MSSZ Országos Bajnokság 2020. -felnőtt- Trap Nemzeti

Versenyengedély szám
055/K-05/01/2020
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
2375 Tatárszentgyörgy, Sarlóspuszta 1.
A verseny kezdete
2020-10-25
A verseny vége
2020-10-25
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000ft / rotte
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Nemzeti-trap 100 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csorba Gyula
1986
Köszolg SC
Genáhl Krisztián
1978
Köszolg SC
Kovács Endre
1981
Köszolg SC
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
Szarka József
1978
Köszolg SC
Zöldág János
1976
Köszolg SC
Ördög János
2002
Köszolg SC
Fülöp Zsolt János
1996
Balatonfűzfői LE
Visnyei Balázs dr
1969
Balatonfűzfői LE
Váczi Attila
1999
Balatonfűzfői LE
Tóth Zoltán
1959
Noszlopi Lövész Egylet SE
Kapitány Gábor
1972
Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Márton
2000
Igaly József Lövész Klub SE
Katona Csaba
1971
Igaly József Lövész Klub SE
Belcsik Zsolt
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Bognár László
1966
Vasvári Koronglövő Akadémia
Brilla Gyula
1973
Vasvári Koronglövő Akadémia
Horváth Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Járja János
1969
Vasvári Koronglövő Akadémia
Mészáros Gergő
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza
1951
Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza ifj.
1971
Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj.
1982
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tömör-Tones Zsolt
1971
Vasvári Koronglövő Akadémia
Csenkei Sándor
1966
Olympia-S SE
Forini Stefano
1959
Olympia-S SE
Hegyi Norbert
1974
Olympia-S SE
Moldován Marcell
1996
Olympia-S SE
Pap Imre dr
1955
Olympia-S SE
Petneházi Sándor
1958
Olympia-S SE
Galla János
1972
Debrecen Városi LE
Kardos Zsolt
1977
Debrecen Városi LE
Palkovics András dr
1975
Debrecen Városi LE
Papp Martin Krisztián
2004
Debrecen Városi LE
Szakács Zoltán
1981
Debrecen Városi LE
Sándor János
1971
Debrecen Városi LE
Való Krisztián
2001
Debrecen Városi LE
Krupp Péter
1977
Budai Lövész Egylet Sportegyesület
Hernyes Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Bőti Tibor
1981
Debrecen Városi LE
Rosta Márton
1986
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Gyenes Ábel
2005
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Hegyi András
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Jakó Attila
1974
Vasvári Koronglövő Akadémia
Akácos Gábor
2001
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Sárközy Gyula
1972
Tatabánya Városi LK
Csapatok
DVLE-1
Kardos Zsolt 1977 Debrecen Városi LE
Palkovics András dr 1975 Debrecen Városi LE
Szakács Zoltán 1981 Debrecen Városi LE
DVLE-2
Galla János 1972 Debrecen Városi LE
Papp Martin Krisztián 2004 Debrecen Városi LE
Sándor János 1971 Debrecen Városi LE
KÖSZOLG SC l.
Kovács Endre 1981 Köszolg SC
Szarka József 1978 Köszolg SC
Zöldág János 1976 Köszolg SC
KÖSZOLG SC ll.
Csorba Gyula 1986 Köszolg SC
Genáhl Krisztián 1978 Köszolg SC
Ördög János 2002 Köszolg SC
Igaly József Lk
Kapitány Gábor 1972 Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Márton 2000 Igaly József Lövész Klub SE
Katona Csaba 1971 Igaly József Lövész Klub SE
"""VASVÁRI KLA "A"
Belcsik Zsolt 2000 Vasvári Koronglövő Akadémia
Horváth Botond 2002 Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj. 1982 Vasvári Koronglövő Akadémia
"""VASVÁRI KLA "A"
Brilla Gyula 1973 Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza 1951 Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza ifj. 1971 Vasvári Koronglövő Akadémia
"Vasvári kla C
Bognár László 1966 Vasvári Koronglövő Akadémia
Járja János 1969 Vasvári Koronglövő Akadémia
Hegyi András 1972 Vasvári Koronglövő Akadémia
Olympia-S.SE "A"
Hegyi Norbert 1974 Olympia-S SE
Moldován Marcell 1996 Olympia-S SE
Pap Imre dr 1955 Olympia-S SE
Olympia-S.SE "B"
Csenkei Sándor 1966 Olympia-S SE
Forini Stefano 1959 Olympia-S SE
Petneházi Sándor 1958 Olympia-S SE
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Hegyi Norbert 1974. Olympia-S SE 94,0 0
2 Moldován Marcell 1996. Olympia-S SE 90,0 0
3 Palkovics András dr 1975. Debrecen Városi LE 90,0 0
4 Váczi Attila 1999. Balatonfűzfői LE 89,0 0
5 Szarka József 1978. Köszolg SC 88,0 0
6 Tóth Zoltán 1959. Noszlopi Lövész Egylet SE 85,0 0
7 Szakács Zoltán 1981. Debrecen Városi LE 83,0 0
8 Kovács Endre 1981. Köszolg SC 83,0 0
9 Belcsik Zsolt 2000. Vasvári Koronglövő Akadémia 83,0 0
10 Hegyi András 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 82,0 0
11 Sándor János 1971. Debrecen Városi LE 81,0 0
12 Akácos Gábor 2001. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 81,0 0
13 Lakos Dénes Gyula 1957. Köszolg SC 81,0 0
14 Csenkei Sándor 1966. Olympia-S SE 79,0 0
15 Jakó Attila 1974. Vasvári Koronglövő Akadémia 79,0 0
16 Genáhl Krisztián 1978. Köszolg SC 77,0 0
17 Pongrátz Pál ifj. 1982. Vasvári Koronglövő Akadémia 76,0 0
18 Kardos Zsolt 1977. Debrecen Városi LE 76,0 0
19 Nagy Varga Géza ifj. 1971. Vasvári Koronglövő Akadémia 75,0 0
20 Zöldág János 1976. Köszolg SC 72,0 0
21 Visnyei Balázs dr 1969. Balatonfűzfői LE 72,0 0
22 Rosta Márton 1986. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 71,0 0
23 Katona Csaba 1971. Igaly József Lövész Klub SE 71,0 0
24 Brilla Gyula 1973. Vasvári Koronglövő Akadémia 70,0 0
25 Ördög János 2002. Köszolg SC 70,0 0
26 Pap Imre dr 1955. Olympia-S SE 66,0 0
27 Csorba Gyula 1986. Köszolg SC 66,0 0
28 Sárközy Gyula 1972. Tatabánya Városi LK 66,0 0
29 Horváth Botond 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 66,0 0
30 Galla János 1972. Debrecen Városi LE 63,0 0
31 Nagy Varga Géza 1951. Vasvári Koronglövő Akadémia 62,0 0
32 Bőti Tibor 1981. Debrecen Városi LE 62,0 0
33 Mészáros Gergő 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 62,0 0
34 Petneházi Sándor 1958. Olympia-S SE 59,0 0
35 Járja János 1969. Vasvári Koronglövő Akadémia 51,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemzeti-trap 100 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Sörös Mirjana
1984
Köszolg SC
Csenkei-Papp Ida
1976
Olympia-S SE
Jóna Bernadett
1992
Noszlopi Lövész Egylet SE
Kardos Zsoltné
1980
Debrecen Városi LE
Szabó Petra
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Borbényi Flóra
2003
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tömör-Tones Petra
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Vámos Dóra
1976
Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Bianka
1984
Vasvári Koronglövő Akadémia
Nyitrai Anna
2005
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Hettyei Emőke
2000
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Hettyei Enikő
1994
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Csapatok
VASVÁRI KLA
Borbényi Flóra 2003 Vasvári Koronglövő Akadémia
Tömör-Tones Petra 1999 Vasvári Koronglövő Akadémia
Vámos Dóra 1976 Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Jóna Bernadett 1992. Noszlopi Lövész Egylet SE 78,0 0
2 Csenkei-Papp Ida 1976. Olympia-S SE 73,0 0
3 Tömör-Tones Petra 1999. Vasvári Koronglövő Akadémia 73,0 0
4 Pongrátz Bianka 1984. Vasvári Koronglövő Akadémia 66,0 0
5 Borbényi Flóra 2003. Vasvári Koronglövő Akadémia 64,0 0
6 Sörös Mirjana 1984. Köszolg SC 61,0 0
7 Hettyei Enikő 1994. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 57,0 0
8 Hettyei Emőke 2000. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 50,0 0
9 Vámos Dóra 1976. Vasvári Koronglövő Akadémia 27,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély