III. MASPED Shooting Cup

A verseny szervezője
A verseny helyszíne
1106.Budapest, "Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2024-07-09
A verseny vége
2024-07-13
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
40 Euro/ event
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Nevezési díj: 40 Euró/fő/versenyszám
Nevezési határidő: 2024.06.24.
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005
Nevezési díj beérkezésének határideje: 2024.07.09.
Kapcsolat: Tel: (+36-1) 460-6895 e-mail: mssz@hunshooting.hu
A végleges, pontos program a nevezések függvényében 2024.07.04-én lesz közzétéve.

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kapás Rita
1984
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Fleischer Bernadett
1999
Debreceni Lövészsuli SE
Faulkner Emilia
2003
GBR
Evans Lucy
2003
SCO
Charlotte Hicks
2002
GBR
Berde Viktória
2001
Százhalombattai Lövészklub
Major Veronika
1997
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel Torna Club
Szakács Tünde
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Barizs Márton Dániel
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Pablo Carrera Vazquez
1986
ESP
Radoslaw Smogura
1982
POL
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Papp Zoltán Csaba
1972
Százhalombattai Lövészklub
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Trájer Szabolcs
2001
KSI SE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Gurisatti Gyula Péter
1966
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Bérces Béla
1972
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fölzer Verona
2001
Brucker-AUT
Poljovkova Alica
2004
SK Dukla-SVK
Lovász Dorina Eszter
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Tarr Vivien
2001
UTE
Bajos Gitta
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Szijj Katinka
1993
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fölzer Heinz
1969
Brucker-AUT
Jany Patrik
1997
SK Dukla-SVK
Maricic Miran
1997
CRO
Péni István Márton
1997
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Pekler Zalán Tibor
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Hári Péter
1989
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faulkner Emilia
2003
GBR
Major Veronika
1997
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel Torna Club
Polyókáné Sike Renáta
1978
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lipovsky Milan
1980
CZE
Jambrik István
1968
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faulkner Emilia
2003
GBR
Radoslaw Smogura
1982
POL
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Major Veronika
1997
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Radoslaw Smogura
1982
POL
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Tóth Gábor
1973
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Gurisatti Gyula Péter
1966
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fölzer Verona
2001
Brucker-AUT
Poljovkova Alica
2004
SK Dukla-SVK
Haindl Marlies
1981
KSV-AUT
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Lovász Dorina Eszter
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Tarr Vivien
2001
UTE
Bajos Gitta
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fölzer Heinz
1969
Brucker-AUT
Jany Patrik
1997
SK Dukla-SVK
Maricic Miran
1997
CRO
Gruen Guenther
1980
KSV-AUT
Péni István Márton
1997
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Pekler Zalán Tibor
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Hári Péter
1989
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Haindl Marlies
1981
KSV-AUT
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Lovász Dorina Eszter
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Tarr Vivien
2001
UTE
Molnár Anikó Margit
1967
UTE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gruen Guenther
1980
KSV-AUT
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Beregi Zoltán János
1968
Taktaharkányi LK
Maczkó János ifj.
1989
Taktaharkányi LK
Péni István Márton
1997
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Hári Péter
1989
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély