XII. Százhalombattai SHOOTING OPEN

Versenyengedély szám
016/B-01/01/2021

A XII. Százhalombattai Shooting Openen női légpisztolyban Major Veronika, míg férfi légpisztolyban Tóth Gábor győzött. Az alapversenyeket követően a junioroknak és a felnőtteknek összevont finálékat rendeztek. A női döntőbe öt juniorkorú versenyző is bejutott. A végig kiélezett fináléban az utolsó előtti lövésnél állt csak az élre a szám 2019-es Eb-bronzérmese 10.7-es lövésével, és a győzelmet már nem is engedte ki a kezéből (237.7 kör). A második helyet Fábián Sára Ráhel szerezte meg 235.4 körrel, a harmadik Komáromi Krisztina Panna lett 215.9 körrel. A felnőtteknél az alapversenyben Major Veronika 569 kört teljesített, ami ott a második helyet jelentette. A legeredményesebben lövő Sike Renáta 572 körig jutott, ő a döntőben hetedik lett. 

 

Major Veronika: "Jobban szeretem, amikor a döntőben már az elején is vezetek, most a végén 120 százalékos figyelem kellett ahhoz, hogy győzni tudjak. A gyengébb alaperedmény a koronavírus miatt be nem tervezett háromhetes pihenővel magyarázható. De érzem, hogy hétről hétre egyre jobb leszek. Már nagyon várom a február végi finnországi, 10 méteres Európa-bajnokságot, mert szeretném már megméretni magam nemzetközi szinten is."

 

A férfi légpisztoly versenyszámban az alapban legjobb Tátrai Miklós 580 körig jutott, ami nemzetközi szintű eredmény. A fináléban aztán a végig vezető Tóth Gábor lett az első 240.0 körrel, aki civilben kőfaragó és négy éve kezdte el a sportágat. Tóth Gábor az alapban 562 kört lőtt. A döntőben a második helyen Hegedűs László végzett 237.8 körrel, Tátrai Miklós lett a harmadik 214.5 körrel. 

A verseny egyben válogató is a február végi, március eleji finnországi, 10 méteres olimpiai kvalifikációs sportlövő kontinensviadalra. 

 

Tátrai Miklós: "Az alapban lőtt eredménynek örülök, de a kivitelezés még nem olyan, amilyet szeretnék. Ezen még van mit javítani az Eb-ig. A finálé érzésre sem ment."

 

Győrik Csaba szövetségi kapitány: "Tátrai Miklós nemzetközi szintű eredményt lőtt az alapversenyben. Ennek jeleit már a lengyelek elleni válogatón is lehetett látni. Fontos volt, hogy megmutassa, hogy képes olyan teljesítményre, amivel majd harcba szállhat a kvótáért az Európa-bajnokságon. Ami a nők eredményét illeti: úgy kell nyerni, ahogy Major Veronika tette. De neki ezeken a hazai válogatókon illik győznie ezekben a döntőkben. Az mindenképp jó a sportágnak, hogy ilyen izgalmas volt a finálé."

 

 

Youtube stream 2. nap: https://www.youtube.com/watch?v=q6vd1EBSyRo

Youtube Stream: https://www.youtube.com/watch?v=XYfTi6IyJXI

 

 

Tisztelt Sporttársak!

A hétvégi versenyen a csarnokban nem üzemelhet a BÜFÉ!

Szíves megértéseteket kérem!

 

A döntők időpontja változott!!!

 

 

 

Tisztelt Sportársak!

Kellemes Ünnepeket Kívánunk!

A koronavírus elleni védekezés érdekében november 11-től kijárási tilalom lép életbe este 8 és reggel 5 óra között. Munkavégzés esetén lehetőség van az ez alóli mentességre, ezt azonban igazolni kell.

Az alábbi linken letölthető az igazolás mintája, amely magában foglalja a minimálisan elvárt tartalmi követelményeket.

word formátum:

kijárási tilalom _ igazolás

pdf formátum:

kijárási tilalom _ igazolás

A verseny szervezője
Százhalombattai Lövészklub
A verseny helyszíne
""2440 Százhalombatta, Vasút út 41. / Városi Szabadidő Központ
A verseny kezdete
2021-01-09
A verseny vége
2021-01-10
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
40-60 lövésnél: 2.000 ft / fő / versenyszám, 20 lövésnél: 1.200 ft / fő / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csizmadia András
1974
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Balogh Gergely
1973
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Boros Armand
2003
Mátyásföldi TLE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Czebe Sándor Mihály
1965
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Nyiri András
1991
KSI SE
Varga András
1991
KSI SE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Farkas Gábor
1970
Komáromi VSE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Antal Balázs
1991
Városföldi SE
Hollé Zsolt
1964
ZTE Sportlövész Klub
Marton Péter
1978
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Lengyel Viktor
1979
Pestszenterzsébeti PLE
Szilágyi Erik
1963
Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Tamás György
1967
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 580,0 20 I. osztály
2 Hegedűs László 1999. UTE 562,0 11 II. osztály
3 Tóth Gábor 1973. UTE 562,0 10 II. osztály
4 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 561,0 15 II. osztály
5 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 560,0 8 II. osztály
6 Varga András 1991. KSI SE 559,0 15 III. osztály
7 Szűcs Gergely 1977. UTE 557,0 10 III. osztály
8 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 556,0 11 III. osztály
9 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 556,0 7 III. osztály
10 Nagy László 1970. BHSE 555,0 14 III. osztály
11 Szabó Máté 1993. Csepel LE 555,0 10 III. osztály
12 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 553,0 8 III. osztály
13 Nagy Máté László 1999. BHSE 552,0 8 III. osztály
14 Balogh Gergely 1973. APLE 552,0 7 III. osztály
15 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 549,0 5 III. osztály
16 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 549,0 4 III. osztály
17 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 548,0 10 III. osztály
18 Takács László 1959. Egri PLE 548,0 8 III. osztály
19 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 548,0 5 III. osztály
20 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 547,0 9 III. osztály
21 Lengyel Viktor 1979. Pestszenterzsébeti PLE 546,0 4 III. osztály
22 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 545,0 6 III. osztály
23 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 544,0 6 III. osztály
24 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 544,0 4 III. osztály
25 Orbán Zsolt ifj 1995. Mátyásföldi TLE 543,0 8 III. osztály
26 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 542,0 11 III. osztály
27 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 542,0 5 III. osztály
28 Boros László 1989. Győri Lövészklub 541,0 14 III. osztály
29 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 541,0 8 III. osztály
30 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 541,0 6 III. osztály
31 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 541,0 4 III. osztály
32 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 539,0 9 IV. osztály
33 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 539,0 8 IV. osztály
34 Szalai Csaba 1982. Győri Lövészklub 538,0 8 IV. osztály
35 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 538,0 5 IV. osztály
36 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 538,0 5 IV. osztály
37 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 537,0 3 IV. osztály
38 Szalai Ferenc 1975. UTE 536,0 10 IV. osztály
39 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 534,0 5 IV. osztály
40 Tóth Tamás György 1967. Pestszenterzsébeti PLE 532,0 7 IV. osztály
41 Mezei Gábor 1961. APLE 530,0 8 IV. osztály
42 Geier Dániel 1999. Csepel LE 530,0 5 IV. osztály
43 Nyiri András 1991. KSI SE 530,0 5 IV. osztály
44 Czebe Sándor Mihály 1965. Honvéd Kossuth LK 530,0 4 IV. osztály
45 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 527,0 8 IV. osztály
46 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 525,0 8 IV. osztály
47 Hollé Zsolt 1964. ZTE Sportlövész Klub 524,0 7 IV. osztály
48 Papp László 1972. Százhalombattai Lövészklub 522,0 7 IV. osztály
49 Kresalek Ottó László 1958. APLE 521,0 5 IV. osztály
50 Marton Péter 1978. ZTE Sportlövész Klub 519,0 5 IV. osztály
51 Farkas Gábor 1970. Komáromi VSE 517,0 6 IV. osztály
52 Szekér Szilárd 1970. UTE 515,0 6 IV. osztály
53 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 514,0 4 IV. osztály
54 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 513,0 5 IV. osztály
55 Szilágyi Erik 1963. Pestszenterzsébeti PLE 510,0 4 IV. osztály
56 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 505,0 4 IV. osztály
57 Mózer Zsolt 1971. Mátyásföldi TLE 502,0 6 IV. osztály
58 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 502,0 5 IV. osztály
59 Tóth Attila 1976. Kisalföldi Lövészklub 501,0 5 IV. osztály
60 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 501,0 3 IV. osztály
61 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 500,0 3 IV. osztály
62 Boros Armand 2003. Mátyásföldi TLE 499,0 6 -
63 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 485,0 8 -
64 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 478,0 2 -
65 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 279,0 0 -

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Schindler Levente
2002
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Domokos István Gergő
2002
Csepel LE
Holczmann Gergő
2003
APLE
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Mucsi Dániel
2002
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Salha Theodor
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Éliás Zsombor
2001
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Máté 2002. UTE 550,0 10 Ezüstjelvény
2 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 550,0 9 Ezüstjelvény
3 Rédecsi Máté 2004. BHSE 540,0 8 Bronzjelvény
4 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 540,0 7 Bronzjelvény
5 Holczmann Gergő 2003. APLE 539,0 7 Bronzjelvény
6 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 539,0 5 Bronzjelvény
7 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 538,0 5 Bronzjelvény
8 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 537,0 6 Bronzjelvény
9 Mezei Kornél 2002. KSI SE 534,0 4 Bronzjelvény
10 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 533,0 9 Bronzjelvény
11 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 533,0 3 Bronzjelvény
12 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 532,0 7 Bronzjelvény
13 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 528,0 7 Bronzjelvény
14 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 527,0 4 Bronzjelvény
15 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 526,0 7 Bronzjelvény
16 Domokos István Gergő 2002. Csepel LE 519,0 8 -
17 Csapó Máté 2001. Csepel LE 518,0 6 -
18 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 516,0 3 -
19 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 508,0 6 -
20 Rusvai Morgan 2001. KSI SE 508,0 3 -
21 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 505,0 3 -
22 Schindler Levente 2002. UTE 500,0 5 -
23 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 495,0 4 -
24 Éliás Zsombor 2001. KSI SE 478,0 6 -
25 Mucsi Dániel 2002. Százhalombattai Lövészklub 478,0 5 -
26 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 471,0 3 -
27 Salha Theodor 2002. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 439,0 1 -

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Kapuvári Márk
2006
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Sipos Péter Ferenc
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Kovács Erik Gergő
2005
Egri PLE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Ványi András
2004
KSI SE
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Matasdi Bendegúz
2004
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 366,0 4 Aranyjelvény
2 Szalma Bence László 2005. UTE 359,0 5 Ezüstjelvény
3 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 358,0 5 Ezüstjelvény
4 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 358,0 4 Ezüstjelvény
5 Ványi András 2004. KSI SE 352,0 3 Ezüstjelvény
6 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 351,0 5 Ezüstjelvény
7 Balázs Tamás 2006. KSI SE 351,0 2 Ezüstjelvény
8 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 350,0 5 Ezüstjelvény
9 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 350,0 1 Ezüstjelvény
10 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 346,0 2 Bronzjelvény
11 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 345,0 2 Bronzjelvény
12 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 343,0 4 Bronzjelvény
13 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 343,0 2 Bronzjelvény
14 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 340,0 2 Bronzjelvény
15 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 340,0 0 Bronzjelvény
16 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 337,0 5 Bronzjelvény
17 Polacsek László András 2006. KSI SE 336,0 1 Bronzjelvény
18 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 333,0 1 Bronzjelvény
19 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 328,0 3 -
20 Tatár Soma 2006. KSI SE 328,0 1 -
21 Matasdi Bendegúz 2004. KSI SE 327,0 2 -
22 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 326,0 3 -
23 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 319,0 4 -
24 Kovács Erik Gergő 2005. Egri PLE 317,0 2 -
25 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 312,0 1 -
26 Stróbl Ádám 2006. Kecskeméti Lövész SE 260,0 0 -

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér
2008
Százhalombattai Lövészklub
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 353,0 6 Aranyjelvény
2 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 339,0 2 Ezüstjelvény
3 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 324,0 1 Bronzjelvény
4 Lovas Olivér 2008. Százhalombattai Lövészklub 320,0 2 Bronzjelvény
5 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 320,0 1 Bronzjelvény
6 Tábori András 2009. Százhalombattai Lövészklub 279,0 0 -

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borbényiné Szabó Mariann
1970
UTE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Kresalek Noémi
1990
APLE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Kérészi Ferenc Károlyné
1954
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Lovas-Nagy Nicolette
1974
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike Renáta 1978. BHSE 572,0 17 I. osztály
2 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 569,0 10 II. osztály
3 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 560,0 8 II. osztály
4 Palánki Klaudia 2000. UTE 555,0 9 III. osztály
5 Gulyás Claudia 1998. BHSE 539,0 8 IV. osztály
6 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 533,0 5 IV. osztály
7 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 525,0 5 IV. osztály
8 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 510,0 4 IV. osztály
9 Takáts Attiláné dr. 1954. KSI SE 509,0 3 IV. osztály
10 Kresalek Noémi 1990. APLE 507,0 7 IV. osztály
11 Borbényiné Szabó Mariann 1970. UTE 498,0 3 -
12 Lovas-Nagy Nicolette 1974. Százhalombattai Lövészklub 485,0 4 -
13 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 483,0 3 -
14 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 482,0 2 -

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Ródler Kinga
2004
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Birkás Anett
2003
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Takács Tünde
2004
Debreceni Lövészsuli SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bőti Bettina
2002
APLE
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 572,0 13 Ifjú Mester
2 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 567,0 18 Aranyjelvény
3 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 566,0 11 Aranyjelvény
4 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 565,0 15 Aranyjelvény
5 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 561,0 15 Ezüstjelvény
6 Varga Zalay Babett 2002. UTE 556,0 11 Ezüstjelvény
7 Boros Viktória 2005. KSI SE 553,0 6 Ezüstjelvény
8 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 552,0 11 Ezüstjelvény
9 Domsits Olivia 2004. UTE 538,0 6 Bronzjelvény
10 Rédecsi Anita 2002. BHSE 537,0 5 Bronzjelvény
11 Ródler Kinga 2004. UTE 532,0 6 Bronzjelvény
12 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 530,0 10 Bronzjelvény
13 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 526,0 5 Bronzjelvény
14 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 518,0 6 -
15 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 516,0 7 -
16 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 515,0 5 -
17 Bőti Bettina 2002. APLE 493,0 5 -

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rutkai Gréta
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Tóth Lidia
2006
APLE
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Vajsz Emese Vanda
2004
Nyíregyházi PLE
Nemes Hanga
2006
Honvéd Kossuth LK
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 360,0 7 Aranyjelvény
2 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 355,0 3 Ezüstjelvény
3 Tóth Lidia 2006. APLE 350,0 5 Ezüstjelvény
4 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 347,0 5 Ezüstjelvény
5 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 342,0 3 Ezüstjelvény
6 Budai Brigitta 2005. KSI SE 342,0 1 Ezüstjelvény
7 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 340,0 1 Ezüstjelvény
8 Lázár Míra 2006. Csepel LE 337,0 4 Bronzjelvény
9 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 327,0 1 Bronzjelvény
10 Rutkai Gréta 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 327,0 0 Bronzjelvény
11 Horinka Abigél 2006. KSI SE 317,0 3 -
12 Tóth Janka Flóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 316,0 1 -
13 Vajsz Emese Vanda 2004. Nyíregyházi PLE 311,0 1 -
14 Nemes Hanga 2006. Honvéd Kossuth LK 305,0 2 -
15 Márkus Eszter 2006. Százhalombattai Lövészklub 305,0 1 -
16 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 285,0 1 -

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Grósz-Sveda Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Szanyi-Nagy Eszter
2010
Százhalombattai Lövészklub
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 370,0 3 Aranyjelvény
2 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 339,0 3 Aranyjelvény
3 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 333,0 3 Ezüstjelvény
4 Kiss Csenge 2008. Százhalombattai Lövészklub 318,0 1 Bronzjelvény
5 Grósz-Sveda Nóra 2008. Százhalombattai Lövészklub 274,0 1 -
6 Szanyi-Nagy Eszter 2010. Százhalombattai Lövészklub 217,0 0 -

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Péni István Márton
1997
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Szalai Mihály
1972
APLE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Rácz György
1972
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 634,4 57 Mester
2 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 628,9 51 Mester
3 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 626,6 48 Mester
4 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 626,5 52 Mester
5 Hári Péter 1989. BHSE 623,0 47 Mester
6 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 622,2 45 I. osztály
7 Simó Kornél 1984. BHSE 601,7 28 II. osztály
8 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 601,7 25 II. osztály
9 Szalai Mihály 1972. APLE 597,4 25 III. osztály
10 Koczor Péter 1989. UTE 590,7 20 III. osztály
11 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 588,0 23 III. osztály
12 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 577,5 15 IV. osztály
13 Rácz György 1972. BHSE 553,1 5 IV. osztály
14 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 546,3 9 IV. osztály

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Wittmann Péter
2003
APLE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Máté Tamás
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Tamási Máté
2002
Városföldi SE
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Ferenc 2003. Csepel LE 624,6 49 Ifjú Mester
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 623,7 46 Ifjú Mester
3 Kiss Viktor 2001. UTE 620,9 43 Ifjú Mester
4 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 617,9 42 Aranyjelvény
5 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 617,8 44 Aranyjelvény
6 Wittmann Péter 2003. APLE 616,5 41 Aranyjelvény
7 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 615,6 40 Aranyjelvény
8 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 613,1 37 Aranyjelvény
9 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 611,6 37 Ezüstjelvény
10 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 611,0 35 Ezüstjelvény
11 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 602,1 28 Ezüstjelvény
12 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 597,6 23 Ezüstjelvény
13 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 595,3 22 Ezüstjelvény
14 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 589,9 27 Bronzjelvény
15 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 587,1 15 Bronzjelvény
16 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 586,9 20 Bronzjelvény
17 Juronics Máté Tamás 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 579,2 16 Bronzjelvény
18 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 578,7 18 Bronzjelvény
19 Tamási Máté 2002. Városföldi SE 448,2 5 -

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Drótos Dániel
2006
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Dévényi Botond
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Csík Vendel
2006
APLE
Jáger Tamás Gergely
2006
APLE
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Jakab Márton
2004
BHSE
Joachim Dániel
2006
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Jenei Marcell Gábor
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Lukács Róbert
2004
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 409,5 26 Aranyjelvény
2 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 404,9 21 Aranyjelvény
3 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 404,2 19 Aranyjelvény
4 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 403,6 19 Aranyjelvény
5 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 402,9 22 Aranyjelvény
6 Rácz Áron 2006. BHSE 401,4 17 Aranyjelvény
7 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 400,4 20 Aranyjelvény
8 Tarr Gyula 2006. UTE 398,9 19 Aranyjelvény
9 Szegedi Máté 2004. UTE 398,2 15 Aranyjelvény
10 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PLE 397,8 18 Aranyjelvény
11 Fatter Benett Benjamin 2004. BHSE 397,3 19 Aranyjelvény
12 Havjár Kristóf 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 396,3 18 Aranyjelvény
13 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 395,1 16 Aranyjelvény
14 Takács Dezső 2006. BHSE 394,5 12 Aranyjelvény
15 Nádudvari Marcell 2004. APLE 391,9 16 Aranyjelvény
16 Nagy Nándor 2005. UTE 390,0 14 Aranyjelvény
17 Lukács Róbert 2004. Finomító Sportlövész Klub 389,8 11 Ezüstjelvény
18 Magyar Bence 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 387,3 8 Ezüstjelvény
19 Periskics Márton 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 383,5 10 Ezüstjelvény
20 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 381,8 7 Ezüstjelvény
21 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 377,3 5 Bronzjelvény
22 Jakab Márton 2004. BHSE 375,5 7 Bronzjelvény
23 Jáger Tamás Gergely 2006. APLE 373,3 10 Bronzjelvény
24 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 370,8 5 Bronzjelvény
25 Csík Vendel 2006. APLE 347,2 3 -
26 Jenei Marcell Gábor 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 342,4 1 -

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mészáros Marcell
2008
UTE
Csonti József
2009
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Holovecz Ákos
2009
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Csongor
2008
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Tóvári Szabolcs
2009
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Kiss Levente
2008
Százhalombattai Lövészklub
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 386,0 20 Aranyjelvény
2 Fuglovics Armand 2007. UTE 380,0 10 Aranyjelvény
3 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 379,0 12 Aranyjelvény
4 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 379,0 10 Aranyjelvény
5 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 376,0 13 Aranyjelvény
6 Mészáros Marcell 2008. UTE 373,0 14 Aranyjelvény
7 Kertai Szabolcs 2007. UTE 372,0 11 Aranyjelvény
8 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 368,0 11 Aranyjelvény
9 Lévai Csongor 2008. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 363,0 7 Ezüstjelvény
10 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 356,0 8 Ezüstjelvény
11 Holovecz Ákos 2009. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 353,0 5 Ezüstjelvény
12 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 353,0 4 Ezüstjelvény
13 Tóvári Szabolcs 2009. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 349,0 9 Ezüstjelvény
14 Steigervald Ádám 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 347,0 3 Ezüstjelvény
15 Turóczi Zoltán 2008. Nyíregyházi PLE 304,0 4 -
16 Kiss Levente 2008. Százhalombattai Lövészklub 286,0 1 -

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Vukasinovic Sanja
1997
SRB
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Bihariné Gábriel Emese
1984
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Dorina 1999. UTE 625,3 51 Mester
2 Vukasinovic Sanja 1997. SRB 624,3 51 Mester
3 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 624,2 50 Mester
4 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 623,3 44 Mester
5 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 621,2 47 I. osztály
6 Hanák Gabriella 1996. BHSE 616,9 42 II. osztály
7 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 615,1 38 II. osztály
8 Biatovszki Mira 1992. UTE 614,0 35 II. osztály
9 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 612,8 36 II. osztály
10 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 612,2 36 II. osztály
11 Seffer Kata 1992. BHSE 607,2 34 II. osztály
12 Bihariné Gábriel Emese 1984. UTE 605,3 31 II. osztály
13 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 586,9 19 III. osztály
14 Molnár Anikó 1967. UTE 584,0 19 III. osztály

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Kozma Nikolett
2001
APLE
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 631,5 58 Ifjú Mester
2 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 625,7 53 Ifjú Mester
3 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 620,7 45 Ifjú Mester
4 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 620,7 43 Ifjú Mester
5 Tarr Vivien 2001. UTE 620,2 45 Ifjú Mester
6 Tóth Anna 2005. UTE 618,4 41 Aranyjelvény
7 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 618,1 38 Aranyjelvény
8 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 613,9 39 Aranyjelvény
9 Farkas Dóra 2003. Komáromi VSE 610,6 32 Ezüstjelvény
10 Harsányi Zsófia 2004. Nyíregyházi PLE 607,7 36 Ezüstjelvény
11 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 604,2 28 Ezüstjelvény
12 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 603,8 30 Ezüstjelvény
13 Kozma Nikolett 2001. APLE 602,8 22 Ezüstjelvény
14 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 602,6 23 Ezüstjelvény
15 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 595,6 39 Ezüstjelvény
16 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 593,8 18 Ezüstjelvény
17 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 588,2 25 Bronzjelvény

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Széll Petra
2006
Nagykanizsai PLE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Sowerby Katrin
2006
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Holló Eszter
2004
APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Vákics Doren Regina
2004
Meteor LK.
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Terjék Nóra
2006
Komáromi VSE
Bittmann Teréz
2006
Területi Klub Zirc
Rocsa Noémi
2005
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 414,9 32 Aranyjelvény
2 Bodolai Boglárka 2006. APLE 408,2 30 Aranyjelvény
3 Harsányi Zsófia 2004. Nyíregyházi PLE 404,9 21 Aranyjelvény
4 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 404,8 21 Aranyjelvény
5 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE 404,4 22 Aranyjelvény
6 Szegesdi Eszter 2005. UTE 402,7 21 Aranyjelvény
7 Vákics Doren Regina 2004. Meteor LK. 401,0 18 Aranyjelvény
8 Sowerby Katrin 2006. Komáromi VSE 400,8 17 Aranyjelvény
9 Toma Réka 2006. UTE 399,8 13 Aranyjelvény
10 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 399,4 19 Aranyjelvény
11 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 399,3 17 Aranyjelvény
12 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PLE 399,1 15 Aranyjelvény
13 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 398,8 20 Aranyjelvény
14 Széll Petra 2006. Nagykanizsai PLE 397,5 18 Aranyjelvény
15 Rocsa Noémi 2005. Komáromi VSE 389,2 17 Ezüstjelvény
16 Kobra Fruzsina 2006. Nagykanizsai PLE 387,6 9 Ezüstjelvény
17 Holló Eszter 2004. APLE 376,7 8 Bronzjelvény
18 Terjék Nóra 2006. Komáromi VSE 375,4 6 Bronzjelvény
19 Katona Barbara 2004. Nyíregyházi PLE 371,8 11 Bronzjelvény
20 Bittmann Teréz 2006. Területi Klub Zirc 352,0 9 -

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Barakka-Hoffmann Zita
2008
Komáromi VSE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Fehér Anna
2007
APLE
Képes Edua
2007
APLE
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Sipos Zita
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Stier Eszter
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 375,0 10 Aranyjelvény
2 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 367,0 7 Aranyjelvény
3 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 366,0 8 Aranyjelvény
4 Képes Edua 2007. APLE 365,0 12 Aranyjelvény
5 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 365,0 11 Aranyjelvény
6 Barakka-Hoffmann Zita 2008. Komáromi VSE 364,0 8 Aranyjelvény
7 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 362,0 8 Aranyjelvény
8 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 356,0 10 Ezüstjelvény
9 Stier Eszter 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 339,0 5 Bronzjelvény
10 Kiss Csenge 2008. Százhalombattai Lövészklub 331,0 4 Bronzjelvény
11 Czemmel Sarolt 2008. Komáromi VSE 317,0 1 Bronzjelvény
12 Sipos Zita 2008. Pécs Városi LK 301,0 0 -

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Nagy István
1947
Városföldi SE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Horváth Zsombor
2001
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Salha Theodor
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Lengyel Viktor
1979
Pestszenterzsébeti PLE
Szilágyi Erik
1963
Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Tamás György
1967
Pestszenterzsébeti PLE
Vezér Zalán
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 186,0 3 I. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 181,0 5 II. osztály
3 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 179,0 2 III. osztály
4 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 178,0 1 III. osztály
5 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 3 III. osztály
6 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 172,0 1 III. osztály
7 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 171,0 1 III. osztály
8 Vezér Zalán 2001. Pestszenterzsébeti PLE 151,0 0 -
9 Nagy István 1947. Városföldi SE 146,0 0 -
10 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 140,0 2 -
11 Antal Balázs 1991. Városföldi SE 122,0 0 -

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Tamási Viktor
2004
Városföldi SE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Gönczöl Ábel
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 184,0 3 Aranyjelvény
2 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 182,0 4 Aranyjelvény
3 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 182,0 2 Aranyjelvény
4 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 176,0 2 Aranyjelvény
5 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 175,0 3 Ezüstjelvény
6 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 165,0 1 Bronzjelvény
7 Gönczöl Ábel 2006. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 141,0 0 -
8 Tamási Viktor 2004. Városföldi SE 136,0 0 -

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Borbényiné Szabó Mariann
1970
UTE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Simonfi Izabella Noémi
1989
Városföldi SE
Panyi Kinga
1997
Vízügyi Lövészklub
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Horváth Fanni
2000
Meteor LK.
Kérészi Ferenc Károlyné
1954
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 180,0 1 II. osztály
2 Simonfi Izabella Noémi 1989. Városföldi SE 166,0 0 III. osztály
3 Horváth Fanni 2000. Meteor LK. 165,0 2 III. osztály
4 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 165,0 0 III. osztály
5 Panyi Kinga 1997. Vízügyi Lövészklub 155,0 0 IV. osztály
6 Kérészi Ferenc Károlyné 1954. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 152,0 1 IV. osztály

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 174,0 1 Ezüstjelvény
2 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 162,0 1 Bronzjelvény
3 Vajsz Emese Vanda 2004. Nyíregyházi PLE 159,0 0 -
4 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 158,0 2 -

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki László
1963
UTE
Kiss Levente
2008
Százhalombattai Lövészklub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 190,0 9 -
2 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 188,0 8 -
3 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 188,0 5 -
4 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 170,0 2 -
5 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 170,0 2 -
6 Turóczi Zoltán 2008. Nyíregyházi PLE 161,0 0 -
7 Kiss Levente 2008. Százhalombattai Lövészklub 143,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Kovács Noémi
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 192,0 9 Aranyjelvény
2 Harsányi Zsófia 2004. Nyíregyházi PLE 187,0 6 Aranyjelvény
3 Kovács Noémi 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 173,0 3 Aranyjelvény
4 Katona Barbara 2004. Nyíregyházi PLE 165,0 3 Aranyjelvény
5 Kiss Csenge 2008. Százhalombattai Lövészklub 151,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 533,0 8 -
2 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 513,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély