Meghívásos verseny

A verseny szervezője
Baranya Tolna Megyei Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
7622 Pécs, Nyírfa u. 34. (Pécs Városi Lőtér)
A verseny kezdete
2017-04-01
A verseny vége
2017-04-01
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
500.-Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Gál Sándor
1966
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 179,0 -
2 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 158,0 -
3 Gál Sándor 1966. Vízügyi Lövészklub 138,0 -

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Leipold Dániel
2004
Pécs Városi LK
Beránik Bence
2005
Pécs Városi LK
Szőlősy Mátyás
2004
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Leipold Dániel 2004. Pécs Városi LK 338,0 Bronzjelvény
2 Beránik Bence 2005. Pécs Városi LK 316,0 Bronzjelvény
3 Szőllősy Mátyás 2004. Pécs Városi LK 308,0 -

10m Légpuska 40 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi Daniella
1997
Pécs Városi LK
Seres Gréta
2001
Pécs Városi LK
Storcz Júlia
2002
Pécs Városi LK
Molnár Amelita Gerda
1999
Pécs Városi LK
Lakatos Nataniel
2000
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Somogyi Daniella 1997. Pécs Városi LK 391,0 Aranyjelvény
2 Seres Gréta 2001. Pécs Városi LK 386,0 Ezüstjelvény
3 Storcz Júlia 2002. Pécs Városi LK 366,0 -
4 Molnár Amelita Gerda 1999. Pécs Városi LK 324,0 -
5 Lakatos Nataniel 2000. Pécs Városi LK 273,0 -

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gulyás István Dániel
1999
Pécs Városi LK
Csizmadia Balázs
2002
Pécs Városi LK
Varga Bence
2002
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gulyás István Dániel 1999. Pécs Városi LK 578,0 III. osztály
2 Csizmadia Balázs 2002. Pécs Városi LK 565,0 III. osztály
3 Varga Bence 2002. Pécs Városi LK 528,0 IV. osztály

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 177,0 II. osztály

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gál Sándor
1966
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gál Sándor 1966. Vízügyi Lövészklub 170,0 III. osztály

10m Légpisztoly 40 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Légrádi Nikolett
1999
BHSE
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Légrádi Nikolett 1999. Pécs Városi LK 369,0 II. osztály
2 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 354,0 III. osztály

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Odenvald Balázs
1999
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Odenvald Balázs 1999. Pécs Városi LK 530,0 IV. osztály

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bélafi Dávid
1978
Pécs Városi LK
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga Zoltán
1965
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Gál Sándor
1966
Vízügyi Lövészklub
Veszely Károly
1956
Diana Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 184,0 I. osztály
2 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 182,0 I. osztály
3 Gál Sándor 1966. Vízügyi Lövészklub 179,0 I. osztály
4 Varga Zoltán 1965. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 154,0 I. osztály
5 Bélafi Dávid 1978. Pécs Városi LK 149,0 II. osztály
6 Veszely Károly 1956. Diana Sportlövész Klub 148,0 II. osztály

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 I. osztály
2 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 126,0 III. osztály

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kelemen János
1959
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kránitz Antal
1982
Nagykanizsai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kelemen János 1959. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 86,0 I. osztály
2 Kránitz Antal 1982. Nagykanizsai PLE 84,0 I. osztály

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga Zoltán
1965
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Gál Sándor
1966
Vízügyi Lövészklub
Kránitz Antal
1982
Nagykanizsai PLE
Bende Zsolt
1977
Baranyai Tűzerő Taktikai LSE
Zongor Gergely
1978
Baranyai Tűzerő Taktikai LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 I. osztály
2 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 175,0 I. osztály
3 Gál Sándor 1966. Vízügyi Lövészklub 174,0 I. osztály
4 Kránitz Antal 1982. Nagykanizsai PLE 162,0 I. osztály
5 Bende Zsolt 1977. Baranyai Tűzerő Taktikai LSE 151,0 I. osztály
6 Varga Zoltán 1965. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 150,0 I. osztály
7 Zongor Gergely 1978. Baranyai Tűzerő Taktikai LSE 128,0 III. osztály

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 178,0 I. osztály
2 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 131,0 II. osztály

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kelemen János
1959
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bélafi Dávid
1978
Pécs Városi LK
Zongor Gergely
1978
Baranyai Tűzerő Taktikai LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kelemen János 1959. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 87,0 I. osztály
2 Bélafi Dávid 1978. Pécs Városi LK 62,0 II. osztály
3 Zongor Gergely 1978. Baranyai Tűzerő Taktikai LSE 52,0 IV. osztály