MSSZ Országos Bajnokság 2023. 25-50-100m-esTörténelmi Pontlövő Országos Bajnokság

Versenyengedély szám
257/ATp-06/03/2023
A verseny szervezője
Magyar Elöltöltő-Fegyveres Lövészek Szövetsége
A verseny helyszíne
Sarlóspuszta sportlőtér
A verseny kezdete
2023-06-23
A verseny vége
2023-06-25
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
4.000Ft/ fő
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Bankinformáció
Magyar Elöltöltő Fegyveres Lövészek Szövetsége
OTP 11704007-20199236

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Kuchenreuter - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Bérces Béla
1972
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Csorba Endre
1976
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Zuglő Klub SLE
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 91,0 2 I. osztály
2 Bérces Béla 1972. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 91,0 1 I. osztály
3 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 89,0 0 II. osztály
4 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 88,0 2 II. osztály
5 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 88,0 1 II. osztály
6 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 87,0 0 II. osztály
7 Csorba Endre 1976. Honvéd Kossuth LK 86,0 2 II. osztály
8 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 86,0 1 II. osztály
9 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 85,0 0 II. osztály
10 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 83,0 0 II. osztály
11 Balassi János 1969. Muskétás Sportlövész Egyesület 81,0 0 II. osztály
12 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 80,0 0 II. osztály
13 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 79,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Mariette - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Bérces Béla
1972
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Csorba Endre
1976
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Zsuk Balázs
1970
Honvéd Kossuth LK
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Zuglő Klub SLE
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 92,0 4 I. osztály
2 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 92,0 3 I. osztály
3 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 90,0 4 I. osztály
4 Bérces Béla 1972. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 90,0 3 I. osztály
5 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 88,0 0 II. osztály
6 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 87,0 6 II. osztály
7 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 87,0 5 II. osztály
8 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 86,0 0 II. osztály
9 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 84,0 0 II. osztály
10 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 83,0 0 II. osztály
11 Csorba Endre 1976. Honvéd Kossuth LK 81,0 3 II. osztály
12 Zsuk Balázs 1970. Honvéd Kossuth LK 81,0 2 II. osztály
13 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 77,0 0 II. osztály
14 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 73,0 0 II. osztály
15 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 72,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Cominazzo - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Zuglő Klub SLE
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 86,0 0 II. osztály
2 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 81,0 0 II. osztály
3 Balassi János 1969. Muskétás Sportlövész Egyesület 33,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Rákóczi - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Csorba Endre
1976
Honvéd Kossuth LK
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Zsuk Balázs
1970
Honvéd Kossuth LK
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 89,0 0 II. osztály
2 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 71,0 0 II. osztály
3 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 69,0 0 II. osztály
4 Zsuk Balázs 1970. Honvéd Kossuth LK 65,0 0 II. osztály
5 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 57,0 0 II. osztály
6 Csorba Endre 1976. Honvéd Kossuth LK 27,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET3 / Webley - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Sándor István dr
1963
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 90,0 0 I. osztály
2 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 87,0 0 II. osztály
3 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 84,0 75 II. osztály
4 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 84,0 67 II. osztály
5 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 80,0 0 II. osztály
6 Sándor István dr 1963. COLT PLE 74,0 0 II. osztály
7 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 53,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET3 / Frommer - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Juhász Éva
1973
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 81,0 0 II. osztály
2 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 77,0 0 II. osztály
3 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 76,0 0 II. osztály
4 Juhász Éva 1973. Soproni Polgári Lövész Egyesület 75,0 0 II. osztály
5 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 71,0 0 II. osztály
6 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 63,0 0 II. osztály
7 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 62,0 0 II. osztály
8 Balassi János 1969. Muskétás Sportlövész Egyesület 56,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Paterson - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Zsuk Balázs
1970
Honvéd Kossuth LK
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Korga Rebeka
2005
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 88,0 5 II. osztály
2 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 88,0 4 II. osztály
3 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 84,0 0 II. osztály
4 Zsuk Balázs 1970. Honvéd Kossuth LK 69,0 0 II. osztály
5 Korga Rebeka 2005. Zalaegerszegi PLE 38,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Vetterli - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Bérces Béla
1972
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Kapócs István
1956
Western Lövész SE
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Németh Balázs
1976
Muskétás Sportlövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Zsuk Balázs
1970
Honvéd Kossuth LK
Szokoly Adrien
1969
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Csorba Endre
1976
Honvéd Kossuth LK
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Korga Rebeka
2005
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Balázs 1976. Muskétás Sportlövész Egyesület 97,0 0 Mester
2 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 94,0 0 I. osztály
3 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 92,0 4 I. osztály
4 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 92,0 2 I. osztály
5 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 91,0 0 I. osztály
6 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 91,0 0 I. osztály
7 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 89,0 0 II. osztály
8 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 89,0 0 II. osztály
9 Kapócs István 1956. Western Lövész SE 88,0 0 II. osztály
10 Zsuk Balázs 1970. Honvéd Kossuth LK 86,0 0 II. osztály
11 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 85,0 6 II. osztály
12 Bérces Béla 1972. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 85,0 5 II. osztály
13 Csorba Endre 1976. Honvéd Kossuth LK 81,0 0 II. osztály
14 Balassi János 1969. Muskétás Sportlövész Egyesület 78,0 0 II. osztály
15 Szokoly Adrien 1969. Honvéd Kossuth LK 78,0 0 II. osztály
16 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 77,0 0 II. osztály
17 Korga Rebeka 2005. Zalaegerszegi PLE 68,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Lamarmora - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Kapócs István
1956
Western Lövész SE
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Németh Balázs
1976
Muskétás Sportlövész Egyesület
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Sándor István dr
1963
Honvéd Kossuth LK
Korga László György
1975
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kapócs István 1956. Western Lövész SE 98,0 0 Mester
2 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 94,0 0 I. osztály
3 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 94,0 0 I. osztály
4 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 92,0 0 I. osztály
5 Németh Balázs 1976. Muskétás Sportlövész Egyesület 91,0 0 I. osztály
6 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 89,0 0 II. osztály
7 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 86,0 0 II. osztály
8 Sándor István dr 1963. COLT PLE 85,0 0 II. osztály
9 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 81,0 0 II. osztály
10 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 79,0 0 II. osztály
11 Korga László György 1975. Zalaegerszegi PLE 78,0 0 II. osztály
12 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 77,0 0 II. osztály
13 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 71,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Pensylvania - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Németh Balázs
1976
Muskétás Sportlövész Egyesület
Zsuk Balázs
1970
Honvéd Kossuth LK
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 95,0 0 Mester
2 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 92,0 0 I. osztály
3 Németh Balázs 1976. Muskétás Sportlövész Egyesület 89,0 0 II. osztály
4 Zsuk Balázs 1970. Honvéd Kossuth LK 86,0 0 II. osztály
5 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 83,0 0 II. osztály
6 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 18,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Miquelet - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 63,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Augustin - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Kapócs István
1956
Western Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 82,0 0 II. osztály
2 Kapócs István 1956. Western Lövész SE 66,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Yellowboy - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Juhász Éva
1973
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Sándor István dr
1963
Honvéd Kossuth LK
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Németh Balázs
1976
Muskétás Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 92,0 5 I. osztály
2 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 92,0 4 I. osztály
3 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 91,0 0 I. osztály
4 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 89,0 0 II. osztály
5 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 88,0 49 II. osztály
6 Balassi János 1969. Muskétás Sportlövész Egyesület 88,0 44 II. osztály
7 Sándor István dr 1963. COLT PLE 88,0 0 II. osztály
8 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 87,0 0 II. osztály
9 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 85,0 0 II. osztály
10 Németh Balázs 1976. Muskétás Sportlövész Egyesület 82,0 0 II. osztály
11 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 77,0 0 II. osztály
12 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 76,0 0 II. osztály
13 Juhász Éva 1973. Soproni Polgári Lövész Egyesület 69,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Trapper - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Bérces Béla
1972
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Kapócs István
1956
Western Lövész SE
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Zsuk Balázs
1970
Honvéd Kossuth LK
Szokoly Adrien
1969
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Csorba Endre
1976
Honvéd Kossuth LK
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Sándor István dr
1963
Honvéd Kossuth LK
Korga László György
1975
Zalaegerszegi PLE
Korga Rebeka
2005
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sándor István dr 1963. COLT PLE 93,0 0 I. osztály
2 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 91,0 0 I. osztály
3 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 90,0 0 I. osztály
4 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 89,0 4 II. osztály
5 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 89,0 2 II. osztály
6 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 88,0 0 II. osztály
7 Bérces Béla 1972. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 86,0 0 II. osztály
8 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 85,0 0 II. osztály
9 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 84,0 5 II. osztály
10 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 84,0 1 II. osztály
11 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 84,0 0 II. osztály
12 Csorba Endre 1976. Honvéd Kossuth LK 83,0 0 II. osztály
13 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 82,0 4 II. osztály
14 Kapócs István 1956. Western Lövész SE 82,0 2 II. osztály
15 Szokoly Adrien 1969. Honvéd Kossuth LK 81,0 0 II. osztály
16 Korga László György 1975. Zalaegerszegi PLE 81,0 0 II. osztály
17 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 79,0 0 II. osztály
18 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 78,0 0 II. osztály
19 Zsuk Balázs 1970. Honvéd Kossuth LK 76,0 0 II. osztály
20 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 74,0 0 II. osztály
21 Korga Rebeka 2005. Zalaegerszegi PLE 54,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Berdan - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Kapócs István
1956
Western Lövész SE
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Sándor István dr
1963
Honvéd Kossuth LK
Korga László György
1975
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 93,0 0 I. osztály
2 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 91,0 0 I. osztály
3 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 83,0 0 II. osztály
4 Sándor István dr 1963. COLT PLE 82,0 0 II. osztály
5 Kapócs István 1956. Western Lövész SE 79,0 0 II. osztály
6 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 77,0 0 II. osztály
7 Korga László György 1975. Zalaegerszegi PLE 75,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Mannlicher - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 91,0 4 I. osztály
2 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 91,0 2 I. osztály
3 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 89,0 3 II. osztály
4 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 89,0 2 II. osztály
5 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 88,0 0 II. osztály
6 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 82,0 0 II. osztály
7 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 80,0 0 II. osztály
8 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 80,0 0 II. osztály
9 Balassi János 1969. Muskétás Sportlövész Egyesület 68,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Garand 50m - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 87,0 0 II. osztály
2 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 82,0 0 II. osztály
3 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 76,0 0 II. osztály
4 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 73,0 0 II. osztály
5 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 72,0 0 II. osztály
6 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 72,0 0 II. osztály
7 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 63,0 0 II. osztály
8 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 52,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Donald Malson - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Csorba Endre
1976
Honvéd Kossuth LK
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Zuglő Klub SLE
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 80,0 0 II. osztály
2 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 76,0 0 II. osztály
3 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 75,0 0 II. osztály
4 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 73,0 0 II. osztály
5 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 70,0 0 II. osztály
6 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 69,0 0 II. osztály
7 Csorba Endre 1976. Honvéd Kossuth LK 68,0 0 II. osztály
8 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 64,0 0 II. osztály
9 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 62,0 0 II. osztály
10 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 58,0 0 II. osztály
11 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 56,0 0 II. osztály
12 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 55,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Remington - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Csorba Endre
1976
Honvéd Kossuth LK
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Zuglő Klub SLE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Bérces Béla
1972
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 170,0 0 Mester
2 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 167,0 0 Mester
3 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 164,0 0 Mester
4 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 162,0 0 Mester
5 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 157,0 0 Mester
6 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 156,0 0 Mester
7 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 152,0 0 Mester
8 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 150,0 0 Mester
9 Csorba Endre 1976. Honvéd Kossuth LK 149,0 0 Mester
10 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 143,0 0 Mester
11 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 131,0 0 Mester
12 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 127,0 0 Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Minnie - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Kapócs István
1956
Western Lövész SE
Németh Balázs
1976
Muskétás Sportlövész Egyesület
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 92,0 0 I. osztály
2 Kapócs István 1956. Western Lövész SE 80,0 0 II. osztály
3 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 79,0 0 II. osztály
4 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 73,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Maximilian - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Zsuk Balázs
1970
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zsuk Balázs 1970. Honvéd Kossuth LK 15,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Whitwort - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Kapócs István
1956
Western Lövész SE
Németh Balázs
1976
Muskétás Sportlövész Egyesület
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Balázs 1976. Muskétás Sportlövész Egyesület 94,0 0 I. osztály
2 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 90,0 0 I. osztály
3 Kapócs István 1956. Western Lövész SE 88,0 0 II. osztály
4 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 86,0 0 II. osztály
5 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 83,0 0 II. osztály
6 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 80,0 0 II. osztály
7 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 70,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Celburn - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Sándor István dr
1963
Honvéd Kossuth LK
Korga László György
1975
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 79,0 0 II. osztály
2 Sándor István dr 1963. COLT PLE 77,0 0 II. osztály
3 Korga László György 1975. Zalaegerszegi PLE 27,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Frontiersman - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Kapócs István
1956
Western Lövész SE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Csorba Endre
1976
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Szokoly Adrien
1969
Honvéd Kossuth LK
Zsuk Balázs
1970
Honvéd Kossuth LK
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Sándor István dr
1963
Honvéd Kossuth LK
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 77,0 0 II. osztály
2 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 76,0 0 II. osztály
3 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 76,0 0 II. osztály
4 Sándor István dr 1963. COLT PLE 75,0 0 II. osztály
5 Csorba Endre 1976. Honvéd Kossuth LK 75,0 0 II. osztály
6 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 74,0 0 II. osztály
7 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 73,0 0 II. osztály
8 Szokoly Adrien 1969. Honvéd Kossuth LK 72,0 2 II. osztály
9 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 72,0 1 II. osztály
10 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 69,0 0 II. osztály
11 Kapócs István 1956. Western Lövész SE 65,0 0 II. osztály
12 Zsuk Balázs 1970. Honvéd Kossuth LK 65,0 0 II. osztály
13 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 44,0 0 -
14 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 41,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Gettysburg - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Kapócs István
1956
Western Lövész SE
Szokoly Adrien
1969
Honvéd Kossuth LK
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Sándor István dr
1963
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sándor István dr 1963. COLT PLE 85,0 0 II. osztály
2 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 82,0 0 II. osztály
3 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 78,0 0 II. osztály
4 Kapócs István 1956. Western Lövész SE 72,0 0 II. osztály
5 Szokoly Adrien 1969. Honvéd Kossuth LK 68,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Yellowboy - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Sándor István dr
1963
Honvéd Kossuth LK
Németh Balázs
1976
Muskétás Sportlövész Egyesület
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Balázs 1976. Muskétás Sportlövész Egyesület 91,0 0 I. osztály
2 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 90,0 0 I. osztály
3 Sándor István dr 1963. COLT PLE 87,0 2 II. osztály
4 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 87,0 1 II. osztály
5 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 85,0 0 II. osztály
6 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 84,0 0 II. osztály
7 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 83,0 0 II. osztály
8 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 82,0 0 II. osztály
9 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 48,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Mannlicher - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 88,0 0 II. osztály
2 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 80,0 0 II. osztály
3 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 77,0 1 II. osztály
4 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 77,0 0 II. osztály
5 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 65,0 0 II. osztály
6 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 53,0 0 II. osztály
7 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 50,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Zajcev - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 96,0 0 Mester
2 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 90,0 0 I. osztály
3 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 86,0 0 II. osztály
4 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 85,0 0 II. osztály
5 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 79,0 0 II. osztály
6 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 78,0 0 II. osztály
7 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 73,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Quigley - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Németh Balázs
1976
Muskétás Sportlövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Balázs 1976. Muskétás Sportlövész Egyesület 92,0 0 I. osztály
2 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 88,0 0 II. osztály
3 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 44,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Garand 100m - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 79,0 0 II. osztály
2 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 65,0 0 II. osztály
3 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 60,0 0 II. osztály
4 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 53,0 0 II. osztály
5 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 50,0 0 II. osztály
6 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 47,0 0 -
7 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 45,0 0 -
8 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 30,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély