MSSZ Pontlövő Minősítő Üllő

Versenyengedély szám
039/B
A verseny szervezője
Üllői Lövészklub
A verseny helyszíne
2225 Üllő, Maglódi út (ipari terület)
A verseny kezdete
2019-05-18
A verseny vége
2019-05-18
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500,- Ft / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balyi László Zoltán
1960
Üllői Lövészklub
Bihari Gábor
1965
Üllői Lövészklub
Brindzik László ifj.
1977
Üllői Lövészklub
Bán Róbert
1961
Üllői Lövészklub
Csákányi Máté
1993
Üllői Lövészklub
Szarka Gergely dr.
1978
Üllői Lövészklub
Dzsupin Zoltán
1974
Üllői Lövészklub
Egyed Péter
1985
Üllői Lövészklub
Fehér Bálint Tamás
1979
Üllői Lövészklub
Fekete Gyula
1983
Üllői Lövészklub
Ficzere Ádám Gergő
1982
Üllői Lövészklub
Gudor András
1944
Üllői Lövészklub
Gulyás Pál
1958
Üllői Lövészklub
Gyarmati Zoltán
1966
Üllői Lövészklub
Gyetvai Gábor
1969
Üllői Lövészklub
Gyetvai Viktória
1995
Üllői Lövészklub
Hadobás Krisztián
1978
Üllői Lövészklub
Halász Ferenc
1975
Üllői Lövészklub
Jutas Tamás
1978
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Kiss Dávid
1984
Üllői Lövészklub
Kiss László Sándor
1973
Üllői Lövészklub
Kiss Péter
1977
Üllői Lövészklub
Koszonits Zoltán
1969
Üllői Lövészklub
Kucsera András
1970
Üllői Lövészklub
Nagy Gyula
1969
Üllői Lövészklub
Nagy Imre
1961
Üllői Lövészklub
Nagy Károly
1974
Üllői Lövészklub
Norbert Zoltán
1976
Üllői Lövészklub
Pintér Zsolt
1975
Üllői Lövészklub
Sallai Zoltán
1972
Üllői Lövészklub
Szalay Viktor
1985
Üllői Lövészklub
Szilágyi Tamás Dezső
1952
Üllői Lövészklub
Trautwein András Péter
1962
Üllői Lövészklub
Tóth Gábor
1975
Üllői Lövészklub
Tóth János
1950
Üllői Lövészklub
Venyige Károly
1943
Üllői Lövészklub
Vörös Gábor
1979
Üllői Lövészklub
Zeffer Gábor
1967
Üllői Lövészklub
Zeffer Iván
1967
Üllői Lövészklub
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Zsemba András
1944
Üllői Lövészklub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Major László dr.
1956
Inárcsi Lövészklub
Mátrai Zoltán
1962
Nyári Pál Lövészklub
Nagy Győző Csaba
1979
Üllői Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major László dr. 1956. Inárcsi Lövészklub 90,0 I. osztály
2 Mátrai Zoltán 1962. Nyári Pál Lövészklub 89,0 I. osztály
3 Gyetvai Gábor 1969. Üllői Lövészklub 87,0 I. osztály
4 Szilágyi Tamás Dezső 1952. Üllői Lövészklub 85,0 I. osztály
5 Zemen József 1960. Üllői Lövészklub 82,0 I. osztály
6 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 82,0 I. osztály
7 Kaiser Pál 1976. Üllői Lövészklub 81,0 I. osztály
8 Bihari Gábor 1965. Üllői Lövészklub 80,0 I. osztály
9 Brindzik László ifj. 1977. Üllői Lövészklub 77,0 I. osztály
10 Hadobás Krisztián 1978. Üllői Lövészklub 72,0 I. osztály
11 Dzsupin Zoltán 1974. Üllői Lövészklub 71,0 I. osztály
12 Nagy Imre 1961. Üllői Lövészklub 71,0 I. osztály
13 Nagy Győző Csaba 1979. Üllői Lövészklub 68,0 I. osztály
14 Zsemba András 1944. Üllői Lövészklub 64,0 II. osztály
15 Sallai Zoltán 1972. Üllői Lövészklub 63,0 II. osztály
16 Trautwein András Péter 1962. Üllői Lövészklub 62,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balyi László Zoltán
1960
Üllői Lövészklub
Bihari Gábor
1965
Üllői Lövészklub
Brindzik László ifj.
1977
Üllői Lövészklub
Bán Róbert
1961
Üllői Lövészklub
Csákányi Máté
1993
Üllői Lövészklub
Szarka Gergely dr.
1978
Üllői Lövészklub
Dzsupin Zoltán
1974
Üllői Lövészklub
Egyed Péter
1985
Üllői Lövészklub
Fehér Bálint Tamás
1979
Üllői Lövészklub
Fekete Gyula
1983
Üllői Lövészklub
Ficzere Ádám Gergő
1982
Üllői Lövészklub
Gudor András
1944
Üllői Lövészklub
Gulyás Pál
1958
Üllői Lövészklub
Gyarmati Zoltán
1966
Üllői Lövészklub
Gyetvai Gábor
1969
Üllői Lövészklub
Gyetvai Viktória
1995
Üllői Lövészklub
Hadobás Krisztián
1978
Üllői Lövészklub
Halász Ferenc
1975
Üllői Lövészklub
Jutas Tamás
1978
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Kiss Dávid
1984
Üllői Lövészklub
Kiss László Sándor
1973
Üllői Lövészklub
Kiss Péter
1977
Üllői Lövészklub
Koszonits Zoltán
1969
Üllői Lövészklub
Kucsera András
1970
Üllői Lövészklub
Nagy Gyula
1969
Üllői Lövészklub
Nagy Imre
1961
Üllői Lövészklub
Nagy Károly
1974
Üllői Lövészklub
Norbert Zoltán
1976
Üllői Lövészklub
Pintér Zsolt
1975
Üllői Lövészklub
Sallai Zoltán
1972
Üllői Lövészklub
Szalay Viktor
1985
Üllői Lövészklub
Szilágyi Tamás Dezső
1952
Üllői Lövészklub
Trautwein András Péter
1962
Üllői Lövészklub
Tóth Gábor
1975
Üllői Lövészklub
Tóth János
1950
Üllői Lövészklub
Venyige Károly
1943
Üllői Lövészklub
Vörös Gábor
1979
Üllői Lövészklub
Zeffer Gábor
1967
Üllői Lövészklub
Zeffer Iván
1967
Üllői Lövészklub
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Zsemba András
1944
Üllői Lövészklub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Fadgyas Károly
1958
Nyári Pál Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 186,0 I. osztály
2 Fadgyas Károly 1958. Nyári Pál Lövészklub 162,0 I. osztály
3 Fehér Bálint Tamás 1979. Üllői Lövészklub 159,0 I. osztály
4 Gudor András 1944. Üllői Lövészklub 156,0 I. osztály
5 Gyetvai Viktória 1995. Üllői Lövészklub 155,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Brindzik László ifj.
1977
Üllői Lövészklub
Csákányi Máté
1993
Üllői Lövészklub
Szarka Gergely dr.
1978
Üllői Lövészklub
Dzsupin Zoltán
1974
Üllői Lövészklub
Egyed Péter
1985
Üllői Lövészklub
Fehér Bálint Tamás
1979
Üllői Lövészklub
Fekete Gyula
1983
Üllői Lövészklub
Ficzere Ádám Gergő
1982
Üllői Lövészklub
Gudor András
1944
Üllői Lövészklub
Gulyás Pál
1958
Üllői Lövészklub
Gyarmati Zoltán
1966
Üllői Lövészklub
Gyetvai Gábor
1969
Üllői Lövészklub
Gyetvai Viktória
1995
Üllői Lövészklub
Hadobás Krisztián
1978
Üllői Lövészklub
Jutas Tamás
1978
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Kiss Dávid
1984
Üllői Lövészklub
Kiss László Sándor
1973
Üllői Lövészklub
Kiss Péter
1977
Üllői Lövészklub
Koszonits Zoltán
1969
Üllői Lövészklub
Nagy Gyula
1969
Üllői Lövészklub
Nagy Imre
1961
Üllői Lövészklub
Norbert Zoltán
1976
Üllői Lövészklub
Pintér Zsolt
1975
Üllői Lövészklub
Sallai Zoltán
1972
Üllői Lövészklub
Szalay Viktor
1985
Üllői Lövészklub
Szilágyi Tamás Dezső
1952
Üllői Lövészklub
Trautwein András Péter
1962
Üllői Lövészklub
Tóth János
1950
Üllői Lövészklub
Venyige Károly
1943
Üllői Lövészklub
Vörös Gábor
1979
Üllői Lövészklub
Zeffer Gábor
1967
Üllői Lövészklub
Zeffer Iván
1967
Üllői Lövészklub
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Ócsag Gábor
1947
Üllői Lövészklub
Nagy Győző Csaba
1979
Üllői Lövészklub
Zsemba András
1944
Üllői Lövészklub
Mátrai Zoltán
1962
Nyári Pál Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zemen József 1960. Üllői Lövészklub 225,0 II. osztály
2 Nagy Győző Csaba 1979. Üllői Lövészklub 222,0 II. osztály
3 Gyetvai Gábor 1969. Üllői Lövészklub 219,0 II. osztály
4 Brindzik László ifj. 1977. Üllői Lövészklub 219,0 II. osztály
5 Tóth János 1950. Üllői Lövészklub 218,0 II. osztály
6 Sallai Zoltán 1972. Üllői Lövészklub 216,0 II. osztály
7 Kaiser Pál 1976. Üllői Lövészklub 209,0 III. osztály
8 Ócsag Gábor 1947. Üllői Lövészklub 189,0 -
9 Hadobás Krisztián 1978. Üllői Lövészklub 188,0 -
10 Gudor András 1944. Üllői Lövészklub 186,0 -
11 Mátrai Zoltán 1962. Nyári Pál Lövészklub 165,0 -
12 Zsemba András 1944. Üllői Lövészklub 159,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bihari Gábor
1965
Üllői Lövészklub
Brindzik László ifj.
1977
Üllői Lövészklub
Bán Róbert
1961
Üllői Lövészklub
Csákányi Máté
1993
Üllői Lövészklub
Szarka Gergely dr.
1978
Üllői Lövészklub
Dzsupin Zoltán
1974
Üllői Lövészklub
Egyed Péter
1985
Üllői Lövészklub
Fehér Bálint Tamás
1979
Üllői Lövészklub
Ficzere Ádám Gergő
1982
Üllői Lövészklub
Gudor András
1944
Üllői Lövészklub
Gyetvai Gábor
1969
Üllői Lövészklub
Gyetvai Viktória
1995
Üllői Lövészklub
Hadobás Krisztián
1978
Üllői Lövészklub
Jutas Tamás
1978
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Kiss Dávid
1984
Üllői Lövészklub
Kiss László Sándor
1973
Üllői Lövészklub
Kiss Péter
1977
Üllői Lövészklub
Koszonits Zoltán
1969
Üllői Lövészklub
Nagy Gyula
1969
Üllői Lövészklub
Nagy Imre
1961
Üllői Lövészklub
Nagy Károly
1974
Üllői Lövészklub
Pintér Zsolt
1975
Üllői Lövészklub
Sallai Zoltán
1972
Üllői Lövészklub
Szalay Viktor
1985
Üllői Lövészklub
Szilágyi Tamás Dezső
1952
Üllői Lövészklub
Trautwein András Péter
1962
Üllői Lövészklub
Tóth János
1950
Üllői Lövészklub
Venyige Károly
1943
Üllői Lövészklub
Vörös Gábor
1979
Üllői Lövészklub
Zeffer Gábor
1967
Üllői Lövészklub
Zeffer Iván
1967
Üllői Lövészklub
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Ócsag Gábor
1947
Üllői Lövészklub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Major László dr.
1956
Inárcsi Lövészklub
Mátrai Zoltán
1962
Nyári Pál Lövészklub
Nagy Győző Csaba
1979
Üllői Lövészklub
Norbert Zoltán
1976
Üllői Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 86,0 I. osztály
2 Zemen József 1960. Üllői Lövészklub 82,0 I. osztály
3 Dr. Szarka Gergely 1978. Üllői Lövészklub 79,0 I. osztály
4 Gyetvai Gábor 1969. Üllői Lövészklub 76,0 I. osztály
5 Nagy Győző Csaba 1979. Üllői Lövészklub 75,0 I. osztály
6 Szilágyi Tamás Dezső 1952. Üllői Lövészklub 75,0 I. osztály
7 Brindzik László ifj. 1977. Üllői Lövészklub 74,0 I. osztály
8 Sallai Zoltán 1972. Üllői Lövészklub 73,0 I. osztály
9 Bihari Gábor 1965. Üllői Lövészklub 72,0 I. osztály
10 Koszonits Zoltán 1969. Üllői Lövészklub 72,0 I. osztály
11 Major László dr. 1956. Inárcsi Lövészklub 71,0 I. osztály
12 Dzsupin Zoltán 1974. Üllői Lövészklub 70,0 I. osztály
13 Nagy Imre 1961. Üllői Lövészklub 69,0 I. osztály
14 Tóth János 1950. Üllői Lövészklub 68,0 I. osztály
15 Norbert Zoltán 1976. Üllői Lövészklub 67,0 I. osztály
16 Ócsag Gábor 1947. Üllői Lövészklub 65,0 I. osztály
17 Kaiser Pál 1976. Üllői Lövészklub 63,0 II. osztály
18 Trautwein András Péter 1962. Üllői Lövészklub 60,0 II. osztály
19 Mátrai Zoltán 1962. Nyári Pál Lövészklub 58,0 III. osztály
20 Hadobás Krisztián 1978. Üllői Lövészklub 57,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balyi László Zoltán
1960
Üllői Lövészklub
Balázs László András dr
1944
Üllői Lövészklub
Bihari Gábor
1965
Üllői Lövészklub
Brindzik László ifj.
1977
Üllői Lövészklub
Bán Róbert
1961
Üllői Lövészklub
Csákányi Máté
1993
Üllői Lövészklub
Szarka Gergely dr.
1978
Üllői Lövészklub
Dzsupin Zoltán
1974
Üllői Lövészklub
Egyed Péter
1985
Üllői Lövészklub
Fehér Bálint Tamás
1979
Üllői Lövészklub
Fekete Gyula
1983
Üllői Lövészklub
Ficzere Ádám Gergő
1982
Üllői Lövészklub
Gudor András
1944
Üllői Lövészklub
Gulyás Pál
1958
Üllői Lövészklub
Gyarmati Zoltán
1966
Üllői Lövészklub
Gyetvai Gábor
1969
Üllői Lövészklub
Gyetvai Viktória
1995
Üllői Lövészklub
Hadobás Krisztián
1978
Üllői Lövészklub
Jutas Tamás
1978
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Kiss Dávid
1984
Üllői Lövészklub
Kiss László Sándor
1973
Üllői Lövészklub
Kiss Péter
1977
Üllői Lövészklub
Koszonits Zoltán
1969
Üllői Lövészklub
Kucsera András
1970
Üllői Lövészklub
Nagy Gyula
1969
Üllői Lövészklub
Nagy Imre
1961
Üllői Lövészklub
Norbert Zoltán
1976
Üllői Lövészklub
Pintér Zsolt
1975
Üllői Lövészklub
Sallai Zoltán
1972
Üllői Lövészklub
Szalay Viktor
1985
Üllői Lövészklub
Szilágyi Tamás Dezső
1952
Üllői Lövészklub
Trautwein András Péter
1962
Üllői Lövészklub
Tóth Gábor
1975
Üllői Lövészklub
Tóth János
1950
Üllői Lövészklub
Venyige Károly
1943
Üllői Lövészklub
Vörös Gábor
1979
Üllői Lövészklub
Zeffer Gábor
1967
Üllői Lövészklub
Zeffer Iván
1967
Üllői Lövészklub
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Zsemba András
1944
Üllői Lövészklub
Ócsag Gábor
1947
Üllői Lövészklub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Fadgyas Károly
1958
Nyári Pál Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 173,0 I. osztály
2 Fadgyas Károly 1958. Nyári Pál Lövészklub 172,0 I. osztály
3 Ficzere Ádám Gergő 1982. Üllői Lövészklub 152,0 I. osztály
4 Gudor András 1944. Üllői Lövészklub 142,0 II. osztály
5 Fehér Bálint Tamás 1979. Üllői Lövészklub 128,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély