MSSZ Országos Bajnokság 2020. Magyar Vadász SKLSz versenyszámok, Vegyes korong

Versenyengedély szám
072/K-09/02/2020

Ahogy az új fertőzések adatai is figyelmeztetnek, a járvány nem ért véget, az aktív fertőzöttek száma ismét emelkedik, ezért nagyon fontos továbbra is a fegyelmezettség, a beutazási korlátozások és az általános higiénés szabályok betartása.

Továbbra is kerüljük azokat a helyeket, ahol zárt térben sokan vannak, lehetőleg tartsuk a szociális távolságot, gyakran és alaposan mossunk kezet, a maszkot viseljük az üzletekben és a tömegközlekedési eszközökön.

Akinél külföldi tartózkodás vagy egyéb ok miatt hatósági házi karantént rendeltek el, az szigorúan tartsa be.

Bárki, akinek tünetei vannak, az ne menjen közösségbe, hanem maradjon otthon és telefonon értesítse háziorvosát.
Ha mindezeket betartjuk, akkor el tudjuk kerülni a fertőzés terjedését és a további korlátozó intézkedések bevezetését.

 

A betegség leggyakoribb tünetei

  • A leggyakoribb tünetek: a láz, a fáradtság és a száraz köhögés.

  • Egyes betegeknél jelentkezhet izomfájdalom, orrdugulás, orrfolyás, torokfájás, hasmenés, légszomj.

  • Ezek a tünetek általában enyhék és fokozatosan jelentkeznek.

  • Vannak olyan fertőzöttek, akiknél nem alakul ki semmilyen tünet és nem érzik magukat betegnek.

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Kunfehértó
A verseny kezdete
2020-09-13
A verseny vége
2020-09-13
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Egyéni versenyszámoknál: 100 korong esetén 10.000.- forint, 75 korong esetén 7.500.- forint versenyzőnként, versenyszámonként. Csapat nevezés esetén (3 fő): 1000 forint csapatonként, versenyszámonként
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Vegyes korong 100 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csorba Gyula
1986
Köszolg SC
Fülöp Attila
1971
Köszolg SC
Genáhl Krisztián
1978
Köszolg SC
Kovács Endre
1981
Köszolg SC
Ragadics Nándor
1987
Köszolg SC
Renner Tibor
1977
Köszolg SC
Szarka József
1978
Köszolg SC
Talabér Krisztián
1980
Köszolg SC
Zöldág János
1976
Köszolg SC
Paragi Károly
1974
Köszolg SC
Baracskai Zoltán
1979
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Kovács István
1978
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Sebestyén Péter
1983
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Szabó Balázs
1985
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Zubsits István
1988
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc id.
1967
Honvéd Kossuth LK
Salamon Gábor
1976
Keszthelyi Erdész LK
Csenkei Sándor
1966
Olympia-S SE
Nagy Varga Géza ifj.
1971
Vasvári Koronglövő Akadémia
Hegyi András
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Brilla Gyula
1973
Vasvári Koronglövő Akadémia
Fedor István
1982
Olympia-S SE
Bodai Gábor
1973
Honvéd Kossuth LK
Akácos Gábor
2001
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Csapatok
KÖSZOLG SC l.
Genáhl Krisztián 1978 Köszolg SC
Szarka József 1978 Köszolg SC
Zöldág János 1976 Köszolg SC
KÖSZOLG SC ll.
Csorba Gyula 1986 Köszolg SC
Kovács Endre 1981 Köszolg SC
Talabér Krisztián 1980 Köszolg SC
KÖSZOLG SC lll.
Fülöp Attila 1971 Köszolg SC
Ragadics Nándor 1987 Köszolg SC
Renner Tibor 1977 Köszolg SC
MAGASI TÖLGY LSE I.
Baracskai Zoltán 1979 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Kovács István 1978 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Sebestyén Péter 1983 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
HKLK
Haris Ferenc 1999 Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc id. 1967 Honvéd Kossuth LK
Bodai Gábor 1973 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zöldág János 1976. Köszolg SC 93,0 0 I. osztály
2 Szarka József 1978. Köszolg SC 89,0 0 I. osztály
3 Ragadics Nándor 1987. Köszolg SC 87,0 0 II. osztály
4 Csenkei Sándor 1966. Olympia-S SE 82,0 0 II. osztály
5 Csorba Gyula 1986. Köszolg SC 80,0 0 III. osztály
6 Renner Tibor 1977. Köszolg SC 80,0 0 III. osztály
7 Genáhl Krisztián 1978. Köszolg SC 79,0 0 III. osztály
8 Talabér Krisztián 1980. Köszolg SC 77,0 0 III. osztály
9 Kovács Endre 1981. Köszolg SC 73,0 0 III. osztály
10 Zubsits István 1988. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 72,0 0 III. osztály
11 Sebestyén Péter 1983. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 71,0 0 III. osztály
12 Salamon Gábor 1976. Keszthelyi Erdész LK 69,0 0 IV. osztály
13 Nagy Varga Géza ifj. 1971. Vasvári Koronglövő Akadémia 69,0 0 IV. osztály
14 Baracskai Zoltán 1979. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 65,0 0 IV. osztály
15 Hegyi András 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 64,0 0 IV. osztály
16 Paragi Károly 1974. Köszolg SC 63,0 0 IV. osztály
17 Kovács István 1978. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 62,0 0 IV. osztály
18 Fedor István 1982. Olympia-S SE 61,0 0 IV. osztály
19 Fülöp Attila 1971. Köszolg SC 56,0 0 IV. osztály
20 Szabó Balázs 1985. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 42,0 0 -
21 Akácos Gábor 2001. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 42,0 0 -
22 Bodai Gábor 1973. Honvéd Kossuth LK 11,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG SC l. Kösz 261,0 0
2 KÖSZOLG SC ll. Kösz 230,0 0
3 KÖSZOLG SC lll. Kösz 223,0 0
4 MAGASI TÖLGY LSE I. Magas 198,0 0
5 HKLK Honv� 11,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vegyes korong 100 - Veterán 55 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
Török Péter
1951
Köszolg SC
Nagy Péter Dénes
1958
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Kovács Miklós András
1962
Honvéd Kossuth LK
Mergancz Sándor
1964
Budapesti Rendészeti SE
Nagy Varga Géza
1951
Vasvári Koronglövő Akadémia
Petneházi Sándor
1958
Olympia-S SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lakos Dénes Gyula 1957. Köszolg SC 78,0 0 I. osztály
2 Petneházi Sándor 1958. Olympia-S SE 71,0 0 II. osztály
3 Nagy Varga Géza 1951. Vasvári Koronglövő Akadémia 61,0 0 II. osztály
4 Török Péter 1951. Köszolg SC 60,0 0 II. osztály
5 Mergancz Sándor 1964. Budapesti Rendészeti SE 47,0 0 IV. osztály
6 Kovács Miklós András 1962. Honvéd Kossuth LK 16,0 0 -
7 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 10,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vegyes korong 100 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csorba Gyuláné
1986
Köszolg SC
Nemes Dóra
2004
Köszolg SC
Sörös Mirjana
1984
Köszolg SC
Hettyei Emőke
2000
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Hettyei Enikő
1994
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Salamonné Vigh Viktória
1982
Keszthelyi Erdész LK
Csenkei-Papp Ida
1976
Olympia-S SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hettyei Enikő 1994. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 70,0 0 II. osztály
2 Hettyei Emőke 2000. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 61,0 0 II. osztály
3 Csorba Gyuláné 1986. Köszolg SC 59,0 0 III. osztály
4 Sörös Mirjana 1984. Köszolg SC 52,0 0 III. osztály
5 Salamonné Vigh Viktória 1982. Keszthelyi Erdész LK 49,0 0 IV. osztály
6 Csenkei-Papp Ida 1976. Olympia-S SE 48,0 0 IV. osztály
7 Nemes Dóra 2004. Köszolg SC 38,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vegyes korong 100 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szalai Tamás István
2000
Köszolg SC
Zöldág Gergő
2001
Köszolg SC
Ördög János
2002
Köszolg SC
Vass Máté
2006
Köszolg SC
Revuczky Patrik
2004
Köszolg SC
Ternák Tamás
2005
Köszolg SC
Kiss Péter Zoltán
2001
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Lelkes Marcell János
2002
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Akácos Gábor
2001
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Csapatok
MAGASI TÖLGY LSE II.
Kiss Péter Zoltán 2001 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Lelkes Marcell János 2002 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Akácos Gábor 2001 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalai Tamás István 2000. Köszolg SC 86,0 0 Aranyjelvény
2 Kiss Péter Zoltán 2001. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 74,0 9 Ezüstjelvény
3 Ternák Tamás 2005. Köszolg SC 74,0 4 Ezüstjelvény
4 Vass Máté 2006. Köszolg SC 73,0 0 Ezüstjelvény
5 Revuczky Patrik 2004. Köszolg SC 71,0 0 Ezüstjelvény
6 Lelkes Marcell János 2002. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 65,0 0 Ezüstjelvény
7 Zöldág Gergő 2001. Köszolg SC 61,0 0 Bronzjelvény
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 MAGASI TÖLGY LSE II. Magas 139,0 9
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély