I. Salgó Kupa

Versenyengedély szám
087/A

I. SALGÓ KUPA

A versenyt itt lehet élőben követni!

Nevezéseket a beérkezés sorrendjében tudunk fogadni, a lőállásbeosztás a versenyt megelőző napokban lesz közzétéve!

 

Cím: 3100, Salgótarján, Kassai sor 54 (Főútról közvetlen van a lehajtó)

Budapesttől kb. 90-100 km.

GPS: 48.111487, 19.809943

 

A verseny a kiírásnak megfelelően a városi sportcsarnokban kerül megrendezésre, mely pár évvel ezelőtt lett teljes körűen felújítva, itt a tervek szerint 50 lőállás lesz kialakítva, hogy a versenyszámokat zavartalanul lehessen lebonyolítani. Öltöző igény szerint használható!  BÜFÉ nyitva lesz! Parkolás biztosított (díjmentesen). Közelben étterem és szálláslehetőség van.

Szeretettel várunk mindenkit!

 

További információ:

Béres Ákos - 06 30/515-2994 telefonon, vagy az akos.ketk@gmail.com email címen kapható!

 

 

A verseny szervezője
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
A verseny helyszíne
Salgótarján Városi Sportcsarnok
A verseny kezdete
2019-05-26
A verseny vége
2019-05-26
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
20 Lövéses versenyszám 1000.- Ft/fő/vsz. 40 és 60 Lövéses versenyszám 2000.- Ft/fő/vsz.
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
K&H Bank: 10400786-50526870-48561005
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 626,4 0 Mester
2 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 608,9 0 II. osztály
3 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 574,4 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Bauer Dominik
2001
Csepel LE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Halász István
2001
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Ferenc 2003. Csepel LE 618,2 0 Aranyjelvény
2 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 598,5 0 Ezüstjelvény
3 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 596,8 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 619,0 0 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fejérvári Bálint
2004
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Fatter Benett Benjamin
2004
ZTE Sportlövész Klub
Jakab Márton
2004
BHSE
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fatter Benett Benjamin 2004. ZTE Sportlövész Klub 394,7 0 Aranyjelvény
2 Farkas Martin 2004. Egri PLE 392,3 0 Aranyjelvény
3 Jakab Márton 2004. BHSE 389,1 0 Ezüstjelvény
4 Papp Benjámin 2003. Csepel LE 388,4 0 Ezüstjelvény
5 Fejérvári Bálint 2004. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 286,1 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Hanna
2004
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Luca Dorka
2004
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Árvai Luca Dorka 2004. ZTE Sportlövész Klub 389,4 0 Ezüstjelvény
2 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 388,5 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Nimród Bendegúz
2006
ZTE Sportlövész Klub
Aszt Levente
2006
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 389,0 0 Aranyjelvény
2 Árvai Nimród Bendegúz 2006. ZTE Sportlövész Klub 374,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 374,0 0 Aranyjelvény
2 Lázár Míra 2006. Csepel LE 347,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Béres Ákos
1982
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Virág István
1976
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Bökönyi Sándor
1956
Meteor LK.
Ruttkay Béla
1933
Meteor LK.
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Nagy László
1970
BHSE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Takács László
1959
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kéri Attila 1971. Százhalombattai Lövészklub 563,0 13 II. osztály
2 Takács László 1959. Egri PLE 557,0 11 III. osztály
3 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 550,0 12 III. osztály
4 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 543,0 10 III. osztály
5 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 539,0 14 IV. osztály
6 Béres Ákos 1982. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 538,0 10 IV. osztály
7 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 537,0 9 IV. osztály
8 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 537,0 7 IV. osztály
9 Papp László 1972. Százhalombattai Lövészklub 533,0 6 IV. osztály
10 Virág István 1976. Százhalombattai Lövészklub 531,0 8 IV. osztály
11 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 524,0 4 IV. osztály
12 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 513,0 2 IV. osztály
13 Bökönyi Sándor 1956. Meteor LK. 480,0 4 -
14 Ruttkay Béla 1933. Meteor LK. 433,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anikó 1975. BHSE 554,0 9 III. osztály
2 Gulyás Claudia 1998. BHSE 536,0 10 IV. osztály
3 Vas Virág dr 1977. BHSE 534,0 10 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Nagy Zsombor
2004
Egri PLE
Lajtai Levente
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 567,0 13 Aranyjelvény
2 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 566,0 13 Aranyjelvény
3 Geier Dániel 1999. Csepel LE 554,0 12 Ezüstjelvény
4 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 548,0 9 Ezüstjelvény
5 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 543,0 11 Bronzjelvény
6 Csapó Máté 2001. Csepel LE 536,0 10 Bronzjelvény
7 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 533,0 9 Bronzjelvény
8 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 530,0 7 Bronzjelvény
9 Nagy Zsombor 2004. Egri PLE 524,0 2 Bronzjelvény
10 Lajtai Levente 2002. Debreceni Lövészsuli SE 505,0 8 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Aszt Réka
2002
Százhalombattai Lövészklub
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Anita 2002. BHSE 550,0 8 Ezüstjelvény
2 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 544,0 8 Bronzjelvény
3 Aszt Réka 2002. Százhalombattai Lövészklub 494,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vlaszács Tamás
2003
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Sas Szilveszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Balla Krisztián
2004
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Nagy Zsombor
2004
Egri PLE
Müller Krisztián Norbert
2004
Egri PLE
Mucsi Dániel
2002
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 368,0 0 Aranyjelvény
2 Nagy Zsombor 2004. Egri PLE 364,0 0 Aranyjelvény
3 Vlaszács Tamás 2003. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 349,0 0 Bronzjelvény
4 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 342,0 0 Bronzjelvény
5 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 335,0 0 Bronzjelvény
6 Balla Krisztián 2004. Csepel LE 319,0 0 -
7 Mucsi Dániel 2002. Százhalombattai Lövészklub 315,0 0 -
8 Blaner Dávid Márk 2003. Százhalombattai Lövészklub 307,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kaspár Gyöngyvér
2002
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Poszpisek Laura
2002
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 353,0 5 Ezüstjelvény
2 Kaspár Gyöngyvér 2002. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 339,0 3 Bronzjelvény
3 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 336,0 2 Bronzjelvény
4 Poszpisek Laura 2002. Százhalombattai Lövészklub 322,0 2 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Rádai Soma
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Bakó Tamás
2006
Egri PLE
Kovács Erik Gergő
2005
Egri PLE
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bakó Tamás 2006. Egri PLE 345,0 4 Aranyjelvény
2 Kovács Erik Gergő 2005. Egri PLE 334,0 3 Ezüstjelvény
3 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 332,0 4 Ezüstjelvény
4 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 320,0 2 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bencs Lilla
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lázár Míra 2006. Csepel LE 338,0 1 Aranyjelvény
2 Bencs Lilla 2006. Százhalombattai Lövészklub 329,0 3 Ezüstjelvény
3 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 329,0 1 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Béres Ákos
1982
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Virág István
1976
Százhalombattai Lövészklub
Bökönyi Sándor
1956
Meteor LK.
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Ruttkay Béla
1933
Meteor LK.
Svanda Dénes
1972
Meteor LK.
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 181,0 1 II. osztály
2 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 181,0 0 II. osztály
3 Virág István 1976. Százhalombattai Lövészklub 180,0 0 II. osztály
4 Papp László 1972. Százhalombattai Lövészklub 179,0 0 III. osztály
5 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 178,0 0 III. osztály
6 Béres Ákos 1982. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 177,0 0 III. osztály
7 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 176,0 0 III. osztály
8 Kéri Attila 1971. Százhalombattai Lövészklub 175,0 0 III. osztály
9 Kisgergely László 1978. Meteor LK. 166,0 0 IV. osztály
10 Bökönyi Sándor 1956. Meteor LK. 164,0 0 IV. osztály
11 Svanda Dénes 1972. Meteor LK. 159,0 0 IV. osztály
12 Pintér László 1961. Meteor LK. 151,0 0 -
13 Ruttkay Béla 1933. Meteor LK. 146,0 0 -
14 Kulcsár József 1948. Meteor LK. 123,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vlaszács Tamás
2003
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vlaszács Tamás 2003. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 169,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kaspár Gyöngyvér
2002
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kaspár Gyöngyvér 2002. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 171,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rádai Soma
2005
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Svanda Dénes
1972
Meteor LK.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kulcsár József 1948. Meteor LK. 154,0 III. osztály
2 Kisgergely László 1978. Meteor LK. 117,0 -
3 Svanda Dénes 1972. Meteor LK. 86,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély