Komáromi Minősítő Verseny

Versenyengedély szám
347/B-09/33
A verseny szervezője
Komáromi VSE
A verseny helyszíne
2921, Komárom, Czuczor Gergely u. 62, Komárom Városi Sportcsarnok
A verseny kezdete
2018-09-29
A verseny vége
2018-09-29
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
utalas

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lukács Róbert
1978
Finomító Sportlövész Klub
Molnár Antal
1972
Finomító Sportlövész Klub
Folny Marc
1976
Finomító Sportlövész Klub
Huszár Gábor
1954
Finomító Sportlövész Klub
Szűcs Attila
1969
Finomító Sportlövész Klub
Szelepcsényi Barnabás
1974
Finomító Sportlövész Klub
Czirfusz György
1954
Finomító Sportlövész Klub
Kokojev Viktor
1961
Komáromi VSE
Molnár Attila dr
1971
Komáromi VSE
Zseni Kálmán
1956
Komáromi VSE
Szécsényi Gábor
1959
Komáromi VSE
Pok András
1968
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Pok Tamás
1974
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Józsy Géza János
1954
Dobó István SE Bábolna
Erdélyi Dénes
1955
Dobó István SE Bábolna
Fatán István dr.
1958
Dobó István SE Bábolna
Bernáth Tibor
1975
Dobó István SE Bábolna
Ágoston György
1978
Dobó István SE Bábolna
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pok András 1968. Ácsi Kinizsi Sport Klub 173,0 I. osztály
2 Kokojev Viktor 1961. Komáromi VSE 171,0 I. osztály
3 Józsy Géza János 1954. Dobó István SE Bábolna 170,0 I. osztály
4 Molnár Attila dr 1971. Komáromi VSE 166,0 I. osztály
5 Pok Tamás 1974. Ácsi Kinizsi Sport Klub 163,0 I. osztály
6 Józsy Géza János 1954. Dobó István SE Bábolna 162,0 I. osztály
7 Folny Marc 1976. Finomító Sportlövész Klub 162,0 I. osztály
8 Huszár Gábor 1954. Finomító Sportlövész Klub 161,0 I. osztály
9 Zseni Kálmán 1956. Komáromi VSE 160,0 I. osztály
10 Szécsényi Gábor 1959. Komáromi VSE 157,0 I. osztály
11 Lukács Róbert 1978. Finomító Sportlövész Klub 156,0 I. osztály
12 Szűcs Attila 1969. Finomító Sportlövész Klub 156,0 I. osztály
13 Erdélyi Dénes 1955. Dobó István SE Bábolna 155,0 I. osztály
14 Szelepcsényi Barnabás 1974. Finomító Sportlövész Klub 153,0 I. osztály
15 Fatán István dr. 1958. Dobó István SE Bábolna 151,0 I. osztály
16 Ágoston György 1978. Dobó István SE Bábolna 151,0 I. osztály
17 Molnár Antal 1972. Finomító Sportlövész Klub 150,0 I. osztály
18 Lukács Róbert 1978. Finomító Sportlövész Klub 149,0 II. osztály
19 Czirfusz György 1954. Finomító Sportlövész Klub 149,0 II. osztály
20 Bernáth Tibor 1975. Dobó István SE Bábolna 149,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Józsy Géza János
1954
Dobó István SE Bábolna
Fatán István dr.
1958
Dobó István SE Bábolna
Ágoston György
1978
Dobó István SE Bábolna
Erdélyi Dénes
1955
Dobó István SE Bábolna
Bernáth Tibor
1975
Dobó István SE Bábolna
Kokojev Viktor
1961
Komáromi VSE
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Horváth Zsolt
1966
Komáromi VSE
Molnár Attila dr
1971
Komáromi VSE
Pok András
1968
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Pok Tamás
1974
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Odor Miklós
1966
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Lukács Róbert
1978
Finomító Sportlövész Klub
Szűcs Attila
1969
Finomító Sportlövész Klub
Folny Marc
1976
Finomító Sportlövész Klub
Szelepcsényi Barnabás
1974
Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kokojev Viktor 1961. Komáromi VSE 183,0 I. osztály
2 Józsy Géza János 1954. Dobó István SE Bábolna 182,0 I. osztály
3 Pok András 1968. Ácsi Kinizsi Sport Klub 179,0 I. osztály
4 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 172,0 I. osztály
5 Lukács Róbert 1978. Finomító Sportlövész Klub 171,0 I. osztály
6 Pok Tamás 1974. Ácsi Kinizsi Sport Klub 165,0 I. osztály
7 Odor Miklós 1966. Ácsi Kinizsi Sport Klub 159,0 I. osztály
8 Horváth Zsolt 1966. Komáromi VSE 157,0 I. osztály
9 Szűcs Attila 1969. Finomító Sportlövész Klub 157,0 I. osztály
10 Folny Marc 1976. Finomító Sportlövész Klub 157,0 I. osztály
11 Molnár Attila dr 1971. Komáromi VSE 155,0 I. osztály
12 Fatán István dr. 1958. Dobó István SE Bábolna 155,0 I. osztály
13 Ágoston György 1978. Dobó István SE Bábolna 154,0 I. osztály
14 Erdélyi Dénes 1955. Dobó István SE Bábolna 153,0 I. osztály
15 Szelepcsényi Barnabás 1974. Finomító Sportlövész Klub 147,0 II. osztály
16 Bernáth Tibor 1975. Dobó István SE Bábolna 145,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Langschadl Zoltán
1953
Finomító Sportlövész Klub
Folny Marc
1976
Finomító Sportlövész Klub
Józsy Géza János
1954
Dobó István SE Bábolna
Erdélyi Dénes
1955
Dobó István SE Bábolna
Pok Tamás
1974
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 276,0 I. osztály
2 Langschadl Zoltán 1953. Finomító Sportlövész Klub 252,0 II. osztály
3 Józsy Géza János 1954. Dobó István SE Bábolna 249,0 II. osztály
4 Folny Marc 1976. Finomító Sportlövész Klub 247,0 II. osztály
5 Erdélyi Dénes 1955. Dobó István SE Bábolna 242,0 II. osztály
6 Langschadl Zoltán 1953. Finomító Sportlövész Klub 237,0 II. osztály
7 Pok Tamás 1974. Ácsi Kinizsi Sport Klub 225,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű szabadpuska fém irányzék 10 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Pok András
1968
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Pok Tamás
1974
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Folny Marc
1976
Finomító Sportlövész Klub
Czirfusz György
1954
Finomító Sportlövész Klub
Józsy Géza János
1954
Dobó István SE Bábolna
Bernáth Tibor
1975
Dobó István SE Bábolna
Fatán István dr.
1958
Dobó István SE Bábolna
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 98,0 II. osztály
2 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 97,0 II. osztály
3 Józsy Géza János 1954. Dobó István SE Bábolna 86,0 II. osztály
4 Pok András 1968. Ácsi Kinizsi Sport Klub 82,0 II. osztály
5 Pok Tamás 1974. Ácsi Kinizsi Sport Klub 75,0 II. osztály
6 Folny Marc 1976. Finomító Sportlövész Klub 68,0 II. osztály
7 Czirfusz György 1954. Finomító Sportlövész Klub 55,0 III. osztály
8 Bernáth Tibor 1975. Dobó István SE Bábolna 45,0 IV. osztály
9 Fatán István dr. 1958. Dobó István SE Bábolna 39,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély