2019. évi Bakonyi Irén Emlékverseny

Tisztelt Sporttársak!

 

Az alábbi oldalon található az Utánpótlás Budapest Kupa valamint a Bakonyi Irén Emlékverseny lőállásbeosztása:

http://bpshooting.hu/  

 

Szeretném jelezni, hogy a versenyen megrendezésre kerül a férfi sportpisztoly 30+30 versenyszám is (szombaton), amire péntekig várom a nevezéseket az info@bpshooting.hu címre!

A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2019-04-27
A verseny vége
2019-04-28
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2500.- Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bánki Dóra
1997
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Nyitrai Zoltán
1976
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Prágai Patrik
1998
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Rácz György
1972
BHSE
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Czövek László
1955
APLE-VASAS SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Takács Kornélia
1982
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jambrik István
1968
BHSE
Jambrik Olivér
1992
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Csengel Attila
1967
KSI SE
Hegedűs András
1998
KSI SE
Nyiri András
1991
KSI SE
Pataki Bálint
1993
KSI SE
Uchlaczki Gergely
1979
KSI SE
Michal Filip
1983
KSI SE
Tóth Gábor
1973
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Sipka Péter
1958
APLE-VASAS SC
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Prágai Patrik
1998
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Molnár Anikó
1967
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Bánki Dóra
1997
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Prágai Patrik
1998
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy László
1970
BHSE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jambrik István
1968
BHSE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Tibor
1967
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jambrik István
1968
BHSE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Tibor
1967
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély