Wittmann Péter 2003. APLE 122,3 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Kiss Éva
2004
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Holló Eszter
2004
APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PSLE
Széll Petra
2006
Nagykanizsai PSLE
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Coric Una
2006
UTE
Sve Martine
2003
NOR
Fallaas Sofia Marie
2002
NOR
Johannessen Julie
2002
NOR
Huser Hanna
2002
NOR
Brandtzaeg Veronica
2003
NOR
Flikkerud Oda
2003
NOR
Alstad Andrea
2004
NOR
Stefanova Daria
2006
UKR
Zrustova Adela
2003
CZE
Vadinska Denisa
2004
CZE
Rafika Rahmatan Toyyiba Vidya
2001
INA
Zahra Dhiaanisa Audrey
2004
INA
Dewi Resti Citra
2004
INA
Liberty Lasut Gisella
2007
INA
Putri Fadillah Masayyu
2001
INA
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Fungacova Ema
2005
SVK
Poljovkova Alica
2004
Striebornik-SVK
Medved Teja
2001
SLO
Slak Sara
2004
SLO
Iulia Dagoter
2003
MDA
Certan Andrea
2005
MDA
Tuulevi Suomus
2003
FIN
Vukojević Teodora
SRB
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 629,0 0 Ifjú Mester
2 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 628,8 0 Ifjú Mester
3 Johannessen Julie 2002. NOR 628,6 0 Ifjú Mester
4 Dénes Eszter 2001. UTE 628,5 0 Ifjú Mester
5 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 627,5 0 Ifjú Mester
6 Tarr Vivien 2001. UTE 627,0 0 Ifjú Mester
7 Sve Martine 2003. NOR 623,7 0 Ifjú Mester
8 Dewi Resti Citra 2004. INA 622,8 0 Ifjú Mester
9 Zahra Dhiaanisa Audrey 2004. INA 622,7 0 Ifjú Mester
10 Medved Teja 2001. SLO 622,4 0 Ifjú Mester
11 Lykova Violeta 2001. UKR 622,1 0 Ifjú Mester
12 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 621,9 0 Ifjú Mester
13 Alstad Andrea 2004. NOR 621,1 0 Ifjú Mester
14 Liberty Lasut Gisella 2007. INA 621,0 0 Ifjú Mester
15 Tóth Anna 2005. UTE 620,5 0 Ifjú Mester
16 Huser Hanna 2002. NOR 620,1 0 Ifjú Mester
17 Bodolai Boglárka 2006. APLE 619,0 0 Ifjú Mester
18 Rafika Rahmatan Toyyiba Vidya 2001. INA 618,7 0 Aranyjelvény
19 Putri Fadillah Masayyu 2001. INA 618,6 0 Aranyjelvény
20 Tuulevi Suomus 2003. FIN 617,8 0 Aranyjelvény
21 Brandtzaeg Veronica 2003. NOR 617,5 0 Aranyjelvény
22 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 617,1 0 Aranyjelvény
23 Fallaas Sofia Marie 2002. NOR 614,7 0 Aranyjelvény
24 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 614,0 0 Aranyjelvény
25 Slak Sara 2004. SLO 613,7 0 Aranyjelvény
26 Flikkerud Oda 2003. NOR 613,5 0 Aranyjelvény
27 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 613,4 0 Aranyjelvény
28 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 613,3 0 Aranyjelvény
29 Una Coric 2006. UTE 613,0 0 Aranyjelvény
30 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE 612,1 0 Aranyjelvény
31 Szegesdi Eszter 2005. UTE 609,9 0 Ezüstjelvény
32 Toma Réka 2006. UTE 608,7 0 Ezüstjelvény
33 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 607,5 0 Ezüstjelvény
34 Fungacova Ema 2005. SVK 607,2 0 Ezüstjelvény
35 Poljovkova Alica 2004. SVK 606,7 0 Ezüstjelvény
36 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 603,8 0 Ezüstjelvény
37 Korniichenko Anastasiia 2001. UKR 600,1 0 Ezüstjelvény
38 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 596,3 0 Ezüstjelvény
39 Certan Andrea 2005. MDA 594,9 0 Ezüstjelvény
40 Stefanova Daria 2006. UKR 593,4 0 Ezüstjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 251,9 0
2 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 250,4 0
3 Dénes Eszter 2001. UTE 230,2 0
4 Tarr Vivien 2001. UTE 206,8 0
5 Dewi Resti Citra 2004. INA 183,9 0
6 Johannessen Julie 2002. NOR 163,9 0
7 Sve Martine 2003. NOR 142,0 0
8 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 121,5 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 613,2 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 524,0 5 -
2 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 519,0 11 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 505,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély