B-Pro Rapid Shooting Minősítő Verseny

Versenyengedély szám
430/Sz-11/07/2023
A verseny szervezője
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
A verseny helyszíne
1097 Budapest, Péceli utca 2.
A verseny kezdete
2023-11-25
A verseny vége
2023-11-25
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskal pi - Standard pgy maroklőfegyver (31/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskal pi - Nyílt pgy maroklőfegyver (31/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh László Gábor
1978
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Fügedi Anna
1985
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Magdus Iván
1990
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Román Zsolt dr
1986
Jászfelsőszentgyörgy LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Balogh László Gábor 1978. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 100,0 0 -
2 Fügedi Anna 1985. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 82,0 0 -
3 Magdus Iván 1990. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 76,0 0 -
4 Román Zsolt dr 1986. Jászfelsőszentgyörgy LK 30,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Közp gy pisztoly Standard revolver (32/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh László Gábor
1978
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Közp gy pisztoly Nyílt maroklőfegyver (32/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Fügedi Anna
1985
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Magdus Iván
1990
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bereczky Péter
1984
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Mirák Péter
1976
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Tihamér Balázs
1984
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Uhrik Vanessza Leila
2008
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Racsits Bence
1999
BEL SE
Erki László
1974
Haverok Fegyverben Sportlövész Egyesület
Kocsis Zoltán Péter
1974
Honvéd Kossuth LK
Balogh László Gábor
1978
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Lévai Dániel
1995
Jászfelsőszentgyörgy LK
Román Zsolt dr
1986
Jászfelsőszentgyörgy LK
Nagy Gábor
1965
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Racsits Bence 1999. BEL SE 100,0 0 -
2 Bereczky Péter 1984. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 89,0 0 -
3 Lévai Dániel 1995. Jászfelsőszentgyörgy LK 88,0 0 -
4 Mirák Péter 1976. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 88,0 0 -
5 Erki László 1974. Haverok Fegyverben Sportlövész Egyesület 82,0 0 -
6 Kocsis Zoltán 1974. Honvéd Kossuth LK 74,0 0 -
7 Nagy Gábor 1965. Veszprémi Sportlövész Egyesület 73,0 0 -
8 Balogh László Gábor 1978. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 69,0 0 -
9 Tihamér Balázs 1984. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 58,0 0 -
10 Uhrik Vanessza Leila 2008. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 55,0 0 -
11 Román Zsolt dr 1986. Jászfelsőszentgyörgy LK 46,0 0 -
12 Fügedi Anna 1985. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 44,0 0 -
13 Magdus Iván 1990. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 44,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Közp gy pisztoly Standard öntöltő marok (32/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Gábor
1965
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Puskás András Tibor
1985
C-96 Lövész Sportegyesület
Lévai Dániel
1995
Jászfelsőszentgyörgy LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nyílt sörétes puska divízió (33/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh László Gábor
1978
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Fügedi Anna
1985
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Magdus Iván
1990
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Raffai András
1983
Csikóvári Para Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Balogh László Gábor 1978. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 100,0 0 -
2 Raffai András 1983. Csikóvári Para Sport Egyesület 67,0 0 -
3 Fügedi Anna 1985. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 58,0 0 -
4 Magdus Iván 1990. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 56,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nyílt kiskaliberű puska (34/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh László Gábor
1978
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Fügedi Anna
1985
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Magdus Iván
1990
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Farkasinszky Zoltán
1976
BEL SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkasinszky Zoltán 1976. BEL SE 100,0 0 -
2 Balogh László Gábor 1978. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 93,0 0 -
3 Fügedi Anna 1985. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 29,0 0 -
4 Magdus Iván 1990. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 29,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska Standard pi.kal puska (35/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Puskás András Tibor
1985
C-96 Lövész Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska Nyílt pi.kal puska (35/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh László Gábor
1978
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska Standard nagykal puska (35/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Puskás András Tibor
1985
C-96 Lövész Sportegyesület
Lévai Dániel
1995
Jászfelsőszentgyörgy LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska Nyílt nagykal puska (35/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fügedi Anna
1985
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Magdus Iván
1990
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Farkasinszky Zoltán
1976
BEL SE
Balogh László Gábor
1978
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Erki László
1974
Haverok Fegyverben Sportlövész Egyesület
Kocsis Zoltán Péter
1974
Honvéd Kossuth LK
Lévai Dániel
1995
Jászfelsőszentgyörgy LK
Raffai András
1983
Csikóvári Para Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkasinszky Zoltán 1976. BEL SE 100,0 0 -
2 Balogh László Gábor 1978. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 83,0 0 -
3 Erki László 1974. Haverok Fegyverben Sportlövész Egyesület 72,0 0 -
4 Lévai Dániel 1995. Jászfelsőszentgyörgy LK 64,0 0 -
5 Kocsis Zoltán 1974. Honvéd Kossuth LK 63,0 0 -
6 Raffai András 1983. Csikóvári Para Sport Egyesület 50,0 0 -
7 Fügedi Anna 1985. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 35,0 0 -
8 Magdus Iván 1990. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 34,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély