2021. évi nyári Budapest Bajnokság

Versenyengedély szám
177/B-05/18/2021
A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
Mexikói út UTE és Fehér út Nemzeti lőtér
A verseny kezdete
2021-05-14
A verseny vége
2021-05-16
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000.- Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Magyar Bence
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Wittmann Péter
2003
APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Prágai Patrik
1998
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Wittmann Péter
2003
APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Prágai Patrik
1998
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szűcs Gergely
1977
UTE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Domsits Olivia
2004
UTE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somhegyi Edina
2003
UTE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Hegedűs László
1999
UTE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Balogh Gergely
1973
APLE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Boros György
1956
BHSE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Takács Tibor
1967
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Balogh Gergely
1973
APLE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély