10-25-50m Budapest Bajnokság

Versenyengedély szám
263/B-06/13/2024
A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
Fehér Úti Nemzeti Lőtér
A verseny kezdete
2024-06-15
A verseny vége
2024-06-16
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3500 Ft./fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Veress Dániel
2011
BHSE
Illés Dániel
2011
UTE
Varga Vince Csete
2012
UTE
Marton Tamás László
2010
UTE
Kiss-Vámosi Zsombor
2010
UTE
Leopold Milán
2011
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Berkeszi András
2009
BHSE
Veress Dániel
2011
BHSE
Marossy Noé
2009
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Varga Tamás
2007
Csepel Torna Club
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Márta Ákos
2007
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel Torna Club
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kun Zita
2010
BHSE
Lestyánszki Laura
2010
BHSE
Marton Tamara Zsuzsanna
2012
UTE
Szolnoki Csenge
2011
UTE
Szabó Adél Dorottya
2013
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Békefi Flóra
2008
BHSE
Zakár Emma Eszter
2008
BHSE
Lecza Bianka
2009
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Eszter
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Tokai Dóra Andrea
2006
Csepel Torna Club
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Katona Martina
1986
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Márta Ákos
2007
BHSE
Varga Tamás
2007
Csepel Torna Club
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Áron
2006
BHSE
Török Ferenc
2003
Csepel Torna Club
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Simó Kornél
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Szabián Norbert
1982
UTE
Koczor Péter Pál
1989
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Eszter
2005
UTE
Tokai Dóra Andrea
2006
Csepel Torna Club
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Molnár Anikó Margit
1967
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Márta Ákos
2007
BHSE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Áron
2006
BHSE
Török Ferenc
2003
Csepel Torna Club
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hári Péter
1989
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Dénes Eszter
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Zoltán
2010
Városföldi SE
Parádi Kenéz Máté
2010
Debreceni Lövészsuli SE
Ródler Bence
2011
UTE
Kispál Bernát
2010
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Olivér
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Szabó Levente
2009
MATE-GEAC
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Benkő Áron
2009
UTE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Kiss-Vámosi Ádám
2008
UTE
Szabó Ákos
2007
UTE
Szolnoki Marcell
2006
UTE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel Torna Club
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Lengyel Dávid
1980
MATE-GEAC
Tóth Gábor
1973
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Sváb Sándor
1976
BPLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hudra Bianka
2011
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cséki Emma
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Papp Zsófia
2007
MATE-GEAC
Nagy Bianka
2007
MATE-GEAC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szemán Gréta
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Papp Zsófia
2007
MATE-GEAC
Szabó-Galiba Noémi
2006
MATE-GEAC
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Kálóczi Szilvia Regina
2007
Csepel Torna Club
Péter Kíra Lara
2007
Csepel Torna Club
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kapás Rita
1984
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lukács Gabriella
1978
Csepel LE
Fleischer Bernadett
1999
Debreceni Lövészsuli SE
Komárominé Kék Erika
1970
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Molnár Zsuzsa
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálóczi Szilvia Regina
2007
Csepel Torna Club
Péter Kíra Lara
2007
Csepel Torna Club
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel Torna Club
Vas Emma
2007
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Zalay Babett
2002
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Győrik Csaba
1967
MATE-GEAC
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Junior vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Győrik Csaba
1967
MATE-GEAC
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Takács Tibor Tamás
1967
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rédecsi Máté
2004
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Takács Tibor Tamás
1967
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Tóth Gábor
1973
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély