XVIII. Hungarian Open 2022 / 1.nap

Versenyengedély szám
371/A-11/01/2022

 

 

 

 

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2022-11-18
A verseny vége
2022-11-18
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
.
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005
A magyar nevező egyesületek számára a nevezési díj befizetésének a határideje 2022.11.04. péntek 10.00. Akik ezt elmulasztják, törölni fogjuk az indulók sorából!

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Jambrik István
1968
BHSE
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Nagy László
1970
BHSE
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Gábor
1973
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Lipovksy Milan
1980
CZE
Jasvinder Singh
1993
IND
Jujhar Singh
1981
IND
Manjinder Singh
1994
IND
Pawan Kumar
1985
IND
Ben-Tal Peleg-Avisar
2002
ISR
Petrov Duško
1988
SRB
Fomin Serhii
1986
UKR
Kolodii Oleksandr
1986
UKR
Lazebnyk Oleksii
1989
UKR
Mammadov Anvar
2000
UKR
Ohorodnyk Serhii
1989
UKR
Cherry Clive
1968
LUX
Kies Tom
1979
LUX
Mariutto Louis
1957
LUX
Moruzzi Angelo
1978
LUX
Quetsch Roland
1979
LUX
Scheerer Tom
1996
LUX
Kálmán Csaba Levente
1970
Alba Volán SC
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Balogh Gergely
1973
APLE
Alba Gustavo Daniel
2000
ESP
Martin Freije Torneiro
2001
ESP
Ghuman Charanjeet Singh
1980
IND
Karan Kuman
1991
IND
Kulwaran Singh
2005
IND
Toshinder Singh
1983
IND
Shantnu
1987
IND
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Petrov Duško 1988. SRB 570,0 19 II. osztály
2 Alba Gustavo Daniel 2000. ESP 570,0 17 II. osztály
3 Martin Freije Torneiro 2001. ESP 569,0 20 II. osztály
4 Nagy László 1970. BHSE 569,0 10 II. osztály
5 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 567,0 11 II. osztály
6 Kolodii Oleksandr 1986. UKR 566,0 9 II. osztály
7 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 565,0 16 II. osztály
8 Tóth Gábor 1973. UTE 565,0 15 II. osztály
9 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 563,0 5 II. osztály
10 Lazebnyk Oleksii 1989. UKR 561,0 15 II. osztály
11 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 559,0 11 III. osztály
12 Mammadov Anvar 2000. UKR 559,0 7 III. osztály
13 Scheerer Tom 1996. LUX 557,0 16 III. osztály
14 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 557,0 7 III. osztály
15 Szűcs Gergely 1977. UTE 556,0 10 III. osztály
16 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 556,0 9 III. osztály
17 Quetsch Roland 1979. LUX 556,0 8 III. osztály
18 Lipovksy Milan 1980. CZE 555,0 12 III. osztály
19 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 555,0 7 III. osztály
20 Jambrik István 1968. BHSE 552,0 15 III. osztály
21 Fomin Serhii 1986. UKR 551,0 9 III. osztály
22 Balogh Gergely 1973. APLE 550,0 8 III. osztály
23 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 549,0 8 III. osztály
24 Cherry Clive 1968. LUX 548,0 8 III. osztály
25 Mariutto Louis 1957. LUX 543,0 6 III. osztály
26 Kies Tom 1979. LUX 543,0 2 III. osztály
27 Kálmán Csaba Levente 1970. Alba Volán SC 542,0 5 III. osztály
28 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 542,0 4 III. osztály
29 Moruzzi Angelo 1978. LUX 540,0 5 III. osztály
30 Ohorodnyk Serhii 1989. UKR 537,0 6 IV. osztály
31 Orbán Zsolt ifj 1995. Technikai Sportok Klubja 525,0 8 IV. osztály
32 Aranyos Gábor 1984. Sitmar Ltd Lövész TSE 525,0 2 IV. osztály
33 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 524,0 8 IV. osztály
34 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 504,0 6 IV. osztály
35 Szekér Szilárd 1970. UTE 500,0 4 IV. osztály

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Berde Viktória
2001
KSI SE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Liddon Jessica
1993
SCO
Witting Melanie
2000
AUT
Bocková Jezková Jitka
1991
CZE
Evangelia Alexopoulou
1981
GRE
Korem Nitzan
1989
ISR
Afonchenko Inna
1999
UKR
Mosina Halyna
1981
UKR
Nahorna Anna
2001
UKR
Staroslets Oksana
1998
UKR
Avramenko Galina
2000
UKR
Schmit Sylvie
1979
LUX
Tóth Anikó
1975
BHSE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Irlanda Mira-Perceval Sabater
2001
ESP
Arunovic Zorana
1986
SRB
Antarpreet Kaur
1996
IND
Navneet Kaur
1988
IND
Saroya Sanjana
2007
IND
Ana Lopez
1930
ESP
Franquet Sonia
2000
ESP
Prezelj Anja
2000
SLO
KLEMENKO Polina
1993
VPSC-AUT
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Arunovic Zorana 1986. SRB 582,0 19 Mester
2 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 575,0 24 I. osztály
3 Franquet Sonia 2000. ESP 574,0 15 I. osztály
4 Korem Nitzan 1989. ISR 570,0 14 II. osztály
5 Avramenko Galina 2000. UKR 567,0 17 II. osztály
6 Bocková Jezková Jitka 1991. CZE 564,0 19 II. osztály
7 Berde Viktória 2001. KSI SE 562,0 12 II. osztály
8 Irlanda Mira-Perceval Sabater 2001. ESP 561,0 10 II. osztály
9 Liddon Jessica 1993. SCO 559,0 6 III. osztály
10 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 555,0 11 III. osztály
11 Afonchenko Inna 1999. UKR 554,0 14 III. osztály
12 Prezelj Anja 2000. SLO 553,0 10 III. osztály
13 Mosina Halyna 1981. UKR 549,0 8 III. osztály
14 Witting Melanie 2000. AUT 548,0 6 III. osztály
15 Vas Virág dr 1977. BHSE 546,0 10 III. osztály
16 Evangelia Alexopoulou 1981. GRE 545,0 6 III. osztály
17 KLEMENKO Polina 1993. VPSC-AUT 543,0 9 III. osztály
18 Schmit Sylvie 1979. LUX 543,0 5 III. osztály
19 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 538,0 5 IV. osztály
20 Staroslets Oksana 1998. UKR 532,0 4 IV. osztály
21 Nahorna Anna 2001. UKR 527,0 4 IV. osztály
22 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 515,0 8 IV. osztály

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hári Péter
1989
BHSE
Péni István Márton
1997
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Blamauer Nikolaus
1991
Askö Bad Goisern-AUT
Eberlberger Florian
1991
Askö Bad Goisern-AUT
Alexandrov Ilia
1990
SSV13 Wien- AUT
Fölzer Heinz
1969
Brucker-AUT
Bikramjeet Singh
1990
IND
Anati Ofri
2002
ISR
Dmytro Staroselets
1995
UKR
Kostyk Oleksandr
1988
UKR
Petrenko Dmytro
1981
UKR
Valovanis Sergii
1987
UKR
Prabhnoor Singh
2003
IND
Szalai Mihály
1972
APLE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Oviendo Jesus
2000
ESP
Aman Kumar
1997
IND
Karmveer Singh
1992
IND
Tarundeep Sing
1992
IND
Bargeron Michael
1994
GBR
Simon Potrc
1977
SLO
Patrik Jakopicek
2000
SLO
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 631,5 57 Mester
2 Blamauer Nikolaus 1991. Askö Bad Goisern-AUT 625,5 47 Mester
3 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 623,3 47 Mester
4 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 622,5 50 I. osztály
5 Petrenko Dmytro 1981. UKR 621,7 46 I. osztály
6 Hári Péter 1989. BHSE 621,7 45 I. osztály
7 Simon Potrc 1977. SLO 619,7 41 I. osztály
8 Eberlberger Florian 1991. Askö Bad Goisern-AUT 619,3 42 I. osztály
9 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 618,0 41 I. osztály
10 Bargeron Michael 1994. GBR 617,1 42 I. osztály
11 Kostyk Oleksandr 1988. UKR 612,2 38 II. osztály
12 Patrik Jakopicek 2000. SLO 610,1 31 II. osztály
13 Dmytro Staroselets 1995. UKR 609,6 35 II. osztály
14 Anati Ofri 2002. ISR 609,0 32 II. osztály
15 Alexandrov Ilia 1990. SSV13 Wien- AUT 605,2 29 II. osztály
16 Szalai Mihály 1972. APLE 598,8 26 III. osztály
17 Fölzer Heinz 1969. Brucker-AUT 595,7 21 III. osztály

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Fölzer Verona
2001
Brucker-AUT
Sabina Thurnwaldova
2000
CZE
Marija Malić
2000
SRB
Korniichenko Anastasiia
2001
UKR
Lykova Violeta
2001
UKR
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Szalai Fatime
1999
APLE
Grande Paula
2000
ESP
Vukasinovic Sanja
1997
SRB
Urska Hrasovec
1999
SLO
ŠPINDLER NUŠA
1998
SLO
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Grande Paula 2000. ESP 630,0 54 Mester
2 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 629,6 53 Mester
3 Dénes Eszter 2001. UTE 627,9 51 Mester
4 Vukasinovic Sanja 1997. SRB 626,3 53 Mester
5 Toma Dorina 1999. UTE 624,9 50 Mester
6 Tarr Vivien 2001. UTE 622,5 48 I. osztály
7 Urska Hrasovec 1999. SLO 622,2 48 I. osztály
8 Sabina Thurnwaldova 2000. CZE 622,0 46 I. osztály
9 Biatovszki Mira 1992. UTE 620,7 47 I. osztály
10 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 619,9 46 I. osztály
11 ŠPINDLER NUŠA 1998. SLO 617,3 39 I. osztály
12 Lykova Violeta 2001. UKR 617,0 44 I. osztály
13 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 617,0 40 I. osztály
14 Szalai Fatime 1999. APLE 613,5 32 II. osztály
15 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 613,2 37 II. osztály
16 Korniichenko Anastasiia 2001. UKR 612,9 38 II. osztály
17 Fölzer Verona 2001. Brucker-AUT 609,2 33 II. osztály
18 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 606,5 32 II. osztály

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Szalma Bence László
2005
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Koulas Christos
2007
GRE
Hsu Ido
2006
ISR
Sanchez Lucas
2002
ESP
Carbo Lucas
2002
ESP
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Ioldea Luca
2001
ROU
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Joldea Luca 2002. ROU 572,0 18 Ifjú Mester
2 Sanchez Lucas 2002. ESP 571,0 12 Ifjú Mester
3 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 568,0 8 Aranyjelvény
4 Rédecsi Máté 2004. BHSE 567,0 12 Aranyjelvény
5 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 560,0 14 Ezüstjelvény
6 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 560,0 14 Ezüstjelvény
7 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 553,0 11 Ezüstjelvény
8 Carbo Lucas 2002. ESP 553,0 9 Ezüstjelvény
9 Bucsias Levente 2005. ROU 552,0 9 Ezüstjelvény
10 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 550,0 12 Ezüstjelvény
11 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 549,0 8 Ezüstjelvény
12 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 547,0 12 Ezüstjelvény
13 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 547,0 9 Ezüstjelvény
14 Ben-Tal Peleg-Avisar 2002. ISR 546,0 12 Ezüstjelvény
15 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 546,0 7 Ezüstjelvény
16 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 541,0 13 Bronzjelvény
17 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 541,0 12 Bronzjelvény
18 Szalma Bence László 2005. UTE 537,0 6 Bronzjelvény
19 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 536,0 9 Bronzjelvény
20 Tóth Máté 2002. UTE 535,0 5 Bronzjelvény
21 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 533,0 5 Bronzjelvény
22 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 523,0 7 Bronzjelvény
23 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 513,0 4 -
24 Koulas Christos 2007. GRE 496,0 1 -
25 Hsu Ido 2006. ISR 495,0 8 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Vas Emma
2007
UTE
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Evans Lucy
2003
SCO
Dedova Alzbeta
2002
CZE
Tichackova Klara
2005
CZE
Fernandez Carla Caballero
2002
ESP
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fernandez Carla Caballero 2002. ESP 570,0 14 Ifjú Mester
2 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 570,0 14 Ifjú Mester
3 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel LE 569,0 10 Aranyjelvény
4 Varga Zalay Babett 2002. UTE 566,0 11 Aranyjelvény
5 Evans Lucy 2003. SCO 566,0 10 Aranyjelvény
6 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 566,0 10 Aranyjelvény
7 Tichackova Klara 2005. CZE 563,0 16 Aranyjelvény
8 Domsits Olivia Ditta 2004. UTE 563,0 10 Aranyjelvény
9 Fazekas Milla 2006. KSI SE 561,0 11 Ezüstjelvény
10 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 560,0 12 Ezüstjelvény
11 Dedova Alzbeta 2002. CZE 557,0 13 Ezüstjelvény
12 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 556,0 9 Ezüstjelvény
13 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 542,0 9 Bronzjelvény
14 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 540,0 7 Bronzjelvény
15 Vas Emma 2007. UTE 533,0 7 Bronzjelvény
16 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 509,0 3 -
17 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 504,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Tarr Gyula
2006
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Schröpfer František
2002
CZE
Wittmann Péter
2003
APLE
Barta Robert
2006
SVK
Pavlik Adrian
2003
Striebornik-SVK
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Wittmann Péter 2003. APLE 620,6 43 Ifjú Mester
2 Rácz Áron 2006. BHSE 620,3 43 Ifjú Mester
3 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 618,4 46 Aranyjelvény
4 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 618,2 44 Aranyjelvény
5 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 615,8 39 Aranyjelvény
6 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 615,1 43 Aranyjelvény
7 Török Ferenc 2003. Csepel LE 614,2 37 Aranyjelvény
8 Pavlik Adrian 2003. Striebornik-SVK 613,3 31 Aranyjelvény
9 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 612,6 40 Aranyjelvény
10 Schröpfer František 2002. CZE 612,3 33 Aranyjelvény
11 Lakner Áron 2004. MATE-GEAC 610,4 34 Ezüstjelvény
12 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 609,8 32 Ezüstjelvény
13 Anati Ofri 2002. ISR 609,0 32 Ezüstjelvény
14 Tarr Gyula 2006. UTE 608,4 34 Ezüstjelvény
15 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 607,9 30 Ezüstjelvény
16 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 607,8 31 Ezüstjelvény
17 Kertai Szabolcs 2007. UTE 604,9 30 Ezüstjelvény
18 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 603,5 27 Ezüstjelvény
19 Takács Dezső 2006. BHSE 599,5 25 Ezüstjelvény
20 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 597,1 27 Ezüstjelvény
21 Fuglovics Armand 2007. UTE 596,6 22 Ezüstjelvény
22 Jakab Márton Péter 2004. BHSE 590,2 21 Ezüstjelvény
23 Barta Robert 2006. SVK 586,7 17 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jovan Noémi
2006
Békéscsabai Városi LK
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Coric Una
2006
UTE
Molnár Sophie
2005
UTE
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Dombi Emma Vivien
2009
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Krainz Anja
2004
AUT
Kazdová Katerina
2005
CZE
Koula Dimitra
2005
GRE
Havran Aleksandra
2004
SRB
Yevtushenko Uliia
2003
UKR
Fungacova Ema
2005
SVK
Poljovkova Alica
2004
Striebornik-SVK
Palánková Kristyna
2006
CZE
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Lezeu Alexia
2004
ROU
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 628,3 53 Ifjú Mester
2 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 627,5 50 Ifjú Mester
3 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 624,4 50 Ifjú Mester
4 Tóth Anna 2005. UTE 623,5 45 Ifjú Mester
5 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 622,3 44 Ifjú Mester
6 Toma Réka 2006. UTE 619,4 42 Ifjú Mester
7 Coric Una 2006. UTE 618,8 41 Aranyjelvény
8 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 615,5 41 Aranyjelvény
9 Jovan Noémi 2006. Békéscsabai Városi LK 615,3 39 Aranyjelvény
10 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 614,8 36 Aranyjelvény
11 Poljovkova Alica 2004. Striebornik-SVK 614,0 38 Aranyjelvény
12 Fungacova Ema 2005. SVK 613,3 37 Aranyjelvény
13 Kazdová Katerina 2005. CZE 610,6 34 Ezüstjelvény
14 Lezeu Alexia 2004. ROU 608,8 41 Ezüstjelvény
15 Krainz Anja 2004. AUT 608,6 31 Ezüstjelvény
16 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 608,1 33 Ezüstjelvény
17 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 607,6 31 Ezüstjelvény
18 Koula Dimitra 2005. GRE 607,2 27 Ezüstjelvény
19 Andrássy Fruzsina 2008. Komáromi VSE 606,3 31 Ezüstjelvény
20 Palánková Kristyna 2006. CZE 604,1 29 Ezüstjelvény
21 Dombi Emma Vivien 2009. Komáromi VSE 601,6 31 Ezüstjelvény
22 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 600,9 28 Ezüstjelvény
23 Yevtushenko Uliia 2003. UKR 597,9 25 Ezüstjelvény
24 Molnár Sophie 2005. UTE 580,8 17 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 620,0 45 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Polyák Norbert Zsolt
1975
KSI SE
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 552,0 5 -
2 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 544,0 5 -
3 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 515,0 3 -
4 Polyák Norbert Zsolt 1975. KSI SE 511,0 7 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély