MSSZ Országos Bajnokság 2019. 25m pisztoly, 50m puska (nemzeti versenyszámok)

Az Országos Bajnokság versenynapjain a lőtéren BÜFÉ üzemel!

 

Sportlövészet szabályainak megfelelő cipő (nyitott, szandál, vagy papucs jellegű nem lehet),

ruházat: a 2015. 07. 01-jén elfogadott öltözködési szabályok

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2019-09-14
A verseny vége
2019-09-15
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000.,- Ft / fő/versenyszám 2000.- Ft csapat/ versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Ágnes
2001
Zámolyi Lövészklub
Kollát Pálné
1953
APLE-VASAS SC
Süle Szilvia
1972
UTE
Kovács Gabriella
1958
Partner Polgári LE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Györgyi Kinga
2002
Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Dippong Magdolna
1950
Zuglő Klub SLE
Lendér Ildikó
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Simonfi Izabella Noémi
1989
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kosznai Réka
1984
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eilerné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth Helga dr
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Eszter dr.
1980
Göcsej Sportlövész Egyesület
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Csapatok
AlbaVolán2
Benes Ibolya 1953 Alba Volán SC
Györgyi Kinga 2002 Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika 1961 Alba Volán SC
Göcsej SE
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966 Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth Helga dr 1974 Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Eszter dr. 1980 Göcsej Sportlövész Egyesület
DLA
Eilerné Mónus Ágnes 1983 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp Dóra 1992 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kollát Pálné 1953. APLE-VASAS SC 184,0 3 I. osztály
2 Bakos Natália 1981. Mátyásföldi TLE 184,0 2 I. osztály
3 Eilerné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 182,0 4 I. osztály
4 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 182,0 3 I. osztály
5 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 180,0 1 I. osztály
6 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 178,0 1 I. osztály
7 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 177,0 2 I. osztály
8 Farkas Ágnes 2001. Zámolyi Lövészklub 177,0 1 I. osztály
9 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 5 I. osztály
10 Lendér Ildikó 1970. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 176,0 4 I. osztály
11 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 176,0 1 I. osztály
12 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 174,0 1 I. osztály
13 Szőnyi Mónika 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 171,0 1 I. osztály
14 Horváth Helga dr 1974. Göcsej Sportlövész Egyesület 171,0 1 I. osztály
15 Simonfi Izabella Noémi 1989. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 170,0 0 I. osztály
16 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 168,0 1 I. osztály
17 Kosznai Réka 1984. Budapesti Mesterlövész Egyesület 167,0 1 I. osztály
18 Süle Szilvia 1972. UTE 167,0 0 I. osztály
19 Györgyi Kinga 2002. Alba Volán SC 166,0 1 I. osztály
20 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 164,0 2 I. osztály
21 Benes Ibolya 1953. Alba Volán SC 159,0 1 I. osztály
22 Papp Dóra 1992. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 155,0 1 I. osztály
23 Pálfyné Tóth Erika 1961. Alba Volán SC 154,0 1 I. osztály
24 Szabó Eszter dr. 1980. Göcsej Sportlövész Egyesület 153,0 1 I. osztály
25 Kovács Gabriella 1958. Partner Polgári LE 126,0 1 II. osztály
26 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 116,0 0 II. osztály
27 Simon Anita 1982. Göcsej Sportlövész Egyesület 113,0 0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 DLA Délv 517,0 6
2 Göcsej SE Göcs 488,0 4
3 AlbaVolán2 Alba 479,0 3

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Németh Ferenc
1963
Pontlövész SE
Oszvald Tamás
1959
Pontlövész SE
Sütő Zoltán
1978
Pontlövész SE
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Szalai Ferenc
1975
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Knollmajer Tamás
1967
UTE
Gyenes András Péter
1979
UTE
Sümegi András
1971
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Kovács Tibor
1972
Borjádi LK
Puch Ignác
1962
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Segyik Károly
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Balázs György
1976
Partner Polgári LE
Baucsek Attila Richárd
1976
Partner Polgári LE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Kiss László
1965
Partner Polgári LE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Földi Lajos
1962
Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Bajcsi Tamás
1980
Alba Volán SC
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Válik Ferenc
2000
Kecskeméti Lövész SE
Nádas László
1969
Zuglő Klub SLE
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Emődi Tibor
1963
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kalmár Norbert
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Székely Sándor Albert
1961
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Vincze Máté Miklós
2002
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Molnár Péter
1980
Káli Lövész Sport Klub
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kovács Zoltán Gyula
1980
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Marinovszky Zsolt
1972
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Sebestyén Péter
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth-Molnár Gábor János
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Hornyánszki Tamás
1962
Százhalombattai Lövészklub
Ragány Ferenc
1978
Sitmar Ltd Lövész TSE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Bedő Zoltán
1973
Zuglő Klub SLE
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Molnár Zoltán
1982
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Friedery Albert Ludwig
1946
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Hollé Zsolt
1964
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kansy Hubert
1948
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Marton Péter
1978
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Patakfalvi István
1964
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Reider Tamás
1982
Győri Lövészklub
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Szecskó Krisztián
1978
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Juhász Péter
1976
Egri PLE
Réfi Levente Károly
1981
Mátyásföldi TLE
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kovács Sándor
1961
Kiszombori LSE
Szabó János Zoltán
1958
Kiszombori LSE
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Góra Máté
1988
Zalaegerszegi PLE
Boris Zoltán ifj
1999
Pécs Városi LK
Csapatok
Győri PLE A
Bérces Béla 1972 Győri Polgári LE
Csikós Botond dr 1974 Győri Polgári LE
Major Ákos 1974 Győri Polgári LE
Győri PLE B
Csomai Miklós 1972 Győri Polgári LE
Horváth László 1960 Győri Polgári LE
Kovács Lajos 1978 Győri Polgári LE
VAMAV I.
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Farkas Norbert 1981 VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs 1970 VAMAV LSK
VAMAV II.
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
Pontlövészek
Németh Ferenc 1963 Pontlövész SE
Oszvald Tamás 1959 Pontlövész SE
Sütő Zoltán 1978 Pontlövész SE
Zámolyi LK
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
APLE
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Balogh Gergely 1973 APLE-VASAS SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
Borjádi LK
Puch Ignác 1962 Borjádi LK
Schaffer Tibor 1974 Borjádi LK
Segyik Károly 1974 Borjádi LK
Partner Polgári LE - PaPoLE
Balázs György 1976 Partner Polgári LE
Csányi István 1967 Partner Polgári LE
Kiss László 1965 Partner Polgári LE
Dunaújvárosi Lövész SE
Pelsőczi Zoltán 1984 Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső 1979 Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor 1962 Dunaújvárosi LSE
PSN Zrt.
Lindenlaub Roland 1977 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György 1966 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba 1961 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
AlbaVolán1
Botos Gergő 1992 Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj. 1981 Alba Volán SC
Heizer Zsolt 1971 Alba Volán SC
AlbaVolán5
Bajcsi Tamás 1980 Alba Volán SC
Butenkov Attila 1969 Alba Volán SC
Szűcs Ákos 1980 Alba Volán SC
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
Nagykőrös I.
Adorján Béla 1973 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Emődi Tibor 1963 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kalmár Norbert 1973 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Nagykőrös II.
Kósa Attila 1959 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Székely Sándor Albert 1961 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Vincze Máté Miklós 2002 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
BME 1
Juhász Péter dr 1974 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila 1964 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály 1958 Budapesti Mesterlövész Egyesület
BME 2
Kovács Zoltán Gyula 1980 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Marinovszky Zsolt 1972 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter 1977 Budapesti Mesterlövész Egyesület
HKLK A
Lokody Imre 1967 Honvéd Kossuth LK
Sebesi András 1967 Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt 1971 Honvéd Kossuth LK
PLE Zalaegerszeg
Pintér Ernő Tibor 1963 Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József 1962 Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs 1964 Zalaegerszegi PLE
GYLK
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Molnár Zoltán 1982 Győri Lövészklub
Vajda Attila dr 1978 Győri Lövészklub
Göcsej SE SPi
Hollé Zsolt 1964 Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ferenc 1959 Göcsej Sportlövész Egyesület
Patakfalvi István 1964 Göcsej Sportlövész Egyesület
Göcsej SE SPi
Friedery Albert Ludwig 1946 Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós 1957 Göcsej Sportlövész Egyesület
Kansy Hubert 1948 Göcsej Sportlövész Egyesület
GYLK B
Laczik Zsolt 1961 Győri Lövészklub
Szalai Csaba 1982 Győri Lövészklub
Boros László 1989 Győri Lövészklub
EPLE -1
Ferencz Zsolt 1972 Egri PLE
Takács László 1959 Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán 1979 Egri PLE
EPLE -2
Földesi Csaba 1974 Egri PLE
Rapcsák Róbert 1976 Egri PLE
Juhász Péter 1976 Egri PLE
DLA
Babéj Ádám 1988 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc 1984 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba 1993 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kecskeméti Honvéd SE
Farkas Roland 1979 Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó 1964 Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás 1961 Kecskeméti Honvéd SE

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Ferenci József
1952
APLE-VASAS SC
Sipka Péter
1958
APLE-VASAS SC
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szabó Tamás
1956
UTE
Katona Kálmán
1955
UTE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Kígyósi Imre
1958
Debrecen Városi LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Földesi István
1958
Alba Volán SC
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Molnár Péter
1952
Zuglő Klub SLE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Baka Zoltán Endre
1955
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Deli József
1951
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hajdú Károly
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Kiss Kálmán
1954
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Csapatok
UTE
Szöllősi Ferenc 1957 UTE
Szabó Tamás 1956 UTE
Katona Kálmán 1955 UTE
PSN Zrt.
Bodor Csaba 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr. 1938 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga József dr. 1942 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
AlbaVolán6
Szatmári Zsolt 1954 Alba Volán SC
Balássy Sándor Károly 1950 Alba Volán SC
Földesi István 1958 Alba Volán SC
PLE Zalaegerszeg 60+
Cajnkó Alfréd László 1953 Zalaegerszegi PLE
Nagy István 1954 Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba 1958 Zalaegerszegi PLE
DLA
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István 1954 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hajdú Károly 1952 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 189,0 5 I. osztály
2 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 189,0 4 I. osztály
3 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 188,0 4 I. osztály
4 Csukás Ferenc 1949. Debrecen Városi LE 184,0 1 I. osztály
5 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 183,0 1 I. osztály
6 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 182,0 3 I. osztály
7 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 182,0 2 I. osztály
8 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 182,0 2 I. osztály
9 Ferenci József 1952. APLE-VASAS SC 181,0 3 I. osztály
10 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 180,0 2 I. osztály
11 Botos Zoltán 1954. Alba Volán SC 179,0 1 I. osztály
12 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 177,0 1 I. osztály
13 Kígyósi Imre 1958. Debrecen Városi LE 176,0 1 I. osztály
14 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 173,0 1 I. osztály
15 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 172,0 2 I. osztály
16 Nagy István 1954. Zalaegerszegi PLE 172,0 1 I. osztály
17 Kiss Kálmán 1954. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 167,0 2 I. osztály
18 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 167,0 0 I. osztály
19 Földesi István 1958. Alba Volán SC 163,0 3 I. osztály
20 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 163,0 2 I. osztály
21 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 162,0 1 I. osztály
22 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 162,0 1 I. osztály
23 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 158,0 0 I. osztály
24 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 157,0 1 I. osztály
25 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 156,0 1 I. osztály
26 Hollandi Pál 1949. Mátyásföldi TLE 147,0 0 II. osztály
27 Szabó Tamás 1956. UTE 144,0 1 II. osztály
28 Baka Zoltán Endre 1955. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 143,0 1 II. osztály
29 Katona Kálmán 1955. UTE 141,0 1 II. osztály
30 Hajdú Károly 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 134,0 3 II. osztály
31 Deli József 1951. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 134,0 0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 PLE Zalaegerszeg 60+ Zalae 508,0 4
2 PSN Zrt. Pécs 502,0 3
3 AlbaVolán6 Alba 493,0 5
4 DLA Délv 453,0 5
5 UTE UTE 285,0 2

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Kisbakonyi János
1941
Győri Polgári LE
Szabó Szilárd
1942
Győri Polgári LE
Seres Rudolf
1945
UTE
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Nagy István
1947
Városföldi SE
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Balogh György Attila
1945
Honvéd Kossuth LK
Harangozó József
1946
Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kis Lóránt
1943
BHSE
Friedery Albert Ludwig
1946
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kansy Hubert
1948
Göcsej Sportlövész Egyesület
Rapi László
1944
Egri PLE
Babinyecz János
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Wild Ferenc
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Csapatok
Győri PLE C
Güttel László 1946 Győri Polgári LE
Kisbakonyi János 1941 Győri Polgári LE
Szabó Szilárd 1942 Győri Polgári LE
HKLK A
Balogh György Attila 1945 Honvéd Kossuth LK
Harangozó József 1946 Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály 1941 Honvéd Kossuth LK
DLA
Eiler Lajos 1945 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Zoltán dr 1943 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr. 1947 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 186,0 3 I. osztály
2 Wild Ferenc 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 185,0 3 I. osztály
3 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 179,0 3 I. osztály
4 Seres Rudolf 1945. UTE 178,0 2 I. osztály
5 Kisbakonyi János 1941. Győri Polgári LE 174,0 0 I. osztály
6 Babinyecz János 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 173,0 2 I. osztály
7 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 171,0 1 I. osztály
8 Horváth Mihály 1941. Honvéd Kossuth LK 171,0 1 I. osztály
9 Kis Lóránt 1943. BHSE 165,0 1 I. osztály
10 Somogyi György 1947. Borjádi LK 165,0 0 I. osztály
11 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 161,0 0 I. osztály
12 Harangozó József 1946. Honvéd Kossuth LK 157,0 1 I. osztály
13 Balogh György Attila 1945. Honvéd Kossuth LK 157,0 0 I. osztály
14 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 139,0 1 II. osztály
15 Ványai László dr. 1947. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 136,0 0 II. osztály
16 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 131,0 0 II. osztály
17 Rapi László 1944. Egri PLE 128,0 0 II. osztály
18 Nagy István 1947. Városföldi SE 126,0 0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK A Honv� 485,0 2
2 DLA Délv 468,0 1
3 Győri PLE C Győr 353,0 3

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kollát Pálné
1953
APLE-VASAS SC
Süle Szilvia
1972
UTE
Kovács Gabriella
1958
Partner Polgári LE
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Lendér Ildikó
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Simonfi Izabella Noémi
1989
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kosznai Réka
1984
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eilerné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Csapatok
AlbaVolán3
Benes Ibolya 1953 Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika 1961 Alba Volán SC
V. Hedrik Judit 1953 Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 185,0 2 I. osztály
2 Bakos Natália 1981. Mátyásföldi TLE 184,0 2 I. osztály
3 Kollát Pálné 1953. APLE-VASAS SC 182,0 4 I. osztály
4 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 177,0 2 I. osztály
5 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 176,0 3 I. osztály
6 Eilerné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 174,0 1 I. osztály
7 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 2 I. osztály
8 Szőnyi Mónika 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 169,0 0 I. osztály
9 Kosznai Réka 1984. Budapesti Mesterlövész Egyesület 167,0 0 I. osztály
10 Süle Szilvia 1972. UTE 162,0 0 I. osztály
11 Benes Ibolya 1953. Alba Volán SC 155,0 0 I. osztály
12 Simonfi Izabella Noémi 1989. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 147,0 0 I. osztály
13 Kovács Gabriella 1958. Partner Polgári LE 146,0 0 I. osztály
14 Pálfyné Tóth Erika 1961. Alba Volán SC 143,0 0 I. osztály
15 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 70,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 AlbaVolán3 Alba 368,0 0

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Győri Polgári LE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Németh Ferenc
1963
Pontlövész SE
Oszvald Tamás
1959
Pontlövész SE
Sütő Zoltán
1978
Pontlövész SE
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Budai Csaba
1968
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Knollmajer Tamás
1967
UTE
Gyenes András Péter
1979
UTE
Sümegi András
1971
UTE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Kovács Tibor
1972
Borjádi LK
Puch Ignác
1962
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Segyik Károly
1974
Borjádi LK
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Baucsek Attila Richárd
1976
Partner Polgári LE
Kiss László
1965
Partner Polgári LE
Csucska Péter
1976
Partner Polgári LE
Miklósi Károly
1963
Partner Polgári LE
Urkom Ferenc
1961
Partner Polgári LE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Földi Lajos
1962
Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Bajcsi Tamás
1980
Alba Volán SC
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Nádas László
1969
Zuglő Klub SLE
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Emődi Tibor
1963
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kalmár Norbert
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kósa Attila
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Molnár Péter
1980
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kovács Zoltán Gyula
1980
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Marinovszky Zsolt
1972
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Sebestyén Péter
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Hornyánszki Tamás
1962
Százhalombattai Lövészklub
Ragány Ferenc
1978
Sitmar Ltd Lövész TSE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Molnár Zoltán
1982
Győri Lövészklub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Hollé Zsolt
1964
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Patakfalvi István
1964
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Reider Tamás
1982
Győri Lövészklub
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Réfi Levente Károly
1981
Mátyásföldi TLE
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Góra Máté
1988
Zalaegerszegi PLE
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Boris Zoltán ifj
1999
Pécs Városi LK
Csapatok
Győri PLE A
Bérces Béla 1972 Győri Polgári LE
Csikós Botond dr 1974 Győri Polgári LE
Major Ákos 1974 Győri Polgári LE
Győri PLE B
Csomai Miklós 1972 Győri Polgári LE
Horváth László 1960 Győri Polgári LE
Kovács Lajos 1978 Győri Polgári LE
VAMAV I.
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Farkas Norbert 1981 VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs 1970 VAMAV LSK
VAMAV II.
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
Pontlövészek
Németh Ferenc 1963 Pontlövész SE
Oszvald Tamás 1959 Pontlövész SE
Sütő Zoltán 1978 Pontlövész SE
APLE
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Balogh Gergely 1973 APLE-VASAS SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
Borjádi Lk.
Puch Ignác 1962 Borjádi LK
Schaffer Tibor 1974 Borjádi LK
Segyik Károly 1974 Borjádi LK
PSN Zrt.
Lindenlaub Roland 1977 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György 1966 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba 1961 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
AlbaVolán4
Botos Gergő 1992 Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj. 1981 Alba Volán SC
Heizer Zsolt 1971 Alba Volán SC
Káli Lövész Sport Klub
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
Nagykőrös NK
Adorján Béla 1973 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Emődi Tibor 1963 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kalmár Norbert 1973 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Molnár Péter 1980 Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián 1986 Káli Lövész Sport Klub
BME 1
Juhász Péter dr 1974 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila 1964 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály 1958 Budapesti Mesterlövész Egyesület
BME3
Marinovszky Zsolt 1972 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter 1977 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Sebestyén Péter 1974 Budapesti Mesterlövész Egyesület
HKLK A
Kelemen Zsolt 1971 Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre 1967 Honvéd Kossuth LK
Sebesi András 1967 Honvéd Kossuth LK
PLE Zalaegerszeg
Pintér Ernő Tibor 1963 Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József 1962 Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs 1964 Zalaegerszegi PLE
GYLK
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Molnár Zoltán 1982 Győri Lövészklub
Vajda Attila dr 1978 Győri Lövészklub
GYLK B
Laczik Zsolt 1961 Győri Lövészklub
Szalai Csaba 1982 Győri Lövészklub
Boros László 1989 Győri Lövészklub
EPLE -1
Ferencz Zsolt 1972 Egri PLE
Takács László 1959 Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán 1979 Egri PLE
DLA
Bartók Csaba 1993 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Babéj Ádám 1988 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc 1984 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kecskeméti Honvéd SE
Farkas Roland 1979 Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó 1964 Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás 1961 Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 192,0 4 I. osztály
2 Góra Máté 1988. Zalaegerszegi PLE 190,0 4 I. osztály
3 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 189,0 2 I. osztály
4 Takács László 1959. Egri PLE 187,0 8 I. osztály
5 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 187,0 5 I. osztály
6 Bérces Béla 1972. Győri Polgári LE 187,0 3 I. osztály
7 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 185,0 3 I. osztály
8 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 184,0 3 I. osztály
9 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 184,0 2 I. osztály
10 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 182,0 2 I. osztály
11 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 181,0 3 I. osztály
12 Oszvald Tamás 1959. Pontlövész SE 180,0 4 I. osztály
13 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 180,0 4 I. osztály
14 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 180,0 1 I. osztály
15 Szalai Csaba 1982. Győri Lövészklub 179,0 2 I. osztály
16 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 179,0 2 I. osztály
17 Sütő Zoltán 1978. Pontlövész SE 178,0 2 I. osztály
18 Hollé Zsolt 1964. Göcsej Sportlövész Egyesület 178,0 1 I. osztály
19 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 177,0 2 I. osztály
20 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 176,0 4 I. osztály
21 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 176,0 1 I. osztály
22 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 0 I. osztály
23 Botos Gergő 1992. Alba Volán SC 175,0 4 I. osztály
24 Csizmadia András 1974. UTE 175,0 3 I. osztály
25 Szurdoki Mihály 1958. Budapesti Mesterlövész Egyesület 174,0 6 I. osztály
26 Boris Zoltán ifj 1999. Pécs Városi LK 173,0 4 I. osztály
27 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 173,0 2 I. osztály
28 Molnár Péter 1980. Káli Lövész Sport Klub 173,0 1 I. osztály
29 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 171,0 0 I. osztály
30 Emődi Tibor 1963. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 171,0 0 I. osztály
31 Csucska Péter 1976. Partner Polgári LE 170,0 2 I. osztály
32 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 167,0 3 I. osztály
33 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 167,0 3 I. osztály
34 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 167,0 2 I. osztály
35 Miklósi Károly 1963. Partner Polgári LE 166,0 3 I. osztály
36 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 166,0 2 I. osztály
37 Segyik Károly 1974. Borjádi LK 166,0 0 I. osztály
38 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 164,0 1 I. osztály
39 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 164,0 0 I. osztály
40 Puch Ignác 1962. Borjádi LK 163,0 2 I. osztály
41 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 162,0 1 I. osztály
42 Földi Lajos 1962. Debrecen Városi LE 162,0 1 I. osztály
43 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 162,0 0 I. osztály
44 Bajcsi Tamás 1980. Alba Volán SC 162,0 0 I. osztály
45 Gyenes András Péter 1979. UTE 161,0 1 I. osztály
46 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 161,0 0 I. osztály
47 Nádai Péter 1977. Budapesti Mesterlövész Egyesület 155,0 1 I. osztály
48 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 150,0 0 I. osztály
49 Mózer Zsolt 1971. Mátyásföldi TLE 148,0 2 II. osztály
50 Sümegi András 1971. UTE 148,0 0 II. osztály
51 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 147,0 0 II. osztály
52 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 146,0 2 II. osztály
53 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 144,0 1 II. osztály
54 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 144,0 1 II. osztály
55 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 135,0 0 II. osztály
56 Urkom Ferenc 1961. Partner Polgári LE 104,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 PSN Zrt. Pécs 510,0 6
2 Borjádi Lk. Borj� 496,0 4
3 DLA Délv 452,0 3
4 VAMAV II. VAMAV 369,0 6
5 Győri PLE A Győr 368,0 6
6 PLE Zalaegerszeg Zalae 363,0 9
7 Pontlövészek Pontl 358,0 6
8 AlbaVolán4 Alba 357,0 6
9 Győri PLE B Győr 355,0 3
10 APLE APLE- 313,0 2
11 Kecskeméti Honvéd SE Kecsk 189,0 2
12 EPLE -1 Egri 187,0 8
13 Káli Lövész Sport Klub Káli 180,0 1
14 GYLK B Győr 179,0 2
15 VAMAV I. VAMAV 176,0 1
16 BME 1 Budap 174,0 6
17 GYLK Győr 173,0 2
18 Káli Lövész Sport Klub Káli 173,0 1
19 Nagykőrös NK Nagyk 171,0 0
20 BME3 Budap 155,0 1

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Ferenci József
1952
APLE-VASAS SC
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szabó Tamás
1956
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Kígyósi Imre
1958
Debrecen Városi LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hajdú Károly
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Csapatok
UTE
Szöllősi Ferenc 1957 UTE
Szabó Tamás 1956 UTE
Kulcsár Péter dr. 1955 UTE
PSN Zrt.
Bodor Csaba 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr. 1938 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga József dr. 1942 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
AlbaVolán7
Botos Zoltán 1954 Alba Volán SC
Szatmári Zsolt 1954 Alba Volán SC
Balássy Sándor Károly 1950 Alba Volán SC
PLE Zalaegerszeg 60+
Cajnkó Alfréd László 1953 Zalaegerszegi PLE
Nagy István 1954 Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba 1958 Zalaegerszegi PLE
DLA
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István 1954 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hajdú Károly 1952 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 184,0 2 I. osztály
2 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 182,0 3 I. osztály
3 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 182,0 0 I. osztály
4 Kígyósi Imre 1958. Debrecen Városi LE 180,0 3 I. osztály
5 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 177,0 1 I. osztály
6 Csukás Ferenc 1949. Debrecen Városi LE 177,0 0 I. osztály
7 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 173,0 1 I. osztály
8 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 172,0 1 I. osztály
9 Ferenci József 1952. APLE-VASAS SC 170,0 2 I. osztály
10 Hollandi Pál 1949. Mátyásföldi TLE 166,0 0 I. osztály
11 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 160,0 2 I. osztály
12 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 158,0 3 I. osztály
13 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 158,0 0 I. osztály
14 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 151,0 0 I. osztály
15 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 142,0 0 II. osztály
16 Katona Kálmán 1955. UTE 137,0 0 II. osztály
17 Hajdú Károly 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 134,0 2 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 PLE Zalaegerszeg 60+ Zalae 324,0 1
2 PSN Zrt. Pécs 300,0 3
3 DLA Délv 294,0 4
4 AlbaVolán7 Alba 172,0 1

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kisbakonyi János
1941
Győri Polgári LE
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Seres Rudolf
1945
UTE
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Nagy István
1947
Városföldi SE
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Balogh György Attila
1945
Honvéd Kossuth LK
Harangozó József
1946
Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kis Lóránt
1943
BHSE
Babinyecz János
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Wild Ferenc
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Péter József
1941
Pécs Városi LK
Csapatok
HKLK A
Balogh György Attila 1945 Honvéd Kossuth LK
Harangozó József 1946 Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály 1941 Honvéd Kossuth LK
DLA
Eiler Lajos 1945 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Zoltán dr 1943 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr. 1947 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 186,0 0 I. osztály
2 Wild Ferenc 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 180,0 1 I. osztály
3 Kisbakonyi János 1941. Győri Polgári LE 176,0 2 I. osztály
4 Babinyecz János 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 175,0 1 I. osztály
5 Horváth Mihály 1941. Honvéd Kossuth LK 174,0 0 I. osztály
6 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 173,0 5 I. osztály
7 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 171,0 0 I. osztály
8 Somogyi György 1947. Borjádi LK 170,0 0 I. osztály
9 Péter József 1941. Pécs Városi LK 168,0 1 I. osztály
10 Seres Rudolf 1945. UTE 168,0 0 I. osztály
11 Kis Lóránt 1943. BHSE 161,0 3 I. osztály
12 Balogh György Attila 1945. Honvéd Kossuth LK 150,0 0 I. osztály
13 Harangozó József 1946. Honvéd Kossuth LK 147,0 2 I. osztály
14 Nagy István 1947. Városföldi SE 140,0 1 I. osztály
15 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 132,0 0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK A Honv� 471,0 2
2 DLA Délv 173,0 5

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Imre
1956
Győri Polgári LE
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Car Franz
1975
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Svanda Dénes
1972
Meteor LK.
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Maczkó János
1965
Taktaharkányi LK
Beregi Zoltán
1968
Taktaharkányi LK
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc
1970
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Faragó Ferenc
1939
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
APLE
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
Szalai Mihály 1972 APLE-VASAS SC
PSN Zrt.
Heilmann József 1972 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György 1966 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Maczkó János 1965 Taktaharkányi LK
Beregi Zoltán 1968 Taktaharkányi LK
Zámolyi LK
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc 1965 Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr. 1953 Zámolyi Lövészklub
MVSE
Bényei Bálint 1997 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc 1970 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert 1969 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Écs KLK
Horváth Gábor 1963 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
ZTE SKK
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Car Franz 1975 ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 283,0 10 I. osztály
2 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 275,0 5 I. osztály
3 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 274,0 7 I. osztály
4 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 271,0 7 I. osztály
5 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 269,0 4 I. osztály
6 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 268,0 3 I. osztály
7 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 268,0 3 I. osztály
8 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 266,0 3 I. osztály
9 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 265,0 6 I. osztály
10 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 264,0 6 I. osztály
11 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 264,0 3 I. osztály
12 Csordás Gergely 1988. Zámolyi Lövészklub 263,0 2 I. osztály
13 Maczkó János 1965. Taktaharkányi LK 259,0 5 I. osztály
14 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 259,0 4 I. osztály
15 Car Franz 1975. ZTE Sportlövész Klub 259,0 1 I. osztály
16 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 258,0 4 I. osztály
17 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 258,0 2 I. osztály
18 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 255,0 2 I. osztály
19 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 253,0 3 I. osztály
20 Szabó Imre 1956. Győri Polgári LE 248,0 1 I. osztály
21 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 244,0 1 II. osztály
22 Bényei Ferenc 1970. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 243,0 2 II. osztály
23 Svanda Dénes 1972. Meteor LK. 152,0 0 -
24 Kisgergely László 1978. Meteor LK. 144,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Écs KLK Écs 795,0 12
2 APLE APLE- 791,0 9
3 Zámolyi LK Zámo 787,0 12
4 PSN Zrt. Pécs 783,0 11
5 MVSE Misko 754,0 9
6 ZTE SKK ZTE S 542,0 11
7 Taktaharkányi LK Takta 534,0 10
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Kollát Pálné
1953
APLE-VASAS SC
Matusek Réka
2001
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Car Franz
1975
ZTE Sportlövész Klub
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc
1970
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
APLE
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
Szalai Mihály 1972 APLE-VASAS SC
MVSE
Bényei Bálint 1997 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc 1970 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert 1969 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
ZTE SKK
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Car Franz 1975 ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 250,0 0 I. osztály
2 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 243,0 4 I. osztály
3 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 243,0 1 I. osztály
4 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 238,0 1 I. osztály
5 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 229,0 2 I. osztály
6 Car Franz 1975. ZTE Sportlövész Klub 220,0 2 I. osztály
7 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 219,0 2 I. osztály
8 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 216,0 2 I. osztály
9 Bényei Ferenc 1970. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 155,0 1 -
10 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 153,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 APLE APLE- 731,0 2
2 MVSE Misko 524,0 3
3 ZTE SKK ZTE S 449,0 4
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Szabó Imre
1956
Győri Polgári LE
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Car Franz
1975
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Sipka Péter
1958
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Pintér László
1961
Meteor LK.
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Maczkó János
1965
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Boncsér Attila
1976
Taktaharkányi LK
Beregi Zoltán
1968
Taktaharkányi LK
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Csordás Tamás
1965
Zámolyi Lövészklub
Czizel Károly
1957
Zámolyi Lövészklub
Deák Lajos
1963
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Csapatok
VAMAV I.
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
VAMAV II.
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Farkas Imre 1954 VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs 1970 VAMAV LSK
APLE
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Farkas István 1956 APLE-VASAS SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
ZTE SKK
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Car Franz 1975 ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Szabó István 1988 Taktaharkányi LK
Boncsér Attila 1976 Taktaharkányi LK
Zámolyi LK 1
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc 1965 Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr. 1953 Zámolyi Lövészklub
Zámolyi LK 2
Csordás Tamás 1965 Zámolyi Lövészklub
Czizel Károly 1957 Zámolyi Lövészklub
Deák Lajos 1963 Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csordás Gergely 1988. Zámolyi Lövészklub 296,0 14 I. osztály
2 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 293,0 11 I. osztály
3 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 289,0 10 I. osztály
4 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 289,0 7 I. osztály
5 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 288,0 13 I. osztály
6 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 288,0 13 I. osztály
7 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 288,0 12 I. osztály
8 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 287,0 12 I. osztály
9 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 287,0 10 I. osztály
10 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 287,0 7 I. osztály
11 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 286,0 13 I. osztály
12 Farkas István 1956. APLE-VASAS SC 286,0 8 I. osztály
13 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 285,0 9 I. osztály
14 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 284,0 9 I. osztály
15 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 284,0 9 I. osztály
16 Czizel Károly 1957. Zámolyi Lövészklub 283,0 7 I. osztály
17 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 282,0 6 I. osztály
18 Car Franz 1975. ZTE Sportlövész Klub 282,0 5 I. osztály
19 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 280,0 7 I. osztály
20 Beregi Zoltán 1968. Taktaharkányi LK 280,0 6 I. osztály
21 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 280,0 5 I. osztály
22 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 280,0 5 I. osztály
23 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 279,0 8 I. osztály
24 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 277,0 8 I. osztály
25 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 277,0 3 I. osztály
26 Boncsér Attila 1976. Taktaharkányi LK 274,0 6 I. osztály
27 Csordás Tamás 1965. Zámolyi Lövészklub 274,0 1 I. osztály
28 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 273,0 0 I. osztály
29 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 272,0 7 I. osztály
30 Szabó István 1988. Taktaharkányi LK 269,0 5 I. osztály
31 Maczkó János 1965. Taktaharkányi LK 269,0 3 I. osztály
32 Deák Lajos 1963. Zámolyi Lövészklub 267,0 7 I. osztály
33 Pintér László 1961. Meteor LK. 267,0 5 I. osztály
34 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 267,0 1 I. osztály
35 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 263,0 3 I. osztály
36 Stefán Imre 1961. Egri PLE 261,0 2 I. osztály
37 Szabó Imre 1956. Győri Polgári LE 258,0 2 II. osztály
38 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 255,0 2 II. osztály
39 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 255,0 0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 APLE APLE- 868,0 29
2 ZTE SKK ZTE S 858,0 24
3 Taktaharkányi LK Takta 830,0 21
4 VAMAV I. VAMAV 828,0 15
5 Zámolyi LK 2 Zámo 824,0 15
6 Zámolyi LK 1 Zámo 568,0 21
7 VAMAV II. VAMAV 518,0 5
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Ágnes
1997
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Kollát Pálné
1953
APLE-VASAS SC
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
DLA
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kotré Judit 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pipicz Evelin 2004 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Ágnes 1997. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 287,0 10 I. osztály
2 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 284,0 8 I. osztály
3 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 280,0 7 I. osztály
4 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 279,0 7 I. osztály
5 Pipicz Evelin 2004. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 279,0 5 I. osztály
6 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 278,0 10 I. osztály
7 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 270,0 5 I. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 DLA Délv 827,0 20
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Car Franz
1975
ZTE Sportlövész Klub
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Boncsér Attila
1976
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Csapatok
APLE
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
Szalai Mihály 1972 APLE-VASAS SC
ZTE SKK
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Car Franz 1975 ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Boncsér Attila 1976 Taktaharkányi LK
Szabó István 1988 Taktaharkányi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 273,0 8 I. osztály
2 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 270,0 7 I. osztály
3 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 268,0 4 I. osztály
4 Boncsér Attila 1976. Taktaharkányi LK 265,0 4 I. osztály
5 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 264,0 5 I. osztály
6 Faragó Ferenc 1939. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 264,0 3 I. osztály
7 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 263,0 6 I. osztály
8 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 263,0 6 I. osztály
9 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 261,0 6 I. osztály
10 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 259,0 5 I. osztály
11 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 259,0 4 I. osztály
12 Car Franz 1975. ZTE Sportlövész Klub 255,0 3 I. osztály
13 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 252,0 5 I. osztály
14 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 251,0 6 I. osztály
15 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 246,0 4 I. osztály
16 Kulcsár József 1948. Meteor LK. 246,0 2 I. osztály
17 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 239,0 2 I. osztály
18 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 233,0 1 I. osztály
19 Szabó István 1988. Taktaharkányi LK 220,0 1 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 APLE APLE- 788,0 14
2 ZTE SKK ZTE S 760,0 12
3 Taktaharkányi LK Takta 749,0 10
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Ágnes
1997
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 277,0 9 I. osztály
2 Farkas Ágnes 1997. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 269,0 3 I. osztály
3 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 264,0 3 I. osztály
4 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 227,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Sipka Péter
1958
APLE-VASAS SC
Faragó Ferenc
1939
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas István 1956. APLE-VASAS SC 286,0 8 I. osztály
2 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 281,0 6 I. osztály
3 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 280,0 5 I. osztály
4 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 278,0 8 I. osztály
5 Faragó Ferenc 1939. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 264,0 3 I. osztály
6 Kulcsár József 1948. Meteor LK. 246,0 2 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély