Jubileumi III. SALGÓ KUPA

Versenyengedély szám
389/B-11/05/2022
A verseny szervezője
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
A verseny helyszíne
3100 Salgótarján, Kassai sor 54. Városi Sportcsarnok
A verseny kezdete
2022-11-26
A verseny vége
2022-11-27
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
20 lövésnél:1500 Ft, 40 lövésnél: 2000 Ft, 60 lövésnél: 3000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Számlaszám: SSE, 10400786-50526870-48561005

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Ottmár Liliána
2009
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Bodnár Bianka
2008
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Virág Iringó
2010
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Bohutinsky Elizabet
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Hudra Bianka
2011
Debreceni Lövészsuli SE
Bárdos Vivien
2008
VAMAV LSK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Béres Ákos Balázs
2011
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Gyüre Gellért
2010
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Uhrin Bence
2008
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Kónya Botond
2011
ZTE Sportlövész Klub
Torma Péter
2010
VAMAV LSK
Hajdu Csongor
2010
VAMAV LSK
Baranyi Gábor Viktor
2010
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Bohutinsky Alexander
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Csépány Levente
2008
VAMAV LSK
Boros Máté Levente
2010
Hajdúböszörményi Torna Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Ruzsinszki Lili
2007
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Tóvizi Arianna
2006
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Szabó-Galiba Noémi
2006
MATE-GEAC
Joó Petra
2005
VAMAV LSK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Ottmár Dániel
2005
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Kónya Dániel
2007
VAMAV LSK
Sinka Norbert
2007
VAMAV LSK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Hordós Zoltán
2002
Petőfi Sándor LK
Bárdos Zétény
2004
VAMAV LSK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Vas Katalin
1977
UTE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Tibor
1964
BHSE
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Márton Balázs
1982
Csepel LE
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Csépány Krisztián
1978
VAMAV LSK
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Béres Ákos József
1982
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Csapatok
VAMAV LK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Imre
1950
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 70 év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Tímea Lilla
2010
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hajdu Csongor
2010
VAMAV LSK
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Pető László ifj
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Kiss Olivér
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Horváth Miron
2011
Százhalombattai Lövészklub
Kun Benedek
2009
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó-Galiba Noémi
2006
MATE-GEAC
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Szemán Gréta
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Vas Emma
2007
UTE
Érckövi Nikoletta
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Kacsurják Gréta Mercédesz
2006
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Kónya Dániel
2007
VAMAV LSK
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Deák Kevin
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Papp Kende
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Boros Dominik Sándor
2007
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Barta Ábel
2008
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Szemán Gréta
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Kabina Fanni
2007
KSI SE
Virág Rebeka
2005
Egri PLE
Fazekas Orsi
2004
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Berde Viktória
2001
KSI SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Tibor
1964
BHSE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Béres Ákos József
1982
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Jambrik István
1968
BHSE
Polyák Norbert Zsolt
1975
KSI SE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ottmár Liliána
2009
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Világosi Tímea
2009
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Virág Iringó
2010
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Bodnár Bianka
2008
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Béres Ákos Balázs
2011
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Gyüre Gellért
2010
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Uhrin Bence
2008
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Baranyi Gábor Viktor
2010
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Csépány Levente
2008
VAMAV LSK
Bóta Levente
2009
VAMAV LSK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ruzsinszki Lili
2007
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Tóvizi Arianna
2006
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Gáll Kamilla Keana
2005
VAMAV LSK
Joó Petra
2005
VAMAV LSK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ottmár Dániel
2005
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Tóth Ádám Balázs
2005
VAMAV LSK
Sinka Norbert
2007
VAMAV LSK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Bence
2001
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Biatovszki László
1963
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a lőlap) 60év+ - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a lőlap) 70év+ - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vas Albert
2010
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Popovics Pálma
2005
MATE-GEAC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Havjar Kristóf
2004
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Biatovszki László
1963
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély