MSSZ Országos Bajnokság 2023. 50m Futócél Felnőtt Versenyszámokban

Versenyengedély szám
258/AFc-07/02/2023
A verseny szervezője
A verseny helyszíne
Gyenesdiási sportlőtér Csider völgy
A verseny kezdete
2023-07-01
A verseny vége
2023-07-02
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Felnőtt: 4000.-Ft/fő/versenyszám, Csapat:3000.-Ft/csapat /versenyszám.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Brassai Balázs
1981
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj
1979
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Reketye László István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Sike József
1968
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás József
1970
Honvéd Kossuth LK
Worell Tamás
1962
Honvéd Kossuth LK
Kovács Béla
1978
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc
1982
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Dienes Miklós
1982
Honvéd Kossuth LK
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Csapatok
BEFAG KELK
Kovács Béla 1978 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor 2003 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc 1982 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Győri LK
Sike József 1968 RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Spárnicz Ádám 1991 Győri Lövészklub
Boros László 1989 Győri Lövészklub
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Brassai Balázs 1981 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István 1961 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj 1979 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
HKLK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás József 1970 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike József 1968. Győri Lövészklub 590,0 0 Mester
2 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 574,0 0 I. osztály
3 Boros László 1989. Győri Lövészklub 569,0 0 I. osztály
4 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 550,0 0 I. osztály
5 Spárnicz Ádám 1991. Győri Lövészklub 547,0 0 II. osztály
6 Szabó Ferenc 1982. Keszthelyi Erdész LK 522,0 0 II. osztály
7 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 521,0 0 II. osztály
8 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 513,0 0 II. osztály
9 Lipcsik István 1961. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 494,0 0 III. osztály
10 Gere Kovács Gábor 2007. Kisalföldi Lövészklub 483,0 0 III. osztály
11 Pintér György ifj 1979. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 433,0 0 -
12 Brassai Balázs 1981. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 293,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Győri LK Győr 1 706,0 0
2 HKLK Honv� 1 645,0 0
3 Élménylőtér Sportlövő Egyesület Élm� 1 220,0 0
4 BEFAG KELK Keszt 522,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 40 vegyes - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Brassai Balázs
1981
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj
1979
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Reketye László István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Sike József
1968
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás József
1970
Honvéd Kossuth LK
Worell Tamás
1962
Honvéd Kossuth LK
Kovács Béla
1978
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc
1982
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Dienes Miklós
1982
Honvéd Kossuth LK
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csapatok
HKLK
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás József 1970 Honvéd Kossuth LK
Győri LK
Sike József 1968 RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Spárnicz Ádám 1991 Győri Lövészklub
Boros László 1989 Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike József 1968. Győri Lövészklub 390,0 0 Mester
2 Boros László 1989. Győri Lövészklub 389,0 0 I. osztály
3 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 385,0 0 I. osztály
4 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 355,0 0 II. osztály
5 Spárnicz Ádám 1991. Győri Lövészklub 343,0 0 II. osztály
6 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 343,0 0 II. osztály
7 Lipcsik István 1961. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 320,0 0 III. osztály
8 Szabó Ferenc 1982. Keszthelyi Erdész LK 320,0 0 III. osztály
9 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 300,0 0 IV. osztály
10 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 288,0 0 IV. osztály
11 Pintér György ifj 1979. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 273,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Győri LK Győr 1 122,0 0
2 HKLK Honv� 1 083,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 30 lassú - Nemzeti - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Brassai Balázs
1981
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj
1979
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Reketye László István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Sebestyén Melinda Mónika Dr.
1983
Kisalföldi Lövészklub
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Worell Tamás
1962
Honvéd Kossuth LK
Izer Kristóf
2007
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter
2006
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Kis-Kotor Balázs
1986
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Kovács Béla
1978
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Pajer Tamás
1983
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Prezenszki Tibor
1957
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc
1982
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Dienes Miklós
1982
Honvéd Kossuth LK
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Zsuk Balázs
1970
Honvéd Kossuth LK
Csorba Endre
1976
Honvéd Kossuth LK
Dienes Gábor
1995
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás József
1970
Honvéd Kossuth LK
Bányai Donát
2008
Honvéd Kossuth LK
Bóna György András
2005
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
HKLK A
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
HKLK C
Worell Tamás 1962 Honvéd Kossuth LK
Bartók Balázs Béla 1973 Honvéd Kossuth LK
Csorba Endre 1976 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Bányai Donát 2008 Honvéd Kossuth LK
BEFAG Keszthelyi Lövészklub
Kaszás Péter 2006 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Pajer Tamás 1983 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc 1982 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Brassai Balázs 1981 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István 1961 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj 1979 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 278,0 0 I. osztály
2 Déri Ágoston 2007. Honvéd Kossuth LK 258,0 0 II. osztály
3 Lipcsik István 1961. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 251,0 0 II. osztály
4 Kaszás Péter 2006. Keszthelyi Erdész LK 250,0 0 II. osztály
5 Herman Balázs 2007. Honvéd Kossuth LK 249,0 0 II. osztály
6 Szabó Ferenc 1982. Keszthelyi Erdész LK 244,0 0 II. osztály
7 Pajer Tamás 1983. Keszthelyi Erdész LK 239,0 0 II. osztály
8 Csorba Endre 1976. Honvéd Kossuth LK 234,0 0 II. osztály
9 Pintér György ifj 1979. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 231,0 0 II. osztály
10 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 223,0 0 II. osztály
11 Lancz Domokos 2007. Keszthelyi Erdész LK 219,0 0 II. osztály
12 Bányai Donát 2008. Honvéd Kossuth LK 214,0 0 II. osztály
13 Brassai Balázs 1981. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 208,0 0 III. osztály
14 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 207,0 0 III. osztály
15 Bóna György András 2005. Honvéd Kossuth LK 206,0 0 III. osztály
16 Worell Tamás 1962. Honvéd Kossuth LK 205,0 0 III. osztály
17 Izer Kristóf 2007. Keszthelyi Erdész LK 204,0 0 III. osztály
18 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 158,0 0 IV. osztály
19 Zsuk Balázs 1970. Honvéd Kossuth LK 134,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK A Honv� 785,0 0
2 BEFAG Keszthelyi Lövészklub Keszt 733,0 0
3 Élménylőtér Sportlövő Egyesület Élm� 690,0 0
4 HKLK B Honv� 644,0 0
5 HKLK C Honv� 597,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 30 lassú - Nemzeti - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bangó Zsófia Lilla
2002
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Farkasné Keczeli Bianka Barbara
1988
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Major Veronika
1997
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Szabó Debóra
2007
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Miklósi Krisztina
2006
Honvéd Kossuth LK
Sebestyén Melinda Mónika Dr.
1983
Kisalföldi Lövészklub
Csapatok
HKLK
Bedekovich Viktória 1989 Honvéd Kossuth LK
Szabó Debóra 2007 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 239,0 0 -
2 Bedekovich Viktória 1989. Honvéd Kossuth LK 232,0 0 -
3 Szabó Debóra 2007. Honvéd Kossuth LK 231,0 0 -
4 Farkasné Keczeli Bianka 1988. Keszthelyi Erdész LK 217,0 0 -
5 Csomor Zsófia Bernadett 2005. Honvéd Kossuth LK 208,0 0 -
6 Sebestyén Melinda Mónika Dr. 1983. Kisalföldi Lövészklub 190,0 0 -
7 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 150,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK Honv� 702,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél vegyespáros - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Szabó Debóra
2007
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Major Veronika
1997
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Farkasné Keczeli Bianka Barbara
1988
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc
1982
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia Lilla
2002
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás József
1970
Honvéd Kossuth LK
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Sebestyén Melinda Mónika Dr.
1983
Kisalföldi Lövészklub
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Izer Kristóf
2007
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
HKLK A
Bedekovich Viktória 1989 Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás József 1970 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
HKLK D
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett 2005 Honvéd Kossuth LK
HKLK C
Szabó Debóra 2007 Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
BEFAG B
Farkasné Keczeli Bianka Barbara 1988 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc 1982 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
BEFAG C
Bangó Zsófia Lilla 2002 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos 2007 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
BEFAG A
Major Veronika 1997 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Izer Kristóf 2007 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Kisalföldi LK
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Sebestyén Melinda Mónika Dr. 1983 Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bedekovich Viktória 1989. Honvéd Kossuth LK 178,0 0 -
2 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 178,0 0 -
3 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 177,0 0 -
4 Izer Kristóf 2007. Keszthelyi Erdész LK 177,0 0 -
5 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 171,0 0 -
6 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 170,0 0 -
7 Szabó Debóra 2007. Honvéd Kossuth LK 168,0 0 -
8 Herman Balázs 2007. Honvéd Kossuth LK 168,0 0 -
9 Szabó Ferenc 1982. Keszthelyi Erdész LK 163,0 0 -
10 Farkasné Keczeli Bianka 1988. Keszthelyi Erdész LK 162,0 0 -
11 Lancz Domokos 2007. Keszthelyi Erdész LK 147,0 0 -
12 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 146,0 0 -
13 Csomor Zsófia Bernadett 2005. Honvéd Kossuth LK 145,0 0 -
14 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 145,0 0 -
15 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 118,0 0 -
16 Sebestyén Melinda Mónika Dr. 1983. Kisalföldi Lövészklub 117,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK A Honv� 356,0 0
2 BEFAG A Keszt 354,0 0
3 HKLK B Honv� 341,0 0
4 HKLK C Honv� 336,0 0
5 BEFAG B Keszt 325,0 0
6 BEFAG C Keszt 293,0 0
7 HKLK D Honv� 290,0 0
8 Kisalföldi LK Kisal 235,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bangó Zsófia Lilla
2002
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Farkasné Keczeli Bianka Barbara
1988
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Major Veronika
1997
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Sebestyén Melinda Mónika Dr.
1983
Kisalföldi Lövészklub
Csapatok
BEFAG KELK
Bangó Zsófia Lilla 2002 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Farkasné Keczeli Bianka Barbara 1988 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Major Veronika 1997 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
HKLK
Bedekovich Viktória 1989 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett 2005 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkasné Keczeli Bianka 1988. Keszthelyi Erdész LK 564,0 0 -
2 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 539,0 0 -
3 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 502,0 0 -
4 Bedekovich Viktória 1989. Honvéd Kossuth LK 486,0 0 -
5 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 454,0 0 -
6 Csomor Zsófia Bernadett 2005. Honvéd Kossuth LK 326,0 0 -
7 Sebestyén Melinda Mónika Dr. 1983. Kisalföldi Lövészklub 229,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BEFAG KELK Keszt 1 557,0 0
2 HKLK Honv� 1 314,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 40 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Farkasné Keczeli Bianka Barbara
1988
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Major Veronika
1997
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia Lilla
2002
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Sebestyén Melinda Mónika Dr.
1983
Kisalföldi Lövészklub
Csapatok
BEFAG KELK
Farkasné Keczeli Bianka Barbara 1988 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Major Veronika 1997 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia Lilla 2002 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
HKLK
Csomor Zsófia Bernadett 2005 Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória 1989 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 360,0 0 -
2 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 329,0 0 -
3 Farkasné Keczeli Bianka 1988. Keszthelyi Erdész LK 328,0 0 -
4 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 307,0 0 -
5 Bedekovich Viktória 1989. Honvéd Kossuth LK 305,0 0 -
6 Csomor Zsófia Bernadett 2005. Honvéd Kossuth LK 200,0 0 -
7 Sebestyén Melinda Mónika Dr. 1983. Kisalföldi Lövészklub 133,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BEFAG KELK Keszt 995,0 0
2 HKLK Honv� 834,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Szabó Debóra
2007
Honvéd Kossuth LK
Bányai Donát
2008
Honvéd Kossuth LK
Lancz Domokos
2007
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Izer Kristóf
2007
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter
2006
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
BEFAG Keszthely
Lancz Domokos 2007 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Izer Kristóf 2007 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter 2006 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
HKLK
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Szabó Debóra 2007 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Herman Balázs 2007. Honvéd Kossuth LK 371,0 0 -
2 Déri Ágoston 2007. Honvéd Kossuth LK 358,0 0 -
3 Lancz Domokos 2007. Keszthelyi Erdész LK 329,0 0 -
4 Izer Kristóf 2007. Keszthelyi Erdész LK 328,0 0 -
5 Kaszás Péter 2006. Keszthelyi Erdész LK 327,0 0 -
6 Szabó Debóra 2007. Honvéd Kossuth LK 283,0 0 -
7 Bányai Donát 2008. Honvéd Kossuth LK 260,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK Honv� 1 012,0 0
2 BEFAG Keszthely Keszt 984,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély