MSSZ Országos Bajnokság 2020. 50m Futócél Versenyszámokban, Gyenesdiás

Versenyengedély szám
060/Fc-07/01/2020
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Gyenesdiási sportlőtér Csider völgy
A verseny kezdete
2020-09-18
A verseny vége
2020-09-20
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
felnőtt: 3000ft, junior, ifjúsági, 2000ft/fő, csapat 2000ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Futócél - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Borda Róbert
2002
Keszthelyi Erdész LK
Gazda Filip Noel
2002
Keszthelyi Erdész LK
Hocz Gábor
2002
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Viktória
2001
Keszthelyi Erdész LK
Lengyel Márton
2001
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
Kisalföldi LK
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
Mókus
Hocz Gábor 2002 Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia 2002 Keszthelyi Erdész LK
Nagy Viktória 2001 Keszthelyi Erdész LK
Párduc
Borda Róbert 2002 Keszthelyi Erdész LK
Gazda Filip Noel 2002 Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd 2001 Keszthelyi Erdész LK
Győri LK
Huszár István 2003 Győri Lövészklub
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 40 vegyes - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Borda Róbert
2002
Keszthelyi Erdész LK
Gazda Filip Noel
2002
Keszthelyi Erdész LK
Hocz Gábor
2002
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Viktória
2001
Keszthelyi Erdész LK
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Lengyel Márton
2001
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
Párduc
Borda Róbert 2002 Keszthelyi Erdész LK
Gazda Filip Noel 2002 Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd 2001 Keszthelyi Erdész LK
Mókus
Hocz Gábor 2002 Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia 2002 Keszthelyi Erdész LK
Nagy Viktória 2001 Keszthelyi Erdész LK
Győri LK
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Huszár István 2003 Győri Lövészklub
Kisalföldi LK
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt ifj.
1983
Győri Lövészklub
Sike József
1968
Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Zsebedits Nándor
1978
Kisalföldi Lövészklub
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj
1979
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Sándor István
1998
Keszthelyi Erdész LK
Borda Róbert
2002
Keszthelyi Erdész LK
Gazda Filip Noel
2002
Keszthelyi Erdész LK
Hocz Gábor
2002
Keszthelyi Erdész LK
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ottó
1963
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Viktória
2001
Keszthelyi Erdész LK
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Dienes Miklós
1982
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc id.
1967
Honvéd Kossuth LK
Harmath András
1977
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Lengyel Márton
2001
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Kabai Gergely
1985
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
ZTE SKK
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter 1983 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell 2002 ZTE Sportlövész Klub
Bika
Sándor István 1998 Keszthelyi Erdész LK
Borda Róbert 2002 Keszthelyi Erdész LK
Gazda Filip Noel 2002 Keszthelyi Erdész LK
Bak
Hocz Gábor 2002 Keszthelyi Erdész LK
Kovács Béla 1978 Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd 2001 Keszthelyi Erdész LK
Szarvas
Szabó Ottó 1963 Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia 2002 Keszthelyi Erdész LK
Nagy Viktória 2001 Keszthelyi Erdész LK
Győri LK
Boros László 1989 Győri Lövészklub
Laczik Zsolt ifj. 1983 Győri Lövészklub
Sike József 1968 Győri Lövészklub
HKlk A
Haris Ferenc 1999 Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc id. 1967 Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás 1970 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt 1971 Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre 1967 Honvéd Kossuth LK
HKLK C
Bedekovich Viktória 1989 Honvéd Kossuth LK
Dienes Miklós 1982 Honvéd Kossuth LK
Lengyel Márton 2001 Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Csapatok
Kisalföldi LK
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
Győri LK
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Huszár István 2003 Győri Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 30 vegyes - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Lilik Ferenc
1971
Győri Lövészklub
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Tóth László
1971
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Tóth Árpád
1978
Kisalföldi Lövészklub
Nagy Zoltán
1970
Kisalföldi Lövészklub
Stern András
1978
Kisalföldi Lövészklub
Kránicz János
1963
Kisalföldi Lövészklub
Zsebedits Nándor
1978
Kisalföldi Lövészklub
Borda Róbert
2002
Keszthelyi Erdész LK
Gazda Filip Noel
2002
Keszthelyi Erdész LK
Hocz Gábor
2002
Keszthelyi Erdész LK
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ottó
1963
Keszthelyi Erdész LK
Sándor István
1998
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Viktória
2001
Keszthelyi Erdész LK
Kis-Kotor Balázs
1986
Keszthelyi Erdész LK
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Dienes Miklós
1982
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc id.
1967
Honvéd Kossuth LK
Harmath András
1977
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Kovács Miklós András
1962
Honvéd Kossuth LK
Lengyel Márton
2001
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Kabai Gergely
1985
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
Bika
Borda Róbert 2002 Keszthelyi Erdész LK
Gazda Filip Noel 2002 Keszthelyi Erdész LK
Sándor István 1998 Keszthelyi Erdész LK
Bak
Hocz Gábor 2002 Keszthelyi Erdész LK
Kovács Béla 1978 Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd 2001 Keszthelyi Erdész LK
Szarvas
Szabó Ottó 1963 Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia 2002 Keszthelyi Erdész LK
Nagy Viktória 2001 Keszthelyi Erdész LK
Győri LK "A"
Laczik Zsolt 1961 Győri Lövészklub
Vajda Attila dr 1978 Győri Lövészklub
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Győri LK "B"
Lilik Ferenc 1971 Győri Lövészklub
Ferenczi Balázs 1978 Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám 1991 Győri Lövészklub
Kisalföldi LK
Nagy Zoltán 1970 Kisalföldi Lövészklub
Kránicz János 1963 Kisalföldi Lövészklub
Zsebedits Nándor 1978 Kisalföldi Lövészklub
HKLK B
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt 1971 Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre 1967 Honvéd Kossuth LK
HKLK C
Bedekovich Viktória 1989 Honvéd Kossuth LK
Dienes Miklós 1982 Honvéd Kossuth LK
Lengyel Márton 2001 Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 40 Vegyes Nemzeti - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér György ifj
1979
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Dienes Miklós
1982
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc id.
1967
Honvéd Kossuth LK
Harmath András
1977
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Kovács Miklós András
1962
Honvéd Kossuth LK
Lengyel Márton
2001
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Kabai Gergely
1985
Honvéd Kossuth LK
Csatlós Tibor
1967
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
HKLK A
Haris Ferenc 1999 Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc id. 1967 Honvéd Kossuth LK
Kovács Miklós András 1962 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt 1971 Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre 1967 Honvéd Kossuth LK
HKLK C
Bedekovich Viktória 1989 Honvéd Kossuth LK
Dienes Miklós 1982 Honvéd Kossuth LK
Lengyel Márton 2001 Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 40 vegyes - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt ifj.
1983
Győri Lövészklub
Sike József
1968
Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Zsebedits Nándor
1978
Kisalföldi Lövészklub
Borda Róbert
2002
Keszthelyi Erdész LK
Gazda Filip Noel
2002
Keszthelyi Erdész LK
Hocz Gábor
2002
Keszthelyi Erdész LK
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ottó
1963
Keszthelyi Erdész LK
Sándor István
1998
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Viktória
2001
Keszthelyi Erdész LK
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Dienes Miklós
1982
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc id.
1967
Honvéd Kossuth LK
Harmath András
1977
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Kovács Miklós András
1962
Honvéd Kossuth LK
Lengyel Márton
2001
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Kabai Gergely
1985
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
Bika
Borda Róbert 2002 Keszthelyi Erdész LK
Gazda Filip Noel 2002 Keszthelyi Erdész LK
Sándor István 1998 Keszthelyi Erdész LK
Bak
Hocz Gábor 2002 Keszthelyi Erdész LK
Kovács Béla 1978 Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd 2001 Keszthelyi Erdész LK
Szarvas
Szabó Ottó 1963 Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia 2002 Keszthelyi Erdész LK
Nagy Viktória 2001 Keszthelyi Erdész LK
Győri LK
Boros László 1989 Győri Lövészklub
Laczik Zsolt ifj. 1983 Győri Lövészklub
Sike József 1968 Győri Lövészklub
HKLK A
Haris Ferenc 1999 Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc id. 1967 Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás 1970 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt 1971 Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre 1967 Honvéd Kossuth LK
HKLK C
Bedekovich Viktória 1989 Honvéd Kossuth LK
Dienes Miklós 1982 Honvéd Kossuth LK
Lengyel Márton 2001 Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 40 vegyes - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Csapatok
Győri LK
Huszár István 2003 Győri Lövészklub
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Kisalföldi LK
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély