MSSZ Országos Bajnokság 2022. 10m Futócél

Versenyengedély szám
387/AFc-11/02/2022

 

 

 

 

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
2000 Szentendre, Dózsa György u. 12-14 (Honvéd Kossuth Lövészklub Lőtere)
A verseny kezdete
2022-11-24
A verseny vége
2022-11-27
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Ifi, Junior: 2000.-Ft/fő Felnőtt: 3000.-Ft/fő, csapat: 2000ft/csapat
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Futócél vegyes - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK

10m Futócél vegyes - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Izer Kristóf
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter
2006
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
BEFAG KELK
Izer Kristóf 2007 Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter 2006 Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
HKLK
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Déri Ágoston 2007. Honvéd Kossuth LK 343,0 0 Ezüstjelvény
2 Herman Balázs 2007. Honvéd Kossuth LK 339,0 0 Bronzjelvény
3 Kaszás Péter 2006. Keszthelyi Erdész LK 309,0 0 -
4 Riabov Igor 2003. Keszthelyi Erdész LK 304,0 0 -
5 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 282,0 0 -
6 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 281,0 0 -
7 Molnár Levente 2008. Keszthelyi Erdész LK 275,0 0 -
8 Izer Kristóf 2007. Keszthelyi Erdész LK 271,0 0 -
9 Lancz Domokos 2007. Keszthelyi Erdész LK 251,0 0 -
10 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 237,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK Honv� 964,0 0
2 BEFAG KELK Keszt 884,0 0

10m Futócél vegyes - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Farkasné Keczeli Bianka Barbara
1988
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia Lilla
2002
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keczeli Bianka 1988. Keszthelyi Erdész LK 369,0 0 Mester
2 Bedekovich Viktória 1989. Honvéd Kossuth LK 278,0 0 IV. osztály
3 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 247,0 0 -

10m Futócél vegyes - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tasi Tamás József
1970
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Sike József
1968
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj
1979
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Csapatok
HKLK A
Tasi Tamás József 1970 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc 1999 Honvéd Kossuth LK
Élménylőtér SE "A"
Kontor Norbert 1976 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István 1961 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj 1979 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike József 1968. Győri Lövészklub 379,0 0 Mester
2 Boros László 1989. Győri Lövészklub 373,0 0 I. osztály
3 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 366,0 0 III. osztály
4 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 354,0 0 III. osztály
5 Haris Ferenc 1999. Honvéd Kossuth LK 335,0 0 III. osztály
6 Lipcsik István 1961. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 296,0 0 IV. osztály
7 Riabov Igor 2003. Keszthelyi Erdész LK 279,0 0 IV. osztály
8 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 270,0 0 IV. osztály
9 Kontor Norbert 1976. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 218,0 0 -
10 Pintér György ifj 1979. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 208,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK A Honv� 1 055,0 0
2 Élménylőtér SE "A" Élm� 722,0 0

10m Futócél - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK

10m Futócél - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Izer Kristóf
2007
Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter
2006
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
HKLK
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
BEFAG KELK
Lancz Domokos 2007 Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter 2006 Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Herman Balázs 2007. Honvéd Kossuth LK 509,0 0 Bronzjelvény
2 Riabov Igor 2003. Keszthelyi Erdész LK 496,0 0 -
3 Déri Ágoston 2007. Honvéd Kossuth LK 493,0 0 -
4 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 467,0 0 -
5 Kaszás Péter 2006. Keszthelyi Erdész LK 465,0 0 -
6 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 457,0 0 -
7 Lancz Domokos 2007. Keszthelyi Erdész LK 452,0 0 -
8 Izer Kristóf 2007. Keszthelyi Erdész LK 418,0 0 -
9 Molnár Levente 2008. Keszthelyi Erdész LK 417,0 0 -
10 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 357,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK Honv� 1 469,0 0
2 BEFAG KELK Keszt 1 413,0 0

10m Futócél - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Farkasné Keczeli Bianka Barbara
1988
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia Lilla
2002
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keczeli Bianka 1988. Keszthelyi Erdész LK 556,0 0 I. osztály
2 Bedekovich Viktória 1989. Honvéd Kossuth LK 439,0 0 IV. osztály
3 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 392,0 0 IV. osztály

10m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás József
1970
Honvéd Kossuth LK
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Sike József
1968
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj
1979
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Csapatok
HKLK
Haris Ferenc 1999 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás József 1970 Honvéd Kossuth LK
Élménylőtér SE "A"
Kontor Norbert 1976 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István 1961 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj 1979 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike József 1968. Győri Lövészklub 571,0 0 I. osztály
2 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 558,0 0 I. osztály
3 Boros László 1989. Győri Lövészklub 558,0 0 I. osztály
4 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 521,0 0 III. osztály
5 Haris Ferenc 1999. Honvéd Kossuth LK 509,0 0 III. osztály
6 Lipcsik István 1961. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 495,0 0 III. osztály
7 Kelemen Zsolt 1971. Honvéd Kossuth LK 474,0 0 III. osztály
8 Riabov Igor 2003. Keszthelyi Erdész LK 444,0 0 IV. osztály
9 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 427,0 0 IV. osztály
10 Kontor Norbert 1976. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 309,0 0 -
11 Pintér György ifj 1979. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 304,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK Honv� 1 588,0 0
2 Élménylőtér SE "A" Élm� 1 108,0 0

10m Futócél 30 lassú Nemzeti - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Zsuk Balázs
1970
Honvéd Kossuth LK
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Worell Tamás
1962
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc id.
1967
Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Sipos Bertalan
2008
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Bíró Sándor
1961
Honvéd Kossuth LK
Koncz János
1958
Honvéd Kossuth LK
Mikula Zsolt
1972
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Csatlós Tibor
1967
Honvéd Kossuth LK
Izer Kristóf
2007
Keszthelyi Erdész LK
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc
1982
Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter
2006
Keszthelyi Erdész LK
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj
1979
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Déri Benedek
2004
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
BEFAG KELK - B.
Lancz Domokos 2007 Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente 2008 Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter 2006 Keszthelyi Erdész LK
Élménylőtér SE "A"
Kontor Norbert 1976 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István 1961 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj 1979 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
BEFAG KELK
Izer Kristóf 2007 Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc 1982 Keszthelyi Erdész LK
HKLK A
Haris Ferenc 1999 Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
HKLK C
Bartók Balázs Béla 1973 Honvéd Kossuth LK
Sipos Bertalan 2008 Honvéd Kossuth LK
Bíró Sándor 1961 Honvéd Kossuth LK
HKLK D
Zsuk Balázs 1970 Honvéd Kossuth LK
Worell Tamás 1962 Honvéd Kossuth LK
Koncz János 1958 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 271,0 0 I. osztály
2 Lipcsik István 1961. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 245,0 0 II. osztály
3 Haris Ferenc 1999. Honvéd Kossuth LK 231,0 0 II. osztály
4 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 229,0 0 III. osztály
5 Herman Balázs 2007. Honvéd Kossuth LK 228,0 0 III. osztály
6 Riabov Igor 2003. Keszthelyi Erdész LK 221,0 0 III. osztály
7 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 214,0 0 III. osztály
8 Szabó Ferenc 1982. Keszthelyi Erdész LK 199,0 0 IV. osztály
9 Izer Kristóf 2007. Keszthelyi Erdész LK 197,0 0 IV. osztály
10 Déri Ágoston 2007. Honvéd Kossuth LK 178,0 0 IV. osztály
11 Kaszás Péter 2006. Keszthelyi Erdész LK 177,0 0 IV. osztály
12 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 175,0 0 IV. osztály
13 Molnár Levente 2008. Keszthelyi Erdész LK 174,0 0 IV. osztály
14 Sipos Bertalan 2008. Honvéd Kossuth LK 169,0 0 IV. osztály
15 Bíró Sándor 1961. Honvéd Kossuth LK 164,0 0 IV. osztály
16 Kontor Norbert 1976. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 162,0 0 IV. osztály
17 Zsuk Balázs 1970. Honvéd Kossuth LK 152,0 0 IV. osztály
18 Koncz János 1958. Honvéd Kossuth LK 137,0 0 -
19 Lancz Domokos 2007. Keszthelyi Erdész LK 130,0 0 -
20 Worell Tamás 1962. Honvéd Kossuth LK 104,0 0 -
21 Déri Benedek 2004. Honvéd Kossuth LK 97,0 0 -
22 Kovács Béla 1978. Keszthelyi Erdész LK 96,0 0 -
23 Pintér György ifj 1979. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 95,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK A Honv� 731,0 0
2 HKLK B Honv� 620,0 0
3 BEFAG KELK Keszt 617,0 0
4 HKLK C Honv� 508,0 0
5 Élménylőtér SE "A" Élm� 502,0 0
6 BEFAG KELK - B. Keszt 481,0 0
7 HKLK D Honv� 393,0 0

10m Futócél vegyes - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Sipos Bertalan
2008
Honvéd Kossuth LK
Kaszás Péter
2006
Keszthelyi Erdész LK
Izer Kristóf
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
BEFAG KELK
Kaszás Péter 2006 Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos 2007 Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente 2008 Keszthelyi Erdész LK
HKLK A
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Sipos Bertalan 2008 Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett 2005 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Déri Ágoston 2007. Honvéd Kossuth LK 345,0 0 Aranyjelvény
2 Kaszás Péter 2006. Keszthelyi Erdész LK 311,0 0 Ezüstjelvény
3 Molnár Levente 2008. Keszthelyi Erdész LK 307,0 0 Ezüstjelvény
4 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 302,0 0 Ezüstjelvény
5 Lancz Domokos 2007. Keszthelyi Erdész LK 300,0 0 Ezüstjelvény
6 Herman Balázs 2007. Honvéd Kossuth LK 295,0 0 Bronzjelvény
7 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 278,0 0 Bronzjelvény
8 Csomor Zsófia Bernadett 2005. Honvéd Kossuth LK 250,0 0 -
9 Izer Kristóf 2007. Keszthelyi Erdész LK 236,0 0 -
10 Sipos Bertalan 2008. Honvéd Kossuth LK 223,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK A Honv� 942,0 0
2 BEFAG KELK Keszt 918,0 0
3 HKLK B Honv� 751,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Sipos Bertalan
2008
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Izer Kristóf
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter
2006
Keszthelyi Erdész LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
HKLK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Sipos Bertalan 2008 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett 2005 Honvéd Kossuth LK
BEFAG KELK
Lancz Domokos 2007 Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente 2008 Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter 2006 Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Déri Ágoston 2007. Honvéd Kossuth LK 526,0 0 Aranyjelvény
2 Herman Balázs 2007. Honvéd Kossuth LK 516,0 0 Ezüstjelvény
3 Lancz Domokos 2007. Keszthelyi Erdész LK 471,0 0 -
4 Kaszás Péter 2006. Keszthelyi Erdész LK 442,0 0 -
5 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 435,0 0 -
6 Molnár Levente 2008. Keszthelyi Erdész LK 434,0 0 -
7 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 420,0 0 -
8 Csomor Zsófia Bernadett 2005. Honvéd Kossuth LK 414,0 0 -
9 Izer Kristóf 2007. Keszthelyi Erdész LK 391,0 0 -
10 Sipos Bertalan 2008. Honvéd Kossuth LK 327,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK Honv� 1 477,0 0
2 BEFAG KELK Keszt 1 347,0 0
3 HKLK B Honv� 1 161,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél vegyespáros - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás József
1970
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Csomorné Fodor Marianna
1980
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Farkasné Keczeli Bianka Barbara
1988
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél 30 lassú Nemzeti- Felnőtt - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Sebesi Franciska Rebeka
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Spanberger Izabella
2005
Honvéd Kossuth LK
Tamás Zita Betti
2006
Honvéd Kossuth LK
Szabó Kincső
2007
Honvéd Kossuth LK
Szabó Debóra
2007
Honvéd Kossuth LK
Farkasné Keczeli Bianka Barbara
1988
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia Lilla
2002
Keszthelyi Erdész LK
Bartók Boglárka Beatrix
2008
Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély