10M NEMZETI VERSENYSZÁMOK MSSZ ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 2018

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2018-12-16
A verseny vége
2018-12-16
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
ifjúsági, junior 2000ft/fő, felnőtt 3000ft/fő, csapat 2000ft//versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Panyor Kamilla
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kisapáti Vivien
2001
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Aszt Réka
2002
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Cséri Dorottya
2003
Százhalombattai Lövészklub
Polauf Szintia
2004
Százhalombattai Lövészklub
Poszpisek Laura
2002
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
DLA
Panyor Kamilla 2003 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda 2003 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kisapáti Vivien 2001 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
SZHB A
Aszt Réka 2002 Százhalombattai Lövészklub
Cséri Dorottya 2003 Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka 2004 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Balogh Zsuzsa Eszter 2002 Százhalombattai Lövészklub
Polauf Szintia 2004 Százhalombattai Lövészklub
Poszpisek Laura 2002 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kisapáti Vivien 2001. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 172,0 4 Aranyjelvény
2 Panyor Kamilla 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 172,0 1 Aranyjelvény
3 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 159,0 Ezüstjelvény
4 Aszt Réka 2002. Százhalombattai Lövészklub 119,0 -
5 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 108,0 -
6 Polauf Szintia 2004. Százhalombattai Lövészklub 80,0 -
7 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 75,0 -
8 Cséri Dorottya 2003. Százhalombattai Lövészklub 66,0 -
9 Poszpisek Laura 2002. Százhalombattai Lövészklub 52,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 DLA Délv 503,0 5
2 SZHB A Száz 260,0 0
3 SZHB B Száz 240,0 0

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Norbert
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Szabó Bence
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Vezér Zalán
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Darabos Donát
2005
Százhalombattai Lövészklub
Dobai Ádám
2004
Százhalombattai Lövészklub
Hegedűs Martin
2005
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Molnár Mátyás
2001
Százhalombattai Lövészklub
Paczolay Gergely Richárd
2001
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Virág István ifj
2003
Százhalombattai Lövészklub
Sztanity Mátyás
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Gyuricza Gerő
2004
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Aszt Levente
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tornyos Kevin
2006
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
PeLE ifi fiú
Németh Norbert 2001 Pestszenterzsébeti PLE
Szabó Bence 2001 Pestszenterzsébeti PLE
Vezér Zalán 2001 Pestszenterzsébeti PLE
SZHB A
Czirok Merse 2003 Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán 2004 Százhalombattai Lövészklub
Molnár Mátyás 2001 Százhalombattai Lövészklub
SZHB C
Hegedűs Martin 2005 Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté 2001 Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely 2005 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Blaner Dávid Márk 2003 Százhalombattai Lövészklub
Virág István ifj 2003 Százhalombattai Lövészklub
Aszt Levente 2006 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 179,0 Aranyjelvény
2 Vezér Zalán 2001. Pestszenterzsébeti PLE 172,0 Aranyjelvény
3 Szabó Bence 2001. Pestszenterzsébeti PLE 158,0 Bronzjelvény
4 Németh Norbert 2001. Pestszenterzsébeti PLE 154,0 Bronzjelvény
5 Tornyos Kevin 2006. ZTE Sportlövész Klub 146,0 Bronzjelvény
6 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 134,0 -
7 Molnár Mátyás 2001. Százhalombattai Lövészklub 131,0 -
8 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 120,0 -
9 Aszt Levente 2006. Százhalombattai Lövészklub 101,0 62 -
10 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 101,0 52 -
11 Virág István ifj 2003. Százhalombattai Lövészklub 84,0 -
12 Hegedűs Martin 2005. Százhalombattai Lövészklub 63,0 -
13 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 60,0 -
14 Dobai Ádám 2004. Százhalombattai Lövészklub 51,0 -
15 Blaner Dávid Márk 2003. Százhalombattai Lövészklub 24,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 PeLE ifi fiú Pests 484,0 0
2 SZHB A Száz 385,0 0
3 SZHB C Száz 224,0 52
4 SZHB B Száz 209,0 62

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Piti Alexandra Nóra
1998
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hajduk Vivien
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Aszt Réka
2002
Százhalombattai Lövészklub
Cséri Dorottya
2003
Százhalombattai Lövészklub
Poszpisek Laura
2002
Százhalombattai Lövészklub
Kuzsel Boglárka
2001
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Aszt Levente
2006
Százhalombattai Lövészklub
Kisapáti Vivien
2001
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
SZHB A
Aszt Réka 2002 Százhalombattai Lövészklub
Cséri Dorottya 2003 Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea 1998 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Poszpisek Laura 2002 Százhalombattai Lövészklub
Kuzsel Boglárka 2001 Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter 2002 Százhalombattai Lövészklub
Délvidéki Lövészakadémia
Piti Alexandra Nóra 1998 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kisapáti Vivien 2001 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 171,0 Aranyjelvény
2 Piti Alexandra Nóra 1998. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 155,0 Bronzjelvény
3 Kisapáti Vivien 2001. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 134,0 -
4 Aszt Réka 2002. Százhalombattai Lövészklub 100,0 -
5 Vencz Tímea 1998. Százhalombattai Lövészklub 99,0 -
6 Kuzsel Boglárka 2001. Százhalombattai Lövészklub 98,0 -
7 Cséri Dorottya 2003. Százhalombattai Lövészklub 94,0 -
8 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 93,0 -
9 Poszpisek Laura 2002. Százhalombattai Lövészklub 79,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Délvidéki Lövészakadémia Délv 460,0 0
2 SZHB A Száz 293,0 0
3 SZHB B Száz 270,0 0

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csizmás Csaba
1999
Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Dániel
2000
Pestszenterzsébeti PLE
Vezér Zalán
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Molnár Mátyás
2001
Százhalombattai Lövészklub
Paczolay Gergely Richárd
2001
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Virág István ifj
2003
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
PeLE junior fiú
Csizmás Csaba 1999 Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Dániel 2000 Pestszenterzsébeti PLE
Vezér Zalán 2001 Pestszenterzsébeti PLE
SZHB
Czirok Merse 2003 Százhalombattai Lövészklub
Molnár Mátyás 2001 Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté 2001 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csizmás Csaba 1999. Pestszenterzsébeti PLE 178,0 Aranyjelvény
2 Vezér Zalán 2001. Pestszenterzsébeti PLE 164,0 Ezüstjelvény
3 Tóth Dániel 2000. Pestszenterzsébeti PLE 158,0 Bronzjelvény
4 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 136,0 -
5 Rácz Balázs 1999. Fertőrákosi Lövészklub 131,0 -
6 Molnár Mátyás 2001. Százhalombattai Lövészklub 124,0 -
7 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 80,0 -
8 Virág István ifj 2003. Százhalombattai Lövészklub 70,0 -
9 Blaner Dávid Márk 2003. Százhalombattai Lövészklub 50,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 PeLE junior fiú Pests 500,0 0
2 SZHB Száz 340,0 0

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Virág
1978
Zalaegerszegi PLE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Annamária
1978
Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Krasznai Dzsenifer
1996
Csepel LE
Csapatok
SZHB
Kéri Ottilia 1969 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Annamária 1978 Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára 1976 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 179,0 I. osztály
2 Krasznai Dzsenifer 1996. Csepel LE 178,0 I. osztály
3 Németh Virág 1978. Zalaegerszegi PLE 163,0 III. osztály
4 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 136,0 -
5 Virágné Bucsi Anikó Sára 1976. Százhalombattai Lövészklub 114,0 -
6 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 99,0 -
7 Nagy Annamária 1978. Százhalombattai Lövészklub 96,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB Száz 309,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Csizmás Csaba
1999
Pestszenterzsébeti PLE
Tari István dr
1987
Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Dániel
2000
Pestszenterzsébeti PLE
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Boncsér Attila
1976
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Maczkó János
1965
Taktaharkányi LK
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Virág István
1976
Százhalombattai Lövészklub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Czuppon Benedek
2001
Finomító Sportlövész Klub
Biatovszki László
1963
UTE
Nyitrai Zoltán
1976
BHSE
Rácz György
1972
BHSE
Csapatok
PeLE felnőtt férfi
Csizmás Csaba 1999 Pestszenterzsébeti PLE
Tari István dr 1987 Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Dániel 2000 Pestszenterzsébeti PLE
Aple-Vasas SC
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
Szalai Mihály 1972 APLE-VASAS SC
Écsi Lövészklub
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
VAMAV LK
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs 1970 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
SZHBLK
Hornyánszki Tamás Károly 1962 Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel 1992 Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila 1979 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 182,0 8 I. osztály
2 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 182,0 2 I. osztály
3 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 180,0 I. osztály
4 Csizmás Csaba 1999. Pestszenterzsébeti PLE 179,0 I. osztály
5 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 178,0 I. osztály
6 Csókási Tibor 1967. Zalaegerszegi PLE 176,0 I. osztály
7 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 173,0 3 I. osztály
8 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 0 I. osztály
9 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 171,0 I. osztály
10 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 169,0 5 II. osztály
11 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 169,0 3 II. osztály
12 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 163,0 III. osztály
13 Biatovszki László 1963. UTE 162,0 III. osztály
14 Farkas István 1956. APLE-VASAS SC 161,0 III. osztály
15 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 158,0 III. osztály
16 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 155,0 3 III. osztály
17 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 155,0 1 III. osztály
18 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 154,0 III. osztály
19 Maczkó János 1965. Taktaharkányi LK 148,0 74 IV. osztály
20 Tóth Dániel 2000. Pestszenterzsébeti PLE 148,0 68 IV. osztály
21 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 146,0 IV. osztály
22 Rácz György 1972. BHSE 140,0 IV. osztály
23 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 132,0 -
24 Tari István dr 1987. Pestszenterzsébeti PLE 131,0 -
25 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 119,0 -
26 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 112,0 63 -
27 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 112,0 56 -
28 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 71,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Aple-Vasas SC APLE- 513,0 8
2 Écsi Lövészklub Écs 495,0 9
3 PeLE felnőtt férfi Pests 458,0 68
4 VAMAV LK VAMAV 447,0 3
5 SZHBLK Száz 302,0 63
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Rosenacker Claudia Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Panyor Kamilla
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hajduk Vivien
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Gaál Tekla Míra
2001
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Lányi Réka
2001
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Kónya Viola
2002
UTE
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Fehérvári Nikoletta
2002
Nyíregyházi PLE
Kovács Gréta Mariann
2002
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Aszt Réka
2002
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Cséri Dorottya
2003
Százhalombattai Lövészklub
Polauf Szintia
2004
Százhalombattai Lövészklub
Poszpisek Laura
2002
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Anna Jázmin
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Kuzsel Boglárka
2001
Százhalombattai Lövészklub
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Csapatok
KSI
Boros Viktória 2005 KSI SE
Budai Brigitta 2005 KSI SE
Ozsváth Réka 2004 KSI SE
Nyíregyházi PLE
Fehérvári Nikoletta 2002 Nyíregyházi PLE
Kovács Gréta Mariann 2002 Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta 2002 Nyíregyházi PLE
UTE
Somhegyi Edina 2003 UTE
Lányi Réka 2001 UTE
Kónya Viola 2002 UTE
SZHB A
Aszt Réka 2002 Százhalombattai Lövészklub
Cséri Dorottya 2003 Százhalombattai Lövészklub
Kuzsel Boglárka 2001 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Balogh Zsuzsa Eszter 2002 Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka 2004 Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla 2005 Százhalombattai Lövészklub
Délvidéki Lövészakadémia
Thielicke Tilda 2003 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Panyor Kamilla 2003 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 185,0 Aranyjelvény
2 Somhegyi Edina 2003. UTE 182,0 Aranyjelvény
3 Kuzsel Boglárka 2001. Százhalombattai Lövészklub 180,0 Aranyjelvény
4 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 178,0 Aranyjelvény
5 Tóth Anna Jázmin 2003. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 176,0 3 Ezüstjelvény
6 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 176,0 Ezüstjelvény
7 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 175,0 Ezüstjelvény
8 Rosenacker Claudia Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 172,0 1 Ezüstjelvény
9 Poszpisek Laura 2002. Százhalombattai Lövészklub 172,0 Ezüstjelvény
10 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 171,0 Ezüstjelvény
11 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 170,0 87 Ezüstjelvény
12 Budai Brigitta 2005. KSI SE 170,0 85 Ezüstjelvény
13 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 167,0 2 Bronzjelvény
14 Lázár Míra 2006. Csepel LE 167,0 1 Bronzjelvény
15 Kónya Viola 2002. UTE 166,0 Bronzjelvény
16 Boros Viktória 2005. KSI SE 163,0 Bronzjelvény
17 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 162,0 2 Bronzjelvény
18 Lányi Réka 2001. UTE 162,0 1 Bronzjelvény
19 Mikola Kitti 2001. UTE 160,0 1 Bronzjelvény
20 Bencs Lilla 2006. Százhalombattai Lövészklub 160,0 0 Bronzjelvény
21 Cséri Dorottya 2003. Százhalombattai Lövészklub 158,0 1 -
22 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 158,0 0 -
23 Polauf Szintia 2004. Százhalombattai Lövészklub 156,0 1 -
24 Aszt Réka 2002. Százhalombattai Lövészklub 156,0 0 -
25 Panyor Kamilla 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 137,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 510,0 1
2 KSI KSI S 495,0 87
3 SZHB A Száz 494,0 1
4 SZHB B Száz 493,0 0
5 Délvidéki Lövészakadémia Délv 486,0 0

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Norbert
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Perger Zoltán
2004
Pestszenterzsébeti PLE
Vezér Zalán
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Lajtai Levente
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Némedi Dániel
2003
Csepel LE
Szilárd Bendegúz
2001
UTE
Görgényi Áron
2004
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Pfeffer Botond
2003
UTE
Varga Henrik
2004
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
Jarada Mansour
2003
KSI SE
Kende Attila
2001
KSI SE
Mezei Konrád
2005
KSI SE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Kelly Gordon
2007
Nyíregyházi PLE
Kiss Hunor Álmos
2006
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Dobai Ádám
2004
Százhalombattai Lövészklub
Hegedűs Martin
2005
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Molnár Mátyás
2001
Százhalombattai Lövészklub
Paczolay Gergely Richárd
2001
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Virág István ifj
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
PeLE ifi fiú légpisztoly
Németh Norbert 2001 Pestszenterzsébeti PLE
Perger Zoltán 2004 Pestszenterzsébeti PLE
Vezér Zalán 2001 Pestszenterzsébeti PLE
Nyíregyházi PLE A
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma 2002 Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt 2005 Nyíregyházi PLE
Nyíregyházi PLE B
Kelly Gordon 2007 Nyíregyházi PLE
Kiss Hunor Álmos 2006 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Csepel LE
Csapó Máté 2001 Csepel LE
Némedi Dániel 2003 Csepel LE
Mészáros Dániel 2002 Csepel LE
SZHB A
Czirok Merse 2003 Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté 2001 Százhalombattai Lövészklub
Virág István ifj 2003 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Dobai Ádám 2004 Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán 2004 Százhalombattai Lövészklub
Molnár Mátyás 2001 Százhalombattai Lövészklub
UTE B
Tóth Braun Márton 2005 UTE
Szalma Bence László 2005 UTE
Varga Henrik 2004 UTE
UTE A
Szilárd Bendegúz 2001 UTE
Pfeffer Botond 2003 UTE
Tóth Máté 2002 UTE
KSI SE
Jarada Mansour 2003 KSI SE
Kende Attila 2001 KSI SE
Mezei Konrád 2005 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 180,0 Aranyjelvény
2 Lajtai Levente 2002. Debreceni Lövészsuli SE 179,0 Aranyjelvény
3 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 178,0 Aranyjelvény
4 Virág István ifj 2003. Százhalombattai Lövészklub 176,0 86 Aranyjelvény
5 Szilárd Bendegúz 2001. UTE 176,0 1 Aranyjelvény
6 Tóth Máté 2002. UTE 176,0 0 Aranyjelvény
7 Jarada Mansour 2003. KSI SE 175,0 Ezüstjelvény
8 Szalma Bence László 2005. UTE 174,0 Ezüstjelvény
9 Németh Norbert 2001. Pestszenterzsébeti PLE 173,0 Ezüstjelvény
10 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 171,0 2 Ezüstjelvény
11 Varga Henrik 2004. UTE 171,0 1 Ezüstjelvény
12 Kende Attila 2001. KSI SE 170,0 2 Ezüstjelvény
13 Tóth Braun Márton 2005. UTE 170,0 1 Ezüstjelvény
14 Csapó Máté 2001. Csepel LE 170,0 0 Ezüstjelvény
15 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 169,0 Bronzjelvény
16 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 165,0 Bronzjelvény
17 Molnár Mátyás 2001. Százhalombattai Lövészklub 163,0 2 Bronzjelvény
18 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 163,0 0 Bronzjelvény
19 Mezei Konrád 2005. KSI SE 161,0 Bronzjelvény
20 Vezér Zalán 2001. Pestszenterzsébeti PLE 160,0 Bronzjelvény
21 Blaner Dávid Márk 2003. Százhalombattai Lövészklub 156,0 1 -
22 Dobai Ádám 2004. Százhalombattai Lövészklub 156,0 0 -
23 Pfeffer Botond 2003. UTE 155,0 -
24 Perger Zoltán 2004. Pestszenterzsébeti PLE 152,0 70 -
25 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 152,0 69 -
26 Némedi Dániel 2003. Csepel LE 151,0 -
27 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 144,0 -
28 Hegedűs Martin 2005. Százhalombattai Lövészklub 142,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB A Száz 525,0 88
2 UTE B UTE 515,0 2
3 UTE A UTE 507,0 1
4 KSI SE KSI S 506,0 2
5 SZHB B Száz 499,0 2
6 Csepel LE Csepe 490,0 0
7 PeLE ifi fiú légpisztoly Pests 485,0 70

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Enikő
1998
ZTE Sportlövész Klub
Fleischer Bernadett
1999
Debreceni Lövészsuli SE
Simon Lili
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Balogh Anita
1998
Debreceni Lövészsuli SE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Barta Luca
1999
UTE
Gaál Tekla Míra
2001
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Lányi Réka
2001
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Kónya Viola
2002
UTE
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Baranyai Krisztina
1998
KSI SE
Hőhnl Bettina Anna
2000
KSI SE
Fehérvári Nikoletta
2002
Nyíregyházi PLE
Kovács Gréta Mariann
2002
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Aszt Réka
2002
Százhalombattai Lövészklub
Cséri Dorottya
2003
Százhalombattai Lövészklub
Poszpisek Laura
2002
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Kuzsel Boglárka
2001
Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Fehérvári Nikoletta 2002 Nyíregyházi PLE
Kovács Gréta Mariann 2002 Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta 2002 Nyíregyházi PLE
UTE
Somhegyi Edina 2003 UTE
Lányi Réka 2001 UTE
Kónya Viola 2002 UTE
SZHB B
Aszt Réka 2002 Százhalombattai Lövészklub
Cséri Dorottya 2003 Százhalombattai Lövészklub
Poszpisek Laura 2002 Százhalombattai Lövészklub
SZHB A
Balogh Zsuzsa Eszter 2002 Százhalombattai Lövészklub
Kuzsel Boglárka 2001 Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea 1998 Százhalombattai Lövészklub
DEBLSE
Fleischer Bernadett 1999 Debreceni Lövészsuli SE
Balogh Anita 1998 Debreceni Lövészsuli SE
Berde Viktória 2001 Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Enikő 1998. ZTE Sportlövész Klub 188,0 Aranyjelvény
2 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 184,0 Aranyjelvény
3 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 182,0 Aranyjelvény
4 Hőhnl Bettina Anna 2000. KSI SE 180,0 Aranyjelvény
5 Aszt Réka 2002. Százhalombattai Lövészklub 180,0 Aranyjelvény
6 Baranyai Krisztina 1998. KSI SE 177,0 Ezüstjelvény
7 Mikola Kitti 2001. UTE 175,0 Ezüstjelvény
8 Somhegyi Edina 2003. UTE 175,0 Ezüstjelvény
9 Balogh Anita 1998. Debreceni Lövészsuli SE 173,0 2 Ezüstjelvény
10 Kónya Viola 2002. UTE 173,0 1 Ezüstjelvény
11 Kuzsel Boglárka 2001. Százhalombattai Lövészklub 173,0 0 Ezüstjelvény
12 Fleischer Bernadett 1999. Debreceni Lövészsuli SE 172,0 Ezüstjelvény
13 Lányi Réka 2001. UTE 169,0 Ezüstjelvény
14 Vencz Tímea 1998. Százhalombattai Lövészklub 168,0 Ezüstjelvény
15 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 167,0 Bronzjelvény
16 Cséri Dorottya 2003. Százhalombattai Lövészklub 164,0 Bronzjelvény
17 Poszpisek Laura 2002. Százhalombattai Lövészklub 159,0 -
18 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 153,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 DEBLSE Debre 529,0 2
2 UTE UTE 517,0 1
3 SZHB A Száz 508,0 0
4 SZHB B Száz 503,0 0

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Norbert
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Dániel
2000
Pestszenterzsébeti PLE
Vezér Zalán
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Lajtai Levente
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Vadon Zoltán Richárd
1999
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Máté
2002
UTE
Pfeffer Botond
2003
UTE
Szilárd Bendegúz
2001
UTE
Tamási Dávid
1998
KSI SE
Czabányi Robin
1999
KSI SE
Hegedűs András
1998
KSI SE
Mersics Krisztián
1998
KSI SE
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Némedi Dániel
2003
Csepel LE
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Molnár Mátyás
2001
Százhalombattai Lövészklub
Paczolay Gergely Richárd
2001
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Virág István ifj
2003
Százhalombattai Lövészklub
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Csapatok
PeLE junior fiú légpisztoly
Németh Norbert 2001 Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Dániel 2000 Pestszenterzsébeti PLE
Vezér Zalán 2001 Pestszenterzsébeti PLE
Debreceni Lövészsuli
Lajtai Levente 2002 Debreceni Lövészsuli SE
Vadon Zoltán Richárd 1999 Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs 2002 Debreceni Lövészsuli SE
UTE
Tóth Máté 2002 UTE
Pfeffer Botond 2003 UTE
Szilárd Bendegúz 2001 UTE
SZHB
Czirok Merse 2003 Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté 2001 Százhalombattai Lövészklub
Virág István ifj 2003 Százhalombattai Lövészklub
Csepel LE
Csapó Máté 2001 Csepel LE
Némedi Dániel 2003 Csepel LE
Holczer Zsolt 1999 Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csapó Máté 2001. Csepel LE 185,0 Aranyjelvény
2 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 182,0 Aranyjelvény
3 Szilárd Bendegúz 2001. UTE 181,0 Aranyjelvény
4 Rácz Balázs 1999. Fertőrákosi Lövészklub 180,0 92 Aranyjelvény
5 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 180,0 90 Aranyjelvény
6 Mersics Krisztián 1998. KSI SE 180,0 Aranyjelvény
7 Virág István ifj 2003. Százhalombattai Lövészklub 179,0 4 Aranyjelvény
8 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 179,0 3 Aranyjelvény
9 Vadon Zoltán Richárd 1999. Debreceni Lövészsuli SE 178,0 Aranyjelvény
10 Tóth Máté 2002. UTE 176,0 4 Aranyjelvény
11 Lajtai Levente 2002. Debreceni Lövészsuli SE 176,0 0 Aranyjelvény
12 Molnár Mátyás 2001. Százhalombattai Lövészklub 175,0 Ezüstjelvény
13 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 173,0 Ezüstjelvény
14 Németh Norbert 2001. Pestszenterzsébeti PLE 171,0 Ezüstjelvény
15 Némedi Dániel 2003. Csepel LE 166,0 2 Bronzjelvény
16 Tamási Dávid 1998. KSI SE 166,0 1 Bronzjelvény
17 Tóth Dániel 2000. Pestszenterzsébeti PLE 164,0 Bronzjelvény
18 Pfeffer Botond 2003. UTE 157,0 -
19 Vezér Zalán 2001. Pestszenterzsébeti PLE 150,0 -
20 Blaner Dávid Márk 2003. Százhalombattai Lövészklub 148,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Debreceni Lövészsuli Debre 534,0 90
2 SZHB Száz 534,0 4
3 Csepel LE Csepe 530,0 5
4 UTE UTE 514,0 4
5 PeLE junior fiú légpisztoly Pests 485,0 0

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Enikő
1998
ZTE Sportlövész Klub
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Fleischer Bernadett
1999
Debreceni Lövészsuli SE
Balogh Anita
1998
Debreceni Lövészsuli SE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Simon Lili
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Kollát Pálné
1953
APLE-VASAS SC
Tóth Márta
1977
APLE-VASAS SC
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Barta Luca
1999
UTE
Süle Szilvia
1972
UTE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Nemes Diána
1990
KSI SE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Annamária
1978
Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Csepregi Katalin
1982
Mátyásföldi TLE
Kelemen Katalin
1979
Mátyásföldi TLE
Farkas Bernadett
1987
APLE-VASAS SC
Bálint Cecilia
1980
UTE
Csapatok
KSI
Takáts Attiláné dr. 1954 KSI SE
Kajdi Katalin 1987 KSI SE
Nemes Diána 1990 KSI SE
SZHB
Kéri Ottilia 1969 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Annamária 1978 Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára 1976 Százhalombattai Lövészklub
Aple-Vasas SC
Kollát Pálné 1953 APLE-VASAS SC
Tóth Márta 1977 APLE-VASAS SC
Farkas Bernadett 1987 APLE-VASAS SC
DEBLSE
Fleischer Bernadett 1999 Debreceni Lövészsuli SE
Balogh Anita 1998 Debreceni Lövészsuli SE
Győri Kinga 1986 Debreceni Lövészsuli SE
UTE
Kerezsi Zsuzsanna 1963 UTE
Süle Szilvia 1972 UTE
Bálint Cecilia 1980 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Eilerné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 188,0 I. osztály
2 Tóth Enikő 1998. ZTE Sportlövész Klub 181,0 II. osztály
3 Virágné Bucsi Anikó Sára 1976. Százhalombattai Lövészklub 181,0 II. osztály
4 Tóth Márta 1977. APLE-VASAS SC 180,0 II. osztály
5 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 175,0 2 II. osztály
6 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 175,0 1 II. osztály
7 Kelemen Katalin 1979. Mátyásföldi TLE 174,0 4 II. osztály
8 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 174,0 2 II. osztály
9 Fleischer Bernadett 1999. Debreceni Lövészsuli SE 174,0 1 II. osztály
10 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 173,0 II. osztály
11 Csepregi Katalin 1982. Mátyásföldi TLE 172,0 III. osztály
12 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 170,0 III. osztály
13 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 169,0 III. osztály
14 Bálint Cecilia 1980. UTE 168,0 III. osztály
15 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 167,0 III. osztály
16 Nagy Annamária 1978. Százhalombattai Lövészklub 166,0 2 III. osztály
17 Nemes Diána 1990. KSI SE 166,0 1 III. osztály
18 Kollát Pálné 1953. APLE-VASAS SC 166,0 0 III. osztály
19 Dr. Takáts Attiláné 1954. KSI SE 161,0 IV. osztály
20 Farkas Bernadett 1987. APLE-VASAS SC 159,0 IV. osztály
21 Süle Szilvia 1972. UTE 157,0 IV. osztály
22 Balogh Anita 1998. Debreceni Lövészsuli SE 156,0 IV. osztály
23 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 150,0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB Száz 520,0 2
2 DEBLSE Debre 505,0 2
3 Aple-Vasas SC APLE- 505,0 0
4 UTE UTE 495,0 0
5 KSI KSI S 477,0 1
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Magyaros Attila
1980
ZTE Sportlövész Klub
Varga Zoltán
1970
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Arnold dr
1976
ZTE Sportlövész Klub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Szilágyi Erik
1963
Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Dániel
2000
Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Tamás György
1967
Pestszenterzsébeti PLE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc
1970
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Vadon Zoltán Richárd
1999
Debreceni Lövészsuli SE
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Gács Olivér
1998
APLE-VASAS SC
Horváth Tibor
1957
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Sipka Péter
1958
APLE-VASAS SC
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Tóth Gábor
1973
UTE
Borbély Levente
1996
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Karacs Zsolt
1966
UTE
Németh Ferenc
1963
Delta Combat LE
Csengel Attila
1967
KSI SE
Izsó András
1997
KSI SE
Kotán Tibor
1997
KSI SE
Tamási Dávid
1998
KSI SE
Uchlaczki Gergely
1979
KSI SE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Virág István
1976
Százhalombattai Lövészklub
Nagy György
1965
BHSE
Béres Ákos
1982
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Kovács Szabolcs
1988
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Réfi Levente Károly
1981
Mátyásföldi TLE
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nyiri András
1991
KSI SE
Csapatok
PeLE felnőtt férfi légpisztoly
Szilágyi Erik 1963 Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Dániel 2000 Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Tamás György 1967 Pestszenterzsébeti PLE
PSN zrt B
Lindenlaub Roland 1977 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba 1961 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Botlik Péter 1979 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
MVSE
Bényei Bálint 1997 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc 1970 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert 1969 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
DLSE
Alföldi József 1958 Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső 1979 Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor 1962 Dunaújvárosi LSE
Aple-Vasas SC
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Horváth Tibor 1957 APLE-VASAS SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
Göcsej SE
Hévézi Sándor 1991 ZTE Sportlövész Klub
Kiss Ferenc 1960 Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ferenc 1959 Göcsej Sportlövész Egyesület
Kecskeméti Honvéd SE A
Farkas Roland 1979 Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás 1961 Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc 1974 Kecskeméti Honvéd SE
Kecskeméti Honvéd SE B
Grócz Dénes 1961 Kecskeméti Honvéd SE
László István 1955 Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó 1964 Kecskeméti Honvéd SE
PLE Zalaegerszeg
Góra Balázs 1964 Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor 1963 Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József 1962 Zalaegerszegi PLE
Délvidéki Lövészakadémia
Markovics Kálmán 1960 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc 1984 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Babéj Ádám 1988 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
VAMAV LK
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs 1970 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
SZHB
Hujbert Dániel 1992 Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila 1979 Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila 1971 Százhalombattai Lövészklub
KSI SE
Izsó András 1997 KSI SE
Uchlaczki Gergely 1979 KSI SE
Nyiri András 1991 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 193,0 I. osztály
2 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 186,0 6 I. osztály
3 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 186,0 3 I. osztály
4 Tóth Gábor 1973. UTE 185,0 II. osztály
5 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 184,0 II. osztály
6 Szűcs Gergely 1977. UTE 183,0 6 II. osztály
7 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 183,0 3 II. osztály
8 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 183,0 3 II. osztály
9 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 183,0 2 II. osztály
10 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 182,0 II. osztály
11 Kéri Attila 1971. Százhalombattai Lövészklub 182,0 II. osztály
12 Szilágyi Erik 1963. Pestszenterzsébeti PLE 181,0 II. osztály
13 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 180,0 3 II. osztály
14 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 180,0 3 II. osztály
15 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 180,0 3 II. osztály
16 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 180,0 1 II. osztály
17 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 179,0 3 III. osztály
18 Kovács Szabolcs 1988. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 179,0 2 III. osztály
19 Tóth Tamás György 1967. Pestszenterzsébeti PLE 179,0 2 III. osztály
20 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 179,0 1 III. osztály
21 Nyiri András 1991. KSI SE 178,0 3 III. osztály
22 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 178,0 2 III. osztály
23 Geri Péter 1991. Kalocsai Sport Egyesület 178,0 1 III. osztály
24 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 177,0 4 III. osztály
25 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 177,0 3 III. osztály
26 Gács Olivér 1998. APLE-VASAS SC 177,0 2 III. osztály
27 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 177,0 2 III. osztály
28 Németh Ferenc 1963. Pontlövész SE 177,0 1 III. osztály
29 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 176,0 4 III. osztály
30 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 176,0 3 III. osztály
31 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 176,0 2 III. osztály
32 Izsó András 1997. KSI SE 176,0 1 III. osztály
33 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 0 III. osztály
34 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 175,0 3 III. osztály
35 Horváth Tibor 1957. APLE-VASAS SC 175,0 1 III. osztály
36 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 175,0 0 III. osztály
37 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 175,0 0 III. osztály
38 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 174,0 2 III. osztály
39 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 174,0 0 III. osztály
40 Vadon Zoltán Richárd 1999. Debreceni Lövészsuli SE 173,0 2 III. osztály
41 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 173,0 0 III. osztály
42 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 172,0 3 III. osztály
43 Tóth Viktor 1986. Kalocsai Sport Egyesület 172,0 2 III. osztály
44 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 172,0 1 III. osztály
45 Uchlaczki Gergely 1979. KSI SE 172,0 1 III. osztály
46 Orbán Zsolt ifj 1995. Mátyásföldi TLE 172,0 1 III. osztály
47 Magyaros Attila 1980. ZTE Sportlövész Klub 171,0 2 III. osztály
48 Réfi Levente Károly 1981. Mátyásföldi TLE 171,0 2 III. osztály
49 Papp László 1972. Százhalombattai Lövészklub 171,0 1 III. osztály
50 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 169,0 2 III. osztály
51 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 169,0 0 III. osztály
52 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 168,0 0 III. osztály
53 Hévézi Sándor 1991. Göcsej Sportlövész Egyesület 168,0 III. osztály
54 Tamási Dávid 1998. KSI SE 167,0 IV. osztály
55 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 166,0 2 IV. osztály
56 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 166,0 1 IV. osztály
57 Tóbiás Nándor 1962. Dunaújvárosi LSE 166,0 0 IV. osztály
58 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 164,0 IV. osztály
59 Tóth Dániel 2000. Pestszenterzsébeti PLE 163,0 IV. osztály
60 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 163,0 IV. osztály
61 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 163,0 IV. osztály
62 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 161,0 2 IV. osztály
63 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 161,0 0 IV. osztály
64 Mózer Zsolt 1971. Mátyásföldi TLE 160,0 IV. osztály
65 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 157,0 IV. osztály
66 Bényei Ferenc 1970. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 156,0 IV. osztály
67 Cajnkó Lajos Ádám 1983. Zalaegerszegi PLE 155,0 IV. osztály
68 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 144,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VAMAV LK VAMAV 546,0 6
2 SZHB Száz 544,0 3
3 Aple-Vasas SC APLE- 543,0 1
4 Kecskeméti Honvéd SE A Kecsk 537,0 10
5 PLE Zalaegerszeg Zalae 535,0 5
6 Délvidéki Lövészakadémia Délv 532,0 2
7 KSI SE KSI S 526,0 5
8 PeLE felnőtt férfi légpisztoly Pests 523,0 2
9 DLSE Duna� 521,0 8
10 PSN zrt B Pécs 518,0 1
11 Göcsej SE Göcs 499,0 2
12 Kecskeméti Honvéd SE B Kecsk 492,0 5
13 MVSE Misko 478,0 2
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Seres Rudolf
1945
UTE
Ferenci József
1952
APLE-VASAS SC
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Babinyecz János
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Csapatok
UTE
Szöllősi Ferenc 1957 UTE
Kulcsár Péter dr. 1955 UTE
Seres Rudolf 1945 UTE
Délvidéki Lövészakadémia
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos 1945 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István 1954 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
PLE Zalaegerszeg
Cajnkó Alfréd László 1953 Zalaegerszegi PLE
Nagy István 1954 Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György 1944 Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 182,0 I. osztály
2 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 181,0 I. osztály
3 Kulcsár Péter dr. 1955. UTE 178,0 II. osztály
4 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 177,0 II. osztály
5 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 176,0 94 II. osztály
6 Seres Rudolf 1945. UTE 176,0 88 II. osztály
7 Ferenci József 1952. APLE-VASAS SC 172,0 II. osztály
8 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 166,0 III. osztály
9 Babinyecz János 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 164,0 III. osztály
10 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 163,0 III. osztály
11 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 161,0 2 III. osztály
12 Ványai László dr. 1947. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 161,0 1 III. osztály
13 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 161,0 0 III. osztály
14 Nagy István 1954. Zalaegerszegi PLE 159,0 III. osztály
15 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 149,0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 536,0 88
2 Délvidéki Lövészakadémia Délv 504,0 0
3 PLE Zalaegerszeg Zalae 503,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély