Minősítő Lőverseny ALBA 06

Versenyengedély szám
084/B-06/06/2019
A verseny szervezője
Alba Volán SC
A verseny helyszíne
8000 Székesfehérvár, Börgöndi út 14. (ALBA Volán SC SSZ)
A verseny kezdete
2019-06-22
A verseny vége
2019-06-30
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 Ft számonként
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajcsi Tamás
1980
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Németh Ferenc
1963
Pontlövész SE
Oszvald Tamás
1959
Pontlövész SE
Sütő Zoltán
1978
Pontlövész SE
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Földesi István
1958
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Ferenc 1963. Pontlövész SE 186,0 0 I. osztály
2 Oszvald Tamás 1959. Pontlövész SE 179,0 0 I. osztály
3 Sütő Zoltán 1978. Pontlövész SE 179,0 0 I. osztály
4 Bajcsi Tamás 1980. Alba Volán SC 179,0 0 I. osztály
5 Horváth Ferenc 1959. Dunaújvárosi LSE 176,0 0 I. osztály
6 Lukácsi Csaba 1974. Alba Volán SC 174,0 0 I. osztály
7 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 171,0 0 I. osztály
8 Földesi István 1958. Alba Volán SC 164,0 0 I. osztály
9 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 162,0 0 I. osztály
10 Czifrik Imre 1966. Alba Volán SC 146,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Benes Ibolya 1953. Alba Volán SC 167,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajcsi Tamás
1980
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Németh Ferenc
1963
Pontlövész SE
Oszvald Tamás
1959
Pontlövész SE
Sütő Zoltán
1978
Pontlövész SE
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Ferenc 1963. Pontlövész SE 194,0 0 I. osztály
2 Sütő Zoltán 1978. Pontlövész SE 188,0 0 I. osztály
3 Oszvald Tamás 1959. Pontlövész SE 182,0 0 I. osztály
4 Lukácsi Csaba 1974. Alba Volán SC 179,0 0 I. osztály
5 Horváth Ferenc 1959. Dunaújvárosi LSE 161,0 0 I. osztály
6 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 159,0 0 I. osztály
7 Czifrik Imre 1966. Alba Volán SC 124,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Horváth József Antal
1946
Alba Volán SC
Oszvald Tamás
1959
Pontlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 287,0 0 I. osztály
2 Oszvald Tamás 1959. Pontlövész SE 258,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Györgyi Kinga
2002
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Györgyi Kinga 2002. Alba Volán SC 167,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Györgyi Kinga
2002
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Györgyi Kinga 2002. Alba Volán SC 312,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély