MSSZ Országos Bajnokság 2020. évi 10m Puska-pisztoly, Százhalombatta

Versenyengedély szám
051/A-02/01/2020
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
A verseny kezdete
2020-02-06
A verseny vége
2020-02-09
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Ifi, junior: 2.000,- Ft/fő versenyszám, Felnőtt: 3.000,- Ft/fő versenyszám, Csapat: 2.000,- Ft/ csapat/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Ozibiusz Anissza
2004
Csepel LE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Pok Fanni
2004
Finomító Sportlövész Klub
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Luca Dorka
2004
ZTE Sportlövész Klub
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Drótos Kinga
2001
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Szegesdi Dóra Brigitta
2003
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Horváth Zoé
2001
Komáromi VSE
Földházi Laura Katalin
2003
BHSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
VASAS SC-APLE
Podgorsek Laura
2002
ZTE Sportlövész Klub
Bakan Urisk Lara
2002
ZTE Sportlövész Klub
Bakan Urisk Lena
2002
ZTE Sportlövész Klub
Vuk Nika
2004
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
DLA
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pipicz Evelin 2004 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda 2003 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Finomító Sportlövész Klub FSLK
Bajos Gitta 2002 Finomító Sportlövész Klub
Farkas Dóra 2003 Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva 2004 Finomító Sportlövész Klub
UTE A
Dénes Eszter 2001 UTE
Tarr Vivien 2001 UTE
Tóth Anna 2005 UTE
KVSE
Borsos Fanni 2000 Komáromi VSE
Horváth Lea 2001 Komáromi VSE
Horváth Zoé 2001 Komáromi VSE
VASAS SC-APLE
Gáspár Lalita 2000 VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett 2001 VASAS SC-APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004 VASAS SC-APLE
GEAC
Lévai Krisztina 2001 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter 2002 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szász Hanna Rebeka 2003 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 625,1 48 Ifjú Mester
2 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 625,0 48 Ifjú Mester
3 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 624,3 49 Ifjú Mester
4 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 624,0 50 Ifjú Mester
5 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 621,4 45 Ifjú Mester
6 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 620,1 45 Ifjú Mester
7 Tarr Vivien 2001. UTE 616,6 43 Aranyjelvény
8 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 615,3 38 Aranyjelvény
9 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 615,0 37 Aranyjelvény
10 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 614,2 39 Aranyjelvény
11 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 614,1 39 Aranyjelvény
12 Kiss Éva 2004. Finomító Sportlövész Klub 611,6 35 Ezüstjelvény
13 Tóth Anna 2005. UTE 610,1 32 Ezüstjelvény
14 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 608,3 34 Ezüstjelvény
15 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 607,3 30 Ezüstjelvény
16 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 605,2 32 Ezüstjelvény
17 Horváth Zoé 2001. Komáromi VSE 603,4 28 Ezüstjelvény
18 Szász Hanna Rebeka 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 603,1 24 Ezüstjelvény
19 Bakan Urisk Lara 2002. ZTE Sportlövész Klub 601,3 28 Ezüstjelvény
20 Farkas Dóra 2003. Finomító Sportlövész Klub 599,5 26 Ezüstjelvény
21 Földházi Laura Katalin 2003. BHSE 599,0 28 Ezüstjelvény
22 Bakan Urisk Lena 2002. ZTE Sportlövész Klub 598,8 25 Ezüstjelvény
23 Árvai Luca Dorka 2004. ZTE Sportlövész Klub 598,4 22 Ezüstjelvény
24 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. VASAS SC-APLE 598,0 26 Ezüstjelvény
25 Szegesdi Eszter 2005. UTE 594,7 24 Ezüstjelvény
26 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 594,3 19 Ezüstjelvény
27 Vuk Nika 2004. ZTE Sportlövész Klub 593,5 24 Ezüstjelvény
28 Vintze Regina 2005. Finomító Sportlövész Klub 589,1 23 Bronzjelvény
29 Ozibiusz Anissza 2004. Csepel LE 586,7 23 Bronzjelvény
30 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 586,7 14 Bronzjelvény
31 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 583,6 15 Bronzjelvény
32 Szegesdi Dóra Brigitta 2003. UTE 570,0 15 Bronzjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 247,5 17
2 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 247,3 17
3 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 225,7 13
4 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 204,4 15
5 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 183,9 11
6 Tarr Vivien 2001. UTE 162,6 7
7 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 140,7 5
8 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 119,8 6
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 1 851,8 123
2 GEAC Göd� 1 849,5 117
3 KVSE Komá 1 838,5 110
4 Finomító Sportlövész Klub FSLK Finom 1 835,4 110
5 VASAS SC-APLE VASAS 1 829,3 106
6 Csepel LE Csepe 1 816,1 100
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bauer Dominik
2001
Csepel LE
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Petőcz Balázs
2004
Finomító Sportlövész Klub
Koczkás Dávid
2001
Finomító Sportlövész Klub
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Vajna Péter
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Mangó Marcell
2001
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Salha Theodor
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Nagy Balázs
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Halász István
2001
Egri PLE
Csizmadia Balázs
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Máté Tamás
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Jakab Márton
2004
BHSE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Szilágyi Attila
2002
Komáromi VSE
Éri Dominik
2002
Komáromi VSE
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Csapatok
Csepel LE
Bauer Dominik 2001 Csepel LE
Papp Benjámin 2003 Csepel LE
Török Ferenc 2003 Csepel LE
Finomító Sportlövész Klub FSLK
Gazdig Olivér 2000 Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor 2000 Finomító Sportlövész Klub
Petőcz Balázs 2004 Finomító Sportlövész Klub
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs 2004 Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond 2003 Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel 2004 Kecskeméti Lövész SE
UTE A
Hammerl Soma Richárd 2001 UTE
Kiss Viktor 2001 UTE
Szegedi Máté 2004 UTE
UTE B
Nagy Nándor 2005 UTE
Venczel Félix 2005 UTE
Farkas Gábor László 2003 UTE
ZTE SKK
Kálmán Bálint 2005 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell 2002 ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond 2004 ZTE Sportlövész Klub
VASAS SC-APLE
Glázer Gergely Bence 2002 UTE
Kozma Bence 2002 VASAS SC-APLE
Wittmann Péter 2003 VASAS SC-APLE
GEAC
Klenczner Márton 2001 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron 2004 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Vajna Péter 2001 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
PVSK
Illés Dénes 2003 Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton 2005 Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
PVSK "B"
Csizmadia Balázs 2002 Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos 2005 Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Máté Tamás 2002 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Ferenc 2003. Csepel LE 627,9 50 Ifjú Mester
2 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 626,1 49 Ifjú Mester
3 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 623,9 49 Ifjú Mester
4 Kiss Viktor 2001. UTE 623,9 49 Ifjú Mester
5 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 622,6 50 Ifjú Mester
6 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 621,1 44 Ifjú Mester
7 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 616,1 45 Aranyjelvény
8 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 615,9 40 Aranyjelvény
9 Halász István 2001. Egri PLE 614,9 38 Aranyjelvény
10 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 611,5 36 Ezüstjelvény
11 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 611,3 35 Ezüstjelvény
12 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 608,1 30 Ezüstjelvény
13 Szegedi Máté 2004. UTE 605,9 30 Ezüstjelvény
14 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 605,2 32 Ezüstjelvény
15 Csizmadia Balázs 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 604,8 31 Ezüstjelvény
16 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 602,1 28 Ezüstjelvény
17 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 601,8 28 Ezüstjelvény
18 Papp Benjámin 2003. Csepel LE 601,2 26 Ezüstjelvény
19 Szilágyi Attila 2002. Komáromi VSE 601,1 26 Ezüstjelvény
20 Bauer Dominik 2001. Csepel LE 599,5 20 Ezüstjelvény
21 Éri Dominik 2002. Komáromi VSE 598,2 25 Ezüstjelvény
22 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 596,3 22 Ezüstjelvény
23 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 595,7 28 Ezüstjelvény
24 Farkas Gábor László 2003. UTE 593,7 23 Ezüstjelvény
25 Jakab Márton 2004. BHSE 593,6 21 Ezüstjelvény
26 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 592,8 22 Ezüstjelvény
27 Vajna Péter 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 592,3 19 Ezüstjelvény
28 Nagy Nándor 2005. UTE 590,7 18 Ezüstjelvény
29 Periskics Márton 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 588,4 19 Bronzjelvény
30 Fatter Benett Benjamin 2004. BHSE 586,9 12 Bronzjelvény
31 Petőcz Balázs 2004. Finomító Sportlövész Klub 579,8 17 Bronzjelvény
32 Venczel Félix 2005. UTE 576,9 14 Bronzjelvény
33 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 573,1 17 Bronzjelvény
34 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 568,2 10 Bronzjelvény
35 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 560,2 15 Bronzjelvény
36 Nemes Dániel 2004. Kecskeméti Lövész SE 556,9 13 -
37 Juronics Máté Tamás 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 549,9 8 -
38 Salha Theodor 2002. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 536,7 7 -
39 Nagy Balázs 2002. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 441,6 1 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 250,6 21
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 248,6 18
3 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 224,9 15
4 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 205,5 14
5 Kiss Viktor 2001. UTE 184,9 12
6 Török Ferenc 2003. Csepel LE 163,8 8
7 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 139,5 7
8 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 118,7 5
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 1 852,4 129
2 VASAS SC-APLE VASAS 1 840,5 109
3 ZTE SKK ZTE S 1 832,8 113
4 Csepel LE Csepe 1 828,6 96
5 Finomító Sportlövész Klub FSLK Finom 1 805,8 94
6 GEAC Göd� 1 791,5 85
7 PVSK Pécs 1 783,0 69
8 UTE B UTE 1 761,3 55
9 PVSK "B" Pécs 1 751,0 61
10 Kecskeméti Lövész SE Kecsk 1 720,8 51
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Polauf Szintia
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kiszely Boglárka
2002
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tóth Anna Jázmin
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Mikola Kitti
2001
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Ródler Kinga
2004
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Kovács Vera Rebeka
2006
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Farkas Ágnes
2001
Zámolyi Lövészklub
Bruck Stefánia Hajnalka
2000
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Varga Éva
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Fehérvári Nikoletta
2002
Nyíregyházi PLE
Gere Kovács Edina
2004
Kisalföldi Lövészklub
Dulai Kinga Lilla
2003
BHSE
Dulai Orsolya Réka
2001
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Bőti Bettina
2002
APLE-VASAS SC
Kántor Kinga
2001
Honvéd Kossuth LK
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Nagy Viktória
2001
Keszthelyi Erdész LK
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
KSI A
Fábián Sára Ráhel 2002 KSI SE
Komáromi Krisztina Panna 2001 KSI SE
Kovács Tamara Mónika 2002 KSI SE
KSI B
Borbola Borka 2004 KSI SE
Budai Brigitta 2005 KSI SE
Dézsi Vivien 2005 KSI SE
UTE A
Varga Zalay Babett 2002 UTE
Somhegyi Edina 2003 UTE
Palánki Klaudia 2000 UTE
UTE B
Mikola Kitti 2001 UTE
Ródler Kinga 2004 UTE
Domsits Olivia 2004 UTE
SZHB
Balogh Zsuzsa Eszter 2002 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia 2005 Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga 2002 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 569,0 15 Aranyjelvény
2 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 563,0 11 Aranyjelvény
3 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 561,0 14 Ezüstjelvény
4 Palánki Klaudia 2000. UTE 559,0 11 Ezüstjelvény
5 Varga Zalay Babett 2002. UTE 557,0 8 Ezüstjelvény
6 Rédecsi Anita 2002. BHSE 551,0 7 Ezüstjelvény
7 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 548,0 10 Ezüstjelvény
8 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 548,0 7 Ezüstjelvény
9 Kiszely Boglárka 2002. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 546,0 8 Ezüstjelvény
10 Borbola Borka 2004. KSI SE 545,0 9 Ezüstjelvény
11 Varga Éva 2001. Debreceni Lövészsuli SE 542,0 8 Bronzjelvény
12 Somhegyi Edina 2003. UTE 539,0 5 Bronzjelvény
13 Kántor Kinga 2001. Honvéd Kossuth LK 536,0 7 Bronzjelvény
14 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 532,0 6 Bronzjelvény
15 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 532,0 6 Bronzjelvény
16 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 527,0 8 Bronzjelvény
17 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 527,0 8 Bronzjelvény
18 Domsits Olivia 2004. UTE 527,0 4 Bronzjelvény
19 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 524,0 6 Bronzjelvény
20 Nagy Viktória 2001. Keszthelyi Erdész LK 522,0 2 Bronzjelvény
21 Bőti Bettina 2002. APLE-VASAS SC 516,0 7 -
22 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 516,0 2 -
23 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 515,0 4 -
24 Ródler Kinga 2004. UTE 514,0 6 -
25 Tóth Anna Jázmin 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 513,0 5 -
26 Budai Brigitta 2005. KSI SE 512,0 6 -
27 Farkas Ágnes 2001. Zámolyi Lövészklub 511,0 6 -
28 Soós Viktória Mónika 2004. KSI SE 511,0 5 -
29 Mikola Kitti 2001. UTE 511,0 1 -
30 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 509,0 2 -
31 Bruck Stefánia Hajnalka 2000. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 497,0 2 -
32 Fehérvári Nikoletta 2002. Nyíregyházi PLE 475,0 2 -
33 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 473,0 3 -
34 Polauf Szintia 2004. Százhalombattai Lövészklub 473,0 2 -
35 Gere Kovács Edina 2004. Kisalföldi Lövészklub 425,0 3 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 238,4 2
2 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 232,1 3
3 Palánki Klaudia 2000. UTE 209,8 2
4 Varga Zalay Babett 2002. UTE 189,8 1
5 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 166,9 2
6 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 149,9 2
7 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 129,4 2
8 Rédecsi Anita 2002. BHSE 112,0 2
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 1 655,0 24
2 KSI A KSI S 1 651,0 33
3 SZHB Száz 1 588,0 18
4 KSI B KSI S 1 584,0 23
5 UTE B UTE 1 552,0 11
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Terdik Máté
2002
Csepel LE
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Szalma Bence László
2005
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Hajdu László Márk
2002
KSI SE
Jarada Mansour
2003
KSI SE
Kende Attila
2001
KSI SE
Mezei Konrád
2005
KSI SE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Varga Henrik
2004
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Éliás Zsombor
2001
KSI SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Lajtai Levente
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Iszprávnik Péter
2000
Komáromi VSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Holczmann Gergő
2003
APLE-VASAS SC
Félegyházi Miklós
2002
Honvéd Kossuth LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Válik Ferenc
2000
Kecskeméti Lövész SE
Bauer Dominik
2001
Csepel LE
Bende Gergő
2001
Győri Lövészklub
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Balla Krisztián
2004
Csepel LE
Csapatok
KSI A
Hajdu László Márk 2002 KSI SE
Jarada Mansour 2003 KSI SE
Tamási Péter 2000 KSI SE
DLSE
Tóth Balázs 2002 Debreceni Lövészsuli SE
Polgár János 2000 Debreceni Lövészsuli SE
Lajtai Levente 2002 Debreceni Lövészsuli SE
KLK junior
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
UTE
Szalma Bence László 2005 UTE
Tóth Máté 2002 UTE
Tóth Braun Márton 2005 UTE
SZHB A
Joó Attila ifj 2000 Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás 2002 Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter 2004 Százhalombattai Lövészklub
Csepel LE A
Mészáros Dániel 2002 Csepel LE
Nagy Kadosa Tamás 2002 Csepel LE
Szvetnyik Péter 2002 Csepel LE
Csepel LE B
Terdik Máté 2002 Csepel LE
Bauer Dominik 2001 Csepel LE
Balla Krisztián 2004 Csepel LE
KSI B
Kende Attila 2001 KSI SE
Mezei Kornél 2002 KSI SE
Éliás Zsombor 2001 KSI SE
GYLK
Huszár István 2003 Győri Lövészklub
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Bende Gergő 2001 Győri Lövészklub
SZHB B
Papp Máté 2001 Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse 2003 Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely 2005 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Iszprávnik Péter 2000. Komáromi VSE 562,0 13 Ezüstjelvény
2 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 560,0 10 Ezüstjelvény
3 Tóth Máté 2002. UTE 556,0 9 Ezüstjelvény
4 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 554,0 9 Ezüstjelvény
5 Hajdu László Márk 2002. KSI SE 554,0 6 Ezüstjelvény
6 Kende Attila 2001. KSI SE 552,0 12 Ezüstjelvény
7 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 550,0 9 Ezüstjelvény
8 Holczmann Gergő 2003. APLE-VASAS SC 550,0 8 Ezüstjelvény
9 Válik Ferenc 2000. Kecskeméti Lövész SE 550,0 7 Ezüstjelvény
10 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 549,0 9 Ezüstjelvény
11 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 542,0 11 Bronzjelvény
12 Erős Hunor 2000. Komáromi VSE 539,0 8 Bronzjelvény
13 Szalma Bence László 2005. UTE 538,0 5 Bronzjelvény
14 Jarada Mansour 2003. KSI SE 537,0 9 Bronzjelvény
15 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 536,0 6 Bronzjelvény
16 Rédecsi Máté 2004. BHSE 534,0 9 Bronzjelvény
17 Huszár István 2003. Győri Lövészklub 531,0 8 Bronzjelvény
18 Tamási Péter 2000. KSI SE 531,0 5 Bronzjelvény
19 Bende Gergő 2001. Győri Lövészklub 531,0 3 Bronzjelvény
20 Nizsalóczki Soma 2002. Nyíregyházi PLE 528,0 2 Bronzjelvény
21 Lajtai Levente 2002. Debreceni Lövészsuli SE 527,0 8 Bronzjelvény
22 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 526,0 5 Bronzjelvény
23 Tóth Braun Márton 2005. UTE 525,0 5 Bronzjelvény
24 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 523,0 10 Bronzjelvény
25 Mezei Kornél 2002. KSI SE 522,0 4 Bronzjelvény
26 Éliás Zsombor 2001. KSI SE 520,0 5 Bronzjelvény
27 Bauer Dominik 2001. Csepel LE 519,0 11 -
28 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 518,0 6 -
29 Varga Henrik 2004. UTE 515,0 6 -
30 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 511,0 4 -
31 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 506,0 5 -
32 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 506,0 2 -
33 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 504,0 5 -
34 Terdik Máté 2002. Csepel LE 500,0 3 -
35 Nagy Richárd 2001. Keszthelyi Erdész LK 499,0 6 -
36 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 496,0 3 -
37 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 496,0 1 -
38 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 496,0 1 -
39 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 487,0 3 -
40 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 478,0 2 -
41 Balla Krisztián 2004. Csepel LE 473,0 6 -
42 Szakács Bence 2000. Mátyásföldi TLE 473,0 1 -
43 Félegyházi Miklós 2002. Honvéd Kossuth LK 436,0 4 -
44 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 435,0 1 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 234,6 7
2 Hajdu László Márk 2002. KSI SE 232,9 2
3 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 210,1 2
4 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 190,2 0
5 Tóth Máté 2002. UTE 167,0 1
6 Kende Attila 2001. KSI SE 149,2 3
7 Iszprávnik Péter 2000. Komáromi VSE 128,1 0
8 Holczmann Gergő 2003. APLE-VASAS SC 108,5 2
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 DLSE Debre 1 626,0 26
2 KSI A KSI S 1 622,0 20
3 UTE UTE 1 619,0 19
4 SZHB A Száz 1 608,0 26
5 KSI B KSI S 1 594,0 21
6 GYLK Győr 1 558,0 14
7 Csepel LE A Csepe 1 555,0 17
8 SZHB B Száz 1 525,0 12
9 Csepel LE B Csepe 1 492,0 20
10 KLK junior Kisal 1 418,0 5
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szecsődi Áron
2009
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pintér Dávid
2005
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Petőcz Balázs
2004
Finomító Sportlövész Klub
Lukács Róbert
2004
Finomító Sportlövész Klub
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Marcell
2005
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Lévi
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szegedi Máté
2004
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Szőlősy Mátyás
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Jakab Márton
2004
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Mészáros Marcell
2008
UTE
Nádudvari Marcell
2004
VASAS SC-APLE
Szilágyi András
2005
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Sztanity Mátyás
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Szakmáry Botond
2007
BHSE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Csapatok
CT-SE lpu40ifil(1015)
Csendes Dávid Zoltán 2007 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dénes András 2003 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba 2004 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs 2004 Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond 2003 Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila 2006 Kecskeméti Lövész SE
ZTE SKK
Kálmán Bálint 2005 ZTE Sportlövész Klub
Szalai Marcell 2005 ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond 2004 ZTE Sportlövész Klub
VASAS SC-APLE
Nádudvari Marcell 2004 VASAS SC-APLE
Szilágyi András 2005 VASAS SC-APLE
Wittmann Péter 2003 VASAS SC-APLE
UTE C
Drótos Dániel 2006 UTE
Fuglovics Armand 2007 UTE
Mészáros Marcell 2008 UTE
Csepel LE
Papp Benjámin 2003 Csepel LE
Török Ferenc 2003 Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Áron 2006 Csepel LE
PVSK A
Gebhardt Ákos 2005 Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes 2003 Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
PVSK "B"
Baksics Dániel 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton 2005 Pécsi Vasutas Sportkör
Szőlősy Mátyás 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
UTE A
Szegedi Máté 2004 UTE
Nagy Nándor 2005 UTE
Farkas Gábor László 2003 UTE
UTE B
Venczel Félix 2005 UTE
Tarr Gyula 2006 UTE
Kertai Szabolcs 2007 UTE
BHSE
Jakab Márton 2004 BHSE
Rácz Áron 2006 BHSE
Fatter Benett Benjamin 2004 BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Ferenc 2003. Csepel LE 419,6 36 Aranyjelvény
2 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 410,5 24 Aranyjelvény
3 Szegedi Máté 2004. UTE 407,3 24 Aranyjelvény
4 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 405,9 19 Aranyjelvény
5 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 405,7 22 Aranyjelvény
6 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 404,5 21 Aranyjelvény
7 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 403,8 21 Aranyjelvény
8 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 403,7 18 Aranyjelvény
9 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 400,7 20 Aranyjelvény
10 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 398,9 18 Aranyjelvény
11 Rácz Áron 2006. BHSE 397,2 17 Aranyjelvény
12 Papp Benjámin 2003. Csepel LE 396,6 18 Aranyjelvény
13 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PLE 396,3 20 Aranyjelvény
14 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 395,6 13 Aranyjelvény
15 Fatter Benett Benjamin 2004. BHSE 395,3 13 Aranyjelvény
16 Tarr Gyula 2006. UTE 394,1 17 Aranyjelvény
17 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 392,9 15 Aranyjelvény
18 Kertai Szabolcs 2007. UTE 392,7 16 Aranyjelvény
19 Nagy Nándor 2005. UTE 392,2 9 Aranyjelvény
20 Nádudvari Marcell 2004. VASAS SC-APLE 391,5 15 Aranyjelvény
21 Farkas Gábor László 2003. UTE 390,9 11 Aranyjelvény
22 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 390,8 11 Aranyjelvény
23 Periskics Márton 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 390,4 13 Aranyjelvény
24 Jakab Márton 2004. BHSE 389,4 11 Ezüstjelvény
25 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 389,2 9 Ezüstjelvény
26 Venczel Félix 2005. UTE 387,9 11 Ezüstjelvény
27 Szalai Marcell 2005. ZTE Sportlövész Klub 386,5 11 Ezüstjelvény
28 Drótos Dániel 2006. UTE 383,6 9 Ezüstjelvény
29 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 382,5 14 Ezüstjelvény
30 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 378,5 10 Bronzjelvény
31 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 378,5 10 Bronzjelvény
32 Petőcz Balázs 2004. Finomító Sportlövész Klub 377,8 7 Bronzjelvény
33 Sztanity Mátyás 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 377,4 10 Bronzjelvény
34 Farkas Martin 2004. Egri PLE 376,6 7 Bronzjelvény
35 Fuglovics Armand 2007. UTE 375,6 9 Bronzjelvény
36 Szilágyi András 2005. VASAS SC-APLE 375,0 8 Bronzjelvény
37 Szőlősy Mátyás 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 373,3 5 Bronzjelvény
38 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 369,6 7 Bronzjelvény
39 Mészáros Marcell 2008. UTE 368,0 7 Bronzjelvény
40 Nemes Dániel 2004. Kecskeméti Lövész SE 367,9 4 Bronzjelvény
41 Szakmáry Botond 2007. BHSE 367,3 5 Bronzjelvény
42 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 364,8 5 Bronzjelvény
43 Tóth Lévi 2005. ZTE Sportlövész Klub 351,8 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Csepel LE Csepe 1 215,1 72
2 CT-SE lpu40ifil(1015) Cél- 1 212,3 61
3 ZTE SKK ZTE S 1 194,8 53
4 PVSK A Pécs 1 192,2 46
5 UTE A UTE 1 190,4 44
6 BHSE BHSE 1 181,9 41
7 VASAS SC-APLE VASAS 1 177,0 47
8 UTE B UTE 1 174,7 44
9 Kecskeméti Lövész SE Kecsk 1 151,8 35
10 PVSK "B" Pécs 1 128,5 23
11 UTE C UTE 1 127,2 25
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Ozibiusz Anissza
2004
Csepel LE
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Pok Fanni
2004
Finomító Sportlövész Klub
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sahin-Tóth Hanna
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kalász Karina
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Luca Dorka
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szegesdi Dóra Brigitta
2003
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Képes Edua
2007
UTE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Földházi Laura Katalin
2003
BHSE
Bodolai Boglárka
2006
APLE-VASAS SC
Fehér Anna
2007
APLE-VASAS SC
Török Fanni
2006
APLE-VASAS SC
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
VASAS SC-APLE
Terjék Nóra
2006
Komáromi VSE
Vuk Nika
2004
ZTE Sportlövész Klub
Holló Eszter
2004
APLE-VASAS SC
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Vintze Regina
2005
Finomító Sportlövész Klub
Csapatok
CT-SE lpu40ifil(1015)
Keresztesi Petra Inez 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gárgyán Alina 2006 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sahin-Tóth Hanna 2005 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
UTE
Szegesdi Eszter 2005 UTE
Tóth Anna 2005 UTE
Toma Réka 2006 UTE
Csepel LE
Ozibiusz Anissza 2004 Csepel LE
Kerékgyártó Lili 2003 Csepel LE
Jurkó Sára 2007 Csepel LE
FSLK
Farkas Dóra 2003 Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva 2004 Finomító Sportlövész Klub
Vintze Regina 2005 Finomító Sportlövész Klub
ZTE SKK
Szenecsár Csenge 2004 ZTE Sportlövész Klub
Árvai Luca Dorka 2004 ZTE Sportlövész Klub
Vuk Nika 2004 ZTE Sportlövész Klub
APLE
Bodolai Boglárka 2006 APLE-VASAS SC
Fehér Anna 2007 APLE-VASAS SC
Holló Eszter 2004 APLE-VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 411,9 29 Aranyjelvény
2 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 411,5 29 Aranyjelvény
3 Kiss Éva 2004. Finomító Sportlövész Klub 407,3 26 Aranyjelvény
4 Szász Hanna Rebeka 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 404,5 18 Aranyjelvény
5 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 403,7 21 Aranyjelvény
6 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 402,0 21 Aranyjelvény
7 Toma Réka 2006. UTE 401,4 18 Aranyjelvény
8 Bodolai Boglárka 2006. APLE-VASAS SC 400,6 14 Aranyjelvény
9 Szegesdi Eszter 2005. UTE 398,9 15 Aranyjelvény
10 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 397,5 16 Aranyjelvény
11 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 397,0 16 Aranyjelvény
12 Farkas Dóra 2003. Finomító Sportlövész Klub 396,7 15 Aranyjelvény
13 Árvai Luca Dorka 2004. ZTE Sportlövész Klub 396,5 16 Aranyjelvény
14 Földházi Laura Katalin 2003. BHSE 396,2 14 Aranyjelvény
15 Gárgyán Alina 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 394,5 12 Aranyjelvény
16 Vintze Regina 2005. Finomító Sportlövész Klub 394,0 13 Aranyjelvény
17 Szegesdi Dóra Brigitta 2003. UTE 392,6 14 Aranyjelvény
18 Ozibiusz Anissza 2004. Csepel LE 392,4 17 Aranyjelvény
19 Fehér Anna 2007. APLE-VASAS SC 392,2 16 Aranyjelvény
20 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 392,2 13 Aranyjelvény
21 Kobra Fruzsina 2006. Nagykanizsai PLE 391,6 17 Aranyjelvény
22 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. VASAS SC-APLE 391,1 9 Aranyjelvény
23 Pipicz Evelin 2004. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 390,5 9 Aranyjelvény
24 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PLE 389,3 13 Ezüstjelvény
25 Terjék Nóra 2006. Komáromi VSE 386,6 9 Ezüstjelvény
26 Vuk Nika 2004. ZTE Sportlövész Klub 386,1 13 Ezüstjelvény
27 Holló Eszter 2004. APLE-VASAS SC 385,4 10 Ezüstjelvény
28 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 380,8 7 Ezüstjelvény
29 Török Fanni 2006. APLE-VASAS SC 380,0 11 Ezüstjelvény
30 Sahin-Tóth Hanna 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 372,7 4 Bronzjelvény
31 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 363,5 7 Bronzjelvény
32 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 360,2 5 Bronzjelvény
33 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 326,7 2 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 212,2 62
2 FSLK Finom 1 198,0 54
3 ZTE SKK ZTE S 1 186,3 50
4 Csepel LE Csepe 1 184,7 53
5 APLE APLE- 1 178,2 40
6 CT-SE lpu40ifil(1015) Cél- 1 164,2 32
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Balla Krisztián
2004
Csepel LE
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Szilvási Balázs
2003
Kecskeméti Lövész SE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Fehér Milán
2005
KSI SE
Jarada Mansour
2003
KSI SE
Martoncsik Levente
2004
KSI SE
Mezei Konrád
2005
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Varga Henrik
2004
UTE
Bakó Tamás
2006
Egri PLE
Kovács Erik Gergő
2005
Egri PLE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Plavecz Levente
2007
Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Holczmann Gergő
2003
APLE-VASAS SC
Kovács Barna
2006
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Nyitrai Erik
2006
Keszthelyi Erdész LK
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Boros Armand
2003
Mátyásföldi TLE
Csapatok
Kecskeméti Lövész SE
Fodor Ádám 2005 Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám 2006 Kecskeméti Lövész SE
Szilvási Balázs 2003 Kecskeméti Lövész SE
Egri PLE
Bakó Tamás 2006 Egri PLE
Kovács Erik Gergő 2005 Egri PLE
Nagy Bálint 2004 Egri PLE
KLK ifi
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor 2007 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
Győri LK
Huszár István 2003 Győri Lövészklub
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Keszthely Boys
Kovács Barna 2006 Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente 2008 Keszthelyi Erdész LK
Nyitrai Erik 2006 Keszthelyi Erdész LK
SZHB A
Czirok Merse 2003 Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter 2004 Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely 2005 Százhalombattai Lövészklub
UTE
Tóth Braun Márton 2005 UTE
Szalma Bence László 2005 UTE
Varga Henrik 2004 UTE
KSI
Balázs Tamás 2006 KSI SE
Fehér Milán 2005 KSI SE
Jarada Mansour 2003 KSI SE
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Plavecz Levente 2007 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 379,0 7 Aranyjelvény
2 Rédecsi Máté 2004. BHSE 366,0 5 Aranyjelvény
3 Holczmann Gergő 2003. APLE-VASAS SC 362,0 7 Aranyjelvény
4 Tóth Braun Márton 2005. UTE 362,0 4 Aranyjelvény
5 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 361,0 3 Ezüstjelvény
6 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 356,0 3 Ezüstjelvény
7 Szalma Bence László 2005. UTE 355,0 7 Ezüstjelvény
8 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 353,0 6 Ezüstjelvény
9 Plavecz Levente 2007. Nyíregyházi PLE 352,0 5 Ezüstjelvény
10 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 352,0 3 Ezüstjelvény
11 Huszár István 2003. Győri Lövészklub 350,0 5 Ezüstjelvény
12 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 350,0 2 Ezüstjelvény
13 Szilvási Balázs 2003. Kecskeméti Lövész SE 347,0 4 Bronzjelvény
14 Kovács Erik Gergő 2005. Egri PLE 345,0 5 Bronzjelvény
15 Balázs Tamás 2006. KSI SE 345,0 3 Bronzjelvény
16 Varga Henrik 2004. UTE 339,0 2 Bronzjelvény
17 Bakó Tamás 2006. Egri PLE 338,0 4 Bronzjelvény
18 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 338,0 3 Bronzjelvény
19 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 338,0 2 Bronzjelvény
20 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 337,0 5 Bronzjelvény
21 Jarada Mansour 2003. KSI SE 337,0 3 Bronzjelvény
22 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 337,0 1 Bronzjelvény
23 Fehér Milán 2005. KSI SE 336,0 3 Bronzjelvény
24 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 335,0 4 Bronzjelvény
25 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 332,0 1 Bronzjelvény
26 Balla Krisztián 2004. Csepel LE 330,0 2 Bronzjelvény
27 Martoncsik Levente 2004. KSI SE 329,0 2 -
28 Gere Kovács Gábor 2007. Kisalföldi Lövészklub 327,0 3 -
29 Boros Armand 2003. Mátyásföldi TLE 324,0 1 -
30 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 322,0 2 -
31 Weite Hayden 2008. KSI SE 320,0 0 -
32 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 317,0 2 -
33 Kovács Barna 2006. Keszthelyi Erdész LK 316,0 1 -
34 Stróbl Ádám 2006. Kecskeméti Lövész SE 314,0 4 -
35 Molnár Levente 2008. Keszthelyi Erdész LK 310,0 0 -
36 Nyitrai Erik 2006. Keszthelyi Erdész LK 297,0 2 -
37 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 294,0 0 -
38 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 291,0 1 -
39 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 282,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Egri PLE Egri 1 062,0 16
2 UTE UTE 1 056,0 13
3 Nyíregyházi PLE Nyír 1 040,0 9
4 Győri LK Győr 1 024,0 11
5 Kecskeméti Lövész SE Kecsk 1 022,0 11
6 SZHB A Száz 1 022,0 11
7 KSI KSI S 1 018,0 9
8 KLK ifi Kisal 984,0 9
9 Keszthely Boys Keszt 923,0 3
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nyári Lilla
2005
Csepel LE
Péter Kíra Lara
2007
Csepel LE
Polauf Szintia
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tóth Anna Jázmin
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Ródler Kinga
2004
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Kovács Vera Rebeka
2006
KSI SE
Papp Lilla Hanna
2003
KSI SE
Horváth Barbara
2003
Győri Polgári LE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Gere Kovács Edina
2004
Kisalföldi Lövészklub
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Dulai Kinga Lilla
2003
BHSE
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Nemes Hanga
2006
Honvéd Kossuth LK
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Rauch Martina
2006
Keszthelyi Erdész LK
Birkás Anett
2003
UTE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Soós Viktória Mónika
2004
KSI SE
Csapatok
Keszthely Flowers
Kálóczi Regina 2007 Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda 2007 Keszthelyi Erdész LK
Rauch Martina 2006 Keszthelyi Erdész LK
UTE
Ródler Kinga 2004 UTE
Domsits Olivia 2004 UTE
Somhegyi Edina 2003 UTE
SZHB
Polauf Szintia 2004 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia 2005 Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra 2006 Százhalombattai Lövészklub
Csepel LE
Péter Kíra Lara 2007 Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008 Csepel LE
Lázár Míra 2006 Csepel LE
KSI A
Borbola Borka 2004 KSI SE
Budai Brigitta 2005 KSI SE
Dézsi Vivien 2005 KSI SE
KSI B
Kovács Vera Rebeka 2006 KSI SE
Ozsváth Réka 2004 KSI SE
Soós Viktória Mónika 2004 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 381,0 10 Aranyjelvény
2 Borbola Borka 2004. KSI SE 363,0 4 Aranyjelvény
3 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 359,0 7 Ezüstjelvény
4 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 356,0 3 Ezüstjelvény
5 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 355,0 6 Ezüstjelvény
6 Somhegyi Edina 2003. UTE 353,0 3 Ezüstjelvény
7 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 352,0 4 Ezüstjelvény
8 Domsits Olivia 2004. UTE 351,0 2 Ezüstjelvény
9 Tóth Anna Jázmin 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 350,0 5 Ezüstjelvény
10 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 347,0 4 Ezüstjelvény
11 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 345,0 4 Ezüstjelvény
12 Soós Viktória Mónika 2004. KSI SE 336,0 5 Bronzjelvény
13 Lázár Míra 2006. Csepel LE 336,0 1 Bronzjelvény
14 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 336,0 1 Bronzjelvény
15 Polauf Szintia 2004. Százhalombattai Lövészklub 332,0 0 Bronzjelvény
16 Péter Kíra Lara 2007. Csepel LE 331,0 2 Bronzjelvény
17 Tóth Janka Flóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 330,0 4 Bronzjelvény
18 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 328,0 0 Bronzjelvény
19 Budai Brigitta 2005. KSI SE 324,0 1 Bronzjelvény
20 Kovács Vera Rebeka 2006. KSI SE 314,0 1 -
21 Ródler Kinga 2004. UTE 313,0 3 -
22 Gere Kovács Edina 2004. Kisalföldi Lövészklub 311,0 3 -
23 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 305,0 1 -
24 Rauch Martina 2006. Keszthelyi Erdész LK 291,0 2 -
25 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 279,0 1 -
26 Nemes Hanga 2006. Honvéd Kossuth LK 271,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI A KSI S 1 043,0 8
2 SZHB Száz 1 021,0 11
3 UTE UTE 1 017,0 8
4 KSI B KSI S 997,0 10
5 Keszthely Flowers Keszt 982,0 9
6 Csepel LE Csepe 946,0 4
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Vajna Péter
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Car Franz
1975
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Péni István Márton
1997
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Szabián Norbert
1982
UTE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Halász István
2001
Egri PLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Kovács Viktor
1973
Pécsi Vasutas Sportkör
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Kolosa Franc
1981
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
Finomító Sportlövész Klub FSLK
Bukovszky Péter 1998 Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor 2000 Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter 1998 Finomító Sportlövész Klub
ZTE SKK
Csókási Tibor 1967 ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter 1983 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell 2002 ZTE Sportlövész Klub
BHSE
Abrudán Zsolt 1984 BHSE
Hári Péter 1989 BHSE
Simó Kornél 1984 BHSE
UTE A
Péni István Márton 1997 UTE
Hammerl Soma Richárd 2001 UTE
Kiss Viktor 2001 UTE
UTE B
Prágai Patrik 1998 UTE
Koczor Péter 1989 UTE
Biatovszki László 1963 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 628,9 52 Mester
2 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 628,8 56 Mester
3 Péni István Márton 1997. UTE 628,8 55 Mester
4 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 625,3 53 Mester
5 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 624,4 46 Mester
6 Kiss Viktor 2001. UTE 623,5 46 Mester
7 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 623,2 49 Mester
8 Hári Péter 1989. BHSE 622,9 44 I. osztály
9 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 619,9 41 I. osztály
10 Prágai Patrik 1998. UTE 615,8 40 II. osztály
11 Abrudán Zsolt 1984. BHSE 613,2 37 II. osztály
12 Halász István 2001. Egri PLE 608,4 33 II. osztály
13 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 605,5 33 II. osztály
14 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 602,0 24 II. osztály
15 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 601,7 27 II. osztály
16 Simó Kornél 1984. BHSE 597,9 26 III. osztály
17 Koczor Péter 1989. UTE 596,3 21 III. osztály
18 Bukovszky Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 595,2 20 III. osztály
19 Car Franz 1975. ZTE Sportlövész Klub 589,6 20 III. osztály
20 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 589,1 22 III. osztály
21 Vajna Péter 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 588,6 21 III. osztály
22 Rácz Balázs 1999. Finomító Sportlövész Klub 578,0 17 IV. osztály
23 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 574,1 11 IV. osztály
24 Biatovszki László 1963. UTE 565,5 9 IV. osztály
25 Kovács Viktor 1973. Pécsi Vasutas Sportkör 564,8 9 IV. osztály
26 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 546,5 6 IV. osztály
27 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 508,8 7 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 251,5 22
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 250,4 20
3 Péni István Márton 1997. UTE 228,1 19
4 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 207,4 16
5 Hári Péter 1989. BHSE 186,4 14
6 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 165,2 11
7 Kiss Viktor 2001. UTE 144,7 9
8 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 123,9 9
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 1 876,7 147
2 Finomító Sportlövész Klub FSLK Finom 1 844,0 113
3 BHSE BHSE 1 834,0 107
4 ZTE SKK ZTE S 1 832,8 110
5 UTE B UTE 1 777,6 70
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Lázár Antónia
1992
Finomító Sportlövész Klub
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Drótos Kinga
2001
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Dalmati Nóra
1978
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Kianec Melani
2000
ZTE Sportlövész Klub
Bakan Urisk Lara
2002
ZTE Sportlövész Klub
Bakan Urisk Lena
2002
ZTE Sportlövész Klub
Podgorsek Laura
2002
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
VASAS SC-APLE
Gáspár Lalita 2000 VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett 2001 VASAS SC-APLE
Szalai Fatime 1999 VASAS SC-APLE
BHSE
Dalmati Nóra 1978 BHSE
Hanák Gabriella 1996 BHSE
Seffer Kata 1992 BHSE
UTE A
Toma Dorina 1999 UTE
Dénes Eszter 2001 UTE
Tarr Vivien 2001 UTE
GEAC
Farkas Ágnes 1997 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lovász Dorina 1999 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter 2002 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
ZTE SKK
Horváth Orsolya 1994 ZTE Sportlövész Klub
Bakan Urisk Lara 2002 ZTE Sportlövész Klub
Bakan Urisk Lena 2002 ZTE Sportlövész Klub
KVSE
Borsos Fanni 2000 Komáromi VSE
Horváth Lea 2001 Komáromi VSE
Szijj Katinka 1993 Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 631,5 51 Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 629,3 56 Mester
3 Toma Dorina 1999. UTE 628,4 52 Mester
4 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 627,7 55 Mester
5 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 627,5 50 Mester
6 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 625,7 49 Mester
7 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 624,2 50 Mester
8 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 622,2 50 I. osztály
9 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 621,2 44 I. osztály
10 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 619,8 46 I. osztály
11 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 619,8 43 I. osztály
12 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 617,8 42 I. osztály
13 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 617,8 41 I. osztály
14 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 616,7 40 II. osztály
15 Hanák Gabriella 1996. BHSE 616,6 41 II. osztály
16 Tarr Vivien 2001. UTE 616,4 41 II. osztály
17 Seffer Kata 1992. BHSE 614,8 39 II. osztály
18 Dalmati Nóra 1978. BHSE 613,6 37 II. osztály
19 Biatovszki Mira 1992. UTE 612,2 33 II. osztály
20 Szalai Fatime 1999. VASAS SC-APLE 610,1 32 II. osztály
21 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 607,3 31 II. osztály
22 Farkas Ágnes 1997. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 602,0 28 II. osztály
23 Kianec Melani 2000. ZTE Sportlövész Klub 600,3 22 II. osztály
24 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 597,0 22 III. osztály
25 Bakan Urisk Lena 2002. ZTE Sportlövész Klub 592,9 26 III. osztály
26 Bakan Urisk Lara 2002. ZTE Sportlövész Klub 588,1 25 III. osztály
27 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 581,0 22 III. osztály
28 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 501,7 7 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 250,6 23
2 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 249,1 20
3 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 227,9 19
4 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 206,6 15
5 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 186,0 11
6 Dénes Eszter 2001. UTE 165,4 11
7 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 143,8 6
8 Toma Dorina 1999. UTE 122,7 9
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 1 874,1 149
2 KVSE Komá 1 860,2 131
3 GEAC Göd� 1 857,2 133
4 BHSE BHSE 1 845,0 117
5 VASAS SC-APLE VASAS 1 829,3 104
6 ZTE SKK ZTE S 1 762,0 73
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Eninger Gábor
1969
Finomító Sportlövész Klub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Virág István
1976
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Magyaros Attila
1980
ZTE Sportlövész Klub
Varga Zoltán
1970
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Arnold dr
1976
ZTE Sportlövész Klub
Csizmadia András
1974
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Gurisatti Gyula
1944
Dunaújvárosi LSE
Hegedűs András
1998
KSI SE
Szentes Máté
1994
KSI SE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Varga András
1991
KSI SE
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bebesi László
1976
Kecskeméti Honvéd SE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Hollé Zsolt
1964
Göcsej Sportlövész Egyesület
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Uchlaczki Gergely
1979
KSI SE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Lajtai Levente
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Nyiri András
1991
KSI SE
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Terdik Máté
2002
Csepel LE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Némedi Dániel
2003
Csepel LE
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Bende Gergő
2001
Győri Lövészklub
Iszprávnik Péter
2000
Komáromi VSE
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Pál Zoltán
1980
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc
1970
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Ferenci József
1952
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Sipka Péter
1958
APLE-VASAS SC
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Czebe Sándor Mihály
1965
Honvéd Kossuth LK
Félegyházi Miklós
2002
Honvéd Kossuth LK
Sándor István
1998
Keszthelyi Erdész LK
Szilágyi Erik
1963
Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Tamás György
1967
Pestszenterzsébeti PLE
Benei Bruno
1951
UTE
Tóth-Molnár Gábor János
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Réfi Levente Károly
1981
Mátyásföldi TLE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Bauer Dominik
2001
Csepel LE
Csapatok
Délvidéki Lövészakadémia
Babéj Ádám 1988 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba 1993 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc 1984 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
KSI
Hegedűs András 1998 KSI SE
Szentes Máté 1994 KSI SE
Tamási Péter 2000 KSI SE
Kecskeméti Lövész SE
Geri Péter 1991 Kecskeméti Lövész SE
Szabó László 1958 Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor 1986 Kecskeméti Lövész SE
PLE Zalaegerszeg
Góra Balázs 1964 Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor 1963 Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József 1962 Zalaegerszegi PLE
Egri PLE
Ferencz Zsolt 1972 Egri PLE
Takács László 1959 Egri PLE
Takács Tibor 1967 Egri PLE
DLSE
Horváth András 1984 Debreceni Lövészsuli SE
Polgár János 2000 Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs 2002 Debreceni Lövészsuli SE
Városföldi S E
Hinkel Zoltán 1968 Városföldi SE
Nagy István 1947 Városföldi SE
Oskolás Imre 1957 Városföldi SE
KSI B
Varga András 1991 KSI SE
Uchlaczki Gergely 1979 KSI SE
Nyiri András 1991 KSI SE
Győri LK
Boros László 1989 Győri Lövészklub
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Bende Gergő 2001 Győri Lövészklub
Aple-Vasas SC
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Balogh Gergely 1973 APLE-VASAS SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
HKLK
Sebesi András 1967 Honvéd Kossuth LK
Czebe Sándor Mihály 1965 Honvéd Kossuth LK
Félegyházi Miklós 2002 Honvéd Kossuth LK
UTE A
Szűcs Gergely 1977 UTE
Hegedűs László 1999 UTE
Tóth Gábor 1973 UTE
UTE B
Csizmadia András 1974 UTE
Szalai Ferenc 1975 UTE
Kalmár Tamás 1995 UTE
UTE C
Szöllősi Ferenc 1957 UTE
Kulcsár Péter dr. 1955 UTE
Tóth Máté 2002 UTE
BHSE
Nagy László 1970 BHSE
Nagy Máté László 1999 BHSE
Tátrai Miklós 1986 BHSE
SZHB A
Joó Attila 1979 Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid 1999 Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj 2000 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Hujbert Dániel 1992 Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás 2002 Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila 1971 Százhalombattai Lövészklub
ZLK
Bérces Béla 1972 Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
Kecskeméti Honvéd SE
Farkas Roland 1979 Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás 1961 Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc 1974 Kecskeméti Honvéd SE
Csepel LE A
Geier Dániel 1999 Csepel LE
Holczer Zsolt 1999 Csepel LE
Szabó Máté 1993 Csepel LE
Csepel LE B
Szvetnyik Péter 2002 Csepel LE
Mészáros Dániel 2002 Csepel LE
Bauer Dominik 2001 Csepel LE
ZTE SKK
Hévézi Sándor 1991 ZTE Sportlövész Klub
Magyaros Attila 1980 ZTE Sportlövész Klub
Varga Zoltán 1970 ZTE Sportlövész Klub
Csepel LE C
Csapó Máté 2001 Csepel LE
Nagy Kadosa Tamás 2002 Csepel LE
Terdik Máté 2002 Csepel LE
Göcsej SE
Dobos Ferenc dr. 1969 Göcsej Sportlövész Egyesület
Németh Ferenc 1959 Göcsej Sportlövész Egyesület
Tóth Gyula 1968 Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 570,0 18 II. osztály
2 Hegedűs László 1999. UTE 568,0 14 II. osztály
3 Tátrai Miklós 1986. BHSE 568,0 10 II. osztály
4 Tóth Gábor 1973. UTE 567,0 12 II. osztály
5 Nagy László 1970. BHSE 566,0 15 II. osztály
6 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 566,0 12 II. osztály
7 Iszprávnik Péter 2000. Komáromi VSE 566,0 10 II. osztály
8 Takács László 1959. Egri PLE 566,0 9 II. osztály
9 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 565,0 12 II. osztály
10 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 564,0 12 II. osztály
11 Nagy Máté László 1999. BHSE 563,0 15 II. osztály
12 Csizmadia András 1974. UTE 562,0 13 II. osztály
13 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 561,0 8 II. osztály
14 Szabó Máté 1993. Csepel LE 558,0 12 III. osztály
15 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 558,0 5 III. osztály
16 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 557,0 16 III. osztály
17 Szűcs Gergely 1977. UTE 557,0 10 III. osztály
18 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 557,0 9 III. osztály
19 Boros László 1989. Győri Lövészklub 556,0 8 III. osztály
20 Tamási Péter 2000. KSI SE 556,0 7 III. osztály
21 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 555,0 10 III. osztály
22 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 552,0 13 III. osztály
23 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 552,0 9 III. osztály
24 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 552,0 8 III. osztály
25 Csordás Gergely 1988. Zámolyi Lövészklub 551,0 13 III. osztály
26 Szalai Ferenc 1975. UTE 551,0 9 III. osztály
27 Tóth Máté 2002. UTE 551,0 7 III. osztály
28 Kéri Attila 1971. Százhalombattai Lövészklub 551,0 7 III. osztály
29 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 551,0 5 III. osztály
30 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 550,0 9 III. osztály
31 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 550,0 6 III. osztály
32 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 549,0 11 III. osztály
33 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 549,0 6 III. osztály
34 Nyiri András 1991. KSI SE 549,0 6 III. osztály
35 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 548,0 9 III. osztály
36 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 548,0 9 III. osztály
37 Kalmár Tamás 1995. UTE 548,0 5 III. osztály
38 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 547,0 8 III. osztály
39 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 547,0 6 III. osztály
40 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 547,0 5 III. osztály
41 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 546,0 6 III. osztály
42 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 545,0 13 III. osztály
43 Geier Dániel 1999. Csepel LE 544,0 11 III. osztály
44 Hegedűs András 1998. KSI SE 542,0 11 III. osztály
45 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 542,0 9 III. osztály
46 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 542,0 9 III. osztály
47 Uchlaczki Gergely 1979. KSI SE 542,0 7 III. osztály
48 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 542,0 5 III. osztály
49 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 541,0 4 III. osztály
50 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 541,0 3 III. osztály
51 Varga András 1991. KSI SE 539,0 7 IV. osztály
52 Lajtai Levente 2002. Debreceni Lövészsuli SE 539,0 7 IV. osztály
53 Czebe Sándor Mihály 1965. Honvéd Kossuth LK 539,0 3 IV. osztály
54 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 538,0 10 IV. osztály
55 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 538,0 4 IV. osztály
56 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 536,0 9 IV. osztály
57 Csapó Máté 2001. Csepel LE 536,0 6 IV. osztály
58 Magyaros Attila 1980. ZTE Sportlövész Klub 536,0 6 IV. osztály
59 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 535,0 8 IV. osztály
60 Szilágyi Sándor 1960. Debrecen Városi LE 535,0 7 IV. osztály
61 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 535,0 2 IV. osztály
62 Eninger Gábor 1969. Finomító Sportlövész Klub 534,0 0 IV. osztály
63 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 533,0 7 IV. osztály
64 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 533,0 6 IV. osztály
65 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 533,0 4 IV. osztály
66 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 532,0 8 IV. osztály
67 Ferenci József 1952. APLE-VASAS SC 532,0 6 IV. osztály
68 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 532,0 5 IV. osztály
69 Szalai Csaba 1982. Győri Lövészklub 531,0 9 IV. osztály
70 Pál Zoltán 1980. BHSE 530,0 4 IV. osztály
71 Tóth Attila 1976. Kisalföldi Lövészklub 530,0 4 IV. osztály
72 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 530,0 3 IV. osztály
73 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 529,0 5 IV. osztály
74 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 526,0 7 IV. osztály
75 Takács Tibor 1967. Egri PLE 526,0 3 IV. osztály
76 Bauer Dominik 2001. Csepel LE 525,0 4 IV. osztály
77 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 524,0 7 IV. osztály
78 Tóth Tamás György 1967. Pestszenterzsébeti PLE 523,0 5 IV. osztály
79 Tóth-Molnár Gábor János 1991. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 522,0 3 IV. osztály
80 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 521,0 2 IV. osztály
81 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 521,0 1 IV. osztály
82 Bende Gergő 2001. Győri Lövészklub 520,0 5 IV. osztály
83 Sándor István 1998. Keszthelyi Erdész LK 520,0 4 IV. osztály
84 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 520,0 2 IV. osztály
85 Terdik Máté 2002. Csepel LE 520,0 0 IV. osztály
86 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 519,0 6 IV. osztály
87 Szilágyi Erik 1963. Pestszenterzsébeti PLE 519,0 5 IV. osztály
88 Papp László 1972. Százhalombattai Lövészklub 518,0 4 IV. osztály
89 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 517,0 5 IV. osztály
90 Kulcsár Péter dr. 1955. UTE 516,0 6 IV. osztály
91 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 515,0 4 IV. osztály
92 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 514,0 3 IV. osztály
93 Varga Zoltán 1970. ZTE Sportlövész Klub 507,0 3 IV. osztály
94 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 505,0 5 IV. osztály
95 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 504,0 5 IV. osztály
96 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 504,0 5 IV. osztály
97 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 496,0 3 -
98 Sipka Péter 1958. APLE-VASAS SC 495,0 2 -
99 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 483,0 5 -
100 Gurisatti Gyula 1944. Dunaújvárosi LSE 475,0 3 -
101 Félegyházi Miklós 2002. Honvéd Kossuth LK 474,0 4 -
102 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 473,0 2 -
103 Bényei Ferenc 1970. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 469,0 3 -
104 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 440,0 12 -
105 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 439,0 1 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 238,5 5
2 Nagy László 1970. BHSE 235,4 4
3 Hegedűs László 1999. UTE 215,2 8
4 Takács László 1959. Egri PLE 194,4 4
5 Tóth Gábor 1973. UTE 172,9 0
6 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 152,8 4
7 Iszprávnik Péter 2000. Komáromi VSE 133,6 4
8 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 113,3 3
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 1 692,0 36
2 Délvidéki Lövészakadémia Délv 1 668,0 30
3 UTE B UTE 1 661,0 27
4 Kecskeméti Honvéd SE "A" Kecsk 1 660,0 36
5 DLSE Debre 1 645,0 18
6 Zámolyi LK 2 Zámo 1 642,0 24
7 Kecskeméti Lövész SE Kecsk 1 635,0 18
8 KSI B KSI S 1 630,0 20
9 Győri LK Győr 1 621,0 26
10 UTE C UTE 1 608,0 16
11 Egri PLE Egri 1 607,0 16
12 Aple-Vasas SC APLE- 1 597,0 13
13 PLE Zalaegerszeg Zalae 1 590,0 13
14 HKLK Honv� 1 539,0 14
15 Zámolyi LK 1 Zámo 1 117,0 25
16 KSI KSI S 1 098,0 18
17 ZTE SKK ZTE S 1 068,0 11
18 Göcsej SE Göcs 987,0 10
19 Városföldi S E Váro 533,0 7
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Annamária
1978
Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Fekete Timea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Cséri Dorottya
2003
Százhalombattai Lövészklub
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Enikő
1998
ZTE Sportlövész Klub
Palánki Klaudia
2000
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Simon Hajnalka Viktória
1978
MAFC
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Varga Éva
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Balogh Anita
1998
Debreceni Lövészsuli SE
Kérészi Ferenc Károlyné
1954
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Takács Kornélia
1982
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Borbényiné Szabó Mariann
1970
UTE
Farkas Bernadett
1987
APLE-VASAS SC
Kántor Kinga
2001
Honvéd Kossuth LK
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
Délvidéki LA
Kissné Mónus Ágnes 1983 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp Dóra 1992 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
ZTE SKK
Remi Jázmin 2002 ZTE Sportlövész Klub
Tóth Enikő 1998 ZTE Sportlövész Klub
Horváth Orsolya 1994 ZTE Sportlövész Klub
DEBLSE
Győri Kinga 1986 Debreceni Lövészsuli SE
Berde Viktória 2001 Debreceni Lövészsuli SE
Varga Éva 2001 Debreceni Lövészsuli SE
SZHB A
Kéri Ottilia 1969 Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára 1976 Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga 2002 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Vencz Tímea 1998 Százhalombattai Lövészklub
Fekete Timea 1998 Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter 2002 Százhalombattai Lövészklub
KSI
Fábián Sára Ráhel 2002 KSI SE
Komáromi Krisztina Panna 2001 KSI SE
Nemes Adrienn 1991 KSI SE
BHSE B
Dávid Krisztina 1975 BHSE
Sike Renáta 1978 BHSE
Takács Kornélia 1982 BHSE
BHSE A
Gulyás Claudia 1998 BHSE
Novotnyné Kovács Katalin 1964 BHSE
Vas Virág dr 1977 BHSE
UTE
Varga Zalay Babett 2002 UTE
Mikola Kitti 2001 UTE
Kerezsi Zsuzsanna 1963 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 576,0 14 I. osztály
2 Sike Renáta 1978. BHSE 575,0 15 I. osztály
3 Dávid Krisztina 1975. BHSE 567,0 15 II. osztály
4 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 565,0 12 II. osztály
5 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 561,0 13 II. osztály
6 Varga Zalay Babett 2002. UTE 561,0 13 II. osztály
7 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 559,0 8 III. osztály
8 Bakos Natália 1981. Mátyásföldi TLE 556,0 12 III. osztály
9 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 554,0 12 III. osztály
10 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 553,0 14 III. osztály
11 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 550,0 10 III. osztály
12 Takács Kornélia 1982. BHSE 550,0 5 III. osztály
13 Vas Virág dr 1977. BHSE 546,0 5 III. osztály
14 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 543,0 11 III. osztály
15 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 542,0 8 III. osztály
16 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 542,0 3 III. osztály
17 Gulyás Claudia 1998. BHSE 540,0 14 III. osztály
18 Rédecsi Anita 2002. BHSE 540,0 6 III. osztály
19 Varga Éva 2001. Debreceni Lövészsuli SE 539,0 3 IV. osztály
20 Farkas Bernadett 1987. APLE-VASAS SC 537,0 12 IV. osztály
21 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 537,0 8 IV. osztály
22 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 535,0 7 IV. osztály
23 Tóth Enikő 1998. ZTE Sportlövész Klub 532,0 10 IV. osztály
24 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 530,0 7 IV. osztály
25 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 530,0 5 IV. osztály
26 Kissné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 529,0 4 IV. osztály
27 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 528,0 6 IV. osztály
28 Kántor Kinga 2001. Honvéd Kossuth LK 526,0 12 IV. osztály
29 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 522,0 6 IV. osztály
30 Fekete Timea 1998. Százhalombattai Lövészklub 521,0 7 IV. osztály
31 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 520,0 4 IV. osztály
32 Borbényiné Szabó Mariann 1970. UTE 520,0 4 IV. osztály
33 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 519,0 6 IV. osztály
34 Virágné Bucsi Anikó Sára 1976. Százhalombattai Lövészklub 518,0 2 IV. osztály
35 Papp Dóra 1992. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 515,0 1 IV. osztály
36 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 508,0 3 IV. osztály
37 Mikola Kitti 2001. UTE 504,0 4 IV. osztály
38 Vencz Tímea 1998. Százhalombattai Lövészklub 502,0 5 IV. osztály
39 Kérészi Ferenc Károlyné 1954. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 494,0 3 -
40 Nagy Annamária 1978. Százhalombattai Lövészklub 491,0 6 -
41 Körtvélyessy Gabriella 1971. UTE 490,0 4 -
42 Takáts Attiláné dr. 1954. KSI SE 489,0 7 -
43 Simon Hajnalka Viktória 1978. MAFC 482,0 4 -
44 Balogh Anita 1998. Debreceni Lövészsuli SE 480,0 4 -
45 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 474,0 4 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Sike Renáta 1978. BHSE 243,4 9
2 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 239,5 9
3 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 216,8 4
4 Varga Zalay Babett 2002. UTE 196,3 5
5 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,3 3
6 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 154,6 3
7 Dávid Krisztina 1975. BHSE 133,7 3
8 Bakos Natália 1981. Mátyásföldi TLE 113,9 2
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BHSE B BHSE 1 692,0 35
2 KSI KSI S 1 674,0 30
3 DEBLSE Debre 1 623,0 20
4 BHSE A BHSE 1 616,0 26
5 Délvidéki LA Délv 1 597,0 19
6 SZHB A Száz 1 583,0 19
7 UTE UTE 1 573,0 20
8 ZTE SKK ZTE S 1 571,0 20
9 SZHB B Száz 1 565,0 20
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE
Czövek László
1955
APLE-VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 611,0 0 -
2 Lemes Krisztián 1980. Pestszenterzsébeti PLE 581,8 0 -
3 Czövek László 1955. APLE-VASAS SC 504,5 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 562,0 12 -
2 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 533,0 8 -
3 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 529,0 8 -
4 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 484,0 0 -
5 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 480,0 0 -
6 Lemes Krisztián 1980. Pestszenterzsébeti PLE 475,0 0 -
7 Hollandi Pál 1949. Mátyásföldi TLE 418,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély