MSSZ Országos Bajnokság 2021. 10m Futócél

Versenyengedély szám
018/Fc-01/01/2021

Olimpiai Sportpark

Győr, Radnóti Miklós u. 46, 9025

 

 

 

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
9025 Győr, Radnóti Miklós út 46. Olimpiai Sportpark
A verseny kezdete
2021-11-27
A verseny vége
2021-11-28
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Ifi, Junior: 2000.-Ft/fő Felnőtt: 3000.-Ft/fő, csapat: 2000ft/csapat
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Futócél vegyes - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK

10m Futócél vegyes - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Kaszás Péter
2006
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Németh Mátyás
2006
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
BEFAG KELK
Nagy Richárd 2001 Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia 2002 Keszthelyi Erdész LK
HKLK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett 2005 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Riabov Igor 2003. Keszthelyi Erdész LK 304,0 0 -
2 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 268,0 0 -
3 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 240,0 0 -
4 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 161,0 0 -
5 Nagy Richárd 2001. Keszthelyi Erdész LK 161,0 0 -
6 Csomor Zsófia Bernadett 2005. Honvéd Kossuth LK 118,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BEFAG KELK Keszt 733,0 0
2 HKLK Honv� 519,0 0

10m Futócél vegyes - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Telkes Henrietta
1978
Honvéd Kossuth LK
Csomorné Fodor Marianna
1980
Honvéd Kossuth LK
Csányi Borbála
1999
Honvéd Kossuth LK
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
HKLK A
Bedekovich Viktória 1989 Honvéd Kossuth LK
Telkes Henrietta 1978 Honvéd Kossuth LK
Csányi Borbála 1999 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 354,0 0 I. osztály
2 Csányi Borbála 1999. Honvéd Kossuth LK 309,0 0 IV. osztály
3 Bedekovich Viktória 1989. Honvéd Kossuth LK 259,0 0 -
4 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 239,0 0 -
5 Telkes Henrietta 1978. Honvéd Kossuth LK 142,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK A Honv� 710,0 0

10m Futócél vegyes - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Kovács Miklós András
1962
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Dienes Miklós
1982
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Sike József
1968
Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Zsebedits Nándor
1978
Kisalföldi Lövészklub
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc
1982
Keszthelyi Erdész LK
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Dienes Gábor
1995
Honvéd Kossuth LK
Borda Róbert
2002
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
HKLK
Tasi Tamás 1970 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
BEFAG KELK
Nagy Richárd 2001 Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
Borda Róbert 2002 Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Boros László 1989. Győri Lövészklub 379,0 0 Mester
2 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 378,0 0 Mester
3 Sike József 1968. Győri Lövészklub 370,0 0 I. osztály
4 Spárnicz Ádám 1991. Győri Lövészklub 339,0 0 III. osztály
5 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 324,0 0 III. osztály
6 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 303,0 0 III. osztály
7 Dienes Gábor 1995. Honvéd Kossuth LK 272,0 0 IV. osztály
8 Riabov Igor 2003. Keszthelyi Erdész LK 271,0 0 IV. osztály
9 Dienes Miklós 1982. Honvéd Kossuth LK 257,0 0 IV. osztály
10 Kontor Norbert 1976. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 214,0 0 -
11 Borda Róbert 2002. Keszthelyi Erdész LK 199,0 0 -
12 Nagy Richárd 2001. Keszthelyi Erdész LK 196,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Győri LK Győr 1 088,0 0
2 HKLK Honv� 1 005,0 0
3 BEFAG KELK Keszt 666,0 0

10m Futócél - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK

10m Futócél - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Kaszás Péter
2006
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Németh Mátyás
2006
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
Győri LK
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Kisalföldi LK
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
HKLK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett 2005 Honvéd Kossuth LK
BEFAG KELK
Nagy Richárd 2001 Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia 2002 Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Riabov Igor 2003. Keszthelyi Erdész LK 432,0 0 -
2 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 388,0 0 -
3 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 380,0 0 -
4 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 344,0 0 -
5 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 320,0 0 -
6 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 318,0 0 -
7 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 296,0 0 -
8 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 292,0 0 -
9 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 279,0 0 -
10 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 231,0 0 -
11 Csomor Zsófia Bernadett 2005. Honvéd Kossuth LK 199,0 0 -
12 Nagy Richárd 2001. Keszthelyi Erdész LK 187,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Győri LK Győr 968,0 0
2 BEFAG KELK Keszt 939,0 0
3 Kisalföldi LK Kisal 893,0 0
4 HKLK Honv� 866,0 0

10m Futócél - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Telkes Henrietta
1978
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Csomorné Fodor Marianna
1980
Honvéd Kossuth LK
Csányi Borbála
1999
Honvéd Kossuth LK
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
HKLK A
Telkes Henrietta 1978 Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória 1989 Honvéd Kossuth LK
Csányi Borbála 1999 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 540,0 0 II. osztály
2 Bedekovich Viktória 1989. Honvéd Kossuth LK 445,0 0 IV. osztály
3 Csányi Borbála 1999. Honvéd Kossuth LK 417,0 0 IV. osztály
4 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 326,0 0 -
5 Telkes Henrietta 1978. Honvéd Kossuth LK 254,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK A Honv� 1 116,0 0

10m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Dienes Miklós
1982
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Kovács Miklós András
1962
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Gyolcs Géza
1951
Honvéd Kossuth LK
Sike József
1968
Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Zsebedits Nándor
1978
Kisalföldi Lövészklub
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc
1982
Keszthelyi Erdész LK
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Dienes Gábor
1995
Honvéd Kossuth LK
Borda Róbert
2002
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
Győri LK
Sike József 1968 Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám 1991 Győri Lövészklub
Boros László 1989 Győri Lövészklub
BEFAG Keszthely
Nagy Richárd 2001 Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
Borda Róbert 2002 Keszthelyi Erdész LK
HKLK A
Dienes Miklós 1982 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás 1970 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike József 1968. Győri Lövészklub 571,0 0 I. osztály
2 Boros László 1989. Győri Lövészklub 565,0 0 I. osztály
3 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 564,0 0 I. osztály
4 Spárnicz Ádám 1991. Győri Lövészklub 506,0 0 III. osztály
5 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 493,0 0 III. osztály
6 Dienes Miklós 1982. Honvéd Kossuth LK 462,0 0 III. osztály
7 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 433,0 0 IV. osztály
8 Riabov Igor 2003. Keszthelyi Erdész LK 428,0 0 IV. osztály
9 Dienes Gábor 1995. Honvéd Kossuth LK 378,0 0 IV. osztály
10 Kontor Norbert 1976. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 350,0 0 -
11 Borda Róbert 2002. Keszthelyi Erdész LK 349,0 0 -
12 Nagy Richárd 2001. Keszthelyi Erdész LK 345,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Győri LK Győr 1 642,0 0
2 HKLK A Honv� 1 519,0 0
3 BEFAG Keszthely Keszt 1 122,0 0

10m Futócél 30 lassú Nemzeti - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Dienes Miklós
1982
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Kovács Miklós András
1962
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Telkes Henrietta
1978
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Gyolcs Géza
1951
Honvéd Kossuth LK
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc
1982
Keszthelyi Erdész LK
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Csányi Borbála
1999
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Worell Tamás
1962
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Dienes Gábor
1995
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
ZTE
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell 2002 ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter 1983 ZTE Sportlövész Klub
BEFAG KELK
Nagy Richárd 2001 Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia 2002 Keszthelyi Erdész LK
Győri LK
Spárnicz Ádám 1991 Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
HKLK A
Dienes Miklós 1982 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Csányi Borbála 1999 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Bedekovich Viktória 1989 Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett 2005 Honvéd Kossuth LK
HKLK C
Worell Tamás 1962 Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Dienes Gábor 1995 Honvéd Kossuth LK
HKLK D
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Telkes Henrietta 1978 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lipcsik István 1961. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 249,0 0 II. osztály
2 Spárnicz Ádám 1991. Győri Lövészklub 241,0 0 II. osztály
3 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 237,0 0 II. osztály
4 Dienes Miklós 1982. Honvéd Kossuth LK 235,0 0 II. osztály
5 Riabov Igor 2003. Keszthelyi Erdész LK 208,0 0 III. osztály
6 Csányi Borbála 1999. Honvéd Kossuth LK 194,0 0 IV. osztály
7 Déri Ágoston 2007. Honvéd Kossuth LK 192,0 0 IV. osztály
8 Kontor Norbert 1976. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 180,0 0 IV. osztály
9 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 168,0 0 IV. osztály
10 Bedekovich Viktória 1989. Honvéd Kossuth LK 151,0 0 IV. osztály
11 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 148,0 0 -
12 Csomor Zsófia Bernadett 2005. Honvéd Kossuth LK 143,0 0 -
13 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 141,0 0 -
14 Worell Tamás 1962. Honvéd Kossuth LK 137,0 0 -
15 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 136,0 0 -
16 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 133,0 0 -
17 Dienes Gábor 1995. Honvéd Kossuth LK 128,0 0 -
18 Nagy Richárd 2001. Keszthelyi Erdész LK 127,0 0 -
19 Telkes Henrietta 1978. Honvéd Kossuth LK 103,0 0 -
20 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 100,0 0 -
21 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 80,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK A Honv� 666,0 0
2 Győri LK Győr 518,0 0
3 BEFAG KELK Keszt 503,0 0
4 HKLK B Honv� 486,0 0
5 HKLK C Honv� 398,0 0
6 HKLK D Honv� 283,0 0

10m Futócél vegyes - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Kaszás Péter
2006
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Németh Mátyás
2006
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Császár Koppány Vajk
2008
Kisalföldi Lövészklub
Csapatok
HKLK A
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett 2005 Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
BEFAG KELK
Kaszás Péter 2006 Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos 2007 Keszthelyi Erdész LK
Németh Mátyás 2006 Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Levente 2008. Keszthelyi Erdész LK 291,0 0 Bronzjelvény
2 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 258,0 0 -
3 Déri Ágoston 2007. Honvéd Kossuth LK 253,0 0 -
4 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 200,0 0 -
5 Csomor Zsófia Bernadett 2005. Honvéd Kossuth LK 186,0 0 -
6 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 166,0 0 -
7 Császár Koppány Vajk 2008. Kisalföldi Lövészklub 141,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK A Honv� 697,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Kaszás Péter
2006
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Németh Mátyás
2006
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Császár Koppány Vajk
2008
Kisalföldi Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Csapatok
HKLK A
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
BEFAG KELK
Kaszás Péter 2006 Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos 2007 Keszthelyi Erdész LK
Németh Mátyás 2006 Keszthelyi Erdész LK
Kisalföldi LK
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
Császár Koppány Vajk 2008 Kisalföldi Lövészklub
Győri LK
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Levente 2008. Keszthelyi Erdész LK 423,0 0 -
2 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 411,0 0 -
3 Déri Ágoston 2007. Honvéd Kossuth LK 407,0 0 -
4 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 348,0 0 -
5 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 294,0 0 -
6 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 280,0 0 -
7 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 265,0 0 -
8 Csomor Zsófia Bernadett 2005. Honvéd Kossuth LK 228,0 0 -
9 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 215,0 0 -
10 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 205,0 0 -
11 Császár Koppány Vajk 2008. Kisalföldi Lövészklub 204,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK A Honv� 1 112,0 0
2 Kisalföldi LK Kisal 817,0 0
3 Győri LK Győr 700,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél vegyespáros - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Csányi Borbála
1999
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Telkes Henrietta
1978
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Csomorné Fodor Marianna
1980
Honvéd Kossuth LK
Dienes Miklós
1982
Honvéd Kossuth LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél 30 lassú Nemzeti- Felnőtt - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csányi Borbála
1999
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Telkes Henrietta
1978
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély