2019. ÉVI NYÁRI BUDAPEST BAJNOKSÁG

A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
Budapest
A verseny kezdete
2019-06-15
A verseny vége
2019-06-16
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2500.- Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Csizmadia Balázs
2002
Pécs Városi LK
Gebhardt Ákos
2005
Pécs Városi LK
Illés Dénes
2003
Pécs Városi LK
Sallai Zsombor
2004
Pécs Városi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Gulyás István Dániel
1999
Pécs Városi LK
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Gáspár Olivér
1973
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szabián Norbert
1982
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Sipka Péter
1958
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Nagy Sándor
1995
Komáromi VSE
Koczor Péter
1989
UTE
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Somogyvári Flóra
2004
Pécs Városi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Seres Gréta
2001
Pécs Városi LK
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bánki Dóra
1997
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Molnár Anikó
1967
UTE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Szabadpuska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Sallai Zsombor
2004
Pécs Városi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Szabián Norbert
1982
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Nagy Sándor
1995
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Seres Gréta
2001
Pécs Városi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Molnár Anikó
1967
UTE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Máté László
1999
BHSE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy László
1970
BHSE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Szűcs Gergely
1977
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Forrási Boglárka
1999
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Mikola Kitti
2001
UTE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Egri Viktória
1998
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Egri Viktória
1998
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Budai Csaba
1968
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Jambrik István
1968
BHSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély