2019. évi Utánpótlás Kupa "Dosztály János" Emlékverseny I. forduló

Tisztelt Sporttársak!

 

Az alábbi oldalon található az Utánpótlás Budapest Kupa valamint a Bakonyi Irén Emlékverseny lőállásbeosztása:

http://bpshooting.hu/  

 

Szeretném jelezni, hogy a versenyen megrendezésre kerül a férfi sportpisztoly 30+30 versenyszám is (szombaton), amire péntekig várom a nevezéseket az info@bpshooting.hu címre!

A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2019-04-27
A verseny vége
2019-04-28
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1600.- Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Hemrich Boglárka
2005
UTE
Képes Edua
2007
UTE
Bodolai Boglárka
2006
APLE-VASAS SC
Fehér Anna
2007
APLE-VASAS SC
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Bacsa Dorka
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tolmacsov Eszter
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Luca Dorka
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szegesdi Dóra Brigitta
2003
UTE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE-VASAS SC
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Nimród Bendegúz
2006
ZTE Sportlövész Klub
Nagy Nándor
2005
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Joachim Dániel
2006
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Rácz Áron
2006
BHSE
Csík Vendel
2006
APLE-VASAS SC
Jáger Tamás Gergely
2006
APLE-VASAS SC
Szilágyi András
2005
APLE-VASAS SC
Aszt Levente
2006
Százhalombattai Lövészklub
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fatter Benett Benjamin
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Farkas Gábor László
2003
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Jakab Márton
2004
BHSE
Deák Bálint Péter
2004
APLE-VASAS SC
Nádudvari Marcell
2004
APLE-VASAS SC
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Drótos Kinga
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Hurai Viktória
2000
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kurucz Máté
2001
ZTE Sportlövész Klub
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Bauer Dominik
2001
Csepel LE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boros Viktória
2005
KSI SE
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Bencs Lilla
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Lázár Míra
2006
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Aszt Réka
2002
Százhalombattai Lövészklub
Osvald Lora
2003
Százhalombattai Lövészklub
Poszpisek Laura
2002
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tatár Soma
2006
KSI SE
Fehér Milán
2005
KSI SE
Szalma Bence László
2005
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jarada Mansour
2003
KSI SE
Martoncsik Levente
2004
KSI SE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Tóth Máté
2002
UTE
Görgényi Áron
2004
UTE
Varga Henrik
2004
UTE
Holczmann Gergő
2003
APLE-VASAS SC
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Sas Szilveszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Balla Krisztián
2004
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hajdu László Márk
2002
KSI SE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Kende Attila
2001
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Hegedűs László
1999
UTE
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Kókai Réka
1999
KSI SE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Mikola Kitti
2001
UTE
Forrási Boglárka
1999
KSI SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Török Ferenc
2003
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tamási Péter
2000
KSI SE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély