MSSZ Országos Bajnokság 2023. 10m Futócél

Versenyengedély szám
415/AFc-11/01/2023

A nőknél Farkasné Keczeli Bianka, a férfiaknál Tasi Tamás végzett az első helyen a 30+30 lövéses versenyszámban szombaton a futócéllövők 10 méteres országos bajnokságán, Szentendrén. 

Az alapverseny első négy helyezettje csatázott az érmekért úgy, hogy az első a negyedikkel, a második a harmadikkal elődöntőzött, majd a két vesztes a bronzért, a két győztes az aranyéremért mérkőzött. 

A nőknél az alapban 530 körrel első Farkasné Keczeli Bianka előbb az elődöntőben Bangó Zsófiát verte meg 6-3-ra, majd az aranymérkőzésen Worell Annát 6-0-ra. A bronzmérkőzésen Bangó Zsófia Bedekovich Viktóriánál volt jobb 6-1-gyel.

A férfiaknál bár Tasi Tamás csak a harmadik helyen végzett az alapversenyben, végül az ő nyakába akasztották az aranyérmet, miután előbb az elődöntőben Sike Józsefet győzte le 6-3-ra, majd az aranymérkőzésen az alapban 564 körrel a legjobb eredményt elérő Boros Lászlót verte meg 6-2-re. A bronzmeccsen Sike József 6-0-ra győzött Tar Csaba ellen.

Eredmények. Egyéni. Nők: 1. Farkasné Keczeli Bianka (BEFAG Keszthelyi Erdész Lövészklub), 2. Worell Anna (Honvéd Kossuth Lövész Klub Szentendre), 3. Bangó Zsófia (BEFAG Keszthelyi Erdész Lövészklub)

Férfiak: 1. Tasi Tamás (Honvéd Kossuth Lövész Klub Szentendre), 2. Boros László (Győri Lövészklub), 3. Sike József (Győri Lövészklub)

Csapat: 1. Győri Lövészklub (Boros László, Sike József, Spárnicz Ádám), 2. Honvéd Kossuth Lövész Klub Szentendre "B" csapata, 3. Honvéd Kossuth Lövész Klub Szentendre "A" együttese

 

 

A nőknél Farkasné Keczeli Bianka 360 körrel, a férfiaknál Boros László 368 körrel végzett az első helyen a 40 vegyes versenyszámban vasárnap a futócéllövők 10 méteres országos bajnokságán, Szentendrén. Ebben a számban az alapverseny rangsorolt. 

Eredmények: Futócél ob, 40 vegyes. Férfiak. Egyéni: 1. Boros László (Győri Lövészklub) 368 kör, 2. Tasi Tamás (Honvéd Kossuth Lövész Klub Szentendre) 366, 3. Sike József (Győri Lövészklub) 356

Csapat: 1. Győri Lövészklub (Boros László, Sike József, Spárnicz Ádám) 1039 kör, 2. Honvéd Kossuth Lövész Klub Szentendre 1014, 3. Élménylőtér SE 566

Nők. Egyéni: 1. Farkasné Keczeli Bianka (BEFAG Keszthelyi Erdész Lövészklub) 360 kör, 2. Worell Anna (Honvéd Kossuth Lövész Klub Szentendre) 329, 3. Bedekovich Viktória (Honvéd Kossuth Lövész Klub Szentendre) 284

 

 

 

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
2000 Szentendre, Dózsa György u. 12-14 (Honvéd Kossuth Lövészklub Lőtere)
A verseny kezdete
2023-11-24
A verseny vége
2023-11-26
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Ifi, Junior: 3.000.-Ft/fő Felnőtt: 4.000.-Ft/fő, csapat: 3.000ft/csapat
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Futócél vegyes - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Szabó Debóra
2007
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
HKLK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
Szabó Debóra 2007 Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett 2005 Honvéd Kossuth LK

10m Futócél vegyes - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Izer Kristóf
2007
Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter
2006
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Csapatok
BEFAG KELK
Izer Kristóf 2007 Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter 2006 Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos 2007 Keszthelyi Erdész LK
HKLK
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK

10m Futócél vegyes - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Farkasné Keczeli Bianka Barbara
1988
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia Lilla
2002
Keszthelyi Erdész LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
HKLK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória 1989 Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett 2005 Honvéd Kossuth LK

10m Futócél vegyes - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Brassai Balázs
1981
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj
1979
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Reketye László István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás József
1970
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Sike József
1968
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Csapatok
Élménylőtér SE "A"
Kontor Norbert 1976 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István 1961 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj 1979 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
HKLK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás József 1970 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Győri LK
Boros László 1989 Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám 1991 Győri Lövészklub
Sike József 1968 RÁBA ETO Győr Sportegyesület

10m Futócél - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Debóra
2007
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
HKLK
Szabó Debóra 2007 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett 2005 Honvéd Kossuth LK

10m Futócél - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Izer Kristóf
2007
Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter
2006
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Csapatok
BEFAG KELK
Izer Kristóf 2007 Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter 2006 Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
HKLK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK

10m Futócél - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bangó Zsófia Lilla
2002
Keszthelyi Erdész LK
Farkasné Keczeli Bianka Barbara
1988
Keszthelyi Erdész LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK

10m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás József
1970
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Sike József
1968
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Csapatok
HKLK A
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás József 1970 Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Győri LK
Boros László 1989 Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám 1991 Győri Lövészklub
Sike József 1968 RÁBA ETO Győr Sportegyesület

10m Futócél 30 lassú Nemzeti - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Izer Kristóf
2007
Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter
2006
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Brassai Balázs
1981
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj
1979
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Reketye László István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Csorba Endre
1976
Honvéd Kossuth LK
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Dienes Miklós
1982
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc id.
1967
Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Koncz János
1958
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Streicher Samu
2006
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Worell Tamás
1962
Honvéd Kossuth LK
Zsuk Balázs
1970
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
BEFAG KELK
Kaszás Péter 2006 Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos 2007 Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
Élménylőtér SE "A"
Kontor Norbert 1976 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István 1961 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj 1979 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
HKLK
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Csorba Endre 1976 Honvéd Kossuth LK
Bartók Balázs Béla 1973 Honvéd Kossuth LK
Zsuk Balázs 1970 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Dienes Miklós 1982 Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc id. 1967 Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre 1967 Honvéd Kossuth LK

10m Futócél vegyes - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Jurkovics Kadosa Radó
2010
Keszthelyi Erdész LK
Izer Kristóf
2007
Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter
2006
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Szabó Debóra
2007
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Streicher Samu
2006
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
BEFAG KELK
Izer Kristóf 2007 Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter 2006 Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos 2007 Keszthelyi Erdész LK
HKLK
Szabó Debóra 2007 Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Streicher Samu 2006 Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Izer Kristóf
2007
Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter
2006
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Jurkovics Kadosa Radó
2010
Keszthelyi Erdész LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Szabó Debóra
2007
Honvéd Kossuth LK
Streicher Samu
2006
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
BEFAG KELK
Izer Kristóf 2007 Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter 2006 Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos 2007 Keszthelyi Erdész LK
HKLK
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Szabó Debóra 2007 Honvéd Kossuth LK
Streicher Samu 2006 Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél vegyespáros - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkasné Keczeli Bianka Barbara
1988
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia Lilla
2002
Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter
2006
Keszthelyi Erdész LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás József
1970
Honvéd Kossuth LK
Szabó Debóra
2007
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél 30 lassú Nemzeti- Felnőtt - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bangó Zsófia Lilla
2002
Keszthelyi Erdész LK
Farkasné Keczeli Bianka Barbara
1988
Keszthelyi Erdész LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Szabó Debóra
2007
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Csomorné Fodor Marianna
1980
Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély