BM SE 10pont 25m mínősítő verseny

Versenyengedély szám
427/B-11/28/2020
A verseny szervezője
Budafoki Mesterlövész SE
A verseny helyszíne
1222 Budapest, Pannóni u 1-3. (ERVA SC pincelőtér)
A verseny kezdete
2020-11-21
A verseny vége
2020-11-21
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
kategóriánként 3000Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Durkó János
1972
Budafoki Mesterlövész SE
Gál Tibor
1945
Budafoki Mesterlövész SE
Kajdócsi Jenő
1953
Budafoki Mesterlövész SE
Kopácsi Ferenc
1954
Budafoki Mesterlövész SE
Rozinger Zoltán
1974
Budafoki Mesterlövész SE
Rácz Gergely dr
1971
Budafoki Mesterlövész SE
Schmid Gyula
1974
Budafoki Mesterlövész SE
Szentey László
1948
Budafoki Mesterlövész SE
Szász Richárd
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Váczi László dr
1955
Budafoki Mesterlövész SE
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Kainráth Lajos
1990
Friss Gondolat Sportegyesület
Kovács László
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Molnár Csaba
1988
Friss Gondolat Sportegyesület
Mészáros Tibor Zoltán
1973
Friss Gondolat Sportegyesület
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Tátrai László
1982
Friss Gondolat Sportegyesület
Tóth-Balogh Béla
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Törteli Aliz Mária
1980
Friss Gondolat Sportegyesület
Vári László
1978
Friss Gondolat Sportegyesület
Tompa Viktor
1990
Tordas SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szász Richárd 1976. Budafoki Mesterlövész SE 90,0 0 I. osztály
2 Kajdócsi Jenő 1953. Budafoki Mesterlövész SE 89,0 0 I. osztály
3 Rozinger Zoltán 1974. Budafoki Mesterlövész SE 87,0 0 I. osztály
4 Durkó János 1972. Budafoki Mesterlövész SE 78,0 0 I. osztály
5 Rácz Gergely dr 1971. Budafoki Mesterlövész SE 77,0 0 I. osztály
6 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 73,0 0 I. osztály
7 Gál Tibor 1945. Budafoki Mesterlövész SE 72,0 0 I. osztály
8 Szentey László 1948. Budafoki Mesterlövész SE 71,0 0 I. osztály
9 Kopácsi Ferenc 1954. Budafoki Mesterlövész SE 69,0 0 I. osztály
10 Váczi László dr 1955. Budafoki Mesterlövész SE 68,0 0 I. osztály
11 Kainráth Lajos 1990. Friss Gondolat Sportegyesület 65,0 0 I. osztály
12 Schmid Gyula 1974. Budafoki Mesterlövész SE 63,0 0 II. osztály
13 Molnár Csaba 1988. Friss Gondolat Sportegyesület 62,0 0 II. osztály
14 Tompa Viktor 1990. Tordas SE 61,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Durkó János
1972
Budafoki Mesterlövész SE
Gál Tibor
1945
Budafoki Mesterlövész SE
Kajdócsi Jenő
1953
Budafoki Mesterlövész SE
Kopácsi Ferenc
1954
Budafoki Mesterlövész SE
Rozinger Zoltán
1974
Budafoki Mesterlövész SE
Rácz Gergely dr
1971
Budafoki Mesterlövész SE
Schmid Gyula
1974
Budafoki Mesterlövész SE
Szentey László
1948
Budafoki Mesterlövész SE
Szász Richárd
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Váczi László dr
1955
Budafoki Mesterlövész SE
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Kainráth Lajos
1990
Friss Gondolat Sportegyesület
Kovács László
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Molnár Csaba
1988
Friss Gondolat Sportegyesület
Mészáros Tibor Zoltán
1973
Friss Gondolat Sportegyesület
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Tátrai László
1982
Friss Gondolat Sportegyesület
Tóth-Balogh Béla
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Törteli Aliz Mária
1980
Friss Gondolat Sportegyesület
Vári László
1978
Friss Gondolat Sportegyesület
Tompa Viktor
1990
Tordas SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szász Richárd 1976. Budafoki Mesterlövész SE 91,0 0 I. osztály
2 Kajdócsi Jenő 1953. Budafoki Mesterlövész SE 86,0 0 I. osztály
3 Schmid Gyula 1974. Budafoki Mesterlövész SE 84,0 0 I. osztály
4 Váczi László dr 1955. Budafoki Mesterlövész SE 82,0 0 I. osztály
5 Tompa Viktor 1990. Tordas SE 79,0 0 I. osztály
6 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 76,0 0 I. osztály
7 Szentey László 1948. Budafoki Mesterlövész SE 73,0 0 I. osztály
8 Kainráth Lajos 1990. Friss Gondolat Sportegyesület 71,0 0 I. osztály
9 Kopácsi Ferenc 1954. Budafoki Mesterlövész SE 70,0 0 I. osztály
10 Molnár Csaba 1988. Friss Gondolat Sportegyesület 68,0 0 I. osztály
11 Gál Tibor 1945. Budafoki Mesterlövész SE 67,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély