Komárom Kupa

Versenyengedély szám
372/B-10/30/2019

Ranglista verseny utánpótlás- és felnőtt korú versenyzők részére, döntős számokban tárgynyereményekkel

A verseny szervezője
Komáromi VSE
A verseny helyszíne
2921, Komárom, Czuczor Gergely u. 62, Komárom Városi Sportcsarnok
A verseny kezdete
2019-10-26
A verseny vége
2019-10-27
A nevezés típusa
Határidőhöz kötött
Nevezési határidő
Nevezési díj
40, 60 lövéses versenyszámok: 2000.-Ft, 20 lövéses 1000.-Ft
Nevezési díj befizetésének módja
Készpénz

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Simó Kornél
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 630,5 0 Mester
2 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 624,4 0 Mester
3 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 607,8 0 II. osztály
4 Simó Kornél 1984. BHSE 602,0 0 II. osztály
5 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 594,0 0 III. osztály
6 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 589,7 0 III. osztály
7 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 565,4 0 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 251,9 0
2 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 245,2 0
3 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 217,3 0
4 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 198,3 0
5 Simó Kornél 1984. BHSE 178,0 0
6 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 154,8 0
7 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 126,9 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Katalin
1971
Kecskeméti Lövész SE
Lázár Antónia
1992
Finomító Sportlövész Klub
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Molnár Anikó
1967
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Dorina 1999. UTE 628,8 0 Mester
2 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 620,8 0 I. osztály
3 Hanák Gabriella 1996. BHSE 619,4 0 I. osztály
4 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 611,6 0 II. osztály
5 Molnár Anikó 1967. UTE 601,0 0 II. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 248,6 10
2 Toma Dorina 1999. UTE 246,8 11
3 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 224,9 0
4 Hanák Gabriella 1996. BHSE 200,5 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Pál Zoltán
1980
BHSE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Csizmadia András
1974
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Hornyánszki Tamás
1962
Százhalombattai Lövészklub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Eninger Gábor
1969
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 561,0 0 II. osztály
2 Szűcs Gergely 1977. UTE 560,0 0 II. osztály
3 Takács László 1959. Egri PLE 559,0 12 III. osztály
4 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 559,0 9 III. osztály
5 Szabó Máté 1993. Csepel LE 558,0 0 III. osztály
6 Takács Tibor 1967. Egri PLE 557,0 12 III. osztály
7 Tóth Gábor 1973. UTE 557,0 10 III. osztály
8 Szalai Ferenc 1975. UTE 555,0 0 III. osztály
9 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 553,0 0 III. osztály
10 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 549,0 0 III. osztály
11 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 548,0 12 III. osztály
12 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 548,0 9 III. osztály
13 Boros László 1989. Győri Lövészklub 547,0 0 III. osztály
14 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 544,0 13 III. osztály
15 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 544,0 9 III. osztály
16 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 543,0 8 III. osztály
17 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 543,0 7 III. osztály
18 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 542,0 0 III. osztály
19 Pál Zoltán 1980. BHSE 539,0 0 IV. osztály
20 Eninger Gábor 1969. Finomító Sportlövész Klub 538,0 0 IV. osztály
21 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 536,0 0 IV. osztály
22 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 530,0 11 IV. osztály
23 Kulcsár Péter dr. 1955. UTE 530,0 4 IV. osztály
24 Szalai Csaba 1982. Győri Lövészklub 518,0 0 IV. osztály
25 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 512,0 0 IV. osztály
26 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 511,0 0 IV. osztály
27 Tóth Attila 1976. Kisalföldi Lövészklub 491,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Szűcs Gergely 1977. UTE 230,3 0
2 Takács László 1959. Egri PLE 230,0 0
3 Takács Tibor 1967. Egri PLE 210,1 0
4 Tóth Gábor 1973. UTE 189,4 0
5 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 170,3 0
6 Szalai Ferenc 1975. UTE 149,1 0
7 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 129,0 0
8 Szabó Máté 1993. Csepel LE 108,2 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Vencz Tímea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 540,0 0 III. osztály
2 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 530,0 0 IV. osztály
3 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 524,0 0 IV. osztály
4 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 503,0 0 IV. osztály
5 Vencz Tímea 1998. Százhalombattai Lövészklub 499,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Vencz Tímea 1998. Százhalombattai Lövészklub 204,4 0
2 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 198,6 0
3 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 183,9 0
4 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 165,5 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Koczkás Dávid
2001
Finomító Sportlövész Klub
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Bauer Dominik
2001
Csepel LE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Viktor 2001. UTE 624,6 0 Ifjú Mester
2 Török Ferenc 2003. Csepel LE 623,0 0 Ifjú Mester
3 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 622,6 0 Ifjú Mester
4 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 612,8 0 Aranyjelvény
5 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 611,7 0 Ezüstjelvény
6 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 609,0 0 Ezüstjelvény
7 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 608,3 0 Ezüstjelvény
8 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 607,3 0 Ezüstjelvény
9 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 601,0 0 Ezüstjelvény
10 Bauer Dominik 2001. Csepel LE 585,1 0 Bronzjelvény
11 Rácz Balázs 1999. Finomító Sportlövész Klub 570,9 0 Bronzjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Török Ferenc 2003. Csepel LE 250,6 0
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 248,7 0
3 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 226,1 0
4 Kiss Viktor 2001. UTE 203,3 0
5 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 180,1 0
6 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 160,5 0
7 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 139,8 0
8 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 117,5 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Seres Petra
2001
Komáromi VSE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 628,3 0 Ifjú Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 626,6 0 Ifjú Mester
3 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 625,3 0 Ifjú Mester
4 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 625,3 0 Ifjú Mester
5 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 616,4 0 Aranyjelvény
6 Tarr Vivien 2001. UTE 615,8 0 Aranyjelvény
7 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 603,4 0 Ezüstjelvény
8 Seres Petra 2001. Komáromi VSE 600,5 0 Ezüstjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 249,4 0
2 Dénes Eszter 2001. UTE 249,3 0
3 Tarr Vivien 2001. UTE 226,5 0
4 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 204,6 0
5 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 184,6 0
6 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 158,6 0
7 Seres Petra 2001. Komáromi VSE 138,2 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Hegedűs László
1999
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
Bende Gergő
2001
Győri Lövészklub
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 565,0 0 Aranyjelvény
2 Hegedűs László 1999. UTE 562,0 0 Ezüstjelvény
3 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 561,0 0 Ezüstjelvény
4 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 557,0 0 Ezüstjelvény
5 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 555,0 0 Ezüstjelvény
6 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 551,0 0 Ezüstjelvény
7 Geier Dániel 1999. Csepel LE 549,0 0 Ezüstjelvény
8 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 545,0 0 Ezüstjelvény
9 Tóth Máté 2002. UTE 543,0 0 Bronzjelvény
10 Erős Hunor 2000. Komáromi VSE 542,0 0 Bronzjelvény
11 Csapó Máté 2001. Csepel LE 523,0 0 Bronzjelvény
12 Rácz Balázs 1999. Finomító Sportlövész Klub 513,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 237,5 0
2 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 235,1 0
3 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 212,0 0
4 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 188,0 0
5 Geier Dániel 1999. Csepel LE 167,9 0
6 Hegedűs László 1999. UTE 149,1 0
7 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 125,1 0
8 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 107,8 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Palánki Klaudia
2000
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Varga Éva
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Palánki Klaudia 2000. UTE 558,0 0 Ezüstjelvény
2 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 553,0 0 Ezüstjelvény
3 Varga Zalay Babett 2002. UTE 546,0 0 Ezüstjelvény
4 Somhegyi Edina 2003. UTE 542,0 0 Bronzjelvény
5 Varga Éva 2001. Debreceni Lövészsuli SE 522,0 0 Bronzjelvény
6 Mikola Kitti 2001. UTE 504,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 231,5 0
2 Varga Zalay Babett 2002. UTE 226,2 0
3 Somhegyi Edina 2003. UTE 205,4 0
4 Palánki Klaudia 2000. UTE 183,9 0
5 Varga Éva 2001. Debreceni Lövészsuli SE 162,5 0
6 Mikola Kitti 2001. UTE 125,4 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Petőcz Balázs
2004
Finomító Sportlövész Klub
Jakab Márton
2004
BHSE
Szegedi Máté
2004
UTE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Nádudvari Marcell
2004
VASAS SC-APLE
Szilágyi Attila
2002
Komáromi VSE
Éri Dominik
2002
Komáromi VSE
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szegedi Máté 2004. UTE 614,2 0 Aranyjelvény
2 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 610,0 0 Aranyjelvény
3 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 602,1 0 Aranyjelvény
4 Szilágyi Attila 2002. Komáromi VSE 601,6 0 Aranyjelvény
5 Jakab Márton 2004. BHSE 593,0 0 Aranyjelvény
6 Nádudvari Marcell 2004. APLE-VASAS SC 590,9 0 Aranyjelvény
7 Fatter Benett Benjamin 2004. ZTE Sportlövész Klub 589,4 0 Ezüstjelvény
8 Papp Benjámin 2003. Csepel LE 587,9 0 Ezüstjelvény
9 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PLE 585,4 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Luca Dorka
2004
ZTE Sportlövész Klub
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Szegesdi Dóra Brigitta
2003
UTE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
VASAS SC-APLE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 628,7 0 Aranyjelvény
2 Kiss Éva 2004. Finomító Sportlövész Klub 604,1 0 Aranyjelvény
3 Farkas Dóra 2003. Finomító Sportlövész Klub 602,4 0 Aranyjelvény
4 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE-VASAS SC 596,9 0 Aranyjelvény
5 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PLE 595,1 0 Aranyjelvény
6 Árvai Luca Dorka 2004. ZTE Sportlövész Klub 594,3 0 Aranyjelvény
7 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 591,1 0 Aranyjelvény
8 Szegesdi Dóra Brigitta 2003. UTE 571,2 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szilvási Balázs
2003
Kecskeméti Lövész SE
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Huszár Márk
2004
Győri Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 558,0 0 Aranyjelvény
2 Blaner Dávid Márk 2003. Százhalombattai Lövészklub 522,0 6 Bronzjelvény
3 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 522,0 5 Bronzjelvény
4 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 499,0 0 -
5 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 407,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Polauf Szintia
2004
Százhalombattai Lövészklub
Ródler Kinga
2004
UTE
Gere Kovács Edina
2004
Kisalföldi Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 531,0 0 Ezüstjelvény
2 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 524,0 0 Bronzjelvény
3 Ródler Kinga 2004. UTE 480,0 0 -
4 Polauf Szintia 2004. Százhalombattai Lövészklub 430,0 0 -
5 Gere Kovács Edina 2004. Kisalföldi Lövészklub 426,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Marcell
2005
ZTE Sportlövész Klub
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Venczel Félix
2005
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Tóth Milán László
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Joachim Dániel
2006
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Kirizs Bence
2006
Komáromi VSE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Mészáros Marcell
2008
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 385,0 0 Aranyjelvény
2 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 383,0 0 Aranyjelvény
3 Venczel Félix 2005. UTE 379,0 0 Aranyjelvény
4 Tarr Gyula 2006. UTE 378,0 0 Aranyjelvény
5 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PLE 377,0 0 Aranyjelvény
6 Nagy Nándor 2005. UTE 370,0 0 Aranyjelvény
7 Kertai Szabolcs 2007. UTE 363,0 0 Ezüstjelvény
8 Fuglovics Armand 2007. UTE 360,0 0 Ezüstjelvény
9 Tóth Milán László 2007. UTE 347,0 0 Ezüstjelvény
10 Mészáros Marcell 2008. UTE 334,0 0 Bronzjelvény
11 Joachim Dániel 2006. UTE 327,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Képes Edua
2007
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Hemrich Boglárka
2005
UTE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Fehér Anna
2007
APLE-VASAS SC
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bodolai Boglárka
2006
APLE-VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 389,0 0 Aranyjelvény
2 Szegesdi Eszter 2005. UTE 385,0 0 Aranyjelvény
3 Toma Réka 2006. UTE 384,0 1 Aranyjelvény
4 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PLE 384,0 0 Aranyjelvény
5 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 382,0 0 Aranyjelvény
6 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 378,0 1 Aranyjelvény
7 Hemrich Boglárka 2005. UTE 378,0 0 Aranyjelvény
8 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 366,0 0 Aranyjelvény
9 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 365,0 0 Aranyjelvény
10 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 346,0 0 Ezüstjelvény
11 Képes Edua 2007. UTE 344,0 1 Ezüstjelvény
12 Bodolai Boglárka 2006. APLE-VASAS SC 344,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Bakó Tamás
2006
Egri PLE
Kovács Erik Gergő
2005
Egri PLE
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalma Bence László 2005. UTE 363,0 0 Aranyjelvény
2 Bakó Tamás 2006. Egri PLE 352,0 0 Aranyjelvény
3 Tóth Braun Márton 2005. UTE 350,0 0 Aranyjelvény
4 Kovács Erik Gergő 2005. Egri PLE 338,0 0 Ezüstjelvény
5 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 336,0 0 Ezüstjelvény
6 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 334,0 0 Ezüstjelvény
7 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 323,0 0 Bronzjelvény
8 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 313,0 0 Bronzjelvény
9 Baráth Vilmos Károly 2005. UTE 300,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Tóth Janka Flóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lázár Míra 2006. Csepel LE 356,0 0 Aranyjelvény
2 Márkus Eszter 2006. Százhalombattai Lövészklub 338,0 0 Aranyjelvény
3 Tóth Janka Flóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 326,0 0 Ezüstjelvény
4 Bencs Lilla 2006. Százhalombattai Lövészklub 324,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mészáros Marcell
2008
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Tóth Milán László
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Milán László 2007. UTE 183,0 0 Aranyjelvény
2 Kertai Szabolcs 2007. UTE 182,0 0 Aranyjelvény
3 Fuglovics Armand 2007. UTE 179,0 0 Aranyjelvény
4 Mészáros Marcell 2008. UTE 166,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Képes Edua
2007
UTE
Terjék Nóra
2006
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Terjék Nóra 2006. Komáromi VSE 188,0 0 -
2 Képes Edua 2007. UTE 180,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély