MSSZ Országos Bajnokság 2021. Junior Trap-Skeet

Versenyengedély szám
227/AK-07/04/2021
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
2375 Tatárszentgyörgy, Sarlóspuszta 1.
A verseny kezdete
2021-07-24
A verseny vége
2021-07-25
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
12.000ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Trap 125 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Vass Máté
2006
Köszolg SC
Zöldág Gergő
2001
Köszolg SC
Ördög János
2002
Köszolg SC
Revuczky Patrik
2004
Köszolg SC
Horváth Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Mészáros Gergő
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kiss András Márton
2004
Vasvári Koronglövő Akadémia
Döbörhegyi Bence
2005
Balatonfűzfői LE
Safranka Balázs
2003
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Kemény Márk Dániel
2006
Debrecen Városi LE
Akácos Gábor
2001
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Papp Martin Krisztián
2004
Debrecen Városi LE
Horváth Tibor Ticián
2005
Debrecen Városi LE
Csapatok
KÖSZOLG Junior
Vass Máté 2006 Köszolg SC
Ördög János 2002 Köszolg SC
Revuczky Patrik 2004 Köszolg SC
VASVÁRI KLA
Horváth Botond 2002 Vasvári Koronglövő Akadémia
Mészáros Gergő 2002 Vasvári Koronglövő Akadémia
Kiss András Márton 2004 Vasvári Koronglövő Akadémia
DVLE
Kemény Márk Dániel 2006 Debrecen Városi LE
Papp Martin Krisztián 2004 Debrecen Városi LE
Horváth Tibor Ticián 2005 Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Döbörhegyi Bence 2005. Balatonfűzfői LE 112,0 0 Aranyjelvény
2 Akácos Gábor 2001. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 97,0 0 Bronzjelvény
3 Safranka Balázs 2003. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 92,0 0 Bronzjelvény
4 Ördög János 2002. Köszolg SC 91,0 0 Bronzjelvény
5 Revuczky Patrik 2004. Köszolg SC 89,0 0 Bronzjelvény
6 Kemény Márk Dániel 2006. Debrecen Városi LE 89,0 0 Bronzjelvény
7 Vass Máté 2006. Köszolg SC 86,0 0 -
8 Papp Martin Krisztián 2004. Debrecen Városi LE 84,0 0 -
9 Mészáros Gergő 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 69,0 0 -
10 Horváth Botond 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 65,0 0 -
11 Horváth Tibor Ticián 2005. Debrecen Városi LE 59,0 0 -
12 Kiss András Márton 2004. Vasvári Koronglövő Akadémia 50,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Döbörhegyi Bence 2005. Balatonfűzfői LE 37,0 0
2 Safranka Balázs 2003. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 33,0 0
3 Ördög János 2002. Köszolg SC 26,0 0
4 Revuczky Patrik 2004. Köszolg SC 22,0 0
5 Kemény Márk Dániel 2006. Debrecen Városi LE 19,0 0
6 Akácos Gábor 2001. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 11,0 0
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG Junior Kösz 266,0 0
2 DVLE Debre 232,0 0
3 VASVÁRI KLA Vasv� 184,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Nemes Dóra
2004
Köszolg SC
Nyitrai Anna
2005
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Kapitány Luca
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nyitrai Anna 2005. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 91,0 0 Ezüstjelvény
2 Nemes Dóra 2004. Köszolg SC 77,0 0 -
3 Kapitány Luca 2002. Igaly József Lövész Klub SE 71,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Tamás
2001
Köszolg SC
Renner Bálint
2006
Köszolg SC
Ternák Tamás
2005
Köszolg SC
Holecz Zoltán
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Kerekes Mihály Gábor
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Benedek Roland
2006
Igaly József Lövész Klub SE
Urbin György
2002
Olympia-S SE
Csapatok
KÖSZOLG junior ll.
Farkas Tamás 2001 Köszolg SC
Renner Bálint 2006 Köszolg SC
Ternák Tamás 2005 Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kerekes Mihály Gábor 2002. Igaly József Lövész Klub SE 113,0 0 Aranyjelvény
2 Holecz Zoltán 2003. Igaly József Lövész Klub SE 110,0 0 Aranyjelvény
3 Renner Bálint 2006. Köszolg SC 102,0 0 Ezüstjelvény
4 Ternák Tamás 2005. Köszolg SC 97,0 0 Bronzjelvény
5 Farkas Tamás 2001. Köszolg SC 84,0 0 -
6 Urbin György 2002. Olympia-S SE 78,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Ternák Tamás 2005. Köszolg SC 51,0 0 ocs
2 Kerekes Mihály Gábor 2002. Igaly József Lövész Klub SE 47,0 0
3 Renner Bálint 2006. Köszolg SC 37,0 0
4 Holecz Zoltán 2003. Igaly József Lövész Klub SE 27,0 0
5 Urbin György 2002. Olympia-S SE 16,0 0
6 Farkas Tamás 2001. Köszolg SC 8,0 0
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG junior ll. Kösz 283,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Simon Evelin
2003
Igaly József Lövész Klub SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély