ZTE10 Kupa 10-25-50m ranglista verseny / nevezés 04.21-ig!

Versenyengedély szám
134/B-04/19/2021

A ZTE SKK klub megalakulásának a 10. évfordulójára rendezünk jubileumi versenyt.

Célunk az Európa Bajnokságra való felkészülés és minőségi versenyeztetési lehetőség biztosítása. 

Valamennyi korosztály részére, döntőkkel, lehetőség szerint nemzetközi mezőnnyel.

A verseny szervezője
ZTE Sportlövész Klub
A verseny helyszíne
8900 Zalaegerszeg, Ebergényi út 45.
A verseny kezdete
2021-04-30
A verseny vége
2021-05-02
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000 Ft vagy 10 EUR
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Török Ferenc
2003
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Hári Péter
1989
BHSE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Novák Zsófia
1994
BHSE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Sipos Zita
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Stier Eszter
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Holovecz Ákos
2009
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Csongor
2008
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Varga Krisztina
2006
ZTE Sportlövész Klub
Sahin-Tóth Hanna
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Széll Petra
2006
Nagykanizsai PLE
Nemes Helga
2004
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Rocsa Noémi
2005
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Varga Barnabás
2004
ZTE Sportlövész Klub
Dévényi Botond
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Lévai Csongor
2008
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Jakab Márton
2004
BHSE
Joachim Dániel
2006
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Lukács Róbert
2004
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Domokos István Gergő
2002
Csepel LE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Kövér Ferenc
2002
Nyíregyházi PLE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Varga Zoltán
1970
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Magyaros Attila
1980
ZTE Sportlövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Ahl Frank
1965
ZTE Sportlövész Klub
Bálint András dr
1985
ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Enikő
1998
ZTE Sportlövész Klub
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
Fejes Zsuzsanna
1986
BHSE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Vajsz Emese Vanda
2004
Nyíregyházi PLE
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gönczöl Ábel
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Jancsó Joakim
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Sándor-Beck Norbert
2008
ZTE Sportlövész Klub
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Varga Levente
2008
Zalaegerszegi PLE
Holovecz Ákos
2009
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Varga Krisztina
2006
ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tavasz Norbert Tamás
2006
Zalaegerszegi PLE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Barnabás
2004
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Rácz György
1972
BHSE
Biatovszki László
1963
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Gergely
1973
APLE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Máté László
1999
BHSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Balogh Gergely
1973
APLE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
Fejes Zsuzsanna
1986
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dévényi Botond
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dévényi Botond
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vajsz Emese Vanda
2004
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kövér Ferenc
2002
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Ahl Frank
1965
ZTE Sportlövész Klub
Bálint András dr
1985
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Vajsz Emese Vanda
2004
Nyíregyházi PLE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély