!!Elhalasztott!! Lőverseny Bázis

Versenyengedély szám
043/B-04/04/2023
A verseny szervezője
Bázis Sportlövész Egyesület
A verseny helyszíne
Himodi lőtér
A verseny kezdete
2023-11-19
A verseny vége
2023-11-19
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2.000 Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Takarékbank Zrt.
58900040-10007084-00000000

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Szakács Róbert
1976
Szombathelyi PLE
Budai Szabolcs
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Varga Győző
1984
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös Péter
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Szép András László
1969
MTTSZ Beledi Klubja
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szép András László 1969. MTTSZ Beledi Klubja 241,0 0 II. osztály
2 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 239,0 0 II. osztály
3 Varga Győző 1984. Bázis Sportlövész Egyesület 238,0 0 II. osztály
4 Budai Szabolcs 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 232,0 0 II. osztály
5 Vörös Péter 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 230,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Imre
1956
Győri Polgári LE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Fodróczy Jenő Csaba
1960
Bázis Sportlövész Egyesület
Papp András
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 241,0 0 II. osztály
2 Papp András 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 228,0 0 II. osztály
3 Fodróczy Jenő Csaba 1960. Bázis Sportlövész Egyesület 210,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Opt. irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Máté Attila
1991
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Gruber Ilona
1978
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Pap Gábor
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Varga Győző
1984
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös Péter
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Máté Attila 1991. Fertőrákosi Lövészklub 166,0 0 II. osztály
2 Gruber Ilona 1978. Fertőrákosi Lövészklub 158,0 0 III. osztály
3 Pap Gábor 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 154,0 0 III. osztály
4 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 150,0 0 III. osztály
5 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 149,0 0 III. osztály
6 Vörös Péter 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 148,0 0 III. osztály
7 Varga Győző 1984. Bázis Sportlövész Egyesület 144,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kollár Zsolt
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Pap Gábor
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Papp András
1955
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Varga Győző
1984
Bázis Sportlövész Egyesület
Városi Balázs
1982
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös Péter
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Szép András László
1969
MTTSZ Beledi Klubja
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Városi Balázs 1982. Bázis Sportlövész Egyesület 24,0 0 I. osztály
2 Papp András 1955. Bázis Sportlövész Egyesület 21,0 0 I. osztály
3 Kollár Zsolt 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 20,0 0 I. osztály
4 Pap Gábor 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 18,0 0 II. osztály
5 Szép András László 1969. MTTSZ Beledi Klubja 18,0 0 II. osztály
6 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 16,0 0 III. osztály
7 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 15,0 0 IV. osztály
8 Varga Győző 1984. Bázis Sportlövész Egyesület 15,0 0 IV. osztály
9 Vörös Péter 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 15,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nagyöbű Puska nyílt irányzék 10 álló - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Szabó Imre
1956
Győri Polgári LE
Budai Szabolcs
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Nyikos Tamás
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Varga Győző
1984
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös Péter
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Szép András László
1969
MTTSZ Beledi Klubja
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nyikos Tamás 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 85,0 0 II. osztály
2 Szép András László 1969. MTTSZ Beledi Klubja 83,0 0 II. osztály
3 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 82,0 0 II. osztály
4 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 81,0 0 II. osztály
5 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 78,0 0 II. osztály
6 Vörös Péter 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 75,0 0 II. osztály
7 Budai Szabolcs 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 73,0 0 II. osztály
8 Varga Győző 1984. Bázis Sportlövész Egyesület 72,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Központi gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Budai Szabolcs
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Varga Győző
1984
Bázis Sportlövész Egyesület
Vörös Péter
1974
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 178,0 0 II. osztály
2 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 177,0 0 II. osztály
3 Vörös Péter 1974. Bázis Sportlövész Egyesület 165,0 0 II. osztály
4 Budai Szabolcs 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 160,0 0 II. osztály
5 Varga Győző 1984. Bázis Sportlövész Egyesület 155,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély