MSSZ Országos Bajnokság 2022. évi 10m Puska-pisztoly, Százhalombatta

Versenyengedély szám
011/A-02/01/2022
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
A verseny kezdete
2022-02-17
A verseny vége
2022-02-20
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Ifi, junior: 2.000,- Ft/fő versenyszám, Felnőtt: 3.000,- Ft/fő versenyszám, Csapat: 2.000,- Ft/ csapat/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bajusz Bernadett
2006
Kecskeméti Lövész SE
Piti Panna Réka
2005
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Barakka-Hoffmann Zita
2008
Komáromi VSE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Dombi Emma Vivien
2009
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Somogyi Dorina
2009
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Molnár Sára
2011
Komáromi VSE
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Coric Una
2006
UTE
Lukács Flóra
2008
Nyíregyházi PLE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PSLE
Széll Petra
2006
Nagykanizsai PSLE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Béres Kata
2007
APLE
Csák Anna Rebeka
2009
APLE
Fehér Anna
2007
APLE
Képes Edua
2007
APLE
Mózes Ilona
2009
APLE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Molnár Sophie
2005
UTE
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Imeli Virág Imola
2007
MATE-GEAC
Váradi Emma Hanna
2006
Komáromi VSE
Csapatok
PVSK
Hegedüs Abigél 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
PSLE Nagykanizsa
Borsos Eszter 2005 Nagykanizsai PSLE
Kobra Fruzsina 2006 Nagykanizsai PSLE
Széll Petra 2006 Nagykanizsai PSLE
CT-SE A csapat
Keresztesi Petra Inez 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
UTE
Tóth Anna 2005 UTE
Toma Réka 2006 UTE
Szegesdi Eszter 2005 UTE
Komárom VSE
Povázsay Anna 2006 Komáromi VSE
Vintze Regina 2005 Komáromi VSE
Váradi Emma Hanna 2006 Komáromi VSE
KVSE "B"
Andrássy Fruzsina 2008 Komáromi VSE
Somogyi Dorina 2009 Komáromi VSE
Molnár Sára 2011 Komáromi VSE
APLE A
Bodolai Boglárka 2006 APLE
Béres Kata 2007 APLE
Fehér Anna 2007 APLE
APLE B
Csák Anna Rebeka 2009 APLE
Képes Edua 2007 APLE
Mózes Ilona 2009 APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 414,4 29 Aranyjelvény
2 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 413,3 26 Aranyjelvény
3 Toma Réka 2006. UTE 413,2 30 Aranyjelvény
4 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 413,1 26 Aranyjelvény
5 Bodolai Boglárka 2006. APLE 410,5 25 Aranyjelvény
6 Coric Una 2006. UTE 408,3 24 Aranyjelvény
7 Szegesdi Eszter 2005. UTE 408,0 23 Aranyjelvény
8 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 406,2 25 Aranyjelvény
9 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 404,1 21 Aranyjelvény
10 Széll Petra 2006. Nagykanizsai PSLE 403,8 18 Aranyjelvény
11 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 398,3 17 Aranyjelvény
12 Fehér Anna 2007. APLE 396,6 11 Aranyjelvény
13 Andrássy Fruzsina 2008. Komáromi VSE 396,3 17 Aranyjelvény
14 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 393,4 13 Aranyjelvény
15 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 392,1 15 Aranyjelvény
16 Képes Edua 2007. APLE 391,6 12 Aranyjelvény
17 Kobra Fruzsina 2006. Nagykanizsai PSLE 391,4 16 Aranyjelvény
18 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 391,3 13 Aranyjelvény
19 Rácz Panka Angyal 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 387,9 17 Ezüstjelvény
20 Váradi Emma Hanna 2006. Komáromi VSE 387,6 11 Ezüstjelvény
21 Molnár Sára 2011. Komáromi VSE 386,0 12 Ezüstjelvény
22 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 385,9 8 Ezüstjelvény
23 Imeli Virág Imola 2007. MATE-GEAC 384,6 10 Ezüstjelvény
24 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 383,9 8 Ezüstjelvény
25 Mózes Ilona 2009. APLE 381,8 11 Ezüstjelvény
26 Somogyi Dorina 2009. Komáromi VSE 378,9 10 Bronzjelvény
27 Piti Panna Réka 2005. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 375,5 8 Bronzjelvény
28 Béres Kata 2007. APLE 374,1 4 Bronzjelvény
29 Czemmel Sarolt 2008. Komáromi VSE 372,0 6 Bronzjelvény
30 Lukács Flóra 2008. Nyíregyházi PLE 370,2 5 Bronzjelvény
31 Csák Anna Rebeka 2009. APLE 354,9 5 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Bencze Richárd
2006
ZTE Sportlövész Klub
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Kustyán Gergő István
2008
Komáromi VSE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Poncsák Zétény
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Marton Tamás
2010
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Szilágyi András
2005
APLE
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Joachim Dániel
2006
BHSE
Nagy Nándor
2005
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Horogh Soma
2006
Nagykanizsai PSLE
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Csapatok
Kecskeméti Lövész SE
Gajdácsi Zoltán 2005 Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton 2005 Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila 2006 Kecskeméti Lövész SE
Nyíregyházi PLE
Halkó Henrik 2008 Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr 2007 Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán 2008 Nyíregyházi PLE
MATE-GEAC
Dévényi Botond 2006 MATE-GEAC
Lévai Csongor 2008 MATE-GEAC
Móna Botond 2007 MATE-GEAC
BHSE
Nagy Nándor 2005 BHSE
Rácz Áron 2006 BHSE
Takács Dezső 2006 BHSE
PVSK
Baksics Dániel 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos 2005 Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton 2005 Pécsi Vasutas Sportkör
ZTE SKK
Kálmán Bálint 2005 ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród 2010 ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás 2006 ZTE Sportlövész Klub
UTE A
Fuglovics Armand 2007 UTE
Kertai Szabolcs 2007 UTE
Drótos Dániel 2006 UTE
UTE B
Ivánka Csongor Csaba 2009 UTE
Marton Tamás 2010 UTE
Leopold Zoltán 2009 UTE
Komárom VSE
Kustyán Gergő István 2008 Komáromi VSE
Mlinkovics Máté 2008 Komáromi VSE
Poncsák Zétény 2008 Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 417,1 33 Aranyjelvény
2 Rácz Áron 2006. BHSE 412,5 30 Aranyjelvény
3 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 406,6 21 Aranyjelvény
4 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 406,4 23 Aranyjelvény
5 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 406,1 18 Aranyjelvény
6 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 404,6 21 Aranyjelvény
7 Kertai Szabolcs 2007. UTE 403,8 19 Aranyjelvény
8 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 401,3 19 Aranyjelvény
9 Takács Dezső 2006. BHSE 401,0 18 Aranyjelvény
10 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 399,1 18 Aranyjelvény
11 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 398,8 19 Aranyjelvény
12 Periskics Márton 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 398,4 18 Aranyjelvény
13 Dévényi Botond 2006. MATE-GEAC 397,2 15 Aranyjelvény
14 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 396,8 14 Aranyjelvény
15 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 396,3 18 Aranyjelvény
16 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 396,1 13 Aranyjelvény
17 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 395,2 12 Aranyjelvény
18 Nagy Nándor 2005. BHSE 394,5 14 Aranyjelvény
19 Fuglovics Armand 2007. UTE 394,2 16 Aranyjelvény
20 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 388,4 13 Ezüstjelvény
21 Drótos Dániel 2006. UTE 386,1 12 Ezüstjelvény
22 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 384,8 8 Ezüstjelvény
23 Móna Botond 2007. MATE-GEAC 383,8 11 Ezüstjelvény
24 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 383,8 11 Ezüstjelvény
25 Poncsák Zétény 2008. Komáromi VSE 382,2 10 Ezüstjelvény
26 Szűcs-Kristóf Vilmos 2007. MATE-GEAC 381,5 9 Ezüstjelvény
27 Takács Pál Ignác 2008. Tisza Volán SC 380,1 7 Ezüstjelvény
28 Szilágyi András 2005. APLE 379,7 5 Bronzjelvény
29 Horogh Soma 2006. Nagykanizsai PSLE 376,5 10 Bronzjelvény
30 Kustyán Gergő István 2008. Komáromi VSE 375,9 5 Bronzjelvény
31 Leopold Zoltán 2009. UTE 375,9 5 Bronzjelvény
32 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 372,1 9 Bronzjelvény
33 Marton Tamás 2010. UTE 370,2 4 Bronzjelvény
34 Déri Ágoston 2007. Honvéd Kossuth LK 363,3 6 Bronzjelvény
35 Bencze Richárd 2006. ZTE Sportlövész Klub 362,8 7 Bronzjelvény
36 Csiszár Ábel 2008. ZTE Sportlövész Klub 354,2 5 -
37 Benkő Áron 2009. UTE 345,8 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Virág Rebeka
2005
Egri PLE
Dragoiu Alexa
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Kapás Tímea Dorka
2008
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Mihalkó Lili Anna
2008
KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella
2009
KSI SE
Torma Fruzsina
2009
KSI SE
Mucsányi Csenge
2010
KSI SE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Belényesi Dóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Németh Lilla
2006
Százhalombattai Lövészklub
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Lukács Flóra
2008
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Nagy-Partizer Emma
2007
Nyíregyházi PLE
Vas Emma
2007
UTE
Benedek Ágnes Veronika
2005
Keszthelyi Erdész LK
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Kassai Antónia
2008
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Tabajdi Bíbor
2006
UTE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szabó-Galiba Noémi
2006
MATE-GEAC
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Kincses Adrienn Edda
2005
Csepel LE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Lukács Flóra 2008 Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter Nóra 2006 Nyíregyházi PLE
Nagy-Partizer Emma 2007 Nyíregyházi PLE
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008 Csepel LE
Lázár Míra 2006 Csepel LE
Kincses Adrienn Edda 2005 Csepel LE
KSI A
Dézsi Vivien 2005 KSI SE
Fazekas Milla 2006 KSI SE
Gergő Lilla 2006 KSI SE
KSI B
Hadnagy Viktória Anna 2008 KSI SE
Horinka Abigél 2006 KSI SE
Komlós Diána 2008 KSI SE
KSI C
Dragoiu Alexa 2005 KSI SE
Kapás Tímea Dorka 2008 KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella 2009 KSI SE
KSI D
Mihalkó Lili Anna 2008 KSI SE
Torma Fruzsina 2009 KSI SE
Mucsányi Csenge 2010 KSI SE
SZHB A
Bencs Lilla 2005 Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária 2005 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia 2005 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Belényesi Dóra 2006 Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter 2006 Százhalombattai Lövészklub
Németh Lilla 2006 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 375,0 7 Aranyjelvény
2 Fazekas Milla 2006. KSI SE 370,0 9 Aranyjelvény
3 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 363,0 9 Aranyjelvény
4 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 362,0 7 Aranyjelvény
5 Kassai Antónia 2008. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 361,0 5 Aranyjelvény
6 Lázár Míra 2006. Csepel LE 359,0 2 Ezüstjelvény
7 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 358,0 3 Ezüstjelvény
8 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 358,0 2 Ezüstjelvény
9 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 356,0 2 Ezüstjelvény
10 Virág Rebeka 2005. Egri PLE 354,0 3 Ezüstjelvény
11 Vas Emma 2007. UTE 351,0 4 Ezüstjelvény
12 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 350,0 6 Ezüstjelvény
13 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 349,0 4 Ezüstjelvény
14 Horinka Abigél 2006. KSI SE 349,0 2 Ezüstjelvény
15 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 349,0 0 Ezüstjelvény
16 Gergő Lilla 2006. KSI SE 348,0 4 Ezüstjelvény
17 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 344,0 2 Ezüstjelvény
18 Benedek Ágnes Veronika 2005. Keszthelyi Erdész LK 344,0 1 Ezüstjelvény
19 Kincses Adrienn Edda 2005. Csepel LE 341,0 3 Ezüstjelvény
20 Komlós Diána 2008. KSI SE 341,0 1 Ezüstjelvény
21 Szabó-Galiba Noémi 2006. MATE-GEAC 339,0 1 Bronzjelvény
22 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 336,0 4 Bronzjelvény
23 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 336,0 0 Bronzjelvény
24 Torma Fruzsina 2009. KSI SE 335,0 1 Bronzjelvény
25 Tabajdi Bíbor 2006. UTE 334,0 4 Bronzjelvény
26 Németh Lilla 2006. Százhalombattai Lövészklub 334,0 2 Bronzjelvény
27 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 334,0 1 Bronzjelvény
28 Pásztor Kitti 2006. Kecskeméti Lövész SE 325,0 3 Bronzjelvény
29 Dragoiu Alexa 2005. KSI SE 324,0 3 Bronzjelvény
30 Szőnyi Sarolta Izabella 2009. KSI SE 324,0 2 Bronzjelvény
31 Egervári Lili 2005. Győri Lövészklub 320,0 1 Bronzjelvény
32 Belényesi Dóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 310,0 1 -
33 Nagy-Partizer Emma 2007. Nyíregyházi PLE 310,0 0 -
34 Márkus Eszter 2006. Százhalombattai Lövészklub 306,0 3 -
35 Mihalkó Lili Anna 2008. KSI SE 297,0 1 -
36 Lukács Flóra 2008. Nyíregyházi PLE 277,0 1 -
37 Kapás Tímea Dorka 2008. KSI SE 274,0 1 -
38 Mucsányi Csenge 2010. KSI SE 232,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Kornél
2007
Kecskeméti Lövész SE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Kiss Benedek Márton
2007
KSI SE
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Szakály Borisz
2009
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Kiss Molnár Bence
2008
Százhalombattai Lövészklub
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Tóth Zsombor
2007
Nyíregyházi PLE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Gyarmati Dávid
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Nagy Dávid Ambrus
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Volenszki Bálint
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Czeglédy Lőrinc
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Béres Máté
2005
APLE
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Gulyás Benedek
2006
BHSE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Pula Csongor
2008
Győri Lövészklub
Szmatona Gábor
2010
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Császár Koppány Vajk
2008
Kisalföldi Lövészklub
Szkiba Ákos
2009
Kisalföldi Lövészklub
Darabos Donát
2005
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
Kecskeméti Lövész SE
Fodor Ádám 2005 Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám 2006 Kecskeméti Lövész SE
Tóth Kornél 2007 Kecskeméti Lövész SE
Nyíregyházi PLE A
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf 2009 Nyíregyházi PLE
Nyíregyházi PLE B
Hadzsi Szabolcs 2009 Nyíregyházi PLE
Perger László Péter 2007 Nyíregyházi PLE
Tóth Zsombor 2007 Nyíregyházi PLE
PSN ZRT
Gyarmati Dávid 2006 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Nagy Dávid Ambrus 2006 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Volenszki Bálint 2007 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Győri LK
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
Pula Csongor 2008 Győri Lövészklub
UTE
Szalma Bence László 2005 UTE
Tóth Braun Márton 2005 UTE
Baráth Vilmos Károly 2005 UTE
KSI A
Balázs Tamás 2006 KSI SE
Szabó Barna Ádám 2007 KSI SE
Weite Hayden 2008 KSI SE
KSI B
Nagy Balázs 2008 KSI SE
Polacsek László András 2006 KSI SE
Tatár Soma 2006 KSI SE
KSI C
Kiss Benedek Márton 2007 KSI SE
Korondi Balázs 2009 KSI SE
Szakály Borisz 2009 KSI SE
SZHB A
Szabó Zoltán 2006 Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter 2006 Százhalombattai Lövészklub
Darabos Donát 2005 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Kiss Molnár Bence 2008 Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk 2009 Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton 2007 Százhalombattai Lövészklub
Kisalföldi LK
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
Császár Koppány Vajk 2008 Kisalföldi Lövészklub
Szkiba Ákos 2009 Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalma Bence László 2005. UTE 376,0 7 Aranyjelvény
2 Tóth Braun Márton 2005. UTE 371,0 12 Aranyjelvény
3 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 370,0 7 Aranyjelvény
4 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 370,0 7 Aranyjelvény
5 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 369,0 8 Aranyjelvény
6 Balázs Tamás 2006. KSI SE 363,0 6 Aranyjelvény
7 Polacsek László András 2006. KSI SE 361,0 4 Ezüstjelvény
8 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 359,0 5 Ezüstjelvény
9 Weite Hayden 2008. KSI SE 359,0 3 Ezüstjelvény
10 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 358,0 2 Ezüstjelvény
11 Nagy Dávid Ambrus 2006. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 357,0 5 Ezüstjelvény
12 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 354,0 3 Ezüstjelvény
13 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 352,0 5 Ezüstjelvény
14 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 351,0 1 Ezüstjelvény
15 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 349,0 7 Bronzjelvény
16 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 349,0 4 Bronzjelvény
17 Támba Kristóf 2009. Nyíregyházi PLE 349,0 3 Bronzjelvény
18 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 348,0 3 Bronzjelvény
19 Gyarmati Dávid 2006. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 347,0 4 Bronzjelvény
20 Perger László Péter 2007. Nyíregyházi PLE 346,0 5 Bronzjelvény
21 Béres Máté 2005. APLE 346,0 1 Bronzjelvény
22 Kaló Balázs 2008. Debreceni Lövészsuli SE 346,0 0 Bronzjelvény
23 Gulyás Benedek 2006. BHSE 343,0 2 Bronzjelvény
24 Nagy Balázs 2008. KSI SE 342,0 5 Bronzjelvény
25 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 342,0 3 Bronzjelvény
26 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 341,0 3 Bronzjelvény
27 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 340,0 3 Bronzjelvény
28 Gönczöl Ábel 2006. MATE-GEAC 340,0 2 Bronzjelvény
29 Baráth Vilmos Károly 2005. UTE 338,0 5 Bronzjelvény
30 Darabos Donát 2005. Százhalombattai Lövészklub 337,0 3 Bronzjelvény
31 Stróbl Ádám 2006. Kecskeméti Lövész SE 331,0 2 Bronzjelvény
32 Tatár Soma 2006. KSI SE 330,0 2 Bronzjelvény
33 Volenszki Bálint 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 330,0 1 Bronzjelvény
34 Tóth Kornél 2007. Kecskeméti Lövész SE 328,0 4 -
35 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 328,0 0 -
36 Korondi Balázs 2009. KSI SE 327,0 1 -
37 Tóth Zsombor 2007. Nyíregyházi PLE 325,0 4 -
38 Kiss Molnár Bence 2008. Százhalombattai Lövészklub 316,0 3 -
39 Szedlák Ádám 2010. Keszthelyi Erdész LK 313,0 1 -
40 Szakály Borisz 2009. KSI SE 309,0 0 -
41 Tábori András 2009. Százhalombattai Lövészklub 308,0 2 -
42 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 308,0 1 -
43 Szmatona Gábor 2010. Győri Lövészklub 307,0 1 -
44 Kiss Benedek Márton 2007. KSI SE 296,0 4 -
45 Pula Csongor 2008. Győri Lövészklub 285,0 1 -
46 Szkiba Ákos 2009. Kisalföldi Lövészklub 283,0 0 -
47 Császár Koppány Vajk 2008. Kisalföldi Lövészklub 269,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Coric Una
2006
UTE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Katona Barbara
2004
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Bodolai Boglárka
2006
APLE
Fehér Anna
2007
APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Imeli Virág Imola
2007
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Bánhidi Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Éva
2004
Komáromi VSE
Csapatok
PVSK
Molnár Kata 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes 2002 Pécsi Vasutas Sportkör
APLE A
Bodolai Boglárka 2006 APLE
Fehér Anna 2007 APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004 APLE
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna 2002 Csepel LE
Kerékgyártó Lili 2003 Csepel LE
Jurkó Sára 2007 Csepel LE
Komárom VSE
Bajos Gitta 2002 Komáromi VSE
Vintze Regina 2005 Komáromi VSE
Kiss Éva 2004 Komáromi VSE
UTE
Tóth Anna 2005 UTE
Toma Réka 2006 UTE
Coric Una 2006 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 628,6 55 Ifjú Mester
2 Tóth Anna 2005. UTE 624,3 50 Ifjú Mester
3 Toma Réka 2006. UTE 622,3 46 Ifjú Mester
4 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 622,0 45 Ifjú Mester
5 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 620,9 47 Ifjú Mester
6 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 619,5 45 Ifjú Mester
7 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 618,8 42 Aranyjelvény
8 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 618,3 38 Aranyjelvény
9 Bodolai Boglárka 2006. APLE 617,4 41 Aranyjelvény
10 Kiss Éva 2004. Komáromi VSE 611,5 37 Ezüstjelvény
11 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 610,6 36 Ezüstjelvény
12 Coric Una 2006. UTE 608,4 34 Ezüstjelvény
13 Farkas Dóra 2003. Komáromi VSE 606,7 29 Ezüstjelvény
14 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 605,5 31 Ezüstjelvény
15 Szegesdi Eszter 2005. UTE 605,1 25 Ezüstjelvény
16 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE 603,8 31 Ezüstjelvény
17 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 603,2 29 Ezüstjelvény
18 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 596,8 26 Ezüstjelvény
19 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 595,9 24 Ezüstjelvény
20 Fehér Anna 2007. APLE 594,7 18 Ezüstjelvény
21 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 594,0 23 Ezüstjelvény
22 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 592,6 24 Ezüstjelvény
23 Katona Barbara 2004. Nyíregyházi PLE 590,7 15 Ezüstjelvény
24 Bánhidi Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 559,4 11 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 249,7 21
2 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 249,1 17
3 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 226,1 13
4 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 203,9 10
5 Tóth Anna 2005. UTE 183,1 12
6 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 161,8 9
7 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 141,1 7
8 Toma Réka 2006. UTE 120,5 6
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Bencze Richárd
2006
ZTE Sportlövész Klub
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Perger Zoltán
2004
Pestszenterzsébeti PLE
Kozma Bence
2002
APLE
Nádudvari Marcell
2004
APLE
Szilágyi András
2005
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Havjár Kristóf
2004
MATE-GEAC
Klenczner Márton
2001
MATE-GEAC
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Fatter Benett Benjámin
2004
BHSE
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Joachim Dániel
2006
BHSE
Nagy Nándor
2005
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Csapatok
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs 2004 Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond 2003 Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila 2006 Kecskeméti Lövész SE
PVSK
Gebhardt Ákos 2005 Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes 2003 Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
APLE A
Kozma Bence 2002 APLE
Szilágyi András 2005 APLE
Wittmann Péter 2003 APLE
CT-SE 60 LPU junior fiú
Dénes András 2003 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csendes Dávid Zoltán 2007 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba 2004 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
ZTE SKK
Varga Botond 2004 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell 2002 ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint 2005 ZTE Sportlövész Klub
UTE
Glázer Gergely Bence 2002 UTE
Fuglovics Armand 2007 UTE
Kertai Szabolcs 2007 UTE
BHSE
Jakab Márton Péter 2004 BHSE
Nagy Nándor 2005 BHSE
Rácz Áron 2006 BHSE
MATE-GEAC
Dévényi Botond 2006 MATE-GEAC
Havjár Kristóf 2004 MATE-GEAC
Lakner Áron 2004 MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 623,6 50 Ifjú Mester
2 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 623,3 51 Ifjú Mester
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 623,1 45 Ifjú Mester
4 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 621,7 45 Ifjú Mester
5 Wittmann Péter 2003. APLE 618,3 44 Aranyjelvény
6 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 617,6 38 Aranyjelvény
7 Rácz Áron 2006. BHSE 617,5 41 Aranyjelvény
8 Glázer Gergely Bence 2002. UTE 614,3 35 Aranyjelvény
9 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 610,7 34 Ezüstjelvény
10 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 610,7 33 Ezüstjelvény
11 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 608,6 34 Ezüstjelvény
12 Lakner Áron 2004. MATE-GEAC 608,1 35 Ezüstjelvény
13 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 607,7 36 Ezüstjelvény
14 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 605,8 30 Ezüstjelvény
15 Kertai Szabolcs 2007. UTE 604,4 34 Ezüstjelvény
16 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 603,1 30 Ezüstjelvény
17 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 602,8 30 Ezüstjelvény
18 Kozma Bence 2002. APLE 602,6 30 Ezüstjelvény
19 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 600,9 26 Ezüstjelvény
20 Nagy Nándor 2005. BHSE 600,3 25 Ezüstjelvény
21 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 599,7 32 Ezüstjelvény
22 Fuglovics Armand 2007. UTE 598,4 27 Ezüstjelvény
23 Takács Dezső 2006. BHSE 596,7 22 Ezüstjelvény
24 Dévényi Botond 2006. MATE-GEAC 596,0 25 Ezüstjelvény
25 Szilágyi András 2005. APLE 594,9 27 Ezüstjelvény
26 Drótos Dániel 2006. UTE 591,8 23 Ezüstjelvény
27 Havjár Kristóf 2004. MATE-GEAC 591,0 23 Ezüstjelvény
28 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 590,4 18 Ezüstjelvény
29 Farkas Martin 2004. Egri PLE 590,0 25 Ezüstjelvény
30 Jakab Márton Péter 2004. BHSE 587,4 19 Bronzjelvény
31 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 584,1 14 Bronzjelvény
32 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 583,6 17 Bronzjelvény
33 Nádudvari Marcell 2004. APLE 575,4 13 Bronzjelvény
34 Nemes Dániel 2004. Kecskeméti Lövész SE 557,9 9 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 250,8 20
2 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 249,6 20
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 227,5 16
4 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 203,9 12
5 Rácz Áron 2006. BHSE 184,0 12
6 Wittmann Péter 2003. APLE 162,3 11
7 Glázer Gergely Bence 2002. UTE 141,9 9
8 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 121,4 8
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Aradi Hanna
2004
Egri PLE
Fazekas Orsi
2004
Egri PLE
Murányi Réka
2004
Egri PLE
Virág Rebeka
2005
Egri PLE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Soós Viktória Mónika
2004
KSI SE
Dragoiu Alexa
2005
KSI SE
Czebe Tünde Boróka
2004
Honvéd Kossuth LK
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Takács Tünde
2004
Debreceni Lövészsuli SE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Belényesi Dóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Szántó Tilda
2003
Dunaújvárosi LSE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Tabajdi Bíbor
2006
UTE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kiszely Boglárka
2002
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dulai Kinga Lilla
2003
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina
2004
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Csapatok
ct-se 60lpi nő
Jákó Miriam 2004 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kiszely Boglárka 2002 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Riesing Borka 2005 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Győri LK
Egervári Lili 2005 Győri Lövészklub
Gere Kovács Edina 2004 Győri Lövészklub
Sobiech Nicole 2006 Győri Lövészklub
UTE
Varga Zalay Babett 2002 UTE
Domsits Olivia 2004 UTE
Tóth Dorka Sára 2004 UTE
KSI A
Dézsi Vivien 2005 KSI SE
Fazekas Milla 2006 KSI SE
Ozsváth Réka 2004 KSI SE
KSI B
Gergő Lilla 2006 KSI SE
Kovács Tamara Mónika 2002 KSI SE
Soós Viktória Mónika 2004 KSI SE
SZHB A
Nagy Zsófia 2005 Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga 2002 Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária 2005 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Márkus Eszter 2006 Százhalombattai Lövészklub
Belényesi Dóra 2006 Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla 2005 Százhalombattai Lövészklub
Egri PLE
Aradi Hanna 2004 Egri PLE
Fazekas Orsi 2004 Egri PLE
Virág Rebeka 2005 Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 577,0 17 Ifjú Mester
2 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 558,0 9 Ezüstjelvény
3 Varga Zalay Babett 2002. UTE 558,0 8 Ezüstjelvény
4 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 553,0 10 Ezüstjelvény
5 Fazekas Milla 2006. KSI SE 553,0 9 Ezüstjelvény
6 Domsits Olivia 2004. UTE 549,0 9 Ezüstjelvény
7 Kiszely Boglárka 2002. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 546,0 8 Ezüstjelvény
8 Dulai Kinga Lilla 2003. BHSE 545,0 6 Ezüstjelvény
9 Tóth Dorka Sára 2004. UTE 543,0 4 Bronzjelvény
10 Fazekas Orsi 2004. Egri PLE 542,0 9 Bronzjelvény
11 Somhegyi Edina 2003. UTE 542,0 3 Bronzjelvény
12 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 540,0 7 Bronzjelvény
13 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 539,0 8 Bronzjelvény
14 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 539,0 4 Bronzjelvény
15 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 538,0 6 Bronzjelvény
16 Rédecsi Anita 2002. BHSE 538,0 6 Bronzjelvény
17 Lázár Míra 2006. Csepel LE 535,0 9 Bronzjelvény
18 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 533,0 8 Bronzjelvény
19 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 531,0 4 Bronzjelvény
20 Gergő Lilla 2006. KSI SE 530,0 6 Bronzjelvény
21 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 528,0 5 Bronzjelvény
22 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 522,0 8 Bronzjelvény
23 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 519,0 5 -
24 Virág Rebeka 2005. Egri PLE 517,0 5 -
25 Soós Viktória Mónika 2004. KSI SE 517,0 5 -
26 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 512,0 3 -
27 Szántó Tilda 2003. Dunaújvárosi LSE 507,0 6 -
28 Horinka Abigél 2006. KSI SE 507,0 5 -
29 Márkus Eszter 2006. Százhalombattai Lövészklub 505,0 6 -
30 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 504,0 2 -
31 Aradi Hanna 2004. Egri PLE 494,0 5 -
32 Tabajdi Bíbor 2006. UTE 488,0 1 -
33 Gere Kovács Edina 2004. Győri Lövészklub 487,0 2 -
34 Czebe Tünde Boróka 2004. Honvéd Kossuth LK 481,0 5 -
35 Belényesi Dóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 479,0 3 -
36 Egervári Lili 2005. Győri Lövészklub 477,0 3 -
37 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 462,0 2 -
38 Dragoiu Alexa 2005. KSI SE 459,0 2 -
39 Murányi Réka 2004. Egri PLE 438,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 239,0 3
2 Varga Zalay Babett 2002. UTE 231,8 4
3 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 209,8 2
4 Domsits Olivia 2004. UTE 188,6 3
5 Fazekas Milla 2006. KSI SE 167,9 2
6 Dulai Kinga Lilla 2003. BHSE 147,7 1
7 Kiszely Boglárka 2002. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 125,5 1
8 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 101,4 1
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Martoncsik Levente
2004
KSI SE
Matasdi Bendegúz
2004
KSI SE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Mucsi Dániel
2002
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Tóth Máté
2002
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Perger Zoltán
2004
Pestszenterzsébeti PLE
Holczmann Gergő
2003
APLE
Jancsó Joakim
2004
MATE-GEAC
Péterdi Márton
2003
MATE-GEAC
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Gulyás Benedek
2006
BHSE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Nagy Zsombor
2004
VAMAV LSK
Darabos Donát
2005
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Csepel LE
Nagy Kadosa Tamás 2002 Csepel LE
Szvetnyik Péter 2002 Csepel LE
Mészáros Dániel 2002 Csepel LE
Győri LK
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
SZHB A
Márkus Péter 2006 Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás 2002 Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter 2004 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Joó Zoltán 2004 Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse 2003 Százhalombattai Lövészklub
Darabos Donát 2005 Százhalombattai Lövészklub
UTE
Tóth Máté 2002 UTE
Tóth Braun Márton 2005 UTE
Szalma Bence László 2005 UTE
BHSE
Gulyás Benedek 2006 BHSE
Nagy Ákos Károly 2005 BHSE
Rédecsi Máté 2004 BHSE
KSI A
Balázs Tamás 2006 KSI SE
Mezei Kornél 2002 KSI SE
Szabó Barna Ádám 2007 KSI SE
KSI B
Matasdi Bendegúz 2004 KSI SE
Polacsek László András 2006 KSI SE
Tatár Soma 2006 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 570,0 16 Ifjú Mester
2 Rédecsi Máté 2004. BHSE 570,0 12 Ifjú Mester
3 Tóth Braun Márton 2005. UTE 564,0 9 Aranyjelvény
4 Szalma Bence László 2005. UTE 558,0 9 Ezüstjelvény
5 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 554,0 14 Ezüstjelvény
6 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 549,0 11 Ezüstjelvény
7 Tóth Máté 2002. UTE 548,0 9 Ezüstjelvény
8 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 547,0 8 Ezüstjelvény
9 Mezei Kornél 2002. KSI SE 546,0 8 Ezüstjelvény
10 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 546,0 8 Ezüstjelvény
11 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 546,0 7 Ezüstjelvény
12 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 546,0 7 Ezüstjelvény
13 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 544,0 11 Bronzjelvény
14 Holczmann Gergő 2003. APLE 543,0 8 Bronzjelvény
15 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 542,0 9 Bronzjelvény
16 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 542,0 8 Bronzjelvény
17 Nagy Zsombor 2004. VAMAV LSK 541,0 9 Bronzjelvény
18 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 538,0 7 Bronzjelvény
19 Balázs Tamás 2006. KSI SE 536,0 3 Bronzjelvény
20 Polacsek László András 2006. KSI SE 531,0 10 Bronzjelvény
21 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 531,0 5 Bronzjelvény
22 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 530,0 6 Bronzjelvény
23 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 529,0 5 Bronzjelvény
24 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 525,0 7 Bronzjelvény
25 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 525,0 6 Bronzjelvény
26 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 523,0 4 Bronzjelvény
27 Gulyás Benedek 2006. BHSE 521,0 7 Bronzjelvény
28 Darabos Donát 2005. Százhalombattai Lövészklub 520,0 5 Bronzjelvény
29 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 519,0 6 -
30 Gönczöl Ábel 2006. MATE-GEAC 516,0 4 -
31 Tatár Soma 2006. KSI SE 515,0 7 -
32 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 505,0 5 -
33 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 505,0 4 -
34 Jancsó Joakim 2004. MATE-GEAC 502,0 1 -
35 Péterdi Márton 2003. MATE-GEAC 498,0 5 -
36 Martoncsik Levente 2004. KSI SE 495,0 2 -
37 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 494,0 1 -
38 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 489,0 4 -
39 Matasdi Bendegúz 2004. KSI SE 485,0 0 -
40 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 472,0 3 -
41 Mucsi Dániel 2002. Százhalombattai Lövészklub 468,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Tóth Braun Márton 2005. UTE 233,4 4
2 Rédecsi Máté 2004. BHSE 232,5 4
3 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 212,7 4
4 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 191,0 3
5 Tóth Máté 2002. UTE 167,5 1
6 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 143,3 0
7 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 122,7 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Dénes Eszter
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Bihariné Gábriel Emese
1984
UTE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Fehér Andrea
1971
APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Novák Zsófia
1994
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Bánhidi Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
PVSK
Seres Gréta 2001 Pécsi Vasutas Sportkör
Somogyvári Flóra 2004 Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes 2002 Pécsi Vasutas Sportkör
APLE A
Fehér Andrea 1971 APLE
Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004 APLE
Szalai Fatime 1999 APLE
MATE-GEAC
Farkas Ágnes 1997 MATE-GEAC
Lovász Dorina 1999 MATE-GEAC
Mészáros Eszter 2002 MATE-GEAC
UTE
Dénes Eszter 2001 UTE
Toma Dorina 1999 UTE
Tarr Vivien 2001 UTE
KVSE "A"
Bajos Gitta 2002 Komáromi VSE
Miskolczi Julianna 1983 Komáromi VSE
Szijj Katinka 1993 Komáromi VSE
UTE B
Biatovszki Mira 1992 UTE
Molnár Anikó 1967 UTE
Bihariné Gábriel Emese 1984 UTE
BHSE
Hanák Gabriella 1996 BHSE
Novák Zsófia 1994 BHSE
Seffer Kata 1992 BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 630,8 55 Mester
2 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 630,1 55 Mester
3 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 630,1 53 Mester
4 Toma Dorina 1999. UTE 626,4 51 Mester
5 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 624,6 51 Mester
6 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 623,9 47 Mester
7 Tarr Vivien 2001. UTE 621,8 48 I. osztály
8 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 621,0 44 I. osztály
9 Biatovszki Mira 1992. UTE 619,6 46 I. osztály
10 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 617,4 39 I. osztály
11 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 617,3 43 I. osztály
12 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 616,4 40 II. osztály
13 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 614,8 39 II. osztály
14 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 613,8 38 II. osztály
15 Farkas Dóra 2003. Komáromi VSE 612,8 38 II. osztály
16 Seffer Kata 1992. BHSE 612,4 36 II. osztály
17 Szalai Fatime 1999. APLE 608,7 32 II. osztály
18 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 608,1 32 II. osztály
19 Bihariné Gábriel Emese 1984. UTE 607,8 30 II. osztály
20 Hanák Gabriella 1996. BHSE 606,6 29 II. osztály
21 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 606,4 30 II. osztály
22 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE 604,2 34 II. osztály
23 Farkas Ágnes 1997. MATE-GEAC 603,3 29 II. osztály
24 Fehér Andrea 1971. APLE 602,7 28 II. osztály
25 Molnár Anikó 1967. UTE 601,7 25 II. osztály
26 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 599,8 28 III. osztály
27 Novák Zsófia 1994. BHSE 568,4 15 IV. osztály
28 Bánhidi Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 559,6 12 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 251,6 20
2 Tarr Vivien 2001. UTE 251,4 20
3 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 229,2 20
4 Toma Dorina 1999. UTE 207,6 16
5 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 186,8 14
6 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 165,6 12
7 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 144,0 10
8 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 123,5 9
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Martonyi János
1982
Kecskeméti Lövész SE
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Kohári Dávid
1998
Sólyom Lövész Egylet
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Péni István Márton
1997
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Szabó Bence
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Kozma Bence
2002
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Klenczner Márton
2001
MATE-GEAC
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Fatter Benett Benjámin
2004
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Rácz György Sándor
1972
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Csapatok
KVSE
Gazdig Olivér 2000 Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor 2000 Komáromi VSE
Vas Péter 1998 Komáromi VSE
APLE A
Wittmann Péter 2003 APLE
Kozma Bence 2002 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
ZTE SKK A
Somogyi Péter 1983 ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond 2004 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell 2002 ZTE Sportlövész Klub
ZTE SKK B
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor 1967 ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás 1985 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 634,4 56 Mester
2 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 625,7 52 Mester
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 623,8 50 Mester
4 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 623,6 46 Mester
5 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 622,1 48 I. osztály
6 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 622,0 46 I. osztály
7 Hári Péter 1989. BHSE 621,5 44 I. osztály
8 Klenczner Márton 2001. MATE-GEAC 618,7 44 I. osztály
9 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 618,1 44 I. osztály
10 Wittmann Péter 2003. APLE 617,1 40 I. osztály
11 Glázer Gergely Bence 2002. UTE 612,9 39 II. osztály
12 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 612,1 36 II. osztály
13 Simó Kornél 1984. BHSE 611,7 34 II. osztály
14 Abrudán Zsolt 1984. BHSE 610,3 35 II. osztály
15 Kozma Bence 2002. APLE 605,7 27 II. osztály
16 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 602,7 25 II. osztály
17 Szabián Norbert 1982. UTE 600,0 25 II. osztály
18 Gazdig Olivér 2000. Komáromi VSE 599,2 27 III. osztály
19 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 594,4 26 III. osztály
20 Szalai Mihály 1972. APLE 594,1 18 III. osztály
21 Koczor Péter 1989. UTE 591,1 22 III. osztály
22 Fatter Benett Benjámin 2004. BHSE 590,7 19 III. osztály
23 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 590,1 21 III. osztály
24 Jakab Márton Péter 2004. BHSE 585,1 23 III. osztály
25 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 583,3 17 III. osztály
26 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 574,2 12 IV. osztály
27 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 562,6 15 IV. osztály
28 Biatovszki László 1963. UTE 553,2 12 IV. osztály
29 Szabó Bence 2001. Pestszenterzsébeti PLE 545,3 8 IV. osztály
30 Rácz György Sándor 1972. BHSE 540,7 9 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 252,5 23
2 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 248,2 18
3 Klenczner Márton 2001. MATE-GEAC 226,4 16
4 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 205,4 14
5 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 184,4 12
6 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 163,5 9
7 Hári Péter 1989. BHSE 143,5 9
8 Török Ferenc 2003. Csepel LE 122,5 6
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Varga Dávid
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Varga András
1991
KSI SE
Gyimesi László
1978
KSI SE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Czebe Sándor Mihály
1965
Honvéd Kossuth LK
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Farkas Gábor
1970
Komáromi VSE
Sipos János
1969
Komáromi VSE
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Tóth Gábor
1973
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Lengyel Viktor
1979
Pestszenterzsébeti PLE
Szilágyi Erik
1963
Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Tamás György
1967
Pestszenterzsébeti PLE
Agot György
1960
APLE
Balogh Gergely
1973
APLE
Ferenci József
1952
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Sipka Péter
1958
APLE
Sváb Sándor
1976
BPLE
Tantó Milán
1996
Keszthelyi Erdész LK
Bocsi Imre dr.
1966
BHSE
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szabó Zoltán
1976
Csepel LE
Porcsalmy Imre Zoltán
1963
APLE
Rácz Péter
1974
KSI SE
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hegedűs László
1999
UTE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csapatok
Kecskeméti Lövész SE
Geri Péter 1991 Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence 2004 Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor 1986 Kecskeméti Lövész SE
Kecskeméti Honvéd SE "A"
Farkas Roland 1979 Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás 1961 Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc 1974 Kecskeméti Honvéd SE
Egri PLE
Takács László 1959 Egri PLE
Takács Tibor 1967 Egri PLE
Nagy Bálint 2004 Egri PLE
Délvidéki LA
Varga Dávid 1991 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc 1984 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon 1990 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
KSI
Mezei Kornél 2002 KSI SE
Varga András 1991 KSI SE
Gyimesi László 1978 KSI SE
HKLK
Sebesi András 1967 Honvéd Kossuth LK
Czebe Sándor Mihály 1965 Honvéd Kossuth LK
Bartók Balázs Béla 1973 Honvéd Kossuth LK
Zámolyi LK
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos 1964 Zámolyi Lövészklub
Csepel LE
Nagy Kadosa Tamás 2002 Csepel LE
Szvetnyik Péter 2002 Csepel LE
Holczer Zsolt 1999 Csepel LE
APLE B
Agot György 1960 APLE
Ferenci József 1952 APLE
Kresalek Ottó László 1958 APLE
Győri LK
Boros László 1989 Győri Lövészklub
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
ZTE SKK
Hévézi Sándor 1991 ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor 1963 ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc 1959 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 575,0 16 I. osztály
2 Tátrai Miklós 1986. BHSE 574,0 15 I. osztály
3 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 572,0 15 I. osztály
4 Tóth Gábor 1973. UTE 567,0 20 II. osztály
5 Nagy László 1970. BHSE 567,0 13 II. osztály
6 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 565,0 13 II. osztály
7 Takács László 1959. Egri PLE 562,0 13 II. osztály
8 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 560,0 14 II. osztály
9 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 560,0 13 II. osztály
10 Hegedűs László 1999. UTE 560,0 11 II. osztály
11 Szűcs Gergely 1977. UTE 559,0 10 III. osztály
12 Rédecsi Máté 2004. BHSE 559,0 7 III. osztály
13 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 558,0 9 III. osztály
14 Csizmadia András 1974. UTE 557,0 6 III. osztály
15 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 556,0 14 III. osztály
16 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 556,0 11 III. osztály
17 Nagy Tibor 1964. BHSE 556,0 8 III. osztály
18 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 556,0 7 III. osztály
19 Balogh Gergely 1973. APLE 555,0 11 III. osztály
20 Lengyel Viktor 1979. Pestszenterzsébeti PLE 554,0 11 III. osztály
21 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 553,0 9 III. osztály
22 Varga András 1991. KSI SE 553,0 8 III. osztály
23 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 552,0 13 III. osztály
24 Szász Gábor 1996. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 552,0 7 III. osztály
25 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 551,0 15 III. osztály
26 Agot György 1960. APLE 550,0 10 III. osztály
27 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 549,0 9 III. osztály
28 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 549,0 8 III. osztály
29 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 548,0 9 III. osztály
30 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 548,0 6 III. osztály
31 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 547,0 11 III. osztály
32 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 546,0 11 III. osztály
33 Tóth Máté 2002. UTE 546,0 7 III. osztály
34 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 545,0 10 III. osztály
35 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 545,0 8 III. osztály
36 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 545,0 7 III. osztály
37 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 545,0 7 III. osztály
38 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 544,0 12 III. osztály
39 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 543,0 10 III. osztály
40 Mezei Gábor 1961. APLE 543,0 6 III. osztály
41 Sipos János 1969. Komáromi VSE 543,0 4 III. osztály
42 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 542,0 6 III. osztály
43 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 542,0 3 III. osztály
44 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 541,0 7 III. osztály
45 Mezei Kornél 2002. KSI SE 541,0 6 III. osztály
46 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 540,0 6 III. osztály
47 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 539,0 8 IV. osztály
48 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 539,0 8 IV. osztály
49 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 538,0 11 IV. osztály
50 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 538,0 9 IV. osztály
51 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 538,0 8 IV. osztály
52 Boros László 1989. Győri Lövészklub 537,0 9 IV. osztály
53 Varga Dávid 1991. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 537,0 7 IV. osztály
54 Szalai Ferenc 1975. UTE 537,0 6 IV. osztály
55 Farkas Gábor 1970. Komáromi VSE 537,0 5 IV. osztály
56 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 536,0 8 IV. osztály
57 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 534,0 7 IV. osztály
58 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 534,0 6 IV. osztály
59 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 532,0 9 IV. osztály
60 Rácz Péter 1974. KSI SE 531,0 7 IV. osztály
61 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 531,0 4 IV. osztály
62 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 529,0 5 IV. osztály
63 Orbán Zsolt ifj 1995. Technikai Sportok Klubja 527,0 5 IV. osztály
64 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 526,0 8 IV. osztály
65 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 524,0 7 IV. osztály
66 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 523,0 6 IV. osztály
67 Tantó Milán 1996. Keszthelyi Erdész LK 523,0 5 IV. osztály
68 Takács Tibor 1967. Egri PLE 522,0 6 IV. osztály
69 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 522,0 3 IV. osztály
70 Porcsalmy Imre Zoltán 1963. APLE 520,0 3 IV. osztály
71 Ferenci József 1952. APLE 518,0 7 IV. osztály
72 Kresalek Ottó László 1958. APLE 517,0 2 IV. osztály
73 Tóth Tamás György 1967. Pestszenterzsébeti PLE 516,0 8 IV. osztály
74 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 516,0 1 IV. osztály
75 Szilágyi Erik 1963. Pestszenterzsébeti PLE 513,0 1 IV. osztály
76 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 507,0 2 IV. osztály
77 Sváb Sándor 1976. BPLE 505,0 4 IV. osztály
78 Szabó Zoltán 1976. Csepel LE 503,0 4 IV. osztály
79 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 502,0 5 IV. osztály
80 Mucsi Dániel 2002. Százhalombattai Lövészklub 500,0 3 IV. osztály
81 Rusvai Morgan 2001. KSI SE 499,0 5 -
82 Szekér Szilárd 1970. UTE 499,0 4 -
83 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 497,0 3 -
84 Kis László Mihály 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 497,0 3 -
85 Sipka Péter 1958. APLE 493,0 2 -
86 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 486,0 2 -
87 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 485,0 3 -
88 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 476,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 239,0 6
2 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 233,4 2
3 Takács László 1959. Egri PLE 211,3 2
4 Tóth Gábor 1973. UTE 192,0 2
5 Nagy László 1970. BHSE 171,0 4
6 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 150,1 1
7 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 129,3 1
8 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 112,3 1
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Berde Viktória
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Soós Viktória Mónika
2004
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Varga Éva
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Takács Tünde
2004
Debreceni Lövészsuli SE
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Panyi Kinga
1997
Vízügyi Lövészklub
Palánki Klaudia
2000
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Major Nóra Tekla
1988
Dunaújvárosi LSE
Szántó Tilda
2003
Dunaújvárosi LSE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Simon Hajnalka Viktória
1978
MAFC
Farkas Bernadett
1987
APLE
Kresalek Noémi
1990
APLE
Tóth Márta
1977
APLE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kiszely Boglárka
2002
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Simon Lili
2000
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Ordasi Ágnes
1989
APLE
Csapatok
KSI
Berde Viktória 2001 KSI SE
Kovács Tamara Mónika 2002 KSI SE
Ozsváth Réka 2004 KSI SE
Dunaújvárosi Lövész SE
Major Nóra Tekla 1988 Dunaújvárosi LSE
Szántó Tilda 2003 Dunaújvárosi LSE
Tinordi Gabriella 2004 Dunaújvárosi LSE
Debreceni Lövészsuli
Varga Éva 2001 Debreceni Lövészsuli SE
Győri Kinga 1986 Debreceni Lövészsuli SE
Takács Tünde 2004 Debreceni Lövészsuli SE
APLE
Farkas Bernadett 1987 APLE
Kresalek Noémi 1990 APLE
Tóth Márta 1977 APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 579,0 13 I. osztály
2 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 576,0 16 I. osztály
3 Dávid Krisztina 1975. BHSE 572,0 19 I. osztály
4 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 570,0 14 II. osztály
5 Varga Zalay Babett 2002. UTE 569,0 19 II. osztály
6 Sike Renáta 1978. BHSE 568,0 14 II. osztály
7 Palánki Klaudia 2000. UTE 563,0 13 II. osztály
8 Vas Virág dr 1977. BHSE 560,0 10 II. osztály
9 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 557,0 8 III. osztály
10 Farkas Bernadett 1987. APLE 555,0 15 III. osztály
11 Berde Viktória 2001. KSI SE 553,0 9 III. osztály
12 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 549,0 9 III. osztály
13 Tóth Anikó 1975. BHSE 548,0 6 III. osztály
14 Rédecsi Anita 2002. BHSE 546,0 6 III. osztály
15 Somhegyi Edina 2003. UTE 545,0 11 III. osztály
16 Sebesi Franciska 1995. Dorog Városi Lövészegyesület 542,0 10 III. osztály
17 Tóth Márta 1977. APLE 541,0 6 III. osztály
18 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 539,0 7 IV. osztály
19 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 538,0 10 IV. osztály
20 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 538,0 8 IV. osztály
21 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 534,0 9 IV. osztály
22 Ordasi Ágnes 1989. APLE 534,0 6 IV. osztály
23 Varga Éva 2001. Debreceni Lövészsuli SE 532,0 6 IV. osztály
24 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 531,0 6 IV. osztály
25 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 531,0 2 IV. osztály
26 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 526,0 3 IV. osztály
27 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 522,0 6 IV. osztály
28 Szántó Tilda 2003. Dunaújvárosi LSE 519,0 6 IV. osztály
29 Soós Viktória Mónika 2004. KSI SE 518,0 5 IV. osztály
30 Major Nóra Tekla 1988. Dunaújvárosi LSE 512,0 5 IV. osztály
31 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 504,0 6 IV. osztály
32 Takáts Attiláné dr. 1954. KSI SE 504,0 4 IV. osztály
33 Panyi Kinga 1997. Vízügyi Lövészklub 500,0 3 IV. osztály
34 Simon Hajnalka Viktória 1978. MAFC 488,0 3 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 240,1 6
2 Sike Renáta 1978. BHSE 239,0 5
3 Dávid Krisztina 1975. BHSE 218,6 3
4 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 197,2 4
5 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 175,9 3
6 Varga Zalay Babett 2002. UTE 156,4 2
7 Vas Virág dr 1977. BHSE 131,6 2
8 Palánki Klaudia 2000. UTE 111,7 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 613,5 35 -
2 Lemes Krisztián 1980. Pestszenterzsébeti PLE 543,9 6 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Polyák Norbert Zsolt
1975
KSI SE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 548,0 13 -
2 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 540,0 8 -
3 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 532,0 10 -
4 Polyák Norbert Zsolt 1975. KSI SE 528,0 6 -
5 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 496,0 6 -
6 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 449,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély