MSSZ Országos Bajnokság 2021. évi 10m Puska-pisztoly, Százhalombatta

Versenyengedély szám
019/A-02/01/2021
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
A verseny kezdete
2021-02-04
A verseny vége
2021-02-07
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Ifi, junior: 2.000,- Ft/fő versenyszám, Felnőtt: 3.000,- Ft/fő versenyszám, Csapat: 2.000,- Ft/ csapat/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Kovács Noémi
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Rocsa Noémi
2005
Komáromi VSE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Holló Eszter
2004
APLE
Kozma Nikolett
2001
APLE
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sahin-Tóth Hanna
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Vákics Doren Regina
2004
Meteor LK.
Nemes Helga
2004
Komáromi VSE
Csapatok
UTE
Dénes Eszter 2001 UTE
Tarr Vivien 2001 UTE
Tóth Anna 2005 UTE
Nyíregyházi PLE
Durucz Noémi 2004 Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia 2004 Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta 2002 Nyíregyházi PLE
GEAC
Lévai Krisztina 2001 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter 2002 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szász Hanna Rebeka 2003 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004 APLE
Bodolai Boglárka 2006 APLE
Kozma Nikolett 2001 APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 629,3 52 Ifjú Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 628,4 51 Ifjú Mester
3 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 627,5 52 Ifjú Mester
4 Tóth Anna 2005. UTE 621,9 46 Ifjú Mester
5 Tarr Vivien 2001. UTE 618,9 38 Aranyjelvény
6 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE 616,0 38 Aranyjelvény
7 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 615,7 42 Aranyjelvény
8 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 614,7 36 Aranyjelvény
9 Farkas Dóra 2003. Komáromi VSE 612,4 35 Aranyjelvény
10 Bodolai Boglárka 2006. APLE 612,3 35 Aranyjelvény
11 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 610,1 35 Ezüstjelvény
12 Kozma Nikolett 2001. APLE 610,1 34 Ezüstjelvény
13 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 609,4 38 Ezüstjelvény
14 Sahin-Tóth Hanna 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 607,8 28 Ezüstjelvény
15 Vákics Doren Regina 2004. Meteor LK. 606,8 28 Ezüstjelvény
16 Harsányi Zsófia 2004. Nyíregyházi PLE 606,5 34 Ezüstjelvény
17 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 605,1 29 Ezüstjelvény
18 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 604,9 27 Ezüstjelvény
19 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 602,6 27 Ezüstjelvény
20 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 602,1 27 Ezüstjelvény
21 Gárgyán Alina 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 602,0 28 Ezüstjelvény
22 Szász Hanna Rebeka 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 601,4 28 Ezüstjelvény
23 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 600,7 28 Ezüstjelvény
24 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 588,5 22 Bronzjelvény
25 Rocsa Noémi 2005. Komáromi VSE 587,3 16 Bronzjelvény
26 Katona Barbara 2004. Nyíregyházi PLE 586,7 20 Bronzjelvény
27 Nemes Helga 2004. Komáromi VSE 585,7 14 Bronzjelvény
28 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 585,2 19 Bronzjelvény
29 Holló Eszter 2004. APLE 578,1 18 Bronzjelvény
30 Kovács Noémi 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 549,5 8 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Tóth Anna 2005. UTE 251,4 21
2 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 248,5 18
3 Tarr Vivien 2001. UTE 227,3 15
4 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 205,9 12
5 Dénes Eszter 2001. UTE 184,5 11
6 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 163,5 11
7 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 142,2 9
8 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE 119,8 4
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 869,2 135
2 APLE APLE 1 838,4 107
3 GEAC Göd� 1 834,0 109
4 Nyíregyházi PLE Nyír 1 792,4 81
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Vajna Péter
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Dévényi Botond
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Jakab Márton
2004
BHSE
Joachim Dániel
2006
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Halász István
2001
Egri PLE
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Máté Tamás
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Kozma Bence
2002
APLE
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Szilágyi András
2005
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Vezér Zalán
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Mihályfi Vendel
2003
Területi Klub Zirc
Végh Attila
2003
Területi Klub Zirc
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Mangó Marcell
2001
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csapatok
UTE A
Hammerl Soma Richárd 2001 UTE
Glázer Gergely Bence 2002 UTE
Kiss Viktor 2001 UTE
UTE B
Farkas Gábor László 2003 UTE
Szegedi Máté 2004 UTE
Nagy Nándor 2005 UTE
UTE C
Venczel Félix 2005 UTE
Tarr Gyula 2006 UTE
Drótos Dániel 2006 UTE
GEAC 2.
Vajna Péter 2001 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence 2004 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Dévényi Botond 2006 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
GEAC 1.
Havjár Kristóf 2004 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Klenczner Márton 2001 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron 2004 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs 2004 Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond 2003 Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila 2006 Kecskeméti Lövész SE
APLE
Kozma Bence 2002 APLE
Nádudvari Marcell 2004 APLE
Wittmann Péter 2003 APLE
ZTE SKK
Kálmán Bálint 2005 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell 2002 ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond 2004 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 624,2 49 Ifjú Mester
2 Kiss Viktor 2001. UTE 623,8 46 Ifjú Mester
3 Wittmann Péter 2003. APLE 622,6 45 Ifjú Mester
4 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 620,9 46 Ifjú Mester
5 Török Ferenc 2003. Csepel LE 620,9 45 Ifjú Mester
6 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 618,4 45 Aranyjelvény
7 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 617,7 43 Aranyjelvény
8 Glázer Gergely Bence 2002. UTE 615,5 41 Aranyjelvény
9 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 614,8 36 Aranyjelvény
10 Szegedi Máté 2004. UTE 614,2 39 Aranyjelvény
11 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 612,3 36 Aranyjelvény
12 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 611,2 34 Ezüstjelvény
13 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 608,9 32 Ezüstjelvény
14 Halász István 2001. Egri PLE 607,7 31 Ezüstjelvény
15 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 604,8 29 Ezüstjelvény
16 Mangó Marcell 2001. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 604,0 32 Ezüstjelvény
17 Kozma Bence 2002. APLE 602,4 29 Ezüstjelvény
18 Tarr Gyula 2006. UTE 600,9 29 Ezüstjelvény
19 Rácz Áron 2006. BHSE 600,8 25 Ezüstjelvény
20 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 599,5 27 Ezüstjelvény
21 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 598,3 26 Ezüstjelvény
22 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 598,3 23 Ezüstjelvény
23 Nagy Nándor 2005. UTE 594,7 24 Ezüstjelvény
24 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 593,1 19 Ezüstjelvény
25 Dévényi Botond 2006. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 592,9 25 Ezüstjelvény
26 Periskics Márton 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 590,4 17 Ezüstjelvény
27 Magyar Bence 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 590,1 22 Ezüstjelvény
28 Jakab Márton 2004. BHSE 590,1 20 Ezüstjelvény
29 Farkas Gábor László 2003. UTE 589,2 18 Bronzjelvény
30 Havjár Kristóf 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 588,5 17 Bronzjelvény
31 Nádudvari Marcell 2004. APLE 587,1 24 Bronzjelvény
32 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 582,4 14 Bronzjelvény
33 Szilágyi András 2005. APLE 581,0 18 Bronzjelvény
34 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 580,0 17 Bronzjelvény
35 Fatter Benett Benjamin 2004. BHSE 579,5 22 Bronzjelvény
36 Vajna Péter 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 576,7 19 Bronzjelvény
37 Juronics Máté Tamás 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 575,6 19 Bronzjelvény
38 Joachim Dániel 2006. BHSE 572,6 12 Bronzjelvény
39 Farkas Martin 2004. Egri PLE 564,4 15 Bronzjelvény
40 Vezér Zalán 2001. Pestszenterzsébeti PLE 562,8 12 Bronzjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 249,7 20
2 Török Ferenc 2003. Csepel LE 249,2 20
3 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 226,5 16
4 Glázer Gergely Bence 2002. UTE 204,3 14
5 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 183,7 10
6 Kiss Viktor 2001. UTE 163,3 9
7 Wittmann Péter 2003. APLE 142,6 10
8 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 120,9 3
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 1 863,5 136
2 ZTE SKK ZTE S 1 848,0 118
3 APLE APLE 1 812,1 98
4 GEAC 1. Göd� 1 805,7 87
5 UTE B UTE 1 798,1 81
6 GEAC 2. Göd� 1 759,7 66
7 Kecskeméti Lövész SE Kecsk 1 755,5 50
8 UTE C UTE 600,9 29
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Éva
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Takács Tünde
2004
Debreceni Lövészsuli SE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Birkás Anett
2003
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Ródler Kinga
2004
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Benicsák Dorina
2004
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Vajsz Emese Vanda
2004
Nyíregyházi PLE
Rutkai Gréta
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Tóth Anna Jázmin
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Dulai Kinga Lilla
2003
BHSE
Dulai Orsolya Réka
2001
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Bőti Bettina
2002
APLE
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Viktória
2001
Keszthelyi Erdész LK
Kiszely Boglárka
2002
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Csapatok
Debreceni Lövészsuli
Varga Éva 2001 Debreceni Lövészsuli SE
Berde Viktória 2001 Debreceni Lövészsuli SE
Takács Tünde 2004 Debreceni Lövészsuli SE
UTE
Domsits Olivia 2004 UTE
Varga Zalay Babett 2002 UTE
Somhegyi Edina 2003 UTE
Nyíregyházi PLE
Benicsák Dorina 2004 Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter 2006 Nyíregyházi PLE
Vajsz Emese Vanda 2004 Nyíregyházi PLE
GEAC
Rutkai Gréta 2004 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Tóth Anna Jázmin 2003 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
BHSE
Dulai Kinga Lilla 2003 BHSE
Dulai Orsolya Réka 2001 BHSE
Rédecsi Anita 2002 BHSE
KSI B
Boros Viktória 2005 KSI SE
Dézsi Vivien 2005 KSI SE
Ozsváth Réka 2004 KSI SE
KSI A
Borbola Borka 2004 KSI SE
Fábián Sára Ráhel 2002 KSI SE
Komáromi Krisztina Panna 2001 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 570,0 9 Ifjú Mester
2 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 565,0 18 Aranyjelvény
3 Borbola Borka 2004. KSI SE 563,0 6 Aranyjelvény
4 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 562,0 16 Ezüstjelvény
5 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 558,0 13 Ezüstjelvény
6 Somhegyi Edina 2003. UTE 553,0 9 Ezüstjelvény
7 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 553,0 9 Ezüstjelvény
8 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 552,0 13 Ezüstjelvény
9 Varga Zalay Babett 2002. UTE 552,0 6 Ezüstjelvény
10 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 549,0 9 Ezüstjelvény
11 Boros Viktória 2005. KSI SE 549,0 7 Ezüstjelvény
12 Kiszely Boglárka 2002. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 547,0 8 Ezüstjelvény
13 Dulai Kinga Lilla 2003. BHSE 543,0 10 Bronzjelvény
14 Nagy Viktória 2001. Keszthelyi Erdész LK 542,0 8 Bronzjelvény
15 Rédecsi Anita 2002. BHSE 542,0 4 Bronzjelvény
16 Domsits Olivia 2004. UTE 542,0 3 Bronzjelvény
17 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 535,0 3 Bronzjelvény
18 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 534,0 8 Bronzjelvény
19 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 533,0 14 Bronzjelvény
20 Takács Tünde 2004. Debreceni Lövészsuli SE 533,0 5 Bronzjelvény
21 Dulai Orsolya Réka 2001. BHSE 532,0 3 Bronzjelvény
22 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 527,0 7 Bronzjelvény
23 Rutkai Gréta 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 526,0 6 Bronzjelvény
24 Tóth Anna Jázmin 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 526,0 4 Bronzjelvény
25 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 523,0 3 Bronzjelvény
26 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 518,0 3 -
27 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 516,0 3 -
28 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 510,0 6 -
29 Gere Kovács Edina 2004. Győri Lövészklub 507,0 5 -
30 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 505,0 3 -
31 Tóth Janka Flóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 503,0 7 -
32 Bőti Bettina 2002. APLE 501,0 5 -
33 Birkás Anett 2003. UTE 495,0 3 -
34 Lázár Míra 2006. Csepel LE 490,0 6 -
35 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 482,0 2 -
36 Egervári Lili 2005. Győri Lövészklub 469,0 2 -
37 Vajsz Emese Vanda 2004. Nyíregyházi PLE 469,0 2 -
38 Márkus Eszter 2006. Százhalombattai Lövészklub 464,0 3 -
39 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 463,0 3 -
40 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 455,0 1 -
41 Benicsák Dorina 2004. Nyíregyházi PLE 223,0 1 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 240,2 6
2 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 240,0 6
3 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 214,6 3
4 Borbola Borka 2004. KSI SE 194,9 3
5 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 175,1 3
6 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 152,2 4
7 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 130,0 1
8 Somhegyi Edina 2003. UTE 111,4 1
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI A KSI S 1 681,0 33
2 KSI B KSI S 1 650,0 29
3 UTE UTE 1 647,0 18
4 BHSE BHSE 1 617,0 17
5 Nyíregyházi PLE Nyír 1 215,0 6
6 Debreceni Lövészsuli Debre 1 095,0 21
7 GEAC Göd� 1 052,0 10
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Rádai Soma
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Veres Kristóf
2003
KSI SE
Ványi András
2004
KSI SE
Éliás Zsombor
2001
KSI SE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Tóth Máté
2002
UTE
Schindler Levente
2002
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Mucsi Dániel
2002
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Terdik Máté
2002
Csepel LE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Domokos István Gergő
2002
Csepel LE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Kövér Ferenc
2002
Nyíregyházi PLE
Salha Theodor
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Holczmann Gergő
2003
APLE
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
KSI
Mezei Kornél 2002 KSI SE
Ványi András 2004 KSI SE
Éliás Zsombor 2001 KSI SE
UTE
Tóth Máté 2002 UTE
Tóth Braun Márton 2005 UTE
Szalma Bence László 2005 UTE
Nyíregyházi PLE A
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma 2002 Nyíregyházi PLE
Csepel LE B
Csapó Máté 2001 Csepel LE
Mészáros Dániel 2002 Csepel LE
Terdik Máté 2002 Csepel LE
Csepel LE A
Nagy Kadosa Tamás 2002 Csepel LE
Szvetnyik Péter 2002 Csepel LE
Domokos István Gergő 2002 Csepel LE
Nyíregyházi PLE B
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt 2005 Nyíregyházi PLE
Kövér Ferenc 2002 Nyíregyházi PLE
Győri LK
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Kisalföldi LK
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 566,0 14 Aranyjelvény
2 Tóth Máté 2002. UTE 552,0 7 Ezüstjelvény
3 Nizsalóczki Soma 2002. Nyíregyházi PLE 551,0 10 Ezüstjelvény
4 Holczmann Gergő 2003. APLE 549,0 8 Ezüstjelvény
5 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 548,0 9 Ezüstjelvény
6 Rédecsi Máté 2004. BHSE 547,0 11 Ezüstjelvény
7 Mezei Kornél 2002. KSI SE 545,0 12 Ezüstjelvény
8 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 542,0 5 Bronzjelvény
9 Tóth Braun Márton 2005. UTE 539,0 8 Bronzjelvény
10 Szalma Bence László 2005. UTE 538,0 5 Bronzjelvény
11 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 537,0 8 Bronzjelvény
12 Rádai Soma 2005. Debreceni Lövészsuli SE 536,0 11 Bronzjelvény
13 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 534,0 9 Bronzjelvény
14 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 533,0 5 Bronzjelvény
15 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 532,0 7 Bronzjelvény
16 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 531,0 8 Bronzjelvény
17 Domokos István Gergő 2002. Csepel LE 531,0 5 Bronzjelvény
18 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 531,0 4 Bronzjelvény
19 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 530,0 8 Bronzjelvény
20 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 530,0 5 Bronzjelvény
21 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 522,0 4 Bronzjelvény
22 Nagy Richárd 2001. Keszthelyi Erdész LK 521,0 6 Bronzjelvény
23 Terdik Máté 2002. Csepel LE 515,0 3 -
24 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 515,0 3 -
25 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 513,0 5 -
26 Ványi András 2004. KSI SE 512,0 3 -
27 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 510,0 4 -
28 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 506,0 4 -
29 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 505,0 7 -
30 Rusvai Morgan 2001. KSI SE 505,0 4 -
31 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 505,0 3 -
32 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 504,0 6 -
33 Éliás Zsombor 2001. KSI SE 501,0 3 -
34 Csapó Máté 2001. Csepel LE 501,0 3 -
35 Mucsi Dániel 2002. Százhalombattai Lövészklub 495,0 4 -
36 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 494,0 2 -
37 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 489,0 4 -
38 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 488,0 2 -
39 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 479,0 5 -
40 Torkos Zsolt 2005. Nyíregyházi PLE 475,0 3 -
41 Kövér Ferenc 2002. Nyíregyházi PLE 446,0 3 -
42 Veres Kristóf 2003. KSI SE 437,0 1 -
43 Schindler Levente 2002. UTE 420,0 2 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 234,1 6
2 Rédecsi Máté 2004. BHSE 232,7 2
3 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 211,7 2
4 Mezei Kornél 2002. KSI SE 189,1 3
5 Tóth Máté 2002. UTE 172,3 2
6 Holczmann Gergő 2003. APLE 149,6 3
7 Nizsalóczki Soma 2002. Nyíregyházi PLE 131,1 1
8 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 107,7 1
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 629,0 20
2 Nyíregyházi PLE A Nyír 1 624,0 23
3 Csepel LE A Csepe 1 583,0 20
4 KSI KSI S 1 558,0 18
5 Győri LK Győr 1 543,0 19
6 Kisalföldi LK Kisal 1 528,0 12
7 Csepel LE B Csepe 1 521,0 13
8 Nyíregyházi PLE B Nyír 1 415,0 8
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szegedi Máté
2004
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Mészáros Marcell
2008
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Dévényi Botond
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Csongor
2008
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Jakab Márton
2004
BHSE
Joachim Dániel
2006
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Jenei Marcell Gábor
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Szőlősy Mátyás
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Lukács Róbert
2004
Komáromi VSE
Csík Vendel
2006
APLE
Jáger Tamás Gergely
2006
APLE
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Szilágyi András
2005
APLE
Varga Barnabás
2004
ZTE Sportlövész Klub
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Pintér Dávid
2005
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Pál Ignác
2008
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Péter ifj
2005
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Holovecz Ákos
2009
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Csapatok
UTE A
Szegedi Máté 2004 UTE
Nagy Nándor 2005 UTE
Kertai Szabolcs 2007 UTE
UTE B
Venczel Félix 2005 UTE
Tarr Gyula 2006 UTE
Drótos Dániel 2006 UTE
UTE C
Fuglovics Armand 2007 UTE
Mészáros Marcell 2008 UTE
Ivánka Csongor Csaba 2009 UTE
Nyíregyházi PLE
Halkó Henrik 2008 Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr 2007 Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán 2008 Nyíregyházi PLE
GEAC 1.
Havjár Kristóf 2004 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron 2004 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence 2004 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Kecskeméti Lövész SE
Gajdácsi Zoltán 2005 Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs 2004 Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila 2006 Kecskeméti Lövész SE
APLE
Csík Vendel 2006 APLE
Nádudvari Marcell 2004 APLE
Szilágyi András 2005 APLE
DLA
Pintér Dávid 2005 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Pál Ignác 2008 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Péter ifj 2005 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
GEAC 2.
Dévényi Botond 2006 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Csongor 2008 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Holovecz Ákos 2009 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
ZTE SKK
Kálmán Bálint 2005 ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond 2004 ZTE Sportlövész Klub
Varga Barnabás 2004 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 413,7 28 Aranyjelvény
2 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 412,8 31 Aranyjelvény
3 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 411,1 27 Aranyjelvény
4 Szegedi Máté 2004. UTE 406,8 23 Aranyjelvény
5 Fuglovics Armand 2007. UTE 405,6 22 Aranyjelvény
6 Kertai Szabolcs 2007. UTE 404,5 21 Aranyjelvény
7 Tarr Gyula 2006. UTE 403,8 20 Aranyjelvény
8 Rácz Áron 2006. BHSE 403,7 21 Aranyjelvény
9 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 402,7 18 Aranyjelvény
10 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 402,6 21 Aranyjelvény
11 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PLE 402,6 20 Aranyjelvény
12 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 401,1 17 Aranyjelvény
13 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 400,8 16 Aranyjelvény
14 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 398,8 21 Aranyjelvény
15 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 398,4 15 Aranyjelvény
16 Drótos Dániel 2006. UTE 397,4 16 Aranyjelvény
17 Havjár Kristóf 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 397,2 16 Aranyjelvény
18 Nagy Nándor 2005. UTE 397,0 20 Aranyjelvény
19 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 396,4 12 Aranyjelvény
20 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 395,8 10 Aranyjelvény
21 Szőlősy Mátyás 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 395,2 15 Aranyjelvény
22 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 395,0 17 Aranyjelvény
23 Fatter Benett Benjamin 2004. BHSE 394,8 14 Aranyjelvény
24 Periskics Márton 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 394,6 16 Aranyjelvény
25 Jakab Márton 2004. BHSE 394,0 14 Aranyjelvény
26 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 392,8 13 Aranyjelvény
27 Dévényi Botond 2006. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 392,7 11 Aranyjelvény
28 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 392,5 14 Aranyjelvény
29 Farkas Martin 2004. Egri PLE 392,3 12 Aranyjelvény
30 Venczel Félix 2005. UTE 392,0 12 Aranyjelvény
31 Szilágyi András 2005. APLE 391,7 12 Aranyjelvény
32 Magyar Bence 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 391,4 14 Aranyjelvény
33 Nádudvari Marcell 2004. APLE 391,2 13 Aranyjelvény
34 Takács Dezső 2006. BHSE 390,8 13 Aranyjelvény
35 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 389,9 12 Ezüstjelvény
36 Lukács Róbert 2004. Komáromi VSE 389,7 13 Ezüstjelvény
37 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 386,6 10 Ezüstjelvény
38 Jáger Tamás Gergely 2006. APLE 386,3 12 Ezüstjelvény
39 Mészáros Marcell 2008. UTE 383,5 6 Ezüstjelvény
40 Lévai Csongor 2008. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 383,2 8 Ezüstjelvény
41 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 381,6 4 Ezüstjelvény
42 Holovecz Ákos 2009. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 379,3 9 Bronzjelvény
43 Varga Barnabás 2004. ZTE Sportlövész Klub 376,6 12 Bronzjelvény
44 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 376,5 6 Bronzjelvény
45 Nemes Dániel 2004. Kecskeméti Lövész SE 372,2 7 Bronzjelvény
46 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 363,0 9 Bronzjelvény
47 Turóczi Zoltán 2008. Nyíregyházi PLE 359,5 4 -
48 Csík Vendel 2006. APLE 357,7 7 -
49 Jenei Marcell Gábor 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 355,1 3 -
50 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 354,7 5 -
51 Takács Péter ifj 2005. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 352,5 6 -
52 Benkő Áron 2009. UTE 331,8 6 -
53 Pintér Dávid 2005. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 312,0 2 -
54 Takács Pál Ignác 2008. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 254,8 2 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 1 208,3 64
2 UTE B UTE 1 193,2 48
3 ZTE SKK ZTE S 1 192,1 61
4 GEAC 1. Göd� 1 189,7 47
5 Kecskeméti Lövész SE Kecsk 1 164,0 30
6 GEAC 2. Göd� 1 155,2 28
7 UTE C UTE 1 143,8 33
8 APLE APLE 1 140,6 32
9 Nyíregyházi PLE Nyír 1 131,0 27
10 DLA Délv 919,3 10
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Vákics Doren Regina
2004
Meteor LK.
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Stier Eszter
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Sipos Zita
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Barakka-Hoffmann Zita
2008
Komáromi VSE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Terjék Nóra
2006
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Sowerby Katrin
2006
Komáromi VSE
Rocsa Noémi
2005
Komáromi VSE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Fehér Anna
2007
APLE
Holló Eszter
2004
APLE
Képes Edua
2007
APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Bittmann Teréz
2006
Területi Klub Zirc
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sahin-Tóth Hanna
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Széll Petra
2006
Nagykanizsai PLE
Varga Krisztina
2006
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Nemes Helga
2004
Komáromi VSE
Csapatok
UTE A
Tóth Anna 2005 UTE
Toma Réka 2006 UTE
Szegesdi Eszter 2005 UTE
Nyíregyházi PLE
Durucz Noémi 2004 Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia 2004 Nyíregyházi PLE
Katona Barbara 2004 Nyíregyházi PLE
APLE
Bodolai Boglárka 2006 APLE
Fehér Anna 2007 APLE
Képes Edua 2007 APLE
PSLE Nagykanizsa
Borsos Eszter 2005 Nagykanizsai PLE
Kobra Fruzsina 2006 Nagykanizsai PLE
Széll Petra 2006 Nagykanizsai PLE
ZTE SKK
Szenecsár Csenge 2004 ZTE Sportlövész Klub
Varga Krisztina 2006 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia 2004 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 413,1 28 Aranyjelvény
2 Gárgyán Alina 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 408,9 28 Aranyjelvény
3 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 406,9 21 Aranyjelvény
4 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE 406,2 24 Aranyjelvény
5 Bodolai Boglárka 2006. APLE 406,0 25 Aranyjelvény
6 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 405,9 20 Aranyjelvény
7 Fehér Anna 2007. APLE 405,5 19 Aranyjelvény
8 Harsányi Zsófia 2004. Nyíregyházi PLE 404,5 25 Aranyjelvény
9 Toma Réka 2006. UTE 403,6 22 Aranyjelvény
10 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 403,1 16 Aranyjelvény
11 Szegesdi Eszter 2005. UTE 402,7 21 Aranyjelvény
12 Széll Petra 2006. Nagykanizsai PLE 401,4 20 Aranyjelvény
13 Sahin-Tóth Hanna 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 400,5 18 Aranyjelvény
14 Vákics Doren Regina 2004. Meteor LK. 399,6 17 Aranyjelvény
15 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 398,9 17 Aranyjelvény
16 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 398,7 17 Aranyjelvény
17 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PLE 397,0 15 Aranyjelvény
18 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 396,2 14 Aranyjelvény
19 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 395,4 13 Aranyjelvény
20 Varga Krisztina 2006. ZTE Sportlövész Klub 395,4 13 Aranyjelvény
21 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 392,7 15 Aranyjelvény
22 Nemes Helga 2004. Komáromi VSE 392,4 15 Aranyjelvény
23 Kobra Fruzsina 2006. Nagykanizsai PLE 392,2 13 Aranyjelvény
24 Holló Eszter 2004. APLE 391,7 11 Aranyjelvény
25 Sowerby Katrin 2006. Komáromi VSE 388,0 12 Ezüstjelvény
26 Terjék Nóra 2006. Komáromi VSE 387,9 10 Ezüstjelvény
27 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 385,3 10 Ezüstjelvény
28 Katona Barbara 2004. Nyíregyházi PLE 383,7 10 Ezüstjelvény
29 Barakka-Hoffmann Zita 2008. Komáromi VSE 383,4 12 Ezüstjelvény
30 Képes Edua 2007. APLE 379,6 8 Bronzjelvény
31 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 376,9 8 Bronzjelvény
32 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 373,4 9 Bronzjelvény
33 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 372,7 7 Bronzjelvény
34 Rocsa Noémi 2005. Komáromi VSE 368,9 5 Bronzjelvény
35 Stier Eszter 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 367,5 8 Bronzjelvény
36 Bittmann Teréz 2006. Területi Klub Zirc 363,1 3 Bronzjelvény
37 Czemmel Sarolt 2008. Komáromi VSE 361,4 11 Bronzjelvény
38 Kiss Csenge 2008. Százhalombattai Lövészklub 358,3 5 -
39 Sipos Zita 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 343,4 2 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 1 219,4 71
2 APLE APLE 1 191,1 52
3 PSLE Nagykanizsa Nagyk 1 190,6 48
4 Nyíregyházi PLE Nyír 1 180,9 50
5 ZTE SKK ZTE S 1 167,0 37
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Rádai Soma
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Fehér Milán
2005
KSI SE
Ványi András
2004
KSI SE
Martoncsik Levente
2004
KSI SE
Matasdi Bendegúz
2004
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Gönczöl Ábel
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér
2008
Százhalombattai Lövészklub
Bánhegyi Dániel
2005
Kecskeméti Lövész SE
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Kovács Erik Gergő
2005
Egri PLE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Tasi Balázs Máté
2004
Csepel LE
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Nyitrai Erik
2006
Keszthelyi Erdész LK
Németh Mátyás
2006
Keszthelyi Erdész LK
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Perger Zoltán
2004
Pestszenterzsébeti PLE
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Ozsváth Csanád
2007
KSI SE
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
KSI A
Balázs Tamás 2006 KSI SE
Ványi András 2004 KSI SE
Weite Hayden 2008 KSI SE
KSI B
Fehér Milán 2005 KSI SE
Polacsek László András 2006 KSI SE
Szabó Barna Ádám 2007 KSI SE
KSI C
Martoncsik Levente 2004 KSI SE
Matasdi Bendegúz 2004 KSI SE
Tatár Soma 2006 KSI SE
UTE
Tóth Braun Márton 2005 UTE
Szalma Bence László 2005 UTE
Baráth Vilmos Károly 2005 UTE
Nyíregyházi PLE A
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
Nyíregyházi PLE B
Hadzsi Szabolcs 2009 Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt 2005 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Kecskeméti Lövész SE
Fodor Ádám 2005 Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám 2006 Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence 2004 Kecskeméti Lövész SE
Győri LK
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Kisalföldi LK
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor 2007 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
BEFAG KELK
Lancz Domokos 2007 Keszthelyi Erdész LK
Németh Mátyás 2006 Keszthelyi Erdész LK
Soós Bendegúz 2006 Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 378,0 10 Aranyjelvény
2 Rédecsi Máté 2004. BHSE 369,0 7 Aranyjelvény
3 Rádai Soma 2005. Debreceni Lövészsuli SE 366,0 6 Aranyjelvény
4 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 366,0 3 Aranyjelvény
5 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 365,0 7 Aranyjelvény
6 Perger Zoltán 2004. Pestszenterzsébeti PLE 361,0 6 Ezüstjelvény
7 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 361,0 5 Ezüstjelvény
8 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 360,0 6 Ezüstjelvény
9 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 360,0 4 Ezüstjelvény
10 Ványi András 2004. KSI SE 358,0 8 Ezüstjelvény
11 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 358,0 3 Ezüstjelvény
12 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 355,0 2 Ezüstjelvény
13 Tóth Braun Márton 2005. UTE 353,0 3 Ezüstjelvény
14 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 351,0 3 Ezüstjelvény
15 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 349,0 4 Bronzjelvény
16 Gere Kovács Gábor 2007. Kisalföldi Lövészklub 349,0 1 Bronzjelvény
17 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 349,0 1 Bronzjelvény
18 Balázs Tamás 2006. KSI SE 348,0 3 Bronzjelvény
19 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 347,0 4 Bronzjelvény
20 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 347,0 2 Bronzjelvény
21 Szalma Bence László 2005. UTE 345,0 1 Bronzjelvény
22 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 344,0 4 Bronzjelvény
23 Torkos Zsolt 2005. Nyíregyházi PLE 342,0 4 Bronzjelvény
24 Weite Hayden 2008. KSI SE 341,0 3 Bronzjelvény
25 Kovács Erik Gergő 2005. Egri PLE 340,0 2 Bronzjelvény
26 Fehér Milán 2005. KSI SE 338,0 1 Bronzjelvény
27 Baráth Vilmos Károly 2005. UTE 337,0 7 Bronzjelvény
28 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 337,0 5 Bronzjelvény
29 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 335,0 1 Bronzjelvény
30 Matasdi Bendegúz 2004. KSI SE 333,0 4 Bronzjelvény
31 Tatár Soma 2006. KSI SE 330,0 6 Bronzjelvény
32 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 329,0 6 -
33 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 329,0 4 -
34 Gönczöl Ábel 2006. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 327,0 5 -
35 Lovas Olivér 2008. Százhalombattai Lövészklub 325,0 3 -
36 Martoncsik Levente 2004. KSI SE 325,0 3 -
37 Molnár Levente 2008. Keszthelyi Erdész LK 324,0 1 -
38 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 322,0 0 -
39 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 321,0 3 -
40 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 321,0 2 -
41 Tasi Balázs Máté 2004. Csepel LE 321,0 0 -
42 Stróbl Ádám 2006. Kecskeméti Lövész SE 320,0 0 -
43 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 316,0 0 -
44 Ozsváth Csanád 2007. KSI SE 313,0 1 -
45 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 309,0 1 -
46 Bánhegyi Dániel 2005. Kecskeméti Lövész SE 307,0 1 -
47 Lancz Domokos 2007. Keszthelyi Erdész LK 307,0 1 -
48 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 307,0 1 -
49 Nagy Balázs 2008. KSI SE 304,0 1 -
50 Korondi Balázs 2009. KSI SE 299,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nyíregyházi PLE A Nyír 1 079,0 14
2 Győri LK Győr 1 052,0 12
3 KSI A KSI S 1 047,0 14
4 UTE UTE 1 035,0 11
5 Kecskeméti Lövész SE Kecsk 1 014,0 11
6 Kisalföldi LK Kisal 1 014,0 8
7 KSI C KSI S 988,0 13
8 Nyíregyházi PLE B Nyír 986,0 6
9 KSI B KSI S 685,0 5
10 BEFAG KELK Keszt 629,0 1
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Takács Tünde
2004
Debreceni Lövészsuli SE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Ródler Kinga
2004
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Benicsák Dorina
2004
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Vajsz Emese Vanda
2004
Nyíregyházi PLE
Rutkai Gréta
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Aradi Hanna
2004
Egri PLE
Fazekas Orsi
2004
Egri PLE
Murányi Réka
2004
Egri PLE
Virág Rebeka
2005
Egri PLE
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Tóth Lidia
2006
APLE
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Hanga
2006
Honvéd Kossuth LK
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Gönczöl Lívia
2004
Pestszenterzsébeti PLE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Benicsák Dorina 2004 Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter 2006 Nyíregyházi PLE
Vajsz Emese Vanda 2004 Nyíregyházi PLE
UTE
Ródler Kinga 2004 UTE
Domsits Olivia 2004 UTE
Tóth Dorka Sára 2004 UTE
KSI A
Borbola Borka 2004 KSI SE
Boros Viktória 2005 KSI SE
Ozsváth Réka 2004 KSI SE
KSI B
Budai Brigitta 2005 KSI SE
Dézsi Vivien 2005 KSI SE
Fazekas Milla 2006 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 383,0 14 Aranyjelvény
2 Borbola Borka 2004. KSI SE 370,0 10 Aranyjelvény
3 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 366,0 8 Aranyjelvény
4 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 366,0 4 Aranyjelvény
5 Tóth Dorka Sára 2004. UTE 364,0 6 Aranyjelvény
6 Domsits Olivia 2004. UTE 363,0 11 Aranyjelvény
7 Boros Viktória 2005. KSI SE 362,0 5 Aranyjelvény
8 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 358,0 8 Ezüstjelvény
9 Takács Tünde 2004. Debreceni Lövészsuli SE 355,0 5 Ezüstjelvény
10 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 355,0 4 Ezüstjelvény
11 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 354,0 4 Ezüstjelvény
12 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 353,0 4 Ezüstjelvény
13 Rutkai Gréta 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 353,0 3 Ezüstjelvény
14 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 350,0 2 Ezüstjelvény
15 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 348,0 5 Ezüstjelvény
16 Tóth Lidia 2006. APLE 347,0 7 Ezüstjelvény
17 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 344,0 4 Ezüstjelvény
18 Budai Brigitta 2005. KSI SE 343,0 2 Ezüstjelvény
19 Ródler Kinga 2004. UTE 339,0 3 Bronzjelvény
20 Lázár Míra 2006. Csepel LE 338,0 3 Bronzjelvény
21 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 338,0 1 Bronzjelvény
22 Gere Kovács Edina 2004. Győri Lövészklub 335,0 1 Bronzjelvény
23 Fazekas Orsi 2004. Egri PLE 334,0 2 Bronzjelvény
24 Tóth Janka Flóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 332,0 2 Bronzjelvény
25 Vajsz Emese Vanda 2004. Nyíregyházi PLE 331,0 3 Bronzjelvény
26 Fazekas Milla 2006. KSI SE 329,0 2 Bronzjelvény
27 Murányi Réka 2004. Egri PLE 328,0 2 Bronzjelvény
28 Kiss Csenge 2008. Százhalombattai Lövészklub 327,0 4 Bronzjelvény
29 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 324,0 1 Bronzjelvény
30 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 323,0 1 Bronzjelvény
31 Horinka Abigél 2006. KSI SE 321,0 0 Bronzjelvény
32 Nemes Hanga 2006. Honvéd Kossuth LK 320,0 3 Bronzjelvény
33 Virág Rebeka 2005. Egri PLE 317,0 3 -
34 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 308,0 3 -
35 Egervári Lili 2005. Győri Lövészklub 301,0 2 -
36 Márkus Eszter 2006. Százhalombattai Lövészklub 297,0 3 -
37 Pásztor Kitti 2006. Kecskeméti Lövész SE 297,0 1 -
38 Sahin-Tóth Hanna 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 294,0 0 -
39 Benicsák Dorina 2004. Nyíregyházi PLE 291,0 1 -
40 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 288,0 1 -
41 Aradi Hanna 2004. Egri PLE 275,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI A KSI S 1 090,0 23
2 UTE UTE 1 066,0 20
3 KSI B KSI S 1 038,0 12
4 Nyíregyházi PLE Nyír 972,0 6
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Péni István Márton
1997
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Rácz György
1972
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Halász István
2001
Egri PLE
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Kozma Bence
2002
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Vajna Péter
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Csapatok
UTE A
Péni István Márton 1997 UTE
Kiss Viktor 2001 UTE
Hammerl Soma Richárd 2001 UTE
UTE B
Prágai Patrik 1998 UTE
Szabián Norbert 1982 UTE
Glázer Gergely Bence 2002 UTE
UTE C
Koczor Péter 1989 UTE
Biatovszki László 1963 UTE
Farkas Gábor László 2003 UTE
APLE
Kozma Bence 2002 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
Wittmann Péter 2003 APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 632,8 58 Mester
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 625,4 49 Mester
3 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 624,6 50 Mester
4 Török Ferenc 2003. Csepel LE 624,2 47 Mester
5 Kiss Viktor 2001. UTE 623,8 48 Mester
6 Hári Péter 1989. BHSE 622,6 45 I. osztály
7 Wittmann Péter 2003. APLE 621,7 42 I. osztály
8 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 621,6 46 I. osztály
9 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 620,8 44 I. osztály
10 Glázer Gergely Bence 2002. UTE 617,7 39 I. osztály
11 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 616,4 42 II. osztály
12 Abrudán Zsolt 1984. BHSE 613,6 38 II. osztály
13 Prágai Patrik 1998. UTE 613,5 36 II. osztály
14 Szabián Norbert 1982. UTE 607,9 35 II. osztály
15 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 605,1 33 II. osztály
16 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 603,6 25 II. osztály
17 Simó Kornél 1984. BHSE 602,3 27 II. osztály
18 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 600,7 25 II. osztály
19 Gazdig Olivér 2000. Komáromi VSE 595,9 24 III. osztály
20 Kozma Bence 2002. APLE 595,5 25 III. osztály
21 Koczor Péter 1989. UTE 592,7 22 III. osztály
22 Szalai Mihály 1972. APLE 591,5 21 III. osztály
23 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 588,3 23 III. osztály
24 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 585,6 19 III. osztály
25 Vajna Péter 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 580,9 19 III. osztály
26 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 568,0 15 IV. osztály
27 Rácz György 1972. BHSE 551,0 8 IV. osztály
28 Biatovszki László 1963. UTE 548,0 10 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Péni István Márton 1997. UTE 253,3 23
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 250,3 20
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 227,1 16
4 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 207,1 15
5 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 186,1 13
6 Hári Péter 1989. BHSE 164,1 11
7 Kiss Viktor 2001. UTE 140,5 8
8 Wittmann Péter 2003. APLE 117,6 3
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 1 882,0 155
2 UTE B UTE 1 839,1 110
3 APLE APLE 1 808,7 88
4 UTE C UTE 1 140,7 32
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Bihariné Gábriel Emese
1984
UTE
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Fehér Andrea
1971
APLE
Kozma Nikolett
2001
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Csapatok
UTE A
Toma Dorina 1999 UTE
Dénes Eszter 2001 UTE
Tarr Vivien 2001 UTE
UTE B
Molnár Anikó 1967 UTE
Biatovszki Mira 1992 UTE
Bihariné Gábriel Emese 1984 UTE
GEAC
Lovász Dorina 1999 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina 2001 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter 2002 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
APLE
Fehér Andrea 1971 APLE
Kozma Nikolett 2001 APLE
Szalai Fatime 1999 APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 629,8 54 Mester
2 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 627,3 54 Mester
3 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 626,2 53 Mester
4 Tarr Vivien 2001. UTE 625,0 49 Mester
5 Biatovszki Mira 1992. UTE 623,8 46 Mester
6 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 623,3 51 Mester
7 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 623,2 47 Mester
8 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 622,0 43 I. osztály
9 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 619,4 45 I. osztály
10 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 618,3 44 I. osztály
11 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 617,9 43 I. osztály
12 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 616,4 41 II. osztály
13 Seffer Kata 1992. BHSE 616,4 40 II. osztály
14 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 614,1 41 II. osztály
15 Hanák Gabriella 1996. BHSE 613,6 33 II. osztály
16 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 612,8 35 II. osztály
17 Farkas Ágnes 1997. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 606,2 35 II. osztály
18 Fehér Andrea 1971. APLE 606,1 32 II. osztály
19 Kozma Nikolett 2001. APLE 601,7 28 II. osztály
20 Szalai Fatime 1999. APLE 601,3 26 II. osztály
21 Bihariné Gábriel Emese 1984. UTE 599,9 25 III. osztály
22 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 599,4 27 III. osztály
23 Molnár Anikó 1967. UTE 593,5 19 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 251,2 22
2 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 249,5 17
3 Dénes Eszter 2001. UTE 228,1 18
4 Toma Dorina 1999. UTE 206,9 14
5 Tarr Vivien 2001. UTE 186,0 13
6 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 164,3 10
7 Biatovszki Mira 1992. UTE 143,4 9
8 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 122,3 8
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 GEAC Göd� 1 862,0 134
2 UTE B UTE 1 817,2 90
3 APLE APLE 1 809,1 86
4 UTE A UTE 625,0 49
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Gyimesi László
1978
KSI SE
Nyiri András
1991
KSI SE
Varga András
1991
KSI SE
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Hollé Zsolt
1964
ZTE Sportlövész Klub
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Marton Péter
1978
ZTE Sportlövész Klub
Varga Zoltán
1970
ZTE Sportlövész Klub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Hegedűs László
1999
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
Schindler Levente
2002
UTE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Mucsi Dániel
2002
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Gurisatti Gyula
1944
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Domokos István Gergő
2002
Csepel LE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Iszprávnik Péter
2000
Komáromi VSE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Farkas Gábor
1970
Komáromi VSE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Renácz József
1968
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Agot György
1960
APLE
Balogh Gergely
1973
APLE
Ferenci József
1952
APLE
Holczmann Gergő
2003
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Sipka Péter
1958
APLE
Magyaros Attila
1980
ZTE Sportlövész Klub
Lengyel Viktor
1979
Pestszenterzsébeti PLE
Szilágyi Erik
1963
Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Tamás György
1967
Pestszenterzsébeti PLE
Czebe Sándor Mihály
1965
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth-Molnár Gábor János
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pál Zoltán
1980
BHSE
Csapatok
Debreceni Lövészsuli
Polgár János 2000 Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs 2002 Debreceni Lövészsuli SE
Horváth András 1984 Debreceni Lövészsuli SE
KSI
Gyimesi László 1978 KSI SE
Nyiri András 1991 KSI SE
Varga András 1991 KSI SE
Zámolyi LK
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos 1964 Zámolyi Lövészklub
UTE A
Hegedűs László 1999 UTE
Szűcs Gergely 1977 UTE
Tóth Gábor 1973 UTE
UTE B
Szalai Ferenc 1975 UTE
Szöllősi Ferenc 1957 UTE
Tóth Máté 2002 UTE
Kecskeméti Lövész SE
Geri Péter 1991 Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor 1986 Kecskeméti Lövész SE
Szabó László 1958 Kecskeméti Lövész SE
Kecskeméti Honvéd SE "A"
Farkas Roland 1979 Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc 1974 Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás 1961 Kecskeméti Honvéd SE
Kecskeméti Honvéd SE "B"
Grócz Dénes 1961 Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó 1964 Kecskeméti Honvéd SE
László István 1955 Kecskeméti Honvéd SE
Győri LK
Boros László 1989 Győri Lövészklub
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Szalai Csaba 1982 Győri Lövészklub
Göcsej SE
Dobos Ferenc dr. 1969 Göcsej Sportlövész Egyesület
Tóth Gyula 1968 Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós 1957 Göcsej Sportlövész Egyesület
APLE A
Balogh Gergely 1973 APLE
Holczmann Gergő 2003 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
APLE B
Agot György 1960 APLE
Ferenci József 1952 APLE
Kresalek Ottó László 1958 APLE
DLA
Babéj Ádám 1988 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba 1993 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc 1984 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
PeLE
Lengyel Viktor 1979 Pestszenterzsébeti PLE
Szilágyi Erik 1963 Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Tamás György 1967 Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 579,0 25 I. osztály
2 Nagy László 1970. BHSE 574,0 14 I. osztály
3 Szűcs Gergely 1977. UTE 570,0 17 II. osztály
4 Hegedűs László 1999. UTE 564,0 16 II. osztály
5 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 562,0 14 II. osztály
6 Lengyel Viktor 1979. Pestszenterzsébeti PLE 562,0 12 II. osztály
7 Tóth Gábor 1973. UTE 562,0 11 II. osztály
8 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 559,0 9 III. osztály
9 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 558,0 12 III. osztály
10 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 558,0 8 III. osztály
11 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 556,0 13 III. osztály
12 Tóth Máté 2002. UTE 555,0 14 III. osztály
13 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 555,0 9 III. osztály
14 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 555,0 8 III. osztály
15 Takács László 1959. Egri PLE 554,0 10 III. osztály
16 Nagy Máté László 1999. BHSE 553,0 11 III. osztály
17 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 552,0 11 III. osztály
18 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 552,0 8 III. osztály
19 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 551,0 13 III. osztály
20 Erős Hunor 2000. Komáromi VSE 551,0 5 III. osztály
21 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 550,0 7 III. osztály
22 Iszprávnik Péter 2000. Komáromi VSE 550,0 6 III. osztály
23 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 549,0 9 III. osztály
24 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 549,0 9 III. osztály
25 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 549,0 9 III. osztály
26 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 548,0 9 III. osztály
27 Varga András 1991. KSI SE 548,0 8 III. osztály
28 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 547,0 9 III. osztály
29 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 546,0 13 III. osztály
30 Boros László 1989. Győri Lövészklub 545,0 10 III. osztály
31 Gyimesi László 1978. KSI SE 545,0 9 III. osztály
32 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 545,0 7 III. osztály
33 Mezei Gábor 1961. APLE 545,0 5 III. osztály
34 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 544,0 6 III. osztály
35 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 543,0 8 III. osztály
36 Szalai Ferenc 1975. UTE 543,0 7 III. osztály
37 Pál Zoltán 1980. BHSE 540,0 8 III. osztály
38 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 540,0 8 III. osztály
39 Balogh Gergely 1973. APLE 540,0 7 III. osztály
40 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 539,0 9 IV. osztály
41 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 539,0 9 IV. osztály
42 Holczmann Gergő 2003. APLE 539,0 6 IV. osztály
43 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 538,0 8 IV. osztály
44 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 538,0 4 IV. osztály
45 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 537,0 6 IV. osztály
46 Geier Dániel 1999. Csepel LE 536,0 8 IV. osztály
47 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 536,0 7 IV. osztály
48 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 535,0 4 IV. osztály
49 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 532,0 6 IV. osztály
50 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 532,0 5 IV. osztály
51 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 530,0 5 IV. osztály
52 Tóth-Molnár Gábor János 1991. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 530,0 4 IV. osztály
53 Magyaros Attila 1980. ZTE Sportlövész Klub 529,0 3 IV. osztály
54 Nyiri András 1991. KSI SE 528,0 5 IV. osztály
55 Farkas Gábor 1970. Komáromi VSE 528,0 5 IV. osztály
56 Agot György 1960. APLE 528,0 5 IV. osztály
57 Szilágyi Erik 1963. Pestszenterzsébeti PLE 527,0 5 IV. osztály
58 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 527,0 3 IV. osztály
59 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 526,0 5 IV. osztály
60 Czebe Sándor Mihály 1965. Honvéd Kossuth LK 526,0 4 IV. osztály
61 Tóth Attila 1976. Kisalföldi Lövészklub 525,0 5 IV. osztály
62 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 525,0 3 IV. osztály
63 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 523,0 6 IV. osztály
64 Domokos István Gergő 2002. Csepel LE 521,0 7 IV. osztály
65 Hollé Zsolt 1964. ZTE Sportlövész Klub 520,0 4 IV. osztály
66 Marton Péter 1978. ZTE Sportlövész Klub 520,0 4 IV. osztály
67 Varga Zoltán 1970. ZTE Sportlövész Klub 520,0 3 IV. osztály
68 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 519,0 3 IV. osztály
69 Papp László 1972. Százhalombattai Lövészklub 518,0 8 IV. osztály
70 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 518,0 5 IV. osztály
71 Sipka Péter 1958. APLE 518,0 3 IV. osztály
72 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 517,0 5 IV. osztály
73 Kresalek Ottó László 1958. APLE 516,0 5 IV. osztály
74 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 515,0 5 IV. osztály
75 Csapó Máté 2001. Csepel LE 515,0 4 IV. osztály
76 Ferenci József 1952. APLE 508,0 2 IV. osztály
77 Terdik Máté 2002. Csepel LE 507,0 3 IV. osztály
78 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 506,0 2 IV. osztály
79 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 503,0 3 IV. osztály
80 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 501,0 5 IV. osztály
81 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 500,0 6 IV. osztály
82 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 499,0 3 -
83 Tóth Tamás György 1967. Pestszenterzsébeti PLE 497,0 2 -
84 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 496,0 3 -
85 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 493,0 3 -
86 Szekér Szilárd 1970. UTE 487,0 3 -
87 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 487,0 3 -
88 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 480,0 5 -
89 Gurisatti Gyula 1944. Dunaújvárosi LSE 467,0 2 -
90 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 463,0 4 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 239,2 6
2 Hegedűs László 1999. UTE 236,2 4
3 Tóth Gábor 1973. UTE 213,0 3
4 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 193,1 4
5 Lengyel Viktor 1979. Pestszenterzsébeti PLE 172,4 6
6 Szűcs Gergely 1977. UTE 152,0 0
7 Nagy László 1970. BHSE 132,3 1
8 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 111,2 1
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 1 696,0 44
2 Kecskeméti Honvéd SE "A" Kecsk 1 657,0 29
3 Zámolyi LK Zámo 1 656,0 25
4 UTE B UTE 1 648,0 28
5 APLE A APLE 1 624,0 18
6 KSI KSI S 1 621,0 22
7 Debreceni Lövészsuli Debre 1 616,0 22
8 Kecskeméti Lövész SE Kecsk 1 610,0 20
9 PeLE Pests 1 586,0 19
10 APLE B APLE 1 552,0 12
11 Kecskeméti Honvéd SE "B" Kecsk 1 511,0 9
12 Göcsej SE Göcs 1 472,0 9
13 DLA Délv 1 109,0 23
14 Győri LK Győr 1 082,0 16
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Varga Éva
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Borbényiné Szabó Mariann
1970
UTE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Birkás Anett
2003
UTE
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Lovas-Nagy Nicolette
1974
Százhalombattai Lövészklub
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Takács Kornélia
1982
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Simon Lili
2000
BHSE
Bőti Bettina
2002
APLE
Farkas Bernadett
1987
APLE
Tóth Márta
1977
APLE
Kresalek Noémi
1990
APLE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Panyi Kinga
1997
Vízügyi Lövészklub
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
Debreceni Lövészsuli
Berde Viktória 2001 Debreceni Lövészsuli SE
Győri Kinga 1986 Debreceni Lövészsuli SE
Varga Éva 2001 Debreceni Lövészsuli SE
UTE A
Palánki Klaudia 2000 UTE
Somhegyi Edina 2003 UTE
Varga Zalay Babett 2002 UTE
UTE B
Borbényiné Szabó Mariann 1970 UTE
Kerezsi Zsuzsanna 1963 UTE
Birkás Anett 2003 UTE
KSI
Fábián Sára Ráhel 2002 KSI SE
Komáromi Krisztina Panna 2001 KSI SE
Kovács Tamara Mónika 2002 KSI SE
APLE
Farkas Bernadett 1987 APLE
Tóth Márta 1977 APLE
Kresalek Noémi 1990 APLE
DLA
Kissné Mónus Ágnes 1983 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda 2003 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 574,0 17 I. osztály
2 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 574,0 16 I. osztály
3 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 568,0 11 II. osztály
4 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 564,0 11 II. osztály
5 Sike Renáta 1978. BHSE 561,0 15 II. osztály
6 Dávid Krisztina 1975. BHSE 561,0 12 II. osztály
7 Varga Zalay Babett 2002. UTE 556,0 13 III. osztály
8 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 552,0 10 III. osztály
9 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 551,0 8 III. osztály
10 Somhegyi Edina 2003. UTE 549,0 15 III. osztály
11 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 547,0 9 III. osztály
12 Vas Virág dr 1977. BHSE 547,0 8 III. osztály
13 Palánki Klaudia 2000. UTE 546,0 8 III. osztály
14 Tóth Anikó 1975. BHSE 545,0 10 III. osztály
15 Takács Kornélia 1982. BHSE 545,0 5 III. osztály
16 Kissné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 542,0 9 III. osztály
17 Farkas Bernadett 1987. APLE 542,0 5 III. osztály
18 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 537,0 4 IV. osztály
19 Rédecsi Anita 2002. BHSE 536,0 9 IV. osztály
20 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 535,0 3 IV. osztály
21 Gulyás Claudia 1998. BHSE 534,0 7 IV. osztály
22 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 534,0 6 IV. osztály
23 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 529,0 6 IV. osztály
24 Tóth Márta 1977. APLE 529,0 5 IV. osztály
25 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 525,0 12 IV. osztály
26 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 523,0 2 IV. osztály
27 Simon Lili 2000. BHSE 521,0 11 IV. osztály
28 Bőti Bettina 2002. APLE 521,0 4 IV. osztály
29 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 520,0 3 IV. osztály
30 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 515,0 6 IV. osztály
31 Takáts Attiláné dr. 1954. KSI SE 510,0 3 IV. osztály
32 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 509,0 3 IV. osztály
33 Panyi Kinga 1997. Vízügyi Lövészklub 508,0 1 IV. osztály
34 Körtvélyessy Gabriella 1971. UTE 507,0 4 IV. osztály
35 Kresalek Noémi 1990. APLE 507,0 2 IV. osztály
36 Borbényiné Szabó Mariann 1970. UTE 502,0 6 IV. osztály
37 Papp Dóra 1992. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 499,0 2 -
38 Lovas-Nagy Nicolette 1974. Százhalombattai Lövészklub 466,0 3 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 240,0 4
2 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 239,5 6
3 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 215,2 5
4 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 194,5 4
5 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 175,6 3
6 Varga Zalay Babett 2002. UTE 153,9 2
7 Sike Renáta 1978. BHSE 134,7 0
8 Dávid Krisztina 1975. BHSE 114,9 1
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 1 676,0 34
2 UTE A UTE 1 651,0 36
3 APLE APLE 1 578,0 12
4 DLA Délv 1 093,0 17
5 Debreceni Lövészsuli Debre 1 077,0 22
6 UTE B UTE 502,0 6
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 551,0 9 -
2 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 542,0 5 -
3 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 511,0 3 -
4 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 510,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély