MSSZ Országos Bajnokság 2019. Junior Skeet - Trap

Versenyengedély szám
270/K-06/01/2019
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
2375 Tatárszentgyörgy, Sarlóspuszta 1.
A verseny kezdete
2019-06-22
A verseny vége
2019-06-23
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
125 korong - 10.000ft, csapat 1.000ft
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

Skeet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Urbin György
2002
Olympia-S SE
Óvári Áron
1999
Igaly József Lövész Klub SE
Holecz Zoltán
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Kerekes Mihály Gábor
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Kiss Dániel
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tódor Zoltán
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Fodor Dávid
2000
Balatonfűzfői LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fodor Dávid 2000. Balatonfűzfői LE 107,0 Ezüstjelvény
2 Kerekes Mihály Gábor 2002. Igaly József Lövész Klub SE 107,0 Ezüstjelvény
3 Holecz Zoltán 2003. Igaly József Lövész Klub SE 106,0 Ezüstjelvény
4 Tódor Zoltán 1999. Vasvári Koronglövő Akadémia 104,0 Ezüstjelvény
5 Óvári Áron 1999. Igaly József Lövész Klub SE 78,0 -
6 Urbin György 2002. Olympia-S SE 54,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Simon Evelin
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Tömör-Tones Petra
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simon Evelin 2003. Igaly József Lövész Klub SE 98,0 Ifjú Mester
2 Tömör-Tones Petra 1999. Vasvári Koronglövő Akadémia 95,0 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Való Dávid
1999
Debrecen Városi LE
Való Krisztián
2001
Debrecen Városi LE
Kapitány Márton
2000
Igaly József Lövész Klub SE
Belcsik Zsolt
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Hernyes Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Horváth Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kiss András Márton
2004
Vasvári Koronglövő Akadémia
Mészáros Gergő
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Váczi Attila
1999
Balatonfűzfői LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Váczi Attila 1999. Balatonfűzfői LE 100,0 Ezüstjelvény
2 Való Dávid 1999. Debrecen Városi LE 82,0 -
3 Való Krisztián 2001. Debrecen Városi LE 78,0 -
4 Kapitány Márton 2000. Igaly József Lövész Klub SE 77,0 -
5 Belcsik Zsolt 2000. Vasvári Koronglövő Akadémia 62,0 -
6 Horváth Botond 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 41,0 -
7 Hernyes Botond 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 30,0 -
8 Kiss András Márton 2004. Vasvári Koronglövő Akadémia 21,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Petra
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Borbényi Flóra
2003
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tömör-Tones Petra
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Petra 2002. Igaly József Lövész Klub SE 80,0 Ifjú Mester
2 Tömör-Tones Petra 1999. Vasvári Koronglövő Akadémia 56,0 Ezüstjelvény
3 Borbényi Flóra 2003. Vasvári Koronglövő Akadémia 36,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély