XIX. Hungarian Open 2023 / 3.nap

Versenyengedély szám
424/A-11/03/2023
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2023-11-19
A verseny vége
2023-11-19
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
.
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005
A magyar nevező egyesületek számára a nevezési díj befizetésének a határideje 2022.11.04. péntek 10.00. Akik ezt elmulasztják, törölni fogjuk az indulók sorából!

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden Károly
2008
KSI SE
Trájer Szabolcs
2001
KSI SE
Laczik Dávid
2004
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Szurdi Levente
2005
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Nagy László
1970
Tisza Volán SC
Nagy Ákos Károly
2005
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Sárközi Tamás Dániel
1969
Ajkai TTE
Babéj Ádám László
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pálfi Gábor
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Wolf Zoltán
1968
ZTE Sportlövész Klub
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt Vilmos ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Vlaszács Tamás
2003
KSI SE
Béres Máté
2005
APLE
Sipka Péter
1958
APLE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Bérces Béla
1972
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Nagy Tibor
1964
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Tátrai-Fejes Miklós
1986
BHSE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Balogh Gergely
1973
APLE
Henry Arnaud
1983
FRA
Ducret Victor
2005
FRA
Le Guirriec Enzo
2004
FRA
Moczko Théo
2003
FRA
Torres Lenny
2005
FRA
Kim Kanghyun
2004
KOR
Song Seungho
2004
KOR
Kim Dohoon
2005
KOR
Hamish Mcdonald
SCO
Andrew Walker
2003
SCO
Wiedemann Max
HSG München-GER
Kucana Arben
HSG München-GER
Fröhlich Paul
1998
BSSB-GER
Heise Michael
1991
BSSB-GER
Jani Tuulaniemi
FIN
Laulainen Arttu
2002
FIN
Otso-Aadolf Ahokangas
FIN
Sirotka Dusan
1977
SVK
Jakuba Pavel
1977
SVK
Vescan Radu
ROU
Werba Peter
USV21 Wien-AUT
Portašík Vladimír
SVK
Mammadov Anvar
2000
UKR
Donkov Samuil
1983
BUL
Savola Esa
2000
FIN
Tomasevic Klemen
SLO
Zupanc Aleksander
SLO
Gurisatti Gyula Péter
1966
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Csizmadia András
1974
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Zvara Márk
SSK Príbelce-SVK
Bozic Gasper
SLO
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kim Kanghyun 2004. KOR 580,0 19 I. osztály
2 Donkov Samuil 1983. BUL 578,0 25 I. osztály
3 Song Seungho 2004. KOR 577,0 15 I. osztály
4 Fröhlich Paul 1998. BSSB-GER 575,0 18 I. osztály
5 Larsen Frederik 1995. DEN 575,0 18 I. osztály
6 Tátrai-Fejes Miklós 1986. BHSE 575,0 15 I. osztály
7 Heise Michael 1991. BSSB-GER 574,0 13 I. osztály
8 Kim Dohoon 2005. KOR 574,0 11 I. osztály
9 Kucana Arben Nincs HSG München-GER 572,0 15 I. osztály
10 KAČAVENDA UROŠ 1981. CRO 571,0 14 I. osztály
11 Rédecsi Máté 2004. BHSE 570,0 17 II. osztály
12 Nagy Ákos Károly 2005. Tisza Volán SC 570,0 11 II. osztály
13 Nagy László 1970. Tisza Volán SC 568,0 13 II. osztály
14 Weite Hayden Károly 2008. KSI SE 567,0 19 II. osztály
15 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 566,0 16 II. osztály
16 Ducret Victor 2005. FRA 566,0 14 II. osztály
17 Henry Arnaud 1983. FRA 566,0 11 II. osztály
18 Trájer Szabolcs 2001. KSI SE 566,0 11 II. osztály
19 Moczko Théo 2003. FRA 566,0 8 II. osztály
20 Le Guirriec Enzo 2004. FRA 565,0 13 II. osztály
21 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 563,0 14 II. osztály
22 Tomasevic Klemen Nincs SLO 563,0 13 II. osztály
23 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 563,0 8 II. osztály
24 Bozic Gasper Nincs SLO 562,0 13 II. osztály
25 Gurisatti Gyula Péter 1966. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 561,0 10 II. osztály
26 Laulainen Arttu 2002. FIN 560,0 11 II. osztály
27 Szűcs Gergely 1977. UTE 560,0 10 II. osztály
28 Andrew Walker 2003. SCO 559,0 15 III. osztály
29 Jani Tuulaniemi Nincs FIN 559,0 13 III. osztály
30 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 559,0 13 III. osztály
31 Torres Lenny 2005. FRA 559,0 10 III. osztály
32 Balogh Gergely 1973. APLE 558,0 15 III. osztály
33 Szurdi Levente 2005. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 557,0 16 III. osztály
34 Wiedemann Max Nincs HSG München-GER 557,0 14 III. osztály
35 Sárközi Tamás Dániel 1969. Ajkai TTE 557,0 12 III. osztály
36 Tóth Gábor 1973. UTE 556,0 14 III. osztály
37 Csizmadia András 1974. UTE 554,0 15 III. osztály
38 Otso-Aadolf Ahokangas Nincs FIN 554,0 11 III. osztály
39 Bérces Béla 1972. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 554,0 8 III. osztály
40 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 553,0 7 III. osztály
41 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 551,0 7 III. osztály
42 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 549,0 13 III. osztály
43 Savola Esa 2000. FIN 549,0 8 III. osztály
44 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 548,0 8 III. osztály
45 ĆELIĆ LEON LUKA 1999. CRO 547,0 9 III. osztály
46 Laczik Dávid 2004. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 546,0 6 III. osztály
47 Portašík Vladimír Nincs SVK 545,0 7 III. osztály
48 Pálfi Gábor 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 545,0 6 III. osztály
49 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 545,0 5 III. osztály
50 Molnár Ádám 2006. Debreceni Lövészsuli SE 544,0 14 III. osztály
51 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 544,0 7 III. osztály
52 Jaroslav Janciar 1973. SVK 543,0 6 III. osztály
53 Vlaszács Tamás 2003. KSI SE 543,0 4 III. osztály
54 Hamish Mcdonald Nincs SCO 541,0 5 III. osztály
55 Aranyos Gábor 1984. Sitmar Ltd Lövész TSE 541,0 4 III. osztály
56 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 540,0 8 III. osztály
57 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 539,0 9 IV. osztály
58 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 534,0 3 IV. osztály
59 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 531,0 7 IV. osztály
60 Béres Máté 2005. APLE 529,0 10 IV. osztály
61 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 526,0 10 IV. osztály
62 Zupanc Aleksander Nincs SLO 522,0 4 IV. osztály
63 Wolf Zoltán 1968. ZTE Sportlövész Klub 517,0 7 IV. osztály
64 Kis László Mihály 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 512,0 3 IV. osztály
65 Sipka Péter 1958. APLE 504,0 3 IV. osztály
66 Orbán Zsolt ifj 1995. Technikai Sportok Klubja 503,0 4 IV. osztály
67 Dzal Dario 1973. CRO 494,0 4 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Song Seungho 2004. KOR 238,4 5
2 Kim Kanghyun 2004. KOR 236,0 5
3 Donkov Samuil 1983. BUL 216,6 7
4 Tátrai-Fejes Miklós 1986. BHSE 196,1 2
5 Kim Dohoon 2005. KOR 173,8 2

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csonka Zsófia Katalin
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel Torna Club
Kálóczi Szilvia Regina
2007
Csepel LE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Kovács Boglárka
2005
Kecskeméti Lövész SE
Fleischer Bernadett
1999
Debreceni Lövészsuli SE
Baranics Éva Beáta
1970
APLE
Farkas Bernadett
1987
APLE
Szakács Tünde
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Polyókáné Sike Renáta
1978
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kim Minseo
2002
KOR
Kim Juri
2005
KOR
Heo Yeonwoo
2004
KOR
Evans Lucy
2003
SCO
Emilia Faulkner
SCO
Isobel Mactaggart
SCO
Bronwen Livingstone
SCO
Kutzer Barbara
1990
HSG München-GER
Hofele Michaela
HSG München-GER
Bavuudorj Ariunzul
HSG München-GER
Polishchuk Mariia
1990
HSG München-GER
Heckner Andrea
1999
BSSB-GER
Wimmer Carina
1995
BSSB-GER
Vilja-Alina Ahokangas
FIN
Lumi Saikkonen
FIN
Dagmar Zanova
1969
SVK
Kusnirova Veronika
2009
Podhradova Kosice-SVK
Witting Melanie
2000
USV21 Wien-AUT
Eder Josefin
SGI Frankfurt-GER
Korem Nitzan
1989
Maabarot
Naydenova Stefaniya
1989
VPSC-AUT
KLEMENKO Polina
1993
VPSC-AUT
Prezelj Anja
2000
SLO
Sabina Suljic
1979
SLO
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Slak Manja
SLO
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel Torna Club 576,0 17 I. osztály
2 Kim Minseo 2002. KOR 575,0 15 I. osztály
3 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 574,0 15 I. osztály
4 Todorovic Jovana 2002. SRB 573,0 18 I. osztály
5 Kim Juri 2005. KOR 572,0 16 I. osztály
6 Wimmer Carina 1995. BSSB-GER 571,0 22 I. osztály
7 Eder Josefin Nincs SGI Frankfurt-GER 570,0 16 II. osztály
8 Heckner Andrea 1999. BSSB-GER 570,0 15 II. osztály
9 Berge Svenja 1995. HSV-GER 569,0 16 II. osztály
10 Heo Yeonwoo 2004. KOR 568,0 12 II. osztály
11 Prezelj Anja 2000. SLO 567,0 10 II. osztály
12 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 564,0 12 II. osztály
13 Sike Renáta 1978. BHSE 564,0 11 II. osztály
14 Slak Manja Nincs SLO 561,0 11 II. osztály
15 Kálóczi Szilvia Regina 2007. Csepel LE 560,0 9 II. osztály
16 Fazekas Milla 2006. KSI SE 558,0 10 III. osztály
17 Vilja-Alina Ahokangas Nincs FIN 558,0 8 III. osztály
18 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 556,0 9 III. osztály
19 Isobel Mactaggart Nincs SCO 556,0 7 III. osztály
20 Farkas Bernadett 1987. APLE 555,0 14 III. osztály
21 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 553,0 14 III. osztály
22 Emilia Faulkner Nincs SCO 553,0 13 III. osztály
23 Szakács Tünde 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 553,0 6 III. osztály
24 Varga Zalay Babett 2002. UTE 551,0 16 III. osztály
25 Gergő Lilla 2006. KSI SE 549,0 10 III. osztály
26 Lumi Saikkonen Nincs FIN 546,0 10 III. osztály
27 Evans Lucy 2003. SCO 546,0 7 III. osztály
28 Kutzer Barbara 1990. HSG München-GER 545,0 9 III. osztály
29 Domsits Olivia Ditta 2004. UTE 545,0 5 III. osztály
30 Fleischer Bernadett 1999. Debreceni Lövészsuli SE 545,0 4 III. osztály
31 Bavuudorj Ariunzul Nincs HSG München-GER 544,0 8 III. osztály
32 Vas Virág dr 1977. BHSE 542,0 7 III. osztály
33 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 535,0 9 IV. osztály
34 Bronwen Livingstone Nincs SCO 533,0 9 IV. osztály
35 Kusnirova Veronika 2009. Podhradova Kosice-SVK 532,0 10 IV. osztály
36 Kovács Boglárka 2005. Kecskeméti Lövész SE 526,0 4 IV. osztály
37 Hofele Michaela Nincs HSG München-GER 524,0 2 IV. osztály
38 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 523,0 3 IV. osztály
39 Baranics Éva Beáta 1970. APLE 522,0 4 IV. osztály
40 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 521,0 5 IV. osztály
41 Dagmar Zanova 1969. SVK 515,0 6 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Kim Minseo 2002. KOR 239,4 6
2 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 236,4 5
3 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel Torna Club 216,3 3
4 Todorovic Jovana 2002. SRB 194,3 4
5 Kim Juri 2005. KOR 171,2 2

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel Torna Club
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor Géza
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond Zoltán
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Nimród Bendegúz
2006
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Mihály
1972
APLE
Dénes András
2003
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Vas Péter
1998
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Hári Péter
1989
BHSE
Márta Ákos
2007
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Wittmann Péter
2003
APLE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Baudouin Brian
1994
FRA
Dutendas Dimitri
2000
FRA
Destefanis Bastien
2001
FRA
Blateau Félix
2003
FRA
Pomar Florent
2004
FRA
Berthonneau Keryann
2006
FRA
Shin Hyunjoon
2003
KOR
Choe Daehan
2004
KOR
Lee Junhwan
2005
KOR
Tom Diggle
SCO
Bertie Galloway
SCO
Bamsey Michael
1993
GBR
Mitchell Stephen
1989
GBR
Whalley Michael
1998
GBR
Anati Ofri
2002
Rehovot
Anton Rizov
1987
BUL
Dušan Stojadinović
SRB
Erdei Petar
2003
SRB
Ivanović Marko
SRB
Jovanovic Stevan
SRB
Jovanovic Bogdan
SRB
Andrija Mikuljan
1997
CRO
Simon Potrc
1977
SLO
Patrik Jakopicek
2000
SLO
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 629,7 57 Mester
2 Anton Rizov 1987. BUL 629,6 55 Mester
3 Choe Daehan 2004. KOR 629,0 52 Mester
4 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 628,8 51 Mester
5 Destefanis Bastien 2001. FRA 628,1 53 Mester
6 Andrija Mikuljan 1997. CRO 628,0 50 Mester
7 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 626,0 50 Mester
8 Lee Junhwan 2005. KOR 625,5 48 Mester
9 Jovanovic Bogdan Nincs SRB 625,4 52 Mester
10 Baudouin Brian 1994. FRA 625,1 48 Mester
11 Dušan Stojadinović Nincs SRB 624,8 51 Mester
12 Dutendas Dimitri 2000. FRA 624,4 50 Mester
13 Jovanovic Stevan Nincs SRB 624,2 46 Mester
14 Török Ferenc 2003. Csepel Torna Club 624,0 48 Mester
15 Tom Diggle Nincs SCO 623,9 52 Mester
16 Bamsey Michael 1993. GBR 623,3 49 Mester
17 Dénes András 2003. MATE-GEAC 622,8 50 I. osztály
18 Vas Péter 1998. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 622,5 50 I. osztály
19 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 621,8 47 I. osztály
20 Mitchell Stephen 1989. GBR 621,8 47 I. osztály
21 Erdei Petar 2003. SRB 621,6 44 I. osztály
22 Rácz Áron 2006. BHSE 621,5 41 I. osztály
23 Bertie Galloway Nincs SCO 621,4 47 I. osztály
24 Blateau Félix 2003. FRA 620,9 47 I. osztály
25 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 619,3 47 I. osztály
26 Wittmann Péter 2003. APLE 619,2 45 I. osztály
27 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 618,7 44 I. osztály
28 Shin Hyunjoon 2003. KOR 617,8 41 I. osztály
29 Simon Potrc 1977. SLO 617,5 40 I. osztály
30 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 617,4 40 I. osztály
31 Hári Péter 1989. BHSE 617,2 41 I. osztály
32 Takács Dezső 2006. BHSE 616,2 42 II. osztály
33 Berthonneau Keryann 2006. FRA 615,7 38 II. osztály
34 Márta Ákos 2007. BHSE 615,3 37 II. osztály
35 Pomar Florent 2004. FRA 614,4 42 II. osztály
36 Árvai Nimród Bendegúz 2006. ZTE Sportlövész Klub 614,4 36 II. osztály
37 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 614,2 40 II. osztály
38 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 609,8 32 II. osztály
39 Lakner Áron 2004. MATE-GEAC 606,7 28 II. osztály
40 Whalley Michael 1998. GBR 605,6 29 II. osztály
41 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 601,0 30 II. osztály
42 Szalai Mihály 1972. APLE 595,7 22 III. osztály
43 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 590,4 23 III. osztály
44 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 589,1 26 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Destefanis Bastien 2001. FRA 252,8 22
2 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 250,7 21
3 Anton Rizov 1987. BUL 229,0 16
4 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 208,4 16
5 Andrija Mikuljan 1997. CRO 187,4 16
6 Lee Junhwan 2005. KOR 166,3 12
7 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 143,8 8
8 Choe Daehan 2004. KOR 122,3 6

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Jovan Noémi
2006
Tisza Volán SC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Lovász Dorina Eszter
1999
MATE-GEAC
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Fatime
1999
APLE
Bajos Gitta
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Biatovszki Mira Zsuzsanna
1992
Tisza Volán SC
Borsos Fanni
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Vintze Regina
2005
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Tamás Hanna
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bordet Jade
2000
FRA
Girard Agathe
2001
FRA
Allezard Justine
2001
FRA
Krumm Clémentine
2000
FRA
Calonnec Louna
2005
FRA
Hélard Lucile
2006
FRA
Herbulot Manon
2007
FRA
Pomes Tifenn
2006
FRA
Park Yeeun
2006
KOR
Kim Jieun
2003
KOR
Kim Sohyeon
2004
KOR
Rhona Love
SCO
Charlotte Stirling
SCO
Baker Morgan
2000
GBR
Sabina Thurnwaldova
2000
CZE
Tanya Rizova
1993
BUL
Demjen Peskova Daniela
1984
Bratislava-SVK
Kemppi Viivi
2002
FIN
Heiskanen Essi
2002
FIN
Rosenlew Alexandra
2005
FIN
Tuulevi Suomus
2003
FIN
AINO NENONEN
2004
FIN
Pejic Ana
2007
SRB
Havran Aleksandra
2004
SRB
Estera Herceg
2002
CRO
Urska Hrasovec
1999
SLO
Jakse Vita
2006
SLO
Miuc Zelko Lana
2006
SLO
Zala Junger
SLO
Ivana Andjusic Maksimovic
1990
SRB
Todorovic Jovana
2002
SRB
Knezevic Anja
2004
SRB
Sonja BENČINA
Sd Olimpija - SLO
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 628,9 54 Mester
2 Kemppi Viivi 2002. FIN 628,7 54 Mester
3 Tarr Vivien 2001. UTE 628,6 53 Mester
4 Bajos Gitta 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 628,2 53 Mester
5 Krumm Clémentine 2000. FRA 627,9 52 Mester
6 Girard Agathe 2001. FRA 627,7 54 Mester
7 Sabina Thurnwaldova 2000. CZE 627,7 54 Mester
8 Tóth Anna 2005. UTE 627,7 54 Mester
9 Herbulot Manon 2007. FRA 626,8 49 Mester
10 Heiskanen Essi 2002. FIN 626,2 48 Mester
11 Knezevic Anja 2004. SRB 626,1 52 Mester
12 Bordet Jade 2000. FRA 625,9 52 Mester
13 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 625,8 56 Mester
14 Tanya Rizova 1993. BUL 625,7 50 Mester
15 Hélard Lucile 2006. FRA 625,6 51 Mester
16 Demjen Peskova Daniela 1984. Bratislava-SVK 625,5 50 Mester
17 Toma Réka 2006. UTE 625,3 52 Mester
18 Allezard Justine 2001. FRA 625,3 49 Mester
19 Park Yeeun 2006. KOR 625,2 50 Mester
20 Havran Aleksandra 2004. SRB 625,2 49 Mester
21 Toma Dorina 1999. UTE 624,8 50 Mester
22 Rosenlew Alexandra 2005. FIN 624,6 50 Mester
23 Dénes Eszter 2001. UTE 624,5 49 Mester
24 Kim Jieun 2003. KOR 624,4 51 Mester
25 Vintze Regina 2005. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 623,3 50 Mester
26 Estera Herceg 2002. CRO 623,3 47 Mester
27 Sonja BENČINA Nincs Sd Olimpija - SLO 623,2 49 Mester
28 Kim Sohyeon 2004. KOR 622,5 46 I. osztály
29 Urska Hrasovec 1999. SLO 621,7 51 I. osztály
30 Calonnec Louna 2005. FRA 621,6 47 I. osztály
31 Pomes Tifenn 2006. FRA 621,0 48 I. osztály
32 Biatovszki Mira Zsuzsanna 1992. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 620,4 47 I. osztály
33 Lovász Dorina Eszter 1999. MATE-GEAC 619,9 43 I. osztály
34 Tuulevi Suomus 2003. FIN 618,5 41 I. osztály
35 Jakse Vita 2006. SLO 618,1 43 I. osztály
36 Jovan Noémi 2006. Tisza Volán SC 616,8 40 II. osztály
37 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 616,7 41 II. osztály
38 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 615,5 40 II. osztály
39 Miuc Zelko Lana 2006. SLO 613,8 36 II. osztály
40 Szalai Fatime 1999. APLE 613,4 41 II. osztály
41 Popovics Pálma 2005. MATE-GEAC 613,3 38 II. osztály
42 AINO NENONEN 2004. FIN 610,5 34 II. osztály
43 Baker Morgan 2000. GBR 610,0 34 II. osztály
44 Charlotte Stirling Nincs SCO 608,2 34 II. osztály
45 Tamás Hanna 2009. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 607,4 32 II. osztály
46 Borsos Fanni 2000. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 607,4 32 II. osztály
47 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 606,1 27 II. osztály
48 Zala Junger Nincs SLO 606,0 35 II. osztály
49 Rhona Love Nincs SCO 596,8 26 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Kemppi Viivi 2002. FIN 251,4 18
2 Krumm Clémentine 2000. FRA 249,6 19
3 Sabina Thurnwaldova 2000. CZE 228,6 16
4 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 207,3 16
5 Girard Agathe 2001. FRA 186,5 15
6 Bajos Gitta 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 165,9 14
7 Tarr Vivien 2001. UTE 144,6 9
8 Tóth Anna 2005. UTE 122,3 8