Delta-Mesterlövész Kupa II.forduló

A verseny szervezője
Delta Combat LE
A verseny helyszíne
1047 Budapest, Fóti út 56 "A" épület alagsor
A verseny kezdete
2019-04-13
A verseny vége
2019-04-13
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
Sebestyén Péter
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 93,0 -
2 Sebestyén Péter 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 79,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kovács Zoltán Gyula
1980
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Székely Sándor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Jamrik Péter
1952
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Perjési Péter
1967
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
Kagermanov Nurutgyin Kazimagomedovics
1979
Delta Combat LE
Németh Ferenc
1963
Pontlövész SE
Oszvald Tamás
1959
Pontlövész SE
Sütő Zoltán
1978
Pontlövész SE
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juhász Péter dr 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 188,0 I. osztály
2 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 185,0 I. osztály
3 Németh Ferenc 1963. Pontlövész SE 183,0 I. osztály
4 Sütő Zoltán 1978. Pontlövész SE 182,0 I. osztály
5 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 180,0 I. osztály
6 Oszvald Tamás 1959. Pontlövész SE 178,0 I. osztály
7 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 172,0 I. osztály
8 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 170,0 I. osztály
9 Kovács Zoltán Gyula 1980. Budapesti Mesterlövész Egyesület 168,0 I. osztály
10 Szőnyi Mónika 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 163,0 I. osztály
11 Jamrik Péter 1952. Budapesti Mesterlövész Egyesület 149,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Urkom Ferenc
1961
Partner Polgári LE
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Lepsényi Gábor
1945
Delta Combat LE
Várhelyi L. Dániel
1967
Delta Combat LE
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
Marinovszky Zsolt
1972
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Sebestyén Péter
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 94,0 I. osztály
2 Lepsényi Gábor 1945. Delta Combat LE 92,0 I. osztály
3 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 82,0 I. osztály
4 Marinovszky Zsolt 1972. Budapesti Mesterlövész Egyesület 61,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dancsó Péter
1984
Partner Polgári LE
Uvarov Vjacseszlav
1971
Partner Polgári LE
Szűcs Imre
1968
Partner Polgári LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nagy Béla
1962
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Székely Sándor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Osváth László Gábor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kocziha Tibor
1954
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Jamrik Péter
1952
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Perjési Péter
1967
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Baucsek Attila Richárd
1976
Partner Polgári LE
Kagermanov Nurutgyin Kazimagomedovics
1979
Delta Combat LE
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
Várhelyi L. Dániel
1967
Delta Combat LE
Németh Ferenc
1963
Pontlövész SE
Oszvald Tamás
1959
Pontlövész SE
Sütő Zoltán
1978
Pontlövész SE
Lantosné Köves Ildikó Emőke
1966
Delta Combat LE
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Kovács Zoltán Gyula
1980
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Uvarov Vjacseszlav 1971. Partner Polgári LE 189,0 I. osztály
2 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 184,0 5 I. osztály
3 Juhász Péter dr 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 184,0 1 I. osztály
4 Németh Ferenc 1963. Pontlövész SE 183,0 I. osztály
5 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 176,0 I. osztály
6 Sütő Zoltán 1978. Pontlövész SE 174,0 I. osztály
7 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 170,0 I. osztály
8 Kovács Zoltán Gyula 1980. Budapesti Mesterlövész Egyesület 162,0 I. osztály
9 Nádai Péter 1977. Budapesti Mesterlövész Egyesület 154,0 1 I. osztály
10 Pauliák László 1969. Delta Combat LE 154,0 0 I. osztály
11 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 143,0 II. osztály
12 Lantosné Köves Ildikó Emőke 1966. Delta Combat LE 141,0 II. osztály
13 Jamrik Péter 1952. Budapesti Mesterlövész Egyesület 139,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély