MSSZ Országos Bajnokság 2019. Steel Challenge

A verseny szervezője
Dunaújvárosi LSE
A verseny helyszíne
2400 Dunaújváros, Lőtér út 1.
A verseny kezdete
2019-06-21
A verseny vége
2019-06-22
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000ft/kategória
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Bacsó Péter
1981
Dunaújvárosi LSE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Fekete Zsolt
1979
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Szabó József
1971
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Uhrik Ákos
1977
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Somló Péter László
1991
Euro-Gun SE
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Tóth-Balogh Béla
1976
Honvéd Kossuth LK
Bondi György József
1975
Honvéd Kossuth LK
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Nemes János Antal
1994
Honvéd Kossuth LK
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szőke Zoltán
1986
Polgárdi Lövészklub
Fers Sándor
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Földvári Péter
1978
ALE
Danics József
1973
Honvéd Kossuth LK
Daradics Miklós Dr.
1984
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 100,0 I. osztály
2 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 95,0 I. osztály
3 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 91,0 I. osztály
4 Uhrik Ákos 1977. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 87,0 I. osztály
5 Fers Sándor 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 86,0 I. osztály
6 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 82,0 I. osztály
7 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 79,0 I. osztály
8 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 75,0 I. osztály
9 Fekete Zsolt 1979. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 67,0 I. osztály
10 Olasz János 1968. Sasszem SE 64,0 I. osztály
11 Sárosy-Szabó Levente Péter 1998. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 61,0 I. osztály
12 Szőke Zoltán 1986. Polgárdi Lövészklub 56,0 II. osztály
13 Tóth-Balogh Béla 1976. Honvéd Kossuth LK 56,0 II. osztály
14 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 52,0 II. osztály
15 Köteles László 1958. Sárospataki Elektromos SE 50,0 II. osztály
16 Bondi György József 1975. Honvéd Kossuth LK 48,0 II. osztály
17 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 48,0 II. osztály
18 Földvári Péter 1978. ALE 39,0 II. osztály
19 Daradics Miklós Dr. 1984. Honvéd Kossuth LK 35,0 II. osztály
20 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 32,0 II. osztály
21 Somló Péter László 1991. Euro-Gun SE 30,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Király Ákos
1975
Sasszem SE
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Bacsó Péter
1981
Dunaújvárosi LSE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Jamriskó Gyula
1975
Jászfelsőszentgyörgy LK
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Sass Gábor
1981
Jászfelsőszentgyörgy LK
Fekete Zsolt
1979
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Szabó József
1971
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Uhrik Ákos
1977
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Somló Péter László
1991
Euro-Gun SE
Simmel Tamás
1976
Euro-Gun SE
Tóth-Balogh Béla
1976
Honvéd Kossuth LK
Bondi György József
1975
Honvéd Kossuth LK
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Fers Sándor
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Földvári Péter
1978
ALE
Danics József
1973
Honvéd Kossuth LK
Daradics Miklós Dr.
1984
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 100,0 I. osztály
2 Fers Sándor 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 96,0 I. osztály
3 Sass Gábor 1981. Jászfelsőszentgyörgy LK 93,0 I. osztály
4 Bondi György József 1975. Honvéd Kossuth LK 87,0 I. osztály
5 Simmel Tamás 1976. Euro-Gun SE 76,0 I. osztály
6 Király Ákos 1975. Sasszem SE 75,0 I. osztály
7 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 74,0 I. osztály
8 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 73,0 I. osztály
9 Uhrik Ákos 1977. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 68,0 I. osztály
10 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 68,0 I. osztály
11 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 66,0 I. osztály
12 Földvári Péter 1978. ALE 62,0 I. osztály
13 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 56,0 II. osztály
14 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 56,0 II. osztály
15 Köteles László 1958. Sárospataki Elektromos SE 54,0 II. osztály
16 Tóth-Balogh Béla 1976. Honvéd Kossuth LK 53,0 II. osztály
17 Fekete Zsolt 1979. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 44,0 II. osztály
18 Daradics Miklós Dr. 1984. Honvéd Kossuth LK 36,0 II. osztály
19 Jamriskó Gyula 1975. Jászfelsőszentgyörgy LK 34,0 II. osztály
20 Somló Péter László 1991. Euro-Gun SE 31,0 II. osztály
21 Sárosy-Szabó Levente Péter 1998. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 25,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Tóth-Balogh Béla
1976
Honvéd Kossuth LK
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Zsolnai Attila
1971
Polgárdi Lövészklub
Zsolnai Eszter Krisztina
2002
Polgárdi Lövészklub
Zsolnai Máté Bence
2001
Polgárdi Lövészklub
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Fers Sándor
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Belme Attila
1975
BEL SE
Daradics Miklós Dr.
1984
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 100,0 I. osztály
2 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 94,0 I. osztály
3 Sárosy-Szabó Levente Péter 1998. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 74,0 I. osztály
4 Fers Sándor 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 73,0 I. osztály
5 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 72,0 I. osztály
6 Köteles László 1958. Sárospataki Elektromos SE 69,0 I. osztály
7 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 60,0 II. osztály
8 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 59,0 II. osztály
9 Zsolnai Máté Bence 2001. Polgárdi Lövészklub 57,0 II. osztály
10 Zsolnai Attila 1971. Polgárdi Lövészklub 53,0 II. osztály
11 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 47,0 II. osztály
12 Belme Attila 1975. BEL SE 47,0 II. osztály
13 Zsolnai Eszter Krisztina 2002. Polgárdi Lövészklub 45,0 II. osztály
14 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 43,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Sass Gábor
1981
Jászfelsőszentgyörgy LK
Simmel Tamás
1976
Euro-Gun SE
Tóth-Balogh Béla
1976
Honvéd Kossuth LK
Bondi György József
1975
Honvéd Kossuth LK
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Szőke Zoltán
1986
Polgárdi Lövészklub
Nemes János Antal
1994
Honvéd Kossuth LK
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Fers Sándor
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Danics József
1973
Honvéd Kossuth LK
Daradics Miklós Dr.
1984
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 100,0 I. osztály
2 Fers Sándor 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 75,0 I. osztály
3 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 73,0 I. osztály
4 Sass Gábor 1981. Jászfelsőszentgyörgy LK 70,0 I. osztály
5 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 69,0 I. osztály
6 Köteles László 1958. Sárospataki Elektromos SE 63,0 I. osztály
7 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 62,0 I. osztály
8 Szőke Zoltán 1986. Polgárdi Lövészklub 61,0 I. osztály
9 Bondi György József 1975. Honvéd Kossuth LK 49,0 II. osztály
10 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 45,0 II. osztály
11 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 42,0 II. osztály
12 Daradics Miklós Dr. 1984. Honvéd Kossuth LK 33,0 II. osztály
13 Tóth-Balogh Béla 1976. Honvéd Kossuth LK 31,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

öntöltő

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Somló Péter László
1991
Euro-Gun SE
Mészáros Tibor Zoltán
1973
Honvéd Kossuth LK
Tóth-Balogh Béla
1976
Honvéd Kossuth LK
Bondi György József
1975
Honvéd Kossuth LK
Szőke Zoltán
1986
Polgárdi Lövészklub
Nemes János Antal
1994
Honvéd Kossuth LK
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Fers Sándor
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Földvári Péter
1978
ALE
Danics József
1973
Honvéd Kossuth LK
Daradics Miklós Dr.
1984
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 100,0 I. osztály
2 Mészáros Tibor Zoltán 1973. Honvéd Kossuth LK 80,0 I. osztály
3 Fers Sándor 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 71,0 I. osztály
4 Köteles László 1958. Sárospataki Elektromos SE 70,0 I. osztály
5 Binda Zoltán 1963. Mátyásföldi TLE 70,0 I. osztály
6 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 69,0 I. osztály
7 Tóth-Balogh Béla 1976. Honvéd Kossuth LK 67,0 I. osztály
8 Daradics Miklós Dr. 1984. Honvéd Kossuth LK 63,0 I. osztály
9 Bondi György József 1975. Honvéd Kossuth LK 61,0 I. osztály
10 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 50,0 I. osztály
11 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 49,0 I. osztály
12 Sárosy-Szabó Levente Péter 1998. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 47,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

manual

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Fers Sándor
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Földvári Péter
1978
ALE
Danics József
1973
Honvéd Kossuth LK
Daradics Miklós Dr.
1984
Honvéd Kossuth LK
Bondi György József
1975
Honvéd Kossuth LK
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Tóth-Balogh Béla
1976
Honvéd Kossuth LK
Fekete Zsolt
1979
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Uhrik Ákos
1977
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Köteles László
1958
Sárospataki Elektromos SE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Somló Péter László
1991
Euro-Gun SE
Szőke Zoltán
1986
Polgárdi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 100,0 I. osztály
2 Binda Zoltán 1963. Mátyásföldi TLE 94,0 I. osztály
3 Bondi György József 1975. Honvéd Kossuth LK 88,0 I. osztály
4 Uhrik Ákos 1977. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 76,0 I. osztály
5 Köteles László 1958. Sárospataki Elektromos SE 68,0 I. osztály
6 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 66,0 I. osztály
7 Földvári Péter 1978. ALE 63,0 I. osztály
8 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 63,0 I. osztály
9 Fekete Zsolt 1979. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 63,0 I. osztály
10 Tóth-Balogh Béla 1976. Honvéd Kossuth LK 62,0 I. osztály
11 Szőke Zoltán 1986. Polgárdi Lövészklub 61,0 I. osztály
12 Somló Péter László 1991. Euro-Gun SE 59,0 II. osztály
13 Daradics Miklós Dr. 1984. Honvéd Kossuth LK 37,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély