MSSZ Pontlövő Minősítő Üllő

A verseny szervezője
Üllői Lövészklub
A verseny helyszíne
2225 Üllő, Maglódi út (ipari terület)
A verseny kezdete
2019-05-18
A verseny vége
2019-05-18
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500,- Ft / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balyi László Zoltán
1960
Üllői Lövészklub
Bihari Gábor
1965
Üllői Lövészklub
Brindzik László ifj.
1977
Üllői Lövészklub
Bán Róbert
1961
Üllői Lövészklub
Csákányi Máté
1993
Üllői Lövészklub
Dr. Szarka Gergely
1978
Üllői Lövészklub
Dzsupin Zoltán
1974
Üllői Lövészklub
Egyed Péter
1985
Üllői Lövészklub
Fehér Bálint Tamás
1979
Üllői Lövészklub
Fekete Gyula
1983
Üllői Lövészklub
Ficzere Ádám Gergő
1982
Üllői Lövészklub
Gudor András
1944
Üllői Lövészklub
Gulyás Pál
1958
Üllői Lövészklub
Gyarmati Zoltán
1966
Üllői Lövészklub
Gyetvai Gábor
1969
Üllői Lövészklub
Gyetvai Viktória
1995
Üllői Lövészklub
Hadobás Krisztián
1978
Üllői Lövészklub
Halász Ferenc
1975
Üllői Lövészklub
Jutas Tamás
1978
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Kiss Dávid
1984
Üllői Lövészklub
Kiss László Sándor
1973
Üllői Lövészklub
Kiss Péter
1977
Üllői Lövészklub
Koszonits Zoltán
1969
Üllői Lövészklub
Kucsera András
1970
Üllői Lövészklub
Nagy Gyula
1969
Üllői Lövészklub
Nagy Imre
1961
Üllői Lövészklub
Nagy Károly
1974
Üllői Lövészklub
Norbert Zoltán
1976
Üllői Lövészklub
Pintér Zsolt
1975
Üllői Lövészklub
Sallai Zoltán
1972
Üllői Lövészklub
Szalay Viktor
1985
Üllői Lövészklub
Szilágyi Tamás Dezső
1952
Üllői Lövészklub
Trautwein András Péter
1962
Üllői Lövészklub
Tóth Gábor
1975
Üllői Lövészklub
Tóth János
1950
Üllői Lövészklub
Venyige Károly
1943
Üllői Lövészklub
Vörös Gábor
1979
Üllői Lövészklub
Zeffer Gábor
1967
Üllői Lövészklub
Zeffer Iván
1967
Üllői Lövészklub
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Zsemba András
1944
Üllői Lövészklub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balyi László Zoltán
1960
Üllői Lövészklub
Bihari Gábor
1965
Üllői Lövészklub
Brindzik László ifj.
1977
Üllői Lövészklub
Bán Róbert
1961
Üllői Lövészklub
Csákányi Máté
1993
Üllői Lövészklub
Dr. Szarka Gergely
1978
Üllői Lövészklub
Dzsupin Zoltán
1974
Üllői Lövészklub
Egyed Péter
1985
Üllői Lövészklub
Fehér Bálint Tamás
1979
Üllői Lövészklub
Fekete Gyula
1983
Üllői Lövészklub
Ficzere Ádám Gergő
1982
Üllői Lövészklub
Gudor András
1944
Üllői Lövészklub
Gulyás Pál
1958
Üllői Lövészklub
Gyarmati Zoltán
1966
Üllői Lövészklub
Gyetvai Gábor
1969
Üllői Lövészklub
Gyetvai Viktória
1995
Üllői Lövészklub
Hadobás Krisztián
1978
Üllői Lövészklub
Halász Ferenc
1975
Üllői Lövészklub
Jutas Tamás
1978
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Kiss Dávid
1984
Üllői Lövészklub
Kiss László Sándor
1973
Üllői Lövészklub
Kiss Péter
1977
Üllői Lövészklub
Koszonits Zoltán
1969
Üllői Lövészklub
Kucsera András
1970
Üllői Lövészklub
Nagy Gyula
1969
Üllői Lövészklub
Nagy Imre
1961
Üllői Lövészklub
Nagy Károly
1974
Üllői Lövészklub
Norbert Zoltán
1976
Üllői Lövészklub
Pintér Zsolt
1975
Üllői Lövészklub
Sallai Zoltán
1972
Üllői Lövészklub
Szalay Viktor
1985
Üllői Lövészklub
Szilágyi Tamás Dezső
1952
Üllői Lövészklub
Trautwein András Péter
1962
Üllői Lövészklub
Tóth Gábor
1975
Üllői Lövészklub
Tóth János
1950
Üllői Lövészklub
Venyige Károly
1943
Üllői Lövészklub
Vörös Gábor
1979
Üllői Lövészklub
Zeffer Gábor
1967
Üllői Lövészklub
Zeffer Iván
1967
Üllői Lövészklub
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Zsemba András
1944
Üllői Lövészklub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Brindzik László ifj.
1977
Üllői Lövészklub
Csákányi Máté
1993
Üllői Lövészklub
Dr. Szarka Gergely
1978
Üllői Lövészklub
Dzsupin Zoltán
1974
Üllői Lövészklub
Egyed Péter
1985
Üllői Lövészklub
Fehér Bálint Tamás
1979
Üllői Lövészklub
Fekete Gyula
1983
Üllői Lövészklub
Ficzere Ádám Gergő
1982
Üllői Lövészklub
Gudor András
1944
Üllői Lövészklub
Gulyás Pál
1958
Üllői Lövészklub
Gyarmati Zoltán
1966
Üllői Lövészklub
Gyetvai Gábor
1969
Üllői Lövészklub
Gyetvai Viktória
1995
Üllői Lövészklub
Hadobás Krisztián
1978
Üllői Lövészklub
Jutas Tamás
1978
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Kiss Dávid
1984
Üllői Lövészklub
Kiss László Sándor
1973
Üllői Lövészklub
Kiss Péter
1977
Üllői Lövészklub
Koszonits Zoltán
1969
Üllői Lövészklub
Nagy Gyula
1969
Üllői Lövészklub
Nagy Imre
1961
Üllői Lövészklub
Norbert Zoltán
1976
Üllői Lövészklub
Pintér Zsolt
1975
Üllői Lövészklub
Sallai Zoltán
1972
Üllői Lövészklub
Szalay Viktor
1985
Üllői Lövészklub
Szilágyi Tamás Dezső
1952
Üllői Lövészklub
Trautwein András Péter
1962
Üllői Lövészklub
Tóth János
1950
Üllői Lövészklub
Venyige Károly
1943
Üllői Lövészklub
Vörös Gábor
1979
Üllői Lövészklub
Zeffer Gábor
1967
Üllői Lövészklub
Zeffer Iván
1967
Üllői Lövészklub
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Ócsag Gábor
1947
Üllői Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bihari Gábor
1965
Üllői Lövészklub
Brindzik László ifj.
1977
Üllői Lövészklub
Bán Róbert
1961
Üllői Lövészklub
Csákányi Máté
1993
Üllői Lövészklub
Dr. Szarka Gergely
1978
Üllői Lövészklub
Dzsupin Zoltán
1974
Üllői Lövészklub
Egyed Péter
1985
Üllői Lövészklub
Fehér Bálint Tamás
1979
Üllői Lövészklub
Ficzere Ádám Gergő
1982
Üllői Lövészklub
Gudor András
1944
Üllői Lövészklub
Gyetvai Gábor
1969
Üllői Lövészklub
Gyetvai Viktória
1995
Üllői Lövészklub
Hadobás Krisztián
1978
Üllői Lövészklub
Jutas Tamás
1978
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Kiss Dávid
1984
Üllői Lövészklub
Kiss László Sándor
1973
Üllői Lövészklub
Kiss Péter
1977
Üllői Lövészklub
Koszonits Zoltán
1969
Üllői Lövészklub
Nagy Gyula
1969
Üllői Lövészklub
Nagy Imre
1961
Üllői Lövészklub
Nagy Károly
1974
Üllői Lövészklub
Pintér Zsolt
1975
Üllői Lövészklub
Sallai Zoltán
1972
Üllői Lövészklub
Szalay Viktor
1985
Üllői Lövészklub
Szilágyi Tamás Dezső
1952
Üllői Lövészklub
Trautwein András Péter
1962
Üllői Lövészklub
Tóth János
1950
Üllői Lövészklub
Venyige Károly
1943
Üllői Lövészklub
Vörös Gábor
1979
Üllői Lövészklub
Zeffer Gábor
1967
Üllői Lövészklub
Zeffer Iván
1967
Üllői Lövészklub
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Ócsag Gábor
1947
Üllői Lövészklub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balyi László Zoltán
1960
Üllői Lövészklub
Balázs László András dr
1944
Üllői Lövészklub
Bihari Gábor
1965
Üllői Lövészklub
Brindzik László ifj.
1977
Üllői Lövészklub
Bán Róbert
1961
Üllői Lövészklub
Csákányi Máté
1993
Üllői Lövészklub
Dr. Szarka Gergely
1978
Üllői Lövészklub
Dzsupin Zoltán
1974
Üllői Lövészklub
Egyed Péter
1985
Üllői Lövészklub
Fehér Bálint Tamás
1979
Üllői Lövészklub
Fekete Gyula
1983
Üllői Lövészklub
Ficzere Ádám Gergő
1982
Üllői Lövészklub
Gudor András
1944
Üllői Lövészklub
Gulyás Pál
1958
Üllői Lövészklub
Gyarmati Zoltán
1966
Üllői Lövészklub
Gyetvai Gábor
1969
Üllői Lövészklub
Gyetvai Viktória
1995
Üllői Lövészklub
Hadobás Krisztián
1978
Üllői Lövészklub
Jutas Tamás
1978
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Kiss Dávid
1984
Üllői Lövészklub
Kiss László Sándor
1973
Üllői Lövészklub
Kiss Péter
1977
Üllői Lövészklub
Koszonits Zoltán
1969
Üllői Lövészklub
Kucsera András
1970
Üllői Lövészklub
Nagy Gyula
1969
Üllői Lövészklub
Nagy Imre
1961
Üllői Lövészklub
Norbert Zoltán
1976
Üllői Lövészklub
Pintér Zsolt
1975
Üllői Lövészklub
Sallai Zoltán
1972
Üllői Lövészklub
Szalay Viktor
1985
Üllői Lövészklub
Szilágyi Tamás Dezső
1952
Üllői Lövészklub
Trautwein András Péter
1962
Üllői Lövészklub
Tóth Gábor
1975
Üllői Lövészklub
Tóth János
1950
Üllői Lövészklub
Venyige Károly
1943
Üllői Lövészklub
Vörös Gábor
1979
Üllői Lövészklub
Zeffer Gábor
1967
Üllői Lövészklub
Zeffer Iván
1967
Üllői Lövészklub
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
Zsemba András
1944
Üllői Lövészklub
Ócsag Gábor
1947
Üllői Lövészklub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dr. Szarka Gergely
1978
Üllői Lövészklub
Egyed Péter
1985
Üllői Lövészklub
Fehér Bálint Tamás
1979
Üllői Lövészklub
Ficzere Ádám Gergő
1982
Üllői Lövészklub
Gudor András
1944
Üllői Lövészklub
Gyetvai Gábor
1969
Üllői Lövészklub
Hadobás Krisztián
1978
Üllői Lövészklub
Kaiser Pál
1976
Üllői Lövészklub
Kiss Dávid
1984
Üllői Lövészklub
Kiss László Sándor
1973
Üllői Lövészklub
Kiss Péter
1977
Üllői Lövészklub
Koszonits Zoltán
1969
Üllői Lövészklub
Pintér Zsolt
1975
Üllői Lövészklub
Sallai Zoltán
1972
Üllői Lövészklub
Szilágyi Tamás Dezső
1952
Üllői Lövészklub
Zeffer Iván
1967
Üllői Lövészklub
Zemen József
1960
Üllői Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély