Komárom Kupa

Versenyengedély szám
372/B-10/30/2019

Ranglista verseny utánpótlás- és felnőtt korú versenyzők részére, döntős számokban tárgynyereményekkel

A verseny szervezője
Komáromi VSE
A verseny helyszíne
2921, Komárom, Czuczor Gergely u. 62, Komárom Városi Sportcsarnok
A verseny kezdete
2019-10-26
A verseny vége
2019-10-27
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
40, 60 lövéses versenyszámok: 2000.-Ft, 20 lövéses 1000.-Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Simó Kornél
1984
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Katalin
1971
Kecskeméti Lövész SE
Lázár Antónia
1992
Finomító Sportlövész Klub
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Molnár Anikó
1967
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Pál Zoltán
1980
BHSE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Csizmadia András
1974
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Koczkás Dávid
2001
Finomító Sportlövész Klub
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Hegedűs László
1999
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Palánki Klaudia
2000
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Fatter Benett Benjamin
2004
ZTE Sportlövész Klub
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Petőcz Balázs
2004
Finomító Sportlövész Klub
Jakab Márton
2004
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Szegedi Máté
2004
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Luca Dorka
2004
ZTE Sportlövész Klub
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Szegesdi Dóra Brigitta
2003
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szilvási Balázs
2003
Kecskeméti Lövész SE
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Rédecsi Máté
2004
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Polauf Szintia
2004
Százhalombattai Lövészklub
Ródler Kinga
2004
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Marcell
2005
ZTE Sportlövész Klub
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Venczel Félix
2005
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Tóth Milán László
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Joachim Dániel
2006
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Képes Edua
2007
UTE
Szegesdi Dóra Brigitta
2003
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Hemrich Boglárka
2005
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bencs Lilla
2006
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mészáros Marcell
2008
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Tóth Milán László
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Képes Edua
2007
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély