Arany János Minősítő Verseny

A verseny szervezője
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
A verseny helyszíne
2750 Nagykőrös, Hársfa u. 15.
A verseny kezdete
2019-06-29
A verseny vége
2019-06-29
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500.-Ft versenyszámonként
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
bankszámlaszám:10403129-50526784-51661002
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Bende László
1978
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Budai Zoltán
1967
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Emődi Tibor
1963
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kalmár Norbert
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kis Zoltán
1971
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kiszel Attila
2005
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Ondo Csaba Balázs
1966
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Székely Sándor Albert
1961
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kocsis Dezső
1966
Kecskeméti Lövész SE
Kocsis Tibor
1966
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kalmár Norbert 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 183,0 I. osztály
2 Kósa Attila 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 180,0 I. osztály
3 Emődi Tibor 1963. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 178,0 I. osztály
4 Kocsis Dezső 1966. Kecskeméti Lövész SE 166,0 I. osztály
5 Székely Sándor Albert 1961. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 161,0 I. osztály
6 Kiszel Attila 2005. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 160,0 I. osztály
7 Kocsis Tibor 1966. Kecskeméti Lövész SE 160,0 0 I. osztály
8 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 156,0 I. osztály
9 Kis Zoltán 1971. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 147,0 II. osztály
10 Bende László 1978. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 143,0 II. osztály
11 Budai Zoltán 1967. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 137,0 II. osztály
12 Ondo Csaba Balázs 1966. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 133,0 II. osztály
13 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 129,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Baka Zoltán Endre
1955
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Halla Ferenc
1949
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Szunyogh József ifj.
1952
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 178,0 I. osztály
2 Varga Antal 1956. Albertirsa SE 169,0 I. osztály
3 Baka Zoltán Endre 1955. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 159,0 I. osztály
4 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 153,0 I. osztály
5 Szunyogh József ifj. 1952. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 136,0 II. osztály
6 Halla Ferenc 1949. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 132,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy István
1947
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy István 1947. Kecskeméti Lövész SE 143,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Lendér Ildikó
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Palotai Réka Krisztina
2003
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Simonfi Izabella Noémi
1989
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lendér Ildikó 1970. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 175,0 I. osztály
2 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 168,0 I. osztály
3 Simonfi Izabella Noémi 1989. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 164,0 I. osztály
4 Palotai Réka Krisztina 2003. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 154,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Bende László
1978
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Budai Zoltán
1967
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Dékány Tamás
1968
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kalmár Norbert
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kis Zoltán
1971
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lendér Ildikó
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Nagy Attila
1975
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Ondo Csaba Balázs
1966
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Palotai Réka Krisztina
2003
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Simonfi Izabella Noémi
1989
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Székely Sándor Albert
1961
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Juhász Károly
1960
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kalmár Norbert 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 184,0 I. osztály
2 Kósa Attila 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 174,0 I. osztály
3 Adorján Béla 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 170,0 I. osztály
4 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 166,0 I. osztály
5 Dékány Tamás 1968. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 160,0 I. osztály
6 Székely Sándor Albert 1961. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 156,0 I. osztály
7 Bende László 1978. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 153,0 I. osztály
8 Juhász Károly 1960. Kecskeméti Lövész SE 150,0 I. osztály
9 Nagy Attila 1975. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 140,0 II. osztály
10 Kis Zoltán 1971. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 138,0 II. osztály
11 Budai Zoltán 1967. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 136,0 II. osztály
12 Ondo Csaba Balázs 1966. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 135,0 II. osztály
13 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 106,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Antal Sándor István
1958
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Baka Zoltán Endre
1955
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kovács László
1956
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kunszt Mihály
1951
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Szunyogh József ifj.
1952
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 177,0 I. osztály
2 Varga Antal 1956. Albertirsa SE 152,0 I. osztály
3 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 144,0 II. osztály
4 Antal Sándor István 1958. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 138,0 II. osztály
5 Baka Zoltán Endre 1955. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 137,0 II. osztály
6 Szunyogh József ifj. 1952. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 136,0 II. osztály
7 Kunszt Mihály 1951. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 135,0 II. osztály
8 Kovács László 1956. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 123,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 175,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély