MSSZ Országos Bajnokság 2020. 25-50m Puska-Pisztoly ifjúsági - felnőtt

Versenyengedély szám
073/A-09/03/2020

Az Országos Bajnokságok ideje alatt is a Fehér úti Nemzeti Lőtéren is kötelező betartani:

 

2020. szeptember 01. naptól csak az orrot-szájat eltakarva lehet a Nemzeti Sportközpontok Budapesti Olimpiai Központ létesítményeiben tartózkodni. Csak munkavégzés céljából, illetve sportoló és stábtag tartózkodhat az épületekben, szülő, kísérő nem. Vigyázzunk egymásra!

Zárt tereken étel és ital fogyasztása TILOS, azt az épületeken kívül kialakított helyen szabad!

 

élőben követhető az alábbi linkeken:

25m A kép eltávolítva. https://www.youtube.com/watch?v=m_nE9jmk0S0

50m A kép eltávolítva. https://www.youtube.com/watch?v=yYrr2qij_vc

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2020-09-25
A verseny vége
2020-09-27
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Felnőtt: 3.000,- Ft/fő versenyszám, Csapat: 2.000,- Ft/ csapat/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Takács László
1959
Egri PLE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Rozsos Tibor
1971
Debrecen Városi LE
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Terdik Máté
2002
Csepel LE
Gurisatti Gyula
1944
Dunaújvárosi LSE
Csapatok
UTE
Szűcs Gergely 1977 UTE
Tóth Gábor 1973 UTE
Csizmadia András 1974 UTE
DVLE
Rozsos Tibor 1971 Debrecen Városi LE
Szabó István Tamás 1977 Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor 1960 Debrecen Városi LE
Csepel LE
Holczer Zsolt 1999 Csepel LE
Mészáros Dániel 2002 Csepel LE
Szvetnyik Péter 2002 Csepel LE
BHSE
Nagy László 1970 BHSE
Nagy Máté László 1999 BHSE
Tátrai Miklós 1986 BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy László 1970. BHSE 540,0 6 II. osztály
2 Tóth Gábor 1973. UTE 533,0 6 II. osztály
3 Szűcs Gergely 1977. UTE 530,0 6 II. osztály
4 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 530,0 6 II. osztály
5 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 520,0 6 III. osztály
6 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 518,0 4 III. osztály
7 Takács László 1959. Egri PLE 515,0 1 III. osztály
8 Nagy Máté László 1999. BHSE 512,0 4 III. osztály
9 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 509,0 2 IV. osztály
10 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 506,0 3 IV. osztály
11 Csizmadia András 1974. UTE 497,0 4 IV. osztály
12 Boros László 1989. Győri Lövészklub 494,0 2 IV. osztály
13 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 492,0 2 IV. osztály
14 Tátrai Miklós 1986. BHSE 491,0 2 IV. osztály
15 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 476,0 4 IV. osztály
16 Szilágyi Sándor 1960. Debrecen Városi LE 475,0 3 IV. osztály
17 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 465,0 3 IV. osztály
18 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 462,0 1 IV. osztály
19 Terdik Máté 2002. Csepel LE 438,0 1 -
20 Rozsos Tibor 1971. Debrecen Városi LE 430,0 0 -
21 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 405,0 0 -
22 Gurisatti Gyula 1944. Dunaújvárosi LSE 403,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 560,0 16
2 BHSE BHSE 1 543,0 12
3 Csepel LE Csepe 1 430,0 7
4 DVLE Debre 1 414,0 5
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Mixed 50m pisztoly SH1 - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dávid Krisztina 1975. BHSE 527,0 8 -
2 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 510,0 4 -
3 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 474,0 3 -
4 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 378,0 2 -
5 Hollandi Pál 1949. Mátyásföldi TLE 359,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Biatovszki Mira
1992
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Galambos Éva
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kisapáti Vivien
2001
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Dalmati Nóra
1978
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Csapatok
VASAS SC-APLE
Gáspár Lalita 2000 VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett 2001 VASAS SC-APLE
Szalai Fatime 1999 VASAS SC-APLE
UTE A
Dénes Eszter 2001 UTE
Molnár Anikó 1967 UTE
Toma Dorina 1999 UTE
KVSE
Borsos Fanni 2000 Komáromi VSE
Miskolczi Julianna 1983 Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata 1991 Komáromi VSE
BHSE
Dalmati Nóra 1978 BHSE
Hanák Gabriella 1996 BHSE
Seffer Kata 1992 BHSE
GEAC
Lovász Dorina 1999 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina 2001 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Farkas Ágnes 1997 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 623,4 40 Mester
2 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 620,4 35 Mester
3 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 618,9 36 Mester
4 Toma Dorina 1999. UTE 616,2 32 I. osztály
5 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 615,7 32 I. osztály
6 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 615,0 32 I. osztály
7 Hanák Gabriella 1996. BHSE 614,9 31 I. osztály
8 Dénes Eszter 2001. UTE 614,0 30 I. osztály
9 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 611,1 28 II. osztály
10 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 610,6 27 II. osztály
11 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 609,6 26 II. osztály
12 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 608,8 25 II. osztály
13 Molnár Anikó 1967. UTE 608,1 26 II. osztály
14 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 606,6 27 II. osztály
15 Tarr Vivien 2001. UTE 605,9 24 II. osztály
16 Dalmati Nóra 1978. BHSE 605,6 19 II. osztály
17 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 604,5 24 II. osztály
18 Biatovszki Mira 1992. UTE 602,0 16 II. osztály
19 Szalai Fatime 1999. VASAS SC-APLE 601,1 24 II. osztály
20 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 598,9 22 II. osztály
21 Seffer Kata 1992. BHSE 598,2 22 II. osztály
22 Farkas Ágnes 1997. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 594,3 18 III. osztály
23 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 590,2 17 III. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KVSE Komá 1 849,0 99
2 UTE A UTE 1 838,3 88
3 BHSE BHSE 1 818,7 72
4 VASAS SC-APLE VASAS 1 810,2 77
5 GEAC Göd� 1 809,9 70
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Car Franz
1975
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Szabó Imre
1956
Győri Polgári LE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Deák Lajos
1963
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Halász István
2001
Egri PLE
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Fluck Zoltán László
1977
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Mátrai István
1949
BPLE
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Gáspár Olivér
1973
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Mangó Marcell
2001
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jákó Csaba
1972
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csapatok
Zámolyi LK
Deák Lajos 1963 Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc 1965 Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr. 1953 Zámolyi Lövészklub
UTE A
Hammerl Soma Richárd 2001 UTE
Péni István Márton 1997 UTE
Szabián Norbert 1982 UTE
UTE B
Kiss Viktor 2001 UTE
Koczor Péter 1989 UTE
Prágai Patrik 1998 UTE
Eger PLE
Halász István 2001 Egri PLE
Stefán Imre 1961 Egri PLE
Vasas Gábor 1989 Egri PLE
BHSE
Fluck Zoltán László 1977 BHSE
Simó Kornél 1984 BHSE
Hári Péter 1989 BHSE
FSLK
Pekler Zalán Tibor 2000 Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter 1998 Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér 2000 Finomító Sportlövész Klub
CTSE
Gáspár Olivér 1973 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Mangó Marcell 2001 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jákó Csaba 1972 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
ZTE SKK
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter 1983 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 629,0 45 Mester
2 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 623,7 40 Mester
3 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 623,3 38 Mester
4 Szabián Norbert 1982. UTE 621,6 38 Mester
5 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 620,7 38 I. osztály
6 Hári Péter 1989. BHSE 618,5 35 I. osztály
7 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 618,1 34 I. osztály
8 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 617,3 34 I. osztály
9 Kiss Viktor 2001. UTE 614,8 33 II. osztály
10 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 614,6 27 II. osztály
11 Gáspár Olivér 1973. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 613,9 31 II. osztály
12 Simó Kornél 1984. BHSE 613,4 29 II. osztály
13 Bukovszky Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 613,3 28 II. osztály
14 Prágai Patrik 1998. UTE 612,2 26 II. osztály
15 Fluck Zoltán László 1977. BHSE 612,1 26 II. osztály
16 Jákó Csaba 1972. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 611,7 26 II. osztály
17 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 611,0 30 II. osztály
18 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 609,0 28 III. osztály
19 Halász István 2001. Egri PLE 603,6 24 III. osztály
20 Koczor Péter 1989. UTE 602,0 17 III. osztály
21 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 601,9 17 III. osztály
22 Rácz Balázs 1999. Finomító Sportlövész Klub 600,4 18 III. osztály
23 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 597,9 15 III. osztály
24 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 596,7 17 III. osztály
25 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 596,4 15 III. osztály
26 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 595,1 15 III. osztály
27 Mátrai István 1949. BPLE 590,7 16 III. osztály
28 Mangó Marcell 2001. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 590,6 18 III. osztály
29 Stefán Imre 1961. Egri PLE 589,1 19 III. osztály
30 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 580,0 14 IV. osztály
31 Deák Lajos 1963. Zámolyi Lövészklub 557,7 5 IV. osztály
32 Szabó Imre 1956. Győri Polgári LE 544,2 4 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 1 871,3 121
2 FSLK Finom 1 858,7 106
3 BHSE BHSE 1 844,0 90
4 UTE B UTE 1 829,0 76
5 CTSE Cél- 1 816,2 75
6 ZTE SKK ZTE S 1 809,2 59
7 Eger PLE Egri 1 787,8 58
8 Zámolyi LK Zámo 1 756,0 37
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Biatovszki Mira
1992
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Csapatok
VASAS SC-APLE
Gáspár Lalita 2000 VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett 2001 VASAS SC-APLE
Szalai Fatime 1999 VASAS SC-APLE
UTE A
Biatovszki Mira 1992 UTE
Dénes Eszter 2001 UTE
Toma Dorina 1999 UTE
KVSE
Borsos Fanni 2000 Komáromi VSE
Miskolczi Julianna 1983 Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata 1991 Komáromi VSE
GEAC
Lovász Dorina 1999 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina 2001 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Farkas Ágnes 1997 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Dorina 1999. UTE 1 172,0 55 Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 1 171,0 57 Mester
3 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 1 169,0 58 Mester
4 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 1 166,0 55 I. osztály
5 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 1 158,0 50 II. osztály
6 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 1 153,0 52 II. osztály
7 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 1 153,0 48 II. osztály
8 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 153,0 41 II. osztály
9 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 1 148,0 44 II. osztály
10 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 1 147,0 49 II. osztály
11 Biatovszki Mira 1992. UTE 1 145,0 36 II. osztály
12 Hanák Gabriella 1996. BHSE 1 143,0 41 II. osztály
13 Tarr Vivien 2001. UTE 1 143,0 37 II. osztály
14 Molnár Anikó 1967. UTE 1 123,0 35 III. osztály
15 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 1 121,0 36 III. osztály
16 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 116,0 24 III. osztály
17 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 1 115,0 38 III. osztály
18 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 1 115,0 35 III. osztály
19 Farkas Ágnes 1997. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 1 115,0 29 III. osztály
20 Szalai Fatime 1999. VASAS SC-APLE 1 092,0 26 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 456,5 19
2 Toma Dorina 1999. UTE 450,2 15
3 Dénes Eszter 2001. UTE 439,9 17
4 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 430,8 12
5 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 420,1 11
6 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 408,8 15
7 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 398,9 12
8 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 393,5 8
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 3 488,0 148
2 KVSE Komá 3 466,0 152
3 GEAC Göd� 3 384,0 94
4 VASAS SC-APLE VASAS 3 355,0 108
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Fluck Zoltán László
1977
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Csapatok
UTE A
Hammerl Soma Richárd 2001 UTE
Kiss Viktor 2001 UTE
Péni István Márton 1997 UTE
UTE B
Koczor Péter 1989 UTE
Prágai Patrik 1998 UTE
Szabián Norbert 1982 UTE
Finomító Sportlövész Klub FSLK
Bukovszky Péter 1998 Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor 2000 Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter 1998 Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 1 179,0 65 Mester
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 1 176,0 66 Mester
3 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 1 168,0 57 I. osztály
4 Kiss Viktor 2001. UTE 1 162,0 51 I. osztály
5 Hári Péter 1989. BHSE 1 160,0 45 II. osztály
6 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 1 159,0 48 II. osztály
7 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 1 158,0 51 II. osztály
8 Prágai Patrik 1998. UTE 1 148,0 42 II. osztály
9 Szabián Norbert 1982. UTE 1 136,0 35 III. osztály
10 Simó Kornél 1984. BHSE 1 134,0 36 III. osztály
11 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 1 117,0 29 III. osztály
12 Fluck Zoltán László 1977. BHSE 1 114,0 31 III. osztály
13 Koczor Péter 1989. UTE 1 069,0 15 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 458,0 17
2 Péni István Márton 1997. UTE 455,5 22
3 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 445,1 19
4 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 433,7 20
5 Hári Péter 1989. BHSE 424,4 18
6 Kiss Viktor 2001. UTE 414,2 21
7 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 403,0 19
8 Prágai Patrik 1998. UTE 396,0 10
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 3 517,0 182
2 UTE B UTE 3 353,0 92
3 Finomító Sportlövész Klub FSLK Finom 2 317,0 99
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Mikola Kitti
2001
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Végh Barbara
1989
KSI SE
Csapatok
KSI A
Fábián Sára Ráhel 2002 KSI SE
Komáromi Krisztina Panna 2001 KSI SE
Kovács Tamara Mónika 2002 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 591,0 15 Mester
2 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 580,0 23 Mester
3 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 579,0 13 I. osztály
4 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 568,0 6 II. osztály
5 Sike Renáta 1978. BHSE 564,0 14 III. osztály
6 Végh Barbara 1989. KSI SE 560,0 10 III. osztály
7 Varga Zalay Babett 2002. UTE 557,0 7 III. osztály
8 Dávid Krisztina 1975. BHSE 549,0 11 III. osztály
9 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 548,0 10 III. osztály
10 Rédecsi Anita 2002. BHSE 547,0 4 III. osztály
11 Bakos Natália 1981. Mátyásföldi TLE 543,0 15 III. osztály
12 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 541,0 13 III. osztály
13 Palánki Klaudia 2000. UTE 538,0 11 III. osztály
14 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 534,0 11 III. osztály
15 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 531,0 7 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 34,0 15
2 Sike Renáta 1978. BHSE 31,0 19
3 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 27,0 17
4 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 21,0 14
5 Varga Zalay Babett 2002. UTE 16,0 8
6 Végh Barbara 1989. KSI SE 12,0 7
7 Dávid Krisztina 1975. BHSE 8,0 4
8 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 5,0 5
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI A KSI S 1 700,0 49
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Boros György
1956
BHSE
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
Délvidéki Lövészakadémia
Babéj Ádám 1988 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba 1993 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba 1968 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
BHSE
Boros György 1956 BHSE
Jambrik István 1968 BHSE
Nagy Máté László 1999 BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 549,0 12 -
2 Jambrik István 1968. BHSE 549,0 8 -
3 Takács Tibor 1967. Egri PLE 540,0 7 -
4 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 539,0 10 -
5 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 538,0 8 -
6 Nagy Máté László 1999. BHSE 528,0 10 -
7 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 521,0 3 -
8 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 506,0 7 -
9 Boros György 1956. BHSE 506,0 5 -
10 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 486,0 2 -
11 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 477,0 5 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 19,0 5
2 Nagy Máté László 1999. BHSE 17,0 5
3 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 9,0 0
4 Takács Tibor 1967. Egri PLE 7,0 2
5 Jambrik István 1968. BHSE 5,0 2
6 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 1,0 1
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BHSE BHSE 1 583,0 23
2 Délvidéki Lövészakadémia Délv 1 501,0 15
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Takács László
1959
Egri PLE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Tóth László
1971
Győri Lövészklub
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Csizmadia András
1974
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Agárdy Vilmos
1999
Nyíregyházi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Boros György
1956
BHSE
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy György
1965
BHSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csapatok
Eger PLE
Takács László 1959 Egri PLE
Ferencz Zsolt 1972 Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán 1979 Egri PLE
UTE
Csizmadia András 1974 UTE
Hegedűs László 1999 UTE
Budai Csaba 1968 UTE
Délvidéki Lövészakadémia
Babéj Ádám 1988 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba 1993 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba 1968 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
BHSE
Boros György 1956 BHSE
Jambrik István 1968 BHSE
Nagy György 1965 BHSE
ZLK
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos 1964 Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 563,0 12 II. osztály
2 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 563,0 11 II. osztály
3 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 562,0 15 II. osztály
4 Boros György 1956. BHSE 558,0 13 III. osztály
5 Jambrik István 1968. BHSE 557,0 15 III. osztály
6 Takács László 1959. Egri PLE 557,0 7 III. osztály
7 Hegedűs László 1999. UTE 556,0 5 III. osztály
8 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 552,0 5 III. osztály
9 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 550,0 11 III. osztály
10 Kárpáti Zoltán 1964. Debreceni Rendőr SE 550,0 10 III. osztály
11 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 549,0 7 III. osztály
12 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 548,0 7 III. osztály
13 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 546,0 7 III. osztály
14 Csizmadia András 1974. UTE 543,0 10 III. osztály
15 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 543,0 7 III. osztály
16 Agárdy Vilmos 1999. Nyíregyházi PLE 540,0 10 III. osztály
17 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 534,0 5 III. osztály
18 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 532,0 9 III. osztály
19 Budai Csaba 1968. UTE 525,0 8 III. osztály
20 Nagy György 1965. BHSE 523,0 5 III. osztály
21 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 517,0 4 III. osztály
22 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 516,0 1 III. osztály
23 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 512,0 4 III. osztály
24 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 490,0 1 IV. osztály
25 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 465,0 4 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZLK Zámo 1 657,0 35
2 BHSE BHSE 1 638,0 33
3 UTE UTE 1 624,0 23
4 Délvidéki Lövészakadémia Délv 1 622,0 20
5 Eger PLE Egri 1 564,0 12
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Mixed 25m pisztoly SH1 - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 557,0 8 -
2 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 406,0 1 -
3 Hollandi Pál 1949. Mátyásföldi TLE 329,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Tóth László
1971
Győri Lövészklub
Hegedűs László
1999
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Jambrik István
1968
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
KSI A
Fábián Sára Ráhel 2002 KSI SE
Komáromi Krisztina Panna 2001 KSI SE
Kovács Tamara Mónika 2002 KSI SE
UTE
Hegedűs László 1999 UTE
Budai Csaba 1968 UTE
Csizmadia András 1974 UTE
Délvidéki Lövészakadémia
Babéj Ádám 1988 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba 1993 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba 1968 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
BHSE
Jambrik István 1968 BHSE
Sike Renáta 1978 BHSE
Tátrai Miklós 1986 BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 556,0 7 II. osztály
2 Hegedűs László 1999. UTE 553,0 11 II. osztály
3 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 553,0 8 II. osztály
4 Sike Renáta 1978. BHSE 549,0 6 II. osztály
5 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 548,0 12 II. osztály
6 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 539,0 7 III. osztály
7 Jambrik István 1968. BHSE 535,0 2 III. osztály
8 Takács Tibor 1967. Egri PLE 534,0 4 III. osztály
9 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 528,0 8 III. osztály
10 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 528,0 4 III. osztály
11 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 527,0 3 III. osztály
12 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 526,0 9 III. osztály
13 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 522,0 2 III. osztály
14 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 519,0 7 III. osztály
15 Csizmadia András 1974. UTE 517,0 4 III. osztály
16 Tátrai Miklós 1986. BHSE 516,0 12 III. osztály
17 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 514,0 3 III. osztály
18 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 510,0 4 III. osztály
19 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 510,0 3 III. osztály
20 Budai Csaba 1968. UTE 499,0 2 IV. osztály
21 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 481,0 3 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI A KSI S 1 640,0 27
2 BHSE BHSE 1 600,0 20
3 UTE UTE 1 569,0 17
4 Délvidéki Lövészakadémia Délv 1 543,0 13
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Takács László
1959
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Boros György
1956
BHSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Tóth László
1971
Győri Lövészklub
Nagy György
1965
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Csapatok
Eger PLE
Takács László 1959 Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán 1979 Egri PLE
Takács Tibor 1967 Egri PLE
BHSE
Boros György 1956 BHSE
Nagy György 1965 BHSE
Tátrai Miklós 1986 BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 558,0 10 III. osztály
2 Takács Tibor 1967. Egri PLE 554,0 11 III. osztály
3 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 551,0 13 III. osztály
4 Takács László 1959. Egri PLE 551,0 13 III. osztály
5 Boros György 1956. BHSE 538,0 8 III. osztály
6 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 537,0 7 III. osztály
7 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 531,0 4 -
8 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 529,0 9 -
9 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 527,0 3 -
10 Nagy György 1965. BHSE 525,0 5 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Eger PLE Egri 1 632,0 27
2 BHSE BHSE 1 621,0 23
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Martoncsik Levente
2004
KSI SE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 525,0 7 Aranyjelvény
2 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 491,0 4 Ezüstjelvény
3 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 456,0 3 -
4 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 440,0 1 -
5 Martoncsik Levente 2004. KSI SE 379,0 4 -
6 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 335,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nyíregyházi PLE Nyír 1 266,0 5
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Nádudvari Marcell
2004
VASAS SC-APLE
Szilágyi András
2005
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Farkas Gábor László
2003
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Lukács Róbert
2004
Finomító Sportlövész Klub
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Csapatok
VASAS SC-APLE
Nádudvari Marcell 2004 VASAS SC-APLE
Szilágyi András 2005 VASAS SC-APLE
Wittmann Péter 2003 VASAS SC-APLE
PVSK
Gebhardt Ákos 2005 Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes 2003 Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
GEAC
Havjár Kristóf 2004 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron 2004 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence 2004 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Kecskeméti Lövész SE "A"
Kis Botond 2003 Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs 2004 Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila 2006 Kecskeméti Lövész SE
UTE
Farkas Gábor László 2003 UTE
Nagy Nándor 2005 UTE
Szegedi Máté 2004 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Ferenc 2003. Csepel LE 609,5 24 Aranyjelvény
2 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 605,5 17 Aranyjelvény
3 Nádudvari Marcell 2004. VASAS SC-APLE 599,6 24 Aranyjelvény
4 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 597,9 15 Aranyjelvény
5 Havjár Kristóf 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 595,8 18 Aranyjelvény
6 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 594,3 17 Aranyjelvény
7 Szegedi Máté 2004. UTE 593,1 18 Aranyjelvény
8 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 590,3 16 Aranyjelvény
9 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 588,2 16 Aranyjelvény
10 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 582,3 12 Aranyjelvény
11 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PLE 580,5 15 Aranyjelvény
12 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 578,3 12 Aranyjelvény
13 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 578,2 9 Aranyjelvény
14 Farkas Gábor László 2003. UTE 577,7 9 Aranyjelvény
15 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 576,4 12 Aranyjelvény
16 Venczel Félix 2005. UTE 574,3 8 Ezüstjelvény
17 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 572,9 11 Ezüstjelvény
18 Szilágyi András 2005. VASAS SC-APLE 572,2 11 Ezüstjelvény
19 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 569,0 8 Ezüstjelvény
20 Magyar Bence 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 560,0 10 Bronzjelvény
21 Nagy Nándor 2005. UTE 556,0 10 Bronzjelvény
22 Periskics Márton 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 554,7 5 Bronzjelvény
23 Lukács Róbert 2004. Finomító Sportlövész Klub 547,3 7 Bronzjelvény
24 Nemes Dániel 2004. Kecskeméti Lövész SE 540,7 2 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VASAS SC-APLE VASAS 1 777,3 52
2 PVSK Pécs 1 760,8 44
3 GEAC Göd� 1 750,1 45
4 UTE UTE 1 726,8 37
5 Kecskeméti Lövész SE "A" Kecsk 1 723,6 29
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
VASAS SC-APLE
Bodolai Boglárka
2006
APLE-VASAS SC
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Vintze Regina
2005
Finomító Sportlövész Klub
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Csapatok
UTE
Szegesdi Eszter 2005 UTE
Toma Réka 2006 UTE
Tóth Anna 2005 UTE
Nyíregyházi PLE
Durucz Noémi 2004 Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia 2004 Nyíregyházi PLE
Katona Barbara 2004 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Dóra 2003. Finomító Sportlövész Klub 604,6 23 Aranyjelvény
2 Tóth Anna 2005. UTE 603,0 19 Aranyjelvény
3 Vintze Regina 2005. Finomító Sportlövész Klub 593,9 20 Aranyjelvény
4 Pipicz Evelin 2004. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 592,1 17 Aranyjelvény
5 Szász Hanna Rebeka 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 591,3 17 Aranyjelvény
6 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PLE 590,4 16 Aranyjelvény
7 Toma Réka 2006. UTE 589,1 24 Aranyjelvény
8 Szegesdi Eszter 2005. UTE 576,9 12 Aranyjelvény
9 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. VASAS SC-APLE 572,3 8 Aranyjelvény
10 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 568,0 8 Ezüstjelvény
11 Katona Barbara 2004. Nyíregyházi PLE 568,0 5 Ezüstjelvény
12 Bodolai Boglárka 2006. APLE-VASAS SC 567,5 5 Ezüstjelvény
13 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 557,3 10 Bronzjelvény
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 769,0 55
2 Nyíregyházi PLE Nyír 1 125,3 15
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Nádudvari Marcell
2004
VASAS SC-APLE
Szilágyi András
2005
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Farkas Gábor László
2003
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Csapatok
VASAS SC-APLE
Nádudvari Marcell 2004 VASAS SC-APLE
Szilágyi András 2005 VASAS SC-APLE
Wittmann Péter 2003 VASAS SC-APLE
PVSK
Illés Dénes 2003 Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton 2005 Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
UTE
Farkas Gábor László 2003 UTE
Szegedi Máté 2004 UTE
Venczel Félix 2005 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 572,0 20 Aranyjelvény
2 Török Ferenc 2003. Csepel LE 571,0 21 Aranyjelvény
3 Szegedi Máté 2004. UTE 557,0 13 Aranyjelvény
4 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 555,0 16 Aranyjelvény
5 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 553,0 16 Aranyjelvény
6 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 553,0 16 Aranyjelvény
7 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 548,0 12 Ezüstjelvény
8 Nádudvari Marcell 2004. VASAS SC-APLE 533,0 8 Bronzjelvény
9 Szilágyi András 2005. VASAS SC-APLE 525,0 6 Bronzjelvény
10 Periskics Márton 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 522,0 6 Bronzjelvény
11 Nagy Nándor 2005. UTE 522,0 4 Bronzjelvény
12 Farkas Gábor László 2003. UTE 521,0 7 Bronzjelvény
13 Venczel Félix 2005. UTE 505,0 9 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VASAS SC-APLE VASAS 1 630,0 34
2 PVSK Pécs 1 623,0 34
3 UTE UTE 1 583,0 29
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
VASAS SC-APLE
Bodolai Boglárka
2006
APLE-VASAS SC
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Vintze Regina
2005
Finomító Sportlövész Klub
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Csapatok
UTE
Szegesdi Eszter 2005 UTE
Toma Réka 2006 UTE
Tóth Anna 2005 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szász Hanna Rebeka 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 559,0 16 Aranyjelvény
2 Vintze Regina 2005. Finomító Sportlövész Klub 555,0 11 Aranyjelvény
3 Tóth Anna 2005. UTE 554,0 11 Aranyjelvény
4 Toma Réka 2006. UTE 534,0 9 Ezüstjelvény
5 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 533,0 4 Ezüstjelvény
6 Bodolai Boglárka 2006. APLE-VASAS SC 532,0 6 Ezüstjelvény
7 Szegesdi Eszter 2005. UTE 526,0 9 Bronzjelvény
8 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 515,0 8 Bronzjelvény
9 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. VASAS SC-APLE 513,0 6 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 614,0 29
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Soós Viktória Mónika
2004
KSI SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Domsits Olivia
2004
UTE
Ródler Kinga
2004
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Benicsák Dorina
2004
Nyíregyházi PLE
Vajsz Emese Vanda
2004
Nyíregyházi PLE
Tóth Anna Jázmin
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter 2006 Nyíregyházi PLE
Benicsák Dorina 2004 Nyíregyházi PLE
Vajsz Emese Vanda 2004 Nyíregyházi PLE
KSI
Borbola Borka 2004 KSI SE
Boros Viktória 2005 KSI SE
Ozsváth Réka 2004 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 579,0 20 Aranyjelvény
2 Borbola Borka 2004. KSI SE 556,0 11 Aranyjelvény
3 Somhegyi Edina 2003. UTE 547,0 10 Aranyjelvény
4 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 546,0 4 Aranyjelvény
5 Boros Viktória 2005. KSI SE 535,0 5 Ezüstjelvény
6 Ródler Kinga 2004. UTE 531,0 8 Ezüstjelvény
7 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 521,0 6 Bronzjelvény
8 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 521,0 2 Bronzjelvény
9 Soós Viktória Mónika 2004. KSI SE 500,0 2 -
10 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 499,0 5 -
11 Tóth Anna Jázmin 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 486,0 2 -
12 Benicsák Dorina 2004. Nyíregyházi PLE 443,0 2 -
13 Vajsz Emese Vanda 2004. Nyíregyházi PLE 232,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 1 612,0 18
2 Nyíregyházi PLE Nyír 1 174,0 7
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Csapatok
Győri LK
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Huszár István 2003 Győri Lövészklub
Kisalföldi LK
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 547,0 6 -
2 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 535,0 4 -
3 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 531,0 7 -
4 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 530,0 5 -
5 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 511,0 2 -
6 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 491,0 9 -
7 Torkos Zsolt 2005. Nyíregyházi PLE 478,0 2 -
8 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 450,0 1 -
9 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 422,0 2 -
10 Huszár István 2003. Győri Lövészklub 417,0 2 -
11 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 408,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nyíregyházi PLE Nyír 1 576,0 11
2 Kisalföldi LK Kisal 1 363,0 12
3 Győri LK Győr 1 356,0 10
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Csapatok
KSI
Borbola Borka 2004 KSI SE
Boros Viktória 2005 KSI SE
Dézsi Vivien 2005 KSI SE
Győri LK
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Huszár István 2003 Győri Lövészklub
Kisalföldi LK
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 545,0 8 Aranyjelvény
2 Borbola Borka 2004. KSI SE 518,0 3 Bronzjelvény
3 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 511,0 8 Bronzjelvény
4 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 505,0 2 Bronzjelvény
5 Boros Viktória 2005. KSI SE 500,0 1 Bronzjelvény
6 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 483,0 5 -
7 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 468,0 7 -
8 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 457,0 4 -
9 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 415,0 0 -
10 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 409,0 1 -
11 Huszár István 2003. Győri Lövészklub 396,0 0 -
12 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 352,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 1 523,0 6
2 Győri LK Győr 1 279,0 7
3 Kisalföldi LK Kisal 1 218,0 5
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély