2019. ÉVI NYÁRI BUDAPEST BAJNOKSÁG

az eredményjegyék itt megtalálható: http://bpshooting.hu/  

A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
Budapest
A verseny kezdete
2019-06-15
A verseny vége
2019-06-16
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2500.- Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Csizmadia Balázs
2002
Pécs Városi LK
Gebhardt Ákos
2005
Pécs Városi LK
Illés Dénes
2003
Pécs Városi LK
Sallai Zsombor
2004
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 601,2 Aranyjelvény
2 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 596,3 Aranyjelvény
3 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 592,8 Aranyjelvény
4 Tóth Mátyás 2002. VASAS SC-APLE 580,7 Aranyjelvény
5 Papp Benjámin 2003. Csepel LE 579,2 Aranyjelvény
6 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 578,2 Aranyjelvény
7 Csizmadia Balázs 2002. Pécs Városi LK 565,0 Ezüstjelvény
8 Illés Dénes 2003. Pécs Városi LK 562,3 Bronzjelvény
9 Gebhardt Ákos 2005. Pécs Városi LK 557,7 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Gulyás István Dániel
1999
Pécs Városi LK
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 617,1 Ifjú Mester
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 613,5 Ifjú Mester
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 607,8 Ifjú Mester
4 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 607,6 Ifjú Mester
5 Kiss Viktor 2001. UTE 604,8 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Gáspár Olivér
1973
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szabián Norbert
1982
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Sipka Péter
1958
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Nagy Sándor
1995
Komáromi VSE
Koczor Péter
1989
UTE
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 618,8 Mester
2 Szabián Norbert 1982. UTE 618,1 Mester
3 Bukovszky Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 617,9 Mester
4 Gáspár Olivér 1973. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 617,8 Mester
5 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 614,6 Mester
6 Simó Kornél 1984. BHSE 612,8 Mester
7 Hári Péter 1989. BHSE 610,1 Mester
8 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 608,9 Mester
9 Farkas István 1956. APLE-VASAS SC 602,3 Mester
10 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 599,4 Mester
11 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 598,8 Mester
12 Koczor Péter 1989. UTE 594,8 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Somogyvári Flóra
2004
Pécs Városi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Seres Gréta
2001
Pécs Városi LK
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 621,4 Ifjú Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 620,4 Ifjú Mester
3 Toma Dorina 1999. UTE 619,5 Ifjú Mester
4 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 618,2 Ifjú Mester
5 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 616,8 Ifjú Mester
6 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 604,0 Ifjú Mester
7 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 587,8 Aranyjelvény
8 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 547,3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bánki Dóra
1997
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Molnár Anikó
1967
UTE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hanák Gabriella 1996. BHSE 614,6 Mester
2 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 608,8 Mester
3 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 607,6 Mester
4 Molnár Anikó 1967. UTE 600,5 Mester
5 Seffer Kata 1992. BHSE 595,4 Mester
6 Bánki Dóra 1997. BHSE 586,6 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Szabadpuska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Sallai Zsombor
2004
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 573,0 -
2 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 559,0 23 -
3 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 559,0 13 -
4 Tóth Mátyás 2002. VASAS SC-APLE 535,0 -
5 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 529,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 1 162,0 Ifjú Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 1 156,0 Ifjú Mester
3 Kiss Viktor 2001. UTE 1 152,0 Aranyjelvény
4 Török Ferenc 2003. Csepel LE 1 133,0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Szabián Norbert
1982
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Nagy Sándor
1995
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 1 176,0 Mester
2 Hári Péter 1989. BHSE 1 163,0 I. osztály
3 Prágai Patrik 1998. UTE 1 153,0 II. osztály
4 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 1 152,0 II. osztály
5 Szabián Norbert 1982. UTE 1 146,0 II. osztály
6 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 1 124,0 III. osztály
7 Simó Kornél 1984. BHSE 1 119,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Seres Gréta
2001
Pécs Városi LK
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Dorina 1999. UTE 1 167,0 53 I. osztály
2 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 1 167,0 52 I. osztály
3 Dénes Eszter 2001. UTE 1 166,0 I. osztály
4 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 1 165,0 I. osztály
5 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 1 084,0 -
6 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 908,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Molnár Anikó
1967
UTE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hanák Gabriella 1996. BHSE 1 157,0 II. osztály
2 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 1 147,0 II. osztály
3 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 1 146,0 II. osztály
4 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 1 116,0 III. osztály
5 Molnár Anikó 1967. UTE 1 082,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Máté László
1999
BHSE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Máté László 1999. BHSE 511,0 Bronzjelvény
2 Geier Dániel 1999. Csepel LE 501,0 Bronzjelvény
3 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 491,0 Bronzjelvény
4 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 442,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy László
1970
BHSE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy László 1970. BHSE 537,0 0 II. osztály
2 Szűcs Gergely 1977. UTE 526,0 0 III. osztály
3 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 456,0 0 -
4 Mózer Zsolt 1971. Mátyásföldi TLE 439,0 0 -
5 Hollandi Pál 1949. Mátyásföldi TLE 381,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Forrási Boglárka
1999
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Mikola Kitti
2001
UTE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 576,0 Ifjú Mester
2 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 568,0 Ifjú Mester
3 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 565,0 Aranyjelvény
4 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 549,0 Ezüstjelvény
5 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 527,0 -
6 Varga Zalay Babett 2002. UTE 524,0 -
7 Mikola Kitti 2001. UTE 521,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Egri Viktória
1998
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Csepregi Katalin
1982
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 579,0 I. osztály
2 Egri Viktória 1998. KSI SE 577,0 I. osztály
3 Sike Renáta 1978. BHSE 571,0 II. osztály
4 Dávid Krisztina 1975. BHSE 555,0 III. osztály
5 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 531,0 III. osztály
6 Csepregi Katalin 1982. Mátyásföldi TLE 526,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Egri Viktória
1998
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Budai Csaba
1968
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Jambrik István
1968
BHSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 554,0 II. osztály
2 Egri Viktória 1998. KSI SE 552,0 II. osztály
3 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 546,0 II. osztály
4 Csizmadia András 1974. UTE 542,0 5 II. osztály
5 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 542,0 4 II. osztály
6 Jambrik István 1968. BHSE 538,0 III. osztály
7 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 528,0 III. osztály
8 Tamási Péter 2000. KSI SE 522,0 III. osztály
9 Budai Csaba 1968. UTE 510,0 III. osztály
10 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 485,0 IV. osztály
11 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 429,0 -
12 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 313,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély