Angyalföldi PLE Kupa

A verseny szervezője
APLE-VASAS SC
A verseny helyszíne
1139 Budapest, Tahi út 9-11. (APLE)
A verseny kezdete
2017-08-18
A verseny vége
2017-08-20
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1500 FT/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpuska 40 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC

10m Légpisztoly 40 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borbényiné Szabó Mariann
1970
MAFC
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Dunai Sándor
1953
APLE-VASAS SC
Pál Zoltán
1980
BHSE
Hornyánszki Tamás
1962
Százhalombattai Lövészklub
Virág István
1976
Százhalombattai Lövészklub

10m Légpuska 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dőry Preisz András
1999
VASAS SC-APLE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE

10m Légpuska 60 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jakab Márton
2004
BHSE
Jáger Tamás Gergely
2006
APLE-VASAS SC

10m Légpuska 40 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Beer Leila Alexa
2001
BHSE

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpisztoly 40 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Aszt Réka
2002
Százhalombattai Lövészklub

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Aszt Levente
2006
Százhalombattai Lövészklub
Virág István ifj
2003
Százhalombattai Lövészklub

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simó Kornél
1984
BHSE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Hurai Viktória
2000
VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simó Kornél
1984
BHSE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

50m Puska 3X20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dalmati Nóra
1978
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE

50m Puska 3X20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Hurai Viktória
2000
VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE