2021. évi Légfegyveres Budapest Bajnokság

Versenyengedély szám
043/B-02/03/2021
A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2021-02-20
A verseny vége
2021-02-21
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000.- Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szőke Natasa Szófia
2009
UTE
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Sipos Zita
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Stier Eszter
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Barakka-Hoffmann Zita
2008
Komáromi VSE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Fehér Anna
2007
APLE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cavriani Marcello Bruno
2010
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Mészáros Marcell
2008
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Marton Tamás
2010
UTE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Lévai Csongor
2008
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sahin-Tóth Hanna
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Vákics Doren Regina
2004
Meteor LK.
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Széll Petra
2006
Nagykanizsai PLE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Nemes Helga
2004
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Sowerby Katrin
2006
Komáromi VSE
Terjék Nóra
2006
Komáromi VSE
Rocsa Noémi
2005
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Lippai Dorka Dóra
2006
APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Szegedi Máté
2004
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Szőlősy Mátyás
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Csík Vendel
2006
APLE
Jáger Tamás Gergely
2006
APLE
Kevevári Keve Zoltán
2004
APLE
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Szilágyi András
2005
APLE
Jakab Márton
2004
BHSE
Joachim Dániel
2006
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Dévényi Botond
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vákics Doren Regina
2004
Meteor LK.
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Szőlősy Mátyás
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Halász István
2001
Egri PLE
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Máté Tamás
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Wittmann Péter
2003
APLE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Török Ferenc
2003
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Biatovszki Mira
1992
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Bihariné Gábriel Emese
1984
UTE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Fehér Andrea
1971
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Novák Zsófia
1994
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Péni István Márton
1997
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Rácz György
1972
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Komlós Diána
2008
KSI SE
Mihalkó Lili Anna
2008
KSI SE
Reisz Enikő
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Szakály Borisz
2009
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Ozsváth Csanád
2007
KSI SE
Orvos Tamás
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Farkas Ákos
2010
KSI SE
Szuromi Kristóf Gábor
2007
KSI SE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér
2008
Százhalombattai Lövészklub
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Takács Tünde
2004
Debreceni Lövészsuli SE
Nemes Hanga
2006
Honvéd Kossuth LK
Ródler Kinga
2004
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Aradi Hanna
2004
Egri PLE
Fazekas Orsi
2004
Egri PLE
Murányi Réka
2004
Egri PLE
Virág Rebeka
2005
Egri PLE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Lidia
2006
APLE
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Fehér Milán
2005
KSI SE
Martoncsik Levente
2004
KSI SE
Matasdi Bendegúz
2004
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Ványi András
2004
KSI SE
Rádai Soma
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Busi Bálint
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Bánfi György
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Szalma Bence László
2005
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Kovács Erik Gergő
2005
Egri PLE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Oláh Zsófia Anna
2003
Debreceni Lövészsuli SE
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Birkás Anett
2003
UTE
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Bőti Bettina
2002
APLE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Dulai Kinga Lilla
2003
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Boros Armand
2003
Mátyásföldi TLE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Veres Kristóf
2003
KSI SE
Éliás Zsombor
2001
KSI SE
Reisz Rudolf Ádám
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Máté
2002
UTE
Schindler Levente
2002
UTE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Holczmann Gergő
2003
APLE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Salha Theodor
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Horváth Fanni
2000
Meteor LK.
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Kérészi Ferenc Károlyné
1954
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Borbényiné Szabó Mariann
1970
UTE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Lovas-Nagy Nicolette
1974
Százhalombattai Lövészklub
Farkas Bernadett
1987
APLE
Kresalek Noémi
1990
APLE
Tóth Márta
1977
APLE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Simon Lili
2000
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Varga Zoltán
1970
ZTE Sportlövész Klub
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Czebe Sándor Mihály
1965
Honvéd Kossuth LK
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Gyimesi László
1978
KSI SE
Nyiri András
1991
KSI SE
Varga András
1991
KSI SE
Hegedűs László
1999
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Agot György
1960
APLE
Balogh Gergely
1973
APLE
Ferenci József
1952
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Sipka Péter
1958
APLE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Pál Zoltán
1980
BHSE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély