Feinwerkbau Haendler & Natermann - PeLE Kupa

Versenyengedély szám
094/B

A 25m-es versenyszámokat a fedett lőtéren fogjuk megrendezni, megfelelő létszámú nevezés esetén.

A verseny szervezője
Pestszenterzsébeti PLE
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2019-04-13
A verseny vége
2019-04-14
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
10m: 2000 ft/fő/versenyszám 25-50m: 3000 ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 144,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 355,0 6 Aranyjelvény
2 Lázár Míra 2006. Csepel LE 340,0 2 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Hegedűs Martin
2005
Százhalombattai Lövészklub
Lengyel Csaba
2005
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Bakó Tamás
2006
Egri PLE
Kovács Erik Gergő
2005
Egri PLE
Mezei Konrád
2005
KSI SE
Joachim Dániel
2006
UTE
Tóth Milán László
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Braun Márton 2005. UTE 358,0 4 Aranyjelvény
2 Szalma Bence László 2005. UTE 341,0 1 Ezüstjelvény
3 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 339,0 4 Ezüstjelvény
4 Kovács Erik Gergő 2005. Egri PLE 335,0 6 Ezüstjelvény
5 Bakó Tamás 2006. Egri PLE 325,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Aszt Réka
2002
Százhalombattai Lövészklub
Osvald Lora
2003
Százhalombattai Lövészklub
Poszpisek Laura
2002
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Anna Jázmin
2003
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Vida Blanka
2002
Mátyásföldi TLE
Bárány Kata
2003
Mátyásföldi TLE
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Kaspár Gyöngyvér
2002
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Zalay Babett 2002. UTE 368,0 11 Aranyjelvény
2 Somhegyi Edina 2003. UTE 355,0 6 Ezüstjelvény
3 Kaspár Gyöngyvér 2002. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 347,0 3 Ezüstjelvény
4 Aszt Réka 2002. Százhalombattai Lövészklub 345,0 5 Ezüstjelvény
5 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 342,0 2 Ezüstjelvény
6 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 335,0 3 Bronzjelvény
7 Poszpisek Laura 2002. Százhalombattai Lövészklub 332,0 2 Bronzjelvény
8 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 304,0 0 -
9 Vida Blanka 2002. Mátyásföldi TLE 303,0 2 -
10 Bárány Kata 2003. Mátyásföldi TLE 294,0 3 -
11 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 290,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Henrik
2004
UTE
Pfeffer Botond
2003
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
Görgényi Áron
2004
UTE
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Sas Szilveszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Virág István ifj
2003
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Nagy Zsombor
2004
Egri PLE
Bakos Márton
2002
MAFC
Szilvási Balázs
2003
Kecskeméti Lövész SE
Lajtai Levente
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Boros Armand
2003
Mátyásföldi TLE
Balla Krisztián
2004
Csepel LE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Vlaszács Tamás
2003
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 371,0 7 Aranyjelvény
2 Lajtai Levente 2002. Debreceni Lövészsuli SE 365,0 4 Aranyjelvény
3 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 365,0 4 Aranyjelvény
4 Vlaszács Tamás 2003. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 363,0 6 Aranyjelvény
5 Tóth Máté 2002. UTE 362,0 4 Aranyjelvény
6 Nagy Zsombor 2004. Egri PLE 356,0 1 Ezüstjelvény
7 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 349,0 4 Bronzjelvény
8 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 345,0 1 Bronzjelvény
9 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 340,0 3 Bronzjelvény
10 Görgényi Áron 2004. UTE 333,0 2 Bronzjelvény
11 Mucsi Dániel 2002. Százhalombattai Lövészklub 329,0 2 -
12 Varga Henrik 2004. UTE 328,0 4 -
13 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 322,0 2 -
14 Blaner Dávid Márk 2003. Százhalombattai Lövészklub 321,0 4 -
15 Bakos Márton 2002. MAFC 314,0 3 -
16 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 304,0 1 -
17 Szilvási Balázs 2003. Kecskeméti Lövész SE 299,0 2 -
18 Pfeffer Botond 2003. UTE 286,0 0 -
19 Balla Krisztián 2004. Csepel LE 282,0 1 -
20 Boros Armand 2003. Mátyásföldi TLE 248,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Ágnes
2001
Zámolyi Lövészklub
Gaál Tekla Míra
2001
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Domján Anna
2000
MAFC
Varga Éva
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Kókai Réka
1999
KSI SE
Kiszely Boglárka
2002
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 575,0 12 Ifjú Mester
2 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 563,0 11 Aranyjelvény
3 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 553,0 4 Ezüstjelvény
4 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 550,0 7 Ezüstjelvény
5 Rédecsi Anita 2002. BHSE 545,0 9 Ezüstjelvény
6 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 543,0 9 Bronzjelvény
7 Mikola Kitti 2001. UTE 528,0 7 Bronzjelvény
8 Domján Anna 2000. MAFC 516,0 4 -
9 Farkas Ágnes 2001. Zámolyi Lövészklub 506,0 10 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Iszprávnik Péter
2000
UTE
Szilárd Bendegúz
2001
UTE
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Nagy Zsombor
2004
Egri PLE
Válik Ferenc
2000
Kecskeméti Lövész SE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Hajdu László Márk
2002
KSI SE
Kende Attila
2001
KSI SE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Holczmann Gergő
2003
APLE-VASAS SC
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Hegedűs László
1999
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 566,0 16 Aranyjelvény
2 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 558,0 12 Ezüstjelvény
3 Hegedűs László 1999. UTE 556,0 13 Ezüstjelvény
4 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 555,0 14 Ezüstjelvény
5 Tamási Péter 2000. KSI SE 554,0 8 Ezüstjelvény
6 Hajdu László Márk 2002. KSI SE 552,0 8 Ezüstjelvény
7 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 551,0 11 Ezüstjelvény
8 Holczmann Gergő 2003. APLE-VASAS SC 546,0 10 Ezüstjelvény
9 Iszprávnik Péter 2000. UTE 546,0 7 Ezüstjelvény
10 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 545,0 9 Ezüstjelvény
11 Geier Dániel 1999. Csepel LE 542,0 13 Bronzjelvény
12 Csapó Máté 2001. Csepel LE 540,0 8 Bronzjelvény
13 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 538,0 10 Bronzjelvény
14 Kende Attila 2001. KSI SE 526,0 4 Bronzjelvény
15 Nagy Zsombor 2004. Egri PLE 519,0 7 -
16 Rusvai Morgan 2001. KSI SE 432,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Bálint Cecilia
1980
UTE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Annamária
1978
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Anita
1998
Debreceni Lövészsuli SE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Egri Viktória
1998
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Polyák Andrea
1986
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Takács Kornélia
1982
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Farkas Bernadett
1987
APLE-VASAS SC
Tóth Márta
1977
APLE-VASAS SC
Kelemen Katalin
1979
Mátyásföldi TLE
Csepregi Katalin
1982
Mátyásföldi TLE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 571,0 20 I. osztály
2 Egri Viktória 1998. KSI SE 568,0 17 II. osztály
3 Sike Renáta 1978. BHSE 567,0 11 II. osztály
4 Dávid Krisztina 1975. BHSE 563,0 16 II. osztály
5 Tóth Anikó 1975. BHSE 558,0 13 III. osztály
6 Tóth Márta 1977. APLE-VASAS SC 539,0 10 IV. osztály
7 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 536,0 6 IV. osztály
8 Vas Virág dr 1977. BHSE 534,0 2 IV. osztály
9 Csepregi Katalin 1982. Mátyásföldi TLE 533,0 5 IV. osztály
10 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 531,0 4 IV. osztály
11 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 526,0 5 IV. osztály
12 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 526,0 5 IV. osztály
13 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 524,0 4 IV. osztály
14 Farkas Bernadett 1987. APLE-VASAS SC 523,0 6 IV. osztály
15 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 506,0 8 IV. osztály
16 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 497,0 5 -
17 Dr. Takáts Attiláné 1954. KSI SE 494,0 3 -
18 Balogh Anita 1998. Debreceni Lövészsuli SE 478,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Béres Ákos
1982
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Árvai Arnold dr
1976
ZTE Sportlövész Klub
Csizmadia András
1974
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Karacs Zsolt
1966
UTE
Benei Bruno
1951
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Borbély Levente
1996
UTE
Kovács Tibor
1972
Borjádi LK
Dajkó Ferenc
1982
MAFC
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Kovács Szabolcs
1988
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Szilágyi Erik
1963
Pestszenterzsébeti PLE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Csengel Attila
1967
KSI SE
Izsó András
1997
KSI SE
Uchlaczki Gergely
1979
KSI SE
Varga András
1991
KSI SE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Gurisatti Gyula
1944
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Jambrik István
1968
BHSE
Jambrik Olivér
1992
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Gács Olivér
1998
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Michal Filip
1983
KSI SE
Nagy György
1965
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy László 1970. BHSE 565,0 10 II. osztály
2 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 564,0 13 II. osztály
3 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 564,0 9 II. osztály
4 Tátrai Miklós 1986. BHSE 562,0 12 II. osztály
5 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 562,0 10 II. osztály
6 Kéri Attila 1971. Százhalombattai Lövészklub 560,0 14 II. osztály
7 Szűcs Gergely 1977. UTE 559,0 14 III. osztály
8 Borbély Levente 1996. UTE 559,0 10 III. osztály
9 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 558,0 9 III. osztály
10 Tóth Gábor 1973. UTE 558,0 7 III. osztály
11 Szabó Máté 1993. Csepel LE 556,0 12 III. osztály
12 Varga Andrea 1989. Hódmezővásárhelyi PLE 554,0 11 III. osztály
13 Juhász Bertalan 1989. Keszthelyi Erdész LK 553,0 13 III. osztály
14 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 552,0 10 III. osztály
15 Árvai Arnold dr 1976. ZTE Sportlövész Klub 552,0 7 III. osztály
16 Uchlaczki Gergely 1979. KSI SE 551,0 8 III. osztály
17 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 551,0 8 III. osztály
18 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 549,0 6 III. osztály
19 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 548,0 8 III. osztály
20 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 547,0 12 III. osztály
21 Jambrik István 1968. BHSE 547,0 6 III. osztály
22 Michal Filip 1983. KSI SE 545,0 9 III. osztály
23 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 541,0 6 III. osztály
24 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 541,0 4 III. osztály
25 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 540,0 7 III. osztály
26 Erős Hunor 2000. Komáromi VSE 540,0 6 III. osztály
27 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 539,0 10 IV. osztály
28 Takács László 1959. Egri PLE 539,0 9 IV. osztály
29 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 538,0 11 IV. osztály
30 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 537,0 11 IV. osztály
31 Béres Ákos 1982. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 536,0 6 IV. osztály
32 Szilágyi Erik 1963. Pestszenterzsébeti PLE 533,0 6 IV. osztály
33 Benei Bruno 1951. UTE 532,0 7 IV. osztály
34 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 528,0 10 IV. osztály
35 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 526,0 4 IV. osztály
36 Kovács Szabolcs 1988. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 525,0 5 IV. osztály
37 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 524,0 6 IV. osztály
38 Gács Olivér 1998. APLE-VASAS SC 521,0 5 IV. osztály
39 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 519,0 0 IV. osztály
40 Dajkó Ferenc 1982. MAFC 518,0 4 IV. osztály
41 Tóth Attila 1976. Kisalföldi Lövészklub 512,0 5 IV. osztály
42 Gurisatti Gyula 1944. Dunaújvárosi LSE 492,0 4 -
43 Mózer Zsolt 1971. Mátyásföldi TLE 490,0 5 -
44 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 490,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czuppon Benedek
2001
Finomító Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tamási Máté
2002
Városföldi SE
Vezér Zalán
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Németh Norbert
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Szabó Bence
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Perger Zoltán
2004
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vezér Zalán 2001. Pestszenterzsébeti PLE 179,0 2 Aranyjelvény
2 Szabó Bence 2001. Pestszenterzsébeti PLE 175,0 0 Aranyjelvény
3 Németh Norbert 2001. Pestszenterzsébeti PLE 168,0 0 Aranyjelvény
4 Perger Zoltán 2004. Pestszenterzsébeti PLE 153,0 1 Bronzjelvény
5 Tamási Máté 2002. Városföldi SE 145,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Képes Edua
2007
UTE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Kalász Karina
2006
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Bacsa Dorka
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tolmacsov Eszter
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bodolai Boglárka
2006
APLE-VASAS SC
Fehér Anna
2007
APLE-VASAS SC
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Molnár Kata
2007
Pécs Városi LK
Hemrich Boglárka
2005
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 392,0 27 Aranyjelvény
2 Szegesdi Eszter 2005. UTE 388,0 23 Aranyjelvény
3 Fehér Anna 2007. APLE-VASAS SC 377,0 16 Aranyjelvény
4 Hemrich Boglárka 2005. UTE 374,0 15 Aranyjelvény
5 Toma Réka 2006. UTE 372,0 13 Aranyjelvény
6 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PLE 369,0 2 Aranyjelvény
7 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 368,0 11 Aranyjelvény
8 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 366,0 9 Aranyjelvény
9 Bodolai Boglárka 2006. APLE-VASAS SC 362,0 11 Aranyjelvény
10 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 360,0 7 Aranyjelvény
11 Bacsa Dorka 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 355,0 4 Ezüstjelvény
12 Gárgyán Alina 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 351,0 7 Ezüstjelvény
13 Lázár Míra 2006. Csepel LE 350,0 7 Ezüstjelvény
14 Molnár Kata 2007. Pécs Városi LK 347,0 2 Ezüstjelvény
15 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 346,0 7 Ezüstjelvény
16 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 342,0 5 Ezüstjelvény
17 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 320,0 5 Bronzjelvény
18 Tolmacsov Eszter 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 252,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Marcell
2005
ZTE Sportlövész Klub
Tornyos Kevin
2006
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Nimród Bendegúz
2006
ZTE Sportlövész Klub
Nagy Nándor
2005
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Aszt Levente
2006
Százhalombattai Lövészklub
Andalik Armand
2006
Finomító Sportlövész Klub
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Áron
2006
BHSE
Csík Vendel
2006
APLE-VASAS SC
Jáger Tamás Gergely
2006
APLE-VASAS SC
Szilágyi András
2005
APLE-VASAS SC
Gebhardt Ákos
2005
Pécs Városi LK
Ottmár Dániel
2005
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Joachim Dániel
2006
UTE
Tóth Milán László
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 383,0 22 Aranyjelvény
2 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 383,0 17 Aranyjelvény
3 Gebhardt Ákos 2005. Pécs Városi LK 382,0 18 Aranyjelvény
4 Nagy Nándor 2005. UTE 369,0 11 Aranyjelvény
5 Jáger Tamás Gergely 2006. APLE-VASAS SC 369,0 9 Aranyjelvény
6 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 368,0 10 Aranyjelvény
7 Árvai Nimród Bendegúz 2006. ZTE Sportlövész Klub 366,0 10 Aranyjelvény
8 Rácz Áron 2006. BHSE 365,0 12 Aranyjelvény
9 Szilágyi András 2005. APLE-VASAS SC 365,0 8 Aranyjelvény
10 Drótos Dániel 2006. UTE 360,0 9 Ezüstjelvény
11 Andalik Armand 2006. Finomító Sportlövész Klub 357,0 10 Ezüstjelvény
12 Szalai Marcell 2005. ZTE Sportlövész Klub 356,0 7 Ezüstjelvény
13 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 344,0 8 Bronzjelvény
14 Tóth Milán László 2007. UTE 344,0 7 Bronzjelvény
15 Kertai Szabolcs 2007. UTE 336,0 6 Bronzjelvény
16 Aszt Levente 2006. Százhalombattai Lövészklub 336,0 6 Bronzjelvény
17 Fuglovics Armand 2007. UTE 330,0 2 Bronzjelvény
18 Csík Vendel 2006. APLE-VASAS SC 316,0 5 Bronzjelvény
19 Ottmár Dániel 2005. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 302,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Luca Dorka
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szegesdi Dóra Brigitta
2003
UTE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Szász Hanna Rebeka
2003
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Jójárt Viktória
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE-VASAS SC
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Molnár Hanna
2004
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Éva 2004. Finomító Sportlövész Klub 409,2 23 Aranyjelvény
2 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 401,3 20 Aranyjelvény
3 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 399,3 13 Aranyjelvény
4 Farkas Dóra 2003. Finomító Sportlövész Klub 393,2 14 Aranyjelvény
5 Szegesdi Dóra Brigitta 2003. UTE 390,6 12 Aranyjelvény
6 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE-VASAS SC 388,8 11 Ezüstjelvény
7 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PLE 387,1 11 Ezüstjelvény
8 Molnár Hanna 2004. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 336,0 5 -
9 Árvai Luca Dorka 2004. ZTE Sportlövész Klub 193,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fatter Benett Benjamin
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szegedi Máté
2004
UTE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Petőcz Balázs
2004
Finomító Sportlövész Klub
Koczkás Dávid
2001
Finomító Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Havjár Péter
2004
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Jakab Márton
2004
BHSE
Deák Bálint Péter
2004
APLE-VASAS SC
Nádudvari Marcell
2004
APLE-VASAS SC
Csizmadia Balázs
2002
Pécs Városi LK
Illés Dénes
2003
Pécs Városi LK
Sallai Zsombor
2004
Pécs Városi LK
Szőlősy Mátyás
2004
Pécs Városi LK
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Fejérvári Bálint
2004
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 408,1 24 Aranyjelvény
2 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 405,8 22 Aranyjelvény
3 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 404,2 23 Aranyjelvény
4 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 401,5 20 Aranyjelvény
5 Szegedi Máté 2004. UTE 401,0 19 Aranyjelvény
6 Deák Bálint Péter 2004. APLE-VASAS SC 397,9 16 Aranyjelvény
7 Fatter Benett Benjamin 2004. ZTE Sportlövész Klub 394,4 13 Aranyjelvény
8 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 393,3 16 Aranyjelvény
9 Papp Benjámin 2003. Csepel LE 392,2 14 Aranyjelvény
10 Nádudvari Marcell 2004. APLE-VASAS SC 391,6 13 Aranyjelvény
11 Csizmadia Balázs 2002. Pécs Városi LK 390,3 11 Aranyjelvény
12 Farkas Gábor László 2003. UTE 387,0 13 Ezüstjelvény
13 Petőcz Balázs 2004. Finomító Sportlövész Klub 386,3 10 Ezüstjelvény
14 Farkas Martin 2004. Egri PLE 385,0 12 Ezüstjelvény
15 Illés Dénes 2003. Pécs Városi LK 381,7 7 Ezüstjelvény
16 Havjár Péter 2004. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 380,0 11 Ezüstjelvény
17 Jakab Márton 2004. BHSE 379,5 7 Bronzjelvény
18 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 376,5 6 Bronzjelvény
19 Szőlősy Mátyás 2004. Pécs Városi LK 356,9 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Drótos Kinga
2001
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Seres Petra
2001
Komáromi VSE
Lovász Dorina
1999
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Mészáros Eszter
2002
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Beer Leila Alexa
2001
BHSE
Keltai Dóra
2000
APLE-VASAS SC
Hurai Viktória
2000
VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Borsos Fanni
2000
Nagykanizsai PLE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécs Városi LK
Kocic Lara
2001
SRB
Martinov Lora
2001
SRB
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 627,4 54 Ifjú Mester
2 Mészáros Eszter 2002. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 623,8 49 Ifjú Mester
3 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 623,4 46 Ifjú Mester
4 Hurai Viktória 2000. VASAS SC-APLE 623,1 46 Ifjú Mester
5 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 620,9 42 Ifjú Mester
6 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 615,7 42 Aranyjelvény
7 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 615,4 41 Aranyjelvény
8 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 614,2 37 Aranyjelvény
9 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 614,1 40 Aranyjelvény
10 Tóth Anna 2005. UTE 614,1 36 Aranyjelvény
11 Szegesdi Eszter 2005. UTE 611,9 36 Ezüstjelvény
12 Kocic Lara 2001. SRB 610,9 33 Ezüstjelvény
13 Tarr Vivien 2001. UTE 610,1 35 Ezüstjelvény
14 Martinov Lora 2001. SRB 600,0 29 Ezüstjelvény
15 Drótos Kinga 2001. UTE 595,0 22 Ezüstjelvény
16 Seres Petra 2001. Komáromi VSE 590,5 16 Ezüstjelvény
17 Keltai Dóra 2000. APLE-VASAS SC 564,2 13 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kurucz Máté
2001
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Bauer Dominik
2001
Csepel LE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Halász István
2001
Egri PLE
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Éri Dominik
2002
Komáromi VSE
Vajna Péter
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Klenczner Márton
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Csernus Alex
2001
Kecskeméti Lövész SE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 625,2 49 Ifjú Mester
2 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 624,0 47 Ifjú Mester
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 620,9 46 Ifjú Mester
4 Kiss Viktor 2001. UTE 620,1 43 Ifjú Mester
5 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 618,1 39 Aranyjelvény
6 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 616,4 41 Aranyjelvény
7 Stojadinovic Dusan 2002. SRB 610,0 32 Ezüstjelvény
8 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 608,8 32 Ezüstjelvény
9 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 606,9 32 Ezüstjelvény
10 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 603,3 28 Ezüstjelvény
11 Tóth Mátyás 2002. VASAS SC-APLE 602,7 28 Ezüstjelvény
12 Éri Dominik 2002. Komáromi VSE 601,3 29 Ezüstjelvény
13 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 600,2 26 Ezüstjelvény
14 Bauer Dominik 2001. Csepel LE 598,6 26 Ezüstjelvény
15 Csernus Alex 2001. Kecskeméti Lövész SE 577,5 14 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Csihor Katalin
1968
UTE
Lázár Antónia
1992
Finomító Sportlövész Klub
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Farkas Ágnes
1997
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
VUKASINOVIC Sanja
1997
SRB
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Bánki Dóra
1997
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 VUKASINOVIC Sanja 1997. SRB 630,3 54 Mester
2 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 629,9 54 Mester
3 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 627,9 55 Mester
4 Szijj Katinka 1993. UTE 623,8 48 Mester
5 Bánki Dóra 1997. BHSE 619,7 47 I. osztály
6 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 619,3 46 I. osztály
7 Biatovszki Mira 1992. UTE 616,5 42 II. osztály
8 Seffer Kata 1992. BHSE 615,4 44 II. osztály
9 Hanák Gabriella 1996. BHSE 614,4 38 II. osztály
10 Farkas Ágnes 1997. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 608,2 32 II. osztály
11 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 606,6 31 II. osztály
12 Molnár Anikó 1967. UTE 601,8 24 II. osztály
13 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 517,8 10 -
14 Csihor Katalin 1968. UTE 506,4 8 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Péni István Márton
1997
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Nyitrai Zoltán
1976
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Stojadinovic Dusan
2002
SRB
Hári Péter
1989
BHSE
Mátrai István
1949
BPLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 633,9 58 Mester
2 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 628,5 54 Mester
3 Abrudán Zsolt 1984. BHSE 621,8 46 I. osztály
4 Simó Kornél 1984. BHSE 613,6 40 II. osztály
5 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 606,7 33 II. osztály
6 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 605,7 32 II. osztály
7 Bukovszky Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 605,5 34 II. osztály
8 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 594,7 22 III. osztály
9 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 593,7 24 III. osztály
10 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 570,0 17 IV. osztály
11 Biatovszki László 1963. UTE 549,9 12 IV. osztály
12 Mátrai István 1949. BPLE 526,6 6 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 509,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 514,0 3 -
2 Hollandi Pál 1949. Mátyásföldi TLE 451,0 3 -
3 Lemes Krisztián 1980. Pestszenterzsébeti PLE 437,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Czövek László
1955
APLE-VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 594,3 25 -
2 Lemes Krisztián 1980. Pestszenterzsébeti PLE 580,9 19 -
3 Czövek László 1955. APLE-VASAS SC 497,6 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 440,0 0 -
2 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 381,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Máté László
1999
BHSE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tamási Péter 2000. KSI SE 512,0 7 Bronzjelvény
2 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 503,0 5 Bronzjelvény
3 Geier Dániel 1999. Csepel LE 485,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Benei Bruno
1951
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Nagy László
1970
BHSE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 537,0 7 II. osztály
2 Nagy László 1970. BHSE 522,0 8 III. osztály
3 Benei Bruno 1951. UTE 475,0 4 IV. osztály
4 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 459,0 3 -
5 Mózer Zsolt 1971. Mátyásföldi TLE 445,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Ferenc 2003. Csepel LE 592,3 14 Ezüstjelvény
2 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 589,4 15 Ezüstjelvény
3 Papp Benjámin 2003. Csepel LE 586,8 11 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Borsos Fanni
2000
Nagykanizsai PLE
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 616,9 30 Ifjú Mester
2 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 599,5 20 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Kis Viktor
1967
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 623,6 41 Ifjú Mester
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 612,1 32 Ezüstjelvény
3 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 610,5 22 Ezüstjelvény
4 Kiss Viktor 2001. UTE 608,5 30 Ezüstjelvény
5 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 585,2 11 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Anikó
1967
UTE
Lázár Antónia
1992
Finomító Sportlövész Klub
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
VUKASINOVIC Sanja
1997
SRB
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 VUKASINOVIC Sanja 1997. SRB 617,9 34 I. osztály
2 Hanák Gabriella 1996. BHSE 611,4 23 II. osztály
3 Molnár Anikó 1967. UTE 591,0 19 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Simó Kornél
1984
BHSE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Mátrai István
1949
BPLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabián Norbert 1982. UTE 625,1 39 Mester
2 Péni István Márton 1997. UTE 619,2 34 I. osztály
3 Simó Kornél 1984. BHSE 615,1 31 II. osztály
4 Bukovszky Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 611,4 28 II. osztály
5 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 606,1 20 III. osztály
6 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 604,4 22 III. osztály
7 Mátrai István 1949. BPLE 588,4 18 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 534,0 11 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Lovász Dorina
1999
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Mészáros Eszter
2002
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Borsos Fanni
2000
Nagykanizsai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 1 157,0 44 II. osztály
2 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 1 147,0 49 II. osztály
3 Mészáros Eszter 2002. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 1 146,0 33 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Klenczner Márton
2001
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 1 174,0 66 Ifjú Mester
2 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 1 160,0 49 Ifjú Mester
3 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 1 143,0 35 Aranyjelvény
4 Kiss Viktor 2001. UTE 1 135,0 37 Ezüstjelvény
5 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 1 132,0 39 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
VUKASINOVIC Sanja
1997
SRB
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 VUKASINOVIC Sanja 1997. SRB 1 173,0 55 Mester
2 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 1 164,0 47 I. osztály
3 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 1 161,0 53 I. osztály
4 Biatovszki Mira 1992. UTE 1 143,0 40 II. osztály
5 Hanák Gabriella 1996. BHSE 1 137,0 43 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Péni István Márton
1997
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Nagy Sándor
1995
Komáromi VSE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Simó Kornél
1984
BHSE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Hári Péter
1989
BHSE
Mátrai István
1949
BPLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 1 176,0 62 Mester
2 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 1 165,0 56 I. osztály
3 Hári Péter 1989. BHSE 1 142,0 38 II. osztály
4 Szabián Norbert 1982. UTE 1 140,0 49 II. osztály
5 Simó Kornél 1984. BHSE 1 127,0 38 III. osztály
6 Prágai Patrik 1998. UTE 1 121,0 31 III. osztály
7 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 1 107,0 27 IV. osztály
8 Mátrai István 1949. BPLE 1 009,0 13 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Egri Viktória
1998
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Sike Renáta
1978
BHSE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 582,0 18 Mester
2 Egri Viktória 1998. KSI SE 579,0 19 I. osztály
3 Sike Renáta 1978. BHSE 573,0 14 II. osztály
4 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 572,0 10 II. osztály
5 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 569,0 20 II. osztály
6 Dávid Krisztina 1975. BHSE 562,0 8 III. osztály
7 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 553,0 11 III. osztály
8 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 522,0 7 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Egri Viktória
1998
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Jambrik István
1968
BHSE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Sike Renáta
1978
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 560,0 7 I. osztály
2 Egri Viktória 1998. KSI SE 556,0 9 II. osztály
3 Sike Renáta 1978. BHSE 546,0 8 II. osztály
4 Jambrik István 1968. BHSE 543,0 6 II. osztály
5 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 536,0 8 III. osztály
6 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 508,0 5 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély