MSSZ Országos Bajnokság 2021. Fedettpályás 25 - 50m Puska-Pisztoly felnőtt

Versenyengedély szám
318/A-12/01/2021
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Fehér Úti Nemzeti Lőtér
A verseny kezdete
2021-12-02
A verseny vége
2021-12-04
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000 forint / fő / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

Nevezési díj beérkezési határidő: 2020. november 26.

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Domsits Olivia
2004
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Liddon Jessica
1993
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 582,0 20 Mester
2 Sike Renáta 1978. BHSE 581,0 23 Mester
3 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 580,0 16 Mester
4 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 574,0 15 II. osztály
5 Liddon Jessica 1993. MATE-GEAC 573,0 21 II. osztály
6 Palánki Klaudia 2000. UTE 568,0 9 II. osztály
7 Domsits Olivia 2004. UTE 563,0 7 III. osztály
8 Somhegyi Edina 2003. UTE 523,0 4 IV. osztály
9 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 506,0 4 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 35,0 0
2 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 33,0 0
3 Sike Renáta 1978. BHSE 31,0 0
4 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 25,0 0
5 Domsits Olivia 2004. UTE 19,0 0
6 Liddon Jessica 1993. MATE-GEAC 9,0 0
7 Palánki Klaudia 2000. UTE 7,0 0
8 Somhegyi Edina 2003. UTE 0,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 550,0 10 III. osztály
2 Nagy Máté László 1999. BHSE 548,0 9 -
3 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 542,0 5 -
4 Nagy László 1970. BHSE 534,0 9 -
5 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 534,0 3 -
6 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 531,0 8 -
7 Rédecsi Máté 2004. BHSE 531,0 6 -
8 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 505,0 4 -
9 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 479,0 8 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 19,0 0
2 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 16,0 0
3 Nagy László 1970. BHSE 10,0 0
4 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 8,0 0
5 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 6,0 0
6 Nagy Máté László 1999. BHSE 5,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Wittmann Péter
2003
APLE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Havjár Kristóf
2004
MATE-GEAC
Klenczner Márton
2001
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 1 191,0 79 Mester
2 Hári Péter 1989. BHSE 1 159,0 52 II. osztály
3 Wittmann Péter 2003. APLE 1 154,0 40 II. osztály
4 Török Ferenc 2003. Csepel LE 1 154,0 38 II. osztály
5 Klenczner Márton 2001. MATE-GEAC 1 146,0 40 II. osztály
6 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 1 142,0 40 II. osztály
7 Simó Kornél 1984. BHSE 1 131,0 35 III. osztály
8 Havjár Kristóf 2004. MATE-GEAC 1 121,0 32 III. osztály
9 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 1 114,0 25 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 464,4 0
2 Hári Péter 1989. BHSE 453,9 0
3 Wittmann Péter 2003. APLE 443,6 0
4 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 426,1 0
5 Simó Kornél 1984. BHSE 408,5 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 1 181,0 62 Mester
2 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 1 169,0 50 Mester
3 Toma Dorina 1999. UTE 1 168,0 57 I. osztály
4 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 1 167,0 44 I. osztály
5 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 1 127,0 39 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 459,1 0
2 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 456,9 0
3 Toma Dorina 1999. UTE 443,2 0
4 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 428,2 0
5 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 414,3 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély