MSSZ Országos Bajnokság 2023. évi 10m Puska-pisztoly

Versenyengedély szám
360/A-10/03/2023

Tisztelt Sporttársak!

A MIX versenyszámokra csekély mértékű nevezés érkezett, ezért ezek a versenyszámok nem lesznek megrendezve!

A verseny szervezője
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2023-10-19
A verseny vége
2023-10-22
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Ifi, junior: 3.000,- Ft/fő versenyszám, Felnőtt: 4.000,- Ft/fő versenyszám, Csapat: 3.000,- Ft/ csapat/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bozsolik Sarolta
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna Boglárka
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Wiesner Csenge Zsófi
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tóth Bettina
2007
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gombócz Tímea
2008
ZTE Sportlövész Klub
Toma Réka
2006
UTE
Szolnoki Csenge
2011
UTE
Lecza Bianka
2009
UTE
Friedrich Aliz
2011
Pécsi Vasutas Sportkör
Haász Janka Magdolna
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Lukács Flóra
2008
Nyíregyházi PLE
Lukács Veronika Johanna
2006
Zámolyi Lövészklub
Csikós Alíz
2008
Kecskeméti Lövész SE
Czuczu Szilárda
2007
Kecskeméti Lövész SE
Kovács Bianka
2009
Kecskeméti Lövész SE
Dévényi Kincső Flóra
2009
MATE-GEAC
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Jovan Noémi
2006
Tisza Volán SC
Pap Jerne Zsófia
2007
Tisza Volán SC
Ludvig-Cseri Dorina
2006
VAMAV LSK
Tokai Dóra Andrea
2006
Csepel Torna Club
Pully Elizabet Vivien
2008
Csepel Torna Club
Andrássy Fruzsina Éva
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Bánszegi Melodi
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Czemmel Sarolt
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Dombi Emma Vivien
2009
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Kánya Karina
2006
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Váradi Emma Hanna
2006
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Zakár Emma Eszter
2008
BHSE
Molnár Sára
2011
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Béres Kata
2007
APLE
Csák Anna Rebeka
2009
APLE
Dósa-Baranics Dea
2008
BHSE
Fehér Anna
2007
APLE
Keresztesi Petra Inez
2008
Tisza Volán SC
Tamás Hanna
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szilva Szonja
2011
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Coric Una
2006
UTE
Árgyelán Patricia
2009
MATE-GEAC
Gombos Anna Liliom
2009
MATE-GEAC
Csapatok
PVSK
Bozsolik Sarolta 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna Boglárka 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Kecskeméti Lövész SE
Csikós Alíz 2008 Kecskeméti Lövész SE
Czuczu Szilárda 2007 Kecskeméti Lövész SE
Kovács Bianka 2009 Kecskeméti Lövész SE
EVSE "A"
Andrássy Fruzsina Éva 2008 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Dombi Emma Vivien 2009 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Váradi Emma Hanna 2006 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
EVSE "B"
Bánszegi Melodi 2008 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Czemmel Sarolt 2008 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Kánya Karina 2006 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
APLE
Béres Kata 2007 APLE
Dósa-Baranics Dea 2008 BHSE
Fehér Anna 2007 APLE
CTSE
Keresztesi Petra Inez 2008 Tisza Volán SC
Tamás Hanna 2009 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szilva Szonja 2011 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
MATE-GEAC
Dévényi Kincső Flóra 2009 MATE-GEAC
Ferik Csilla 2008 MATE-GEAC
Gombos Anna Liliom 2009 MATE-GEAC
UTE
Toma Réka 2006 UTE
Lecza Bianka 2009 UTE
Coric Una 2006 UTE
PVSK B
Héra Georgina 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata 2007 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Wiesner Csenge Zsófi 2009 Pécsi Vasutas Sportkör
PVSK C
Molnár Luca 2009 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Friedrich Aliz 2011 Pécsi Vasutas Sportkör
Haász Janka Magdolna 2009 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Réka 2006. UTE 421,1 37 Aranyjelvény
2 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 419,5 37 Aranyjelvény
3 Dombi Emma Vivien 2009. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 411,2 28 Aranyjelvény
4 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 410,7 29 Aranyjelvény
5 Coric Una 2006. UTE 410,0 24 Aranyjelvény
6 Tamás Hanna 2009. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 407,6 24 Aranyjelvény
7 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 407,3 25 Aranyjelvény
8 Andrássy Fruzsina Éva 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 403,5 20 Aranyjelvény
9 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 403,3 19 Aranyjelvény
10 Bozsolik Sarolta 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 402,8 16 Aranyjelvény
11 Váradi Emma Hanna 2006. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 402,4 22 Aranyjelvény
12 Tokai Dóra Andrea 2006. Csepel LE 401,7 20 Aranyjelvény
13 Molnár Sára 2011. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 401,7 19 Aranyjelvény
14 Czemmel Sarolt 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 400,4 19 Aranyjelvény
15 Juronics Anna Boglárka 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 400,3 20 Aranyjelvény
16 Jovan Noémi 2006. Tisza Volán SC 400,3 19 Aranyjelvény
17 Lukács Veronika Johanna 2006. Zámolyi Lövészklub 400,0 24 Aranyjelvény
18 Héra Georgina 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 398,3 14 Aranyjelvény
19 Zakár Emma Eszter 2008. BHSE 394,7 15 Aranyjelvény
20 Gombócz Tímea 2008. ZTE Sportlövész Klub 394,3 19 Aranyjelvény
21 Friedrich Aliz 2011. Pécsi Vasutas Sportkör 393,0 16 Aranyjelvény
22 Fehér Anna 2007. APLE 392,9 14 Aranyjelvény
23 Dósa-Baranics Dea 2008. APLE 392,5 17 Aranyjelvény
24 Wiesner Csenge Zsófi 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 392,4 13 Aranyjelvény
25 Bánszegi Melodi 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 391,4 14 Aranyjelvény
26 Pully Elizabet Vivien 2008. Csepel LE 388,1 10 Ezüstjelvény
27 Tóth Bettina 2007. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 388,0 12 Ezüstjelvény
28 Csák Anna Rebeka 2009. APLE 387,6 6 Ezüstjelvény
29 Béres Kata 2007. APLE 385,7 12 Ezüstjelvény
30 Árgyelán Patricia 2009. MATE-GEAC 385,4 11 Ezüstjelvény
31 Dévényi Kincső Flóra 2009. MATE-GEAC 384,2 11 Ezüstjelvény
32 Haász Janka Magdolna 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 383,8 9 Ezüstjelvény
33 Kovács Bianka 2009. Kecskeméti Lövész SE 383,7 10 Ezüstjelvény
34 Lukács Flóra 2008. Nyíregyházi PLE 383,7 10 Ezüstjelvény
35 Gombos Anna Liliom 2009. MATE-GEAC 369,8 10 Bronzjelvény
36 Czuczu Szilárda 2007. Kecskeméti Lövész SE 354,2 5 -
37 Csikós Alíz 2008. Kecskeméti Lövész SE 353,5 4 -
38 Szolnoki Csenge 2011. UTE 352,8 4 -
39 Lecza Bianka 2009. UTE 352,1 5 -
40 Szilva Szonja 2011. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 343,5 6 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 EVSE "A" Erőd 1 217,1 70
2 PVSK Pécs 1 213,8 65
3 PVSK B Pécs 1 198,0 52
4 UTE UTE 1 183,2 66
5 PVSK C Pécs 1 180,1 44
6 MATE-GEAC MATE- 1 173,5 58
7 APLE APLE 1 171,1 43
8 Kecskeméti Lövész SE Kecsk 1 091,4 19
9 EVSE "B" Erőd 791,8 33
10 CTSE Cél- 751,1 30
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Fodor Márton Olivér
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Halmai-Tucsek Nimród
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Füzes-Nagy Aladár
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Gyurkó Zsombor
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Bencze Richárd
2006
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Nimród Bendegúz
2006
ZTE Sportlövész Klub
Tarr Gyula
2006
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Leopold Milán
2011
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Marossy Noé
2009
UTE
Kiss-Vámosi Zsombor
2010
UTE
Marton Tamás László
2010
UTE
Illés Dániel
2011
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Vas Albert
2010
UTE
Varga Vince Csete
2012
UTE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Bajnai Brúnó Roland
2007
Kecskeméti Lövész SE
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Lengyel Ádám
2010
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Varjú Mátyás
2006
MATE-GEAC
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Bóta Levente
2009
VAMAV LSK
Sinka Norbert
2007
VAMAV LSK
Csépány Levente
2008
VAMAV LSK
Aranyos Péter
2011
Tisza Volán SC
Orsy Tamás
2010
Tisza Volán SC
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel Torna Club
Varga Tamás
2007
Csepel Torna Club
Kustyán Gergő István
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Mlinkovics Máté
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Poncsák Zétény
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Márta Ákos
2007
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Szabados Koppány
2009
Nagykanizsai PSLE
Balázs Dániel
2008
APLE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bányász Alex
2009
MATE-GEAC
Povázsay János
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Csapatok
PVSK
Baksics Dániel 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
Halmai-Tucsek Nimród 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
TVSC
Takács Pál Ignác 2008 Tisza Volán SC
Aranyos Péter 2011 Tisza Volán SC
Orsy Tamás 2010 Tisza Volán SC
ZTE
Süle Nimród 2010 ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás 2006 ZTE Sportlövész Klub
Árvai Nimród Bendegúz 2006 ZTE Sportlövész Klub
VAMAV
Bóta Levente 2009 VAMAV LSK
Sinka Norbert 2007 VAMAV LSK
Csépány Levente 2008 VAMAV LSK
MATE-GEAC "A"
Dévényi Botond 2006 MATE-GEAC
Lévai Csongor 2008 MATE-GEAC
Móna Botond 2007 MATE-GEAC
"MATE-GEAC "B"
Lengyel Ádám 2010 MATE-GEAC
Szűcs-Kristóf Vilmos 2007 MATE-GEAC
Varjú Mátyás 2006 MATE-GEAC
BHSE
Márta Ákos 2007 BHSE
Rácz Áron 2006 BHSE
Takács Dezső 2006 BHSE
EVSE
Mlinkovics Máté 2008 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Poncsák Zétény 2008 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Povázsay János 2008 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
PVSK B
Fodor Márton Olivér 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence 2010 Pécsi Vasutas Sportkör
Gyurkó Zsombor 2009 Pécsi Vasutas Sportkör
UTE A
Tarr Gyula 2006 UTE
Kertai Szabolcs 2007 UTE
Leopold Milán 2011 UTE
UTE B
Fuglovics Armand 2007 UTE
Marton Tamás László 2010 UTE
Ivánka Csongor Csaba 2009 UTE
UTE C
Leopold Zoltán 2009 UTE
Marossy Noé 2009 UTE
Kiss-Vámosi Zsombor 2010 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rácz Áron 2006. BHSE 418,0 35 Aranyjelvény
2 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 416,8 36 Aranyjelvény
3 Povázsay János 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 411,9 28 Aranyjelvény
4 Mlinkovics Máté 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 409,9 27 Aranyjelvény
5 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 409,6 25 Aranyjelvény
6 Kertai Szabolcs 2007. UTE 407,2 24 Aranyjelvény
7 Árvai Nimród Bendegúz 2006. ZTE Sportlövész Klub 404,4 19 Aranyjelvény
8 Dévényi Botond 2006. MATE-GEAC 402,7 17 Aranyjelvény
9 Szűcs-Kristóf Vilmos 2007. MATE-GEAC 402,3 17 Aranyjelvény
10 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 401,5 19 Aranyjelvény
11 Takács Dezső 2006. BHSE 401,4 17 Aranyjelvény
12 Tarr Gyula 2006. UTE 399,8 17 Aranyjelvény
13 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 399,1 27 Aranyjelvény
14 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 399,0 18 Aranyjelvény
15 Márta Ákos 2007. BHSE 398,6 15 Aranyjelvény
16 Leopold Zoltán 2009. UTE 397,5 13 Aranyjelvény
17 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 396,6 13 Aranyjelvény
18 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 396,5 17 Aranyjelvény
19 Tóth Bajnai Brúnó Roland 2007. Kecskeméti Lövész SE 395,5 17 Aranyjelvény
20 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 395,3 17 Aranyjelvény
21 Szabados Koppány 2009. Nagykanizsai PSLE 393,2 13 Aranyjelvény
22 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 392,9 12 Aranyjelvény
23 Lengyel Ádám 2010. MATE-GEAC 392,8 11 Aranyjelvény
24 Varjú Mátyás 2006. MATE-GEAC 391,7 11 Aranyjelvény
25 Poncsák Zétény 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 390,8 9 Aranyjelvény
26 Marton Tamás László 2010. UTE 390,2 13 Aranyjelvény
27 Fodor Márton Olivér 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 390,1 11 Aranyjelvény
28 Leopold Milán 2011. UTE 390,0 12 Aranyjelvény
29 Mészáros Bence 2010. Pécsi Vasutas Sportkör 389,9 12 Ezüstjelvény
30 Móna Botond 2007. MATE-GEAC 389,6 9 Ezüstjelvény
31 Fuglovics Armand 2007. UTE 388,5 12 Ezüstjelvény
32 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 387,4 11 Ezüstjelvény
33 Gyurkó Zsombor 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 385,4 11 Ezüstjelvény
34 Balázs Dániel 2008. APLE 384,3 10 Ezüstjelvény
35 Füzes-Nagy Aladár 2010. Pécsi Vasutas Sportkör 383,7 9 Ezüstjelvény
36 Marossy Noé 2009. UTE 383,5 6 Ezüstjelvény
37 Halmai-Tucsek Nimród 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 381,2 11 Ezüstjelvény
38 Kiss-Vámosi Zsombor 2010. UTE 380,8 8 Ezüstjelvény
39 Bencze Richárd 2006. ZTE Sportlövész Klub 380,2 9 Ezüstjelvény
40 Takács Pál Ignác 2008. Tisza Volán SC 378,0 9 Bronzjelvény
41 Varga Tamás 2007. Csepel LE 374,0 6 Bronzjelvény
42 Illés Dániel 2011. UTE 371,4 9 Bronzjelvény
43 Orsy Tamás 2010. Tisza Volán SC 351,5 5 -
44 Bányász Alex 2009. MATE-GEAC 349,7 3 -
45 Csépány Levente 2008. VAMAV LSK 340,6 3 -
46 Varga Vince Csete 2012. UTE 337,0 1 -
47 Sinka Norbert 2007. VAMAV LSK 332,6 3 -
48 Bóta Levente 2009. VAMAV LSK 327,0 3 -
49 Aranyos Péter 2011. Tisza Volán SC 314,4 3 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BHSE BHSE 1 218,0 67
2 EVSE Erőd 1 212,6 64
3 ZTE ZTE S 1 210,6 57
4 UTE A UTE 1 197,0 53
5 PVSK Pécs 1 194,5 64
6 MATE-GEAC "A" MATE- 1 191,4 53
7 "MATE-GEAC "B" MATE- 1 186,8 39
8 UTE B UTE 1 174,0 42
9 PVSK B Pécs 1 165,4 34
10 UTE C UTE 1 161,8 27
11 TVSC Tisza 1 043,9 17
12 VAMAV VAMAV 1 000,2 9
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Batiz Lilla Tea
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kassai Antónia
2008
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kismődi Nóra
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Bohutinsky Elizabet
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Hudra Bianka
2011
Debreceni Lövészsuli SE
Vas Emma
2007
UTE
Pintarics-Füzes Teodóra
2006
UTE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Gunczer Léna Anna
2010
KSI SE
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Kabina Fanni
2007
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Mucsányi Csenge Réka
2010
KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella
2009
KSI SE
Vincze Kata Sára
2009
KSI SE
Benkei Petra
2010
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Orosz Dóra
2009
Nyíregyházi PLE
Juhász Csenge
2010
Nyíregyházi PLE
Juhász Dorina
2008
Nyíregyházi PLE
Matécsa Panna
2006
Nyíregyházi PLE
Matécsa Száva
2012
Nyíregyházi PLE
Gelányi Luca
2007
Kecskeméti Lövész SE
Králik Réka
2007
Kecskeméti Lövész SE
Papp Zsófia
2007
MATE-GEAC
Szabó-Galiba Noémi
2006
MATE-GEAC
Bárdos Vivien
2008
VAMAV LSK
Gál Janka
2009
Bácsbokodi LTSzE
Kálóczi Szilvia Regina
2007
Csepel Torna Club
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel Torna Club
Varga Tímea Lilla
2010
Százhalombattai Lövészklub
Varga Viktória Veronika
2013
Százhalombattai Lövészklub
Péter Kíra Lara
2007
Csepel Torna Club
Princz Eszter Edit
2007
Egri PLE
Sobiech Nicole
2006
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Cséki Emma
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Szekeres Zsófia
2008
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Farnadi-Nagy Boglárka
2006
BHSE
Török Fanni
2006
APLE
Fejes Réka
2010
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Baráth Bianka
2010
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Tóth Boróka
2010
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Koza Gréta
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gulyás Janka
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csapatok
PSN Zrt.
Batiz Lilla Tea 2007 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kassai Antónia 2008 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kismődi Nóra 2007 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
DEBLSE
Pető Boglárka 2006 Debreceni Lövészsuli SE
Bohutinsky Elizabet 2009 Debreceni Lövészsuli SE
Cséki Emma 2009 Debreceni Lövészsuli SE
BEFAG KELK
Fejes Réka 2010 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Baráth Bianka 2010 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Tóth Boróka 2010 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
KSI A
Fazekas Milla 2006 KSI SE
Gergő Lilla 2006 KSI SE
Vincze Kata Sára 2009 KSI SE
KSI B
Hadnagy Viktória Anna 2008 KSI SE
Kabina Fanni 2007 KSI SE
Komlós Diána 2008 KSI SE
KSI C
Gunczer Léna Anna 2010 KSI SE
Horinka Abigél 2006 KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella 2009 KSI SE
Csepel LE
Kálóczi Szilvia Regina 2007 Csepel Torna Club
Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008 Csepel Torna Club
Péter Kíra Lara 2007 Csepel Torna Club
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Szilvia Regina 2007. Csepel LE 371,0 4 Aranyjelvény
2 Gergő Lilla 2006. KSI SE 369,0 5 Aranyjelvény
3 Fazekas Milla 2006. KSI SE 367,0 7 Aranyjelvény
4 Kabina Fanni 2007. KSI SE 365,0 6 Aranyjelvény
5 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 363,0 4 Aranyjelvény
6 Komlós Diána 2008. KSI SE 361,0 4 Aranyjelvény
7 Horinka Abigél 2006. KSI SE 360,0 6 Aranyjelvény
8 Vincze Kata Sára 2009. KSI SE 358,0 3 Ezüstjelvény
9 Kassai Antónia 2008. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 357,0 2 Ezüstjelvény
10 Papp Zsófia 2007. MATE-GEAC 355,0 4 Ezüstjelvény
11 Bohutinsky Elizabet 2009. Debreceni Lövészsuli SE 354,0 4 Ezüstjelvény
12 Vas Emma 2007. UTE 354,0 3 Ezüstjelvény
13 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 354,0 3 Ezüstjelvény
14 Kismődi Nóra 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 353,0 3 Ezüstjelvény
15 Péter Kíra Lara 2007. Csepel LE 348,0 1 Ezüstjelvény
16 Farnadi-Nagy Boglárka 2006. BHSE 347,0 5 Ezüstjelvény
17 Szőnyi Sarolta Izabella 2009. KSI SE 346,0 3 Ezüstjelvény
18 Koza Gréta 2009. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 345,0 3 Ezüstjelvény
19 Sobiech Nicole 2006. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 345,0 1 Ezüstjelvény
20 Matécsa Panna 2006. Nyíregyházi PLE 343,0 1 Ezüstjelvény
21 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 342,0 5 Ezüstjelvény
22 Török Fanni 2006. APLE 341,0 5 Ezüstjelvény
23 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 341,0 3 Ezüstjelvény
24 Gunczer Léna Anna 2010. KSI SE 338,0 3 Bronzjelvény
25 Cséki Emma 2009. Debreceni Lövészsuli SE 337,0 4 Bronzjelvény
26 Hudra Bianka 2011. Debreceni Lövészsuli SE 337,0 3 Bronzjelvény
27 Orosz Dóra 2009. Nyíregyházi PLE 333,0 3 Bronzjelvény
28 Princz Eszter Edit 2007. Egri PLE 332,0 3 Bronzjelvény
29 Baráth Bianka 2010. Keszthelyi Erdész LK 332,0 0 Bronzjelvény
30 Gál Janka 2009. Bácsbokodi LTSzE 328,0 0 Bronzjelvény
31 Szekeres Zsófia 2008. Hajdúböszörményi Torna Egylet 326,0 1 Bronzjelvény
32 Pintarics-Füzes Teodóra 2006. UTE 326,0 1 Bronzjelvény
33 Králik Réka 2007. Kecskeméti Lövész SE 324,0 0 Bronzjelvény
34 Varga Tímea Lilla 2010. Százhalombattai Lövészklub 323,0 3 Bronzjelvény
35 Tóth Boróka 2010. Keszthelyi Erdész LK 323,0 2 Bronzjelvény
36 Mucsányi Csenge Réka 2010. KSI SE 323,0 1 Bronzjelvény
37 Bárdos Vivien 2008. VAMAV LSK 314,0 2 -
38 Juhász Dorina 2008. Nyíregyházi PLE 307,0 0 -
39 Juhász Csenge 2010. Nyíregyházi PLE 304,0 1 -
40 Batiz Lilla Tea 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 299,0 4 -
41 Gelányi Luca 2007. Kecskeméti Lövész SE 298,0 2 -
42 Matécsa Száva 2012. Nyíregyházi PLE 296,0 1 -
43 Debreczeny Rózsa 2008. Keszthelyi Erdész LK 291,0 3 -
44 Varga Viktória Veronika 2013. Százhalombattai Lövészklub 172,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI A KSI S 1 094,0 15
2 Csepel LE Csepe 1 073,0 8
3 KSI B KSI S 1 068,0 15
4 KSI C KSI S 1 044,0 12
5 DEBLSE Debre 1 032,0 11
6 PSN Zrt. Pécs 1 009,0 9
7 BEFAG KELK Keszt 655,0 2
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Gyarmati Dávid
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Nagy Dávid Ambrus
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Volenszki Bálint
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Gelencsér Zsombor Ákos
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Gergely Levente
2006
Pécsi Vasutas Sportkör
Vajda Martin
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Szurgent Bence
2010
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kőházi Bence Kornél
2006
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Kiss Olivér
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Bohutinsky Alexander
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Gönczi Tamás
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Parádi Kenéz Máté
2010
Debreceni Lövészsuli SE
Szabó Ákos
2007
UTE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Szolnoki Marcell
2006
UTE
Kiss-Vámosi Ádám
2008
UTE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Gosztola Gergő
2010
KSI SE
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Kovács Béla Benedek
2006
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Weite Hayden Károly
2008
KSI SE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Bereczki Bence
2008
Nyíregyházi PLE
Bereczki Kevin
2011
Nyíregyházi PLE
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
Kovács Máté
2011
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi András László
2009
Kecskeméti Lövész SE
Unti Szabolcs
2009
Kecskeméti Lövész SE
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Hajdu Csongor
2010
VAMAV LSK
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Kónya Dániel
2007
VAMAV LSK
Torma Péter
2010
VAMAV LSK
Szeitz Levente
2008
Bácsbokodi LTSzE
Balogh Márton András
2007
Százhalombattai Lövészklub
Csécs Dávid
2008
Százhalombattai Lövészklub
Czifrik Dorián Zalán
2011
Százhalombattai Lövészklub
Horváth Miron
2011
Százhalombattai Lövészklub
Kajári Áron
2008
Százhalombattai Lövészklub
Kun Benedek
2009
Százhalombattai Lövészklub
Szatmári Szabolcs Zoltán
2007
Százhalombattai Lövészklub
Boncz László Bendegúz
2010
Egri PLE
Deák Ákos
2011
Egri PLE
Dobo Zsolt
2009
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Molnár Balázs Bendegúz
2007
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Szmatona Gábor
2010
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Boros Dominik Sándor
2007
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Schmidt Ferenc
2008
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Sitkei Tamás
2008
APLE
Vajta Attila
2007
APLE
Soós Bendegúz
2006
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Szedlák Ádám
2010
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Tömör Csombor
2006
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Kovács Jakab Kristóf
2010
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Izer Kristóf
2007
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Pula Csongor
2008
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Kruska Roland
2010
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Csapatok
PSN Zrt.
Gyarmati Dávid 2006 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Nagy Dávid Ambrus 2006 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Volenszki Bálint 2007 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
PVSK
Gelencsér Zsombor Ákos 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Gergely Levente 2006 Pécsi Vasutas Sportkör
Vajda Martin 2009 Pécsi Vasutas Sportkör
Kecskeméti Lövész SE
Kovács Máté 2011 Kecskeméti Lövész SE
Tokodi András László 2009 Kecskeméti Lövész SE
Unti Szabolcs 2009 Kecskeméti Lövész SE
DEBLSE A
Molnár Ádám 2006 Debreceni Lövészsuli SE
Kiss Olivér 2009 Debreceni Lövészsuli SE
Bohutinsky Alexander 2008 Debreceni Lövészsuli SE
BEFAG KELK
Soós Bendegúz 2006 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Szedlák Ádám 2010 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Izer Kristóf 2007 BEFAG Keszthelyi Erdész LK
DEBLSE
Kaló Balázs 2008 Debreceni Lövészsuli SE
Gönczi Tamás 2006 Debreceni Lövészsuli SE
Parádi Kenéz Máté 2010 Debreceni Lövészsuli SE
VAMAV
Hajdu Csongor 2010 VAMAV LSK
Barabás Bence 2006 VAMAV LSK
Kónya Dániel 2007 VAMAV LSK
GYLK
Molnár Balázs Bendegúz 2007 RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Szmatona Gábor 2010 RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Pula Csongor 2008 RÁBA ETO Győr Sportegyesület
DLA
Szurgent Bence 2010 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kőházi Bence Kornél 2006 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kruska Roland 2010 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
NYPLE A
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf 2009 Nyíregyházi PLE
NYPLE B
Bereczki Bence 2008 Nyíregyházi PLE
Bereczki Kevin 2011 Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr 2007 Nyíregyházi PLE
UTE
Szabó Ákos 2007 UTE
Szekér Máté Bálint 2007 UTE
Kiss-Vámosi Ádám 2008 UTE
KSI
Nagy Balázs 2008 KSI SE
Szabó Barna Ádám 2007 KSI SE
Weite Hayden Károly 2008 KSI SE
KSI
Korondi Balázs 2009 KSI SE
Kovács Béla Benedek 2006 KSI SE
Tatár Soma 2006 KSI SE
SZHBLK
Horváth Miron 2011 Százhalombattai Lövészklub
Kajári Áron 2008 Százhalombattai Lövészklub
Szatmári Szabolcs Zoltán 2007 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 374,0 10 Aranyjelvény
2 Weite Hayden Károly 2008. KSI SE 371,0 7 Aranyjelvény
3 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 369,0 4 Aranyjelvény
4 Szedlák Ádám 2010. Keszthelyi Erdész LK 368,0 9 Aranyjelvény
5 Kónya Dániel 2007. VAMAV LSK 367,0 7 Aranyjelvény
6 Barabás Bence 2006. VAMAV LSK 366,0 9 Aranyjelvény
7 Gelencsér Zsombor Ákos 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 366,0 7 Aranyjelvény
8 Kiss Olivér 2009. Debreceni Lövészsuli SE 365,0 10 Aranyjelvény
9 Molnár Ádám 2006. Debreceni Lövészsuli SE 365,0 8 Aranyjelvény
10 Támba Kristóf 2009. Nyíregyházi PLE 361,0 6 Ezüstjelvény
11 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 360,0 4 Ezüstjelvény
12 Schmidt Ferenc 2008. Veszprémi Sportlövész Egyesület 360,0 3 Ezüstjelvény
13 Szabó Ákos 2007. UTE 359,0 8 Ezüstjelvény
14 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 359,0 6 Ezüstjelvény
15 Gyarmati Dávid 2006. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 359,0 2 Ezüstjelvény
16 Sitkei Tamás 2008. APLE 357,0 5 Ezüstjelvény
17 Bohutinsky Alexander 2008. Debreceni Lövészsuli SE 356,0 5 Ezüstjelvény
18 Nagy Dávid Ambrus 2006. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 356,0 3 Ezüstjelvény
19 Hajdu Csongor 2010. VAMAV LSK 356,0 3 Ezüstjelvény
20 Torma Péter 2010. VAMAV LSK 355,0 3 Ezüstjelvény
21 Kőházi Bence Kornél 2006. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 351,0 5 Ezüstjelvény
22 Balogh Márton András 2007. Százhalombattai Lövészklub 351,0 2 Ezüstjelvény
23 Tokodi András László 2009. Kecskeméti Lövész SE 350,0 1 Ezüstjelvény
24 Molnár Balázs Bendegúz 2007. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 349,0 3 Bronzjelvény
25 Gönczöl Ábel 2006. MATE-GEAC 348,0 4 Bronzjelvény
26 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 348,0 4 Bronzjelvény
27 Bereczki Kevin 2011. Nyíregyházi PLE 347,0 3 Bronzjelvény
28 Nagy Balázs 2008. KSI SE 345,0 1 Bronzjelvény
29 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 343,0 5 Bronzjelvény
30 Kaló Balázs 2008. Debreceni Lövészsuli SE 340,0 5 Bronzjelvény
31 Kovács Máté 2011. Kecskeméti Lövész SE 340,0 2 Bronzjelvény
32 Szatmári Szabolcs Zoltán 2007. Százhalombattai Lövészklub 339,0 2 Bronzjelvény
33 Vajda Martin 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 339,0 2 Bronzjelvény
34 Kovács Béla Benedek 2006. KSI SE 336,0 3 Bronzjelvény
35 Izer Kristóf 2007. Keszthelyi Erdész LK 335,0 4 Bronzjelvény
36 Tatár Soma 2006. KSI SE 335,0 1 Bronzjelvény
37 Tömör Csombor 2006. Keszthelyi Erdész LK 334,0 2 Bronzjelvény
38 Szolnoki Marcell 2006. UTE 333,0 4 Bronzjelvény
39 Szeitz Levente 2008. Bácsbokodi LTSzE 333,0 1 Bronzjelvény
40 Kiss-Vámosi Ádám 2008. UTE 332,0 2 Bronzjelvény
41 Boncz László Bendegúz 2010. Egri PLE 332,0 1 Bronzjelvény
42 Csécs Dávid 2008. Százhalombattai Lövészklub 331,0 3 Bronzjelvény
43 Szmatona Gábor 2010. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 331,0 3 Bronzjelvény
44 Korondi Balázs 2009. KSI SE 331,0 2 Bronzjelvény
45 Deák Ákos 2011. Egri PLE 330,0 4 Bronzjelvény
46 Pintér Ármin 2009. MATE-GEAC 330,0 0 Bronzjelvény
47 Illés Gergely Levente 2006. Pécsi Vasutas Sportkör 329,0 2 -
48 Volenszki Bálint 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 329,0 1 -
49 Boros Dominik Sándor 2007. Hajdúböszörményi Torna Egylet 328,0 1 -
50 Kajári Áron 2008. Százhalombattai Lövészklub 324,0 3 -
51 Horváth Miron 2011. Százhalombattai Lövészklub 323,0 2 -
52 Szurgent Bence 2010. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 321,0 3 -
53 Kovács Jakab Kristóf 2010. Keszthelyi Erdész LK 319,0 1 -
54 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 319,0 1 -
55 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 318,0 3 -
56 Bereczki Bence 2008. Nyíregyházi PLE 314,0 0 -
57 Parádi Kenéz Máté 2010. Debreceni Lövészsuli SE 314,0 0 -
58 Pula Csongor 2008. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 308,0 1 -
59 Gosztola Gergő 2010. KSI SE 308,0 0 -
60 Vajta Attila 2007. APLE 303,0 0 -
61 Unti Szabolcs 2009. Kecskeméti Lövész SE 296,0 3 -
62 Kruska Roland 2010. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 292,0 2 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VAMAV VAMAV 1 089,0 19
2 DEBLSE A Debre 1 086,0 23
3 KSI KSI S 1 085,0 12
4 NYPLE A Nyír 1 080,0 16
5 BEFAG KELK Keszt 1 051,0 17
6 PSN Zrt. Pécs 1 044,0 6
7 UTE UTE 1 034,0 15
8 PVSK Pécs 1 034,0 11
9 KSI KSI S 1 002,0 6
10 GYLK Győr 988,0 7
11 SZHBLK Száz 986,0 7
12 Kecskeméti Lövész SE Kecsk 986,0 6
13 NYPLE B Nyír 980,0 4
14 DLA Délv 964,0 10
15 DEBLSE Debre 654,0 5
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bozsolik Sarolta
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna Boglárka
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Gombócz Tímea
2008
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Anna
2005
UTE
Molnár Sophie Csilla
2005
UTE
Coric Una
2006
UTE
Cserényi Helga
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Popovics Pálma
2005
MATE-GEAC
Jovan Noémi
2006
Tisza Volán SC
Pap Jerne Zsófia
2007
Tisza Volán SC
Gáll Kamilla Keana
2005
VAMAV LSK
Klamancsek Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Andrássy Fruzsina Éva
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Bajos Gitta
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Farkas Dóra
2003
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Kánya Karina
2006
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Vintze Regina
2005
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Váradi Emma Hanna
2006
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Borsos Eszter
2005
UTE
Keresztesi Petra Inez
2008
Tisza Volán SC
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Toma Réka
2006
UTE
Csapatok
ZTE
Benedek Ágnes Veronika 2005 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia 2004 ZTE Sportlövész Klub
Gombócz Tímea 2008 ZTE Sportlövész Klub
MATE-GEAC
Ferik Csilla 2008 MATE-GEAC
Mészáros Eszter 2002 MATE-GEAC
Popovics Pálma 2005 MATE-GEAC
UTE
Tóth Anna 2005 UTE
Coric Una 2006 UTE
Toma Réka 2006 UTE
EVSE
Bajos Gitta 2002 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Vintze Regina 2005 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Váradi Emma Hanna 2006 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
PVSK B
Bozsolik Sarolta 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna Boglárka 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
PVSK A
Hegedüs Abigél 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata 2007 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Storcz Júlia Ágnes 2002 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 630,4 56 Ifjú Mester
2 Bajos Gitta 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 628,8 52 Ifjú Mester
3 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 625,8 51 Ifjú Mester
4 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 623,6 48 Ifjú Mester
5 Toma Réka 2006. UTE 623,3 49 Ifjú Mester
6 Vintze Regina 2005. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 621,0 45 Ifjú Mester
7 Coric Una 2006. UTE 620,9 46 Ifjú Mester
8 Tóth Anna 2005. UTE 620,4 45 Ifjú Mester
9 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 617,7 40 Aranyjelvény
10 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 615,6 38 Aranyjelvény
11 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 614,7 36 Aranyjelvény
12 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 610,7 34 Ezüstjelvény
13 Andrássy Fruzsina Éva 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 610,1 35 Ezüstjelvény
14 Jovan Noémi 2006. Tisza Volán SC 609,6 33 Ezüstjelvény
15 Juronics Anna Boglárka 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 608,7 31 Ezüstjelvény
16 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 608,7 30 Ezüstjelvény
17 Bozsolik Sarolta 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 608,2 32 Ezüstjelvény
18 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 607,6 29 Ezüstjelvény
19 Klamancsek Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 607,1 31 Ezüstjelvény
20 Popovics Pálma 2005. MATE-GEAC 606,3 28 Ezüstjelvény
21 Váradi Emma Hanna 2006. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 604,6 29 Ezüstjelvény
22 Héra Georgina 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 601,5 26 Ezüstjelvény
23 Molnár Sophie Csilla 2005. UTE 595,1 25 Ezüstjelvény
24 Borsos Eszter 2005. UTE 594,7 21 Ezüstjelvény
25 Gáll Kamilla Keana 2005. VAMAV LSK 593,9 24 Ezüstjelvény
26 Gombócz Tímea 2008. ZTE Sportlövész Klub 571,9 13 Bronzjelvény
27 Cserényi Helga 2005. Kecskeméti Lövész SE 568,8 13 Bronzjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 249,9 20
2 Bajos Gitta 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 248,5 18
3 Toma Réka 2006. UTE 228,0 17
4 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 206,2 14
5 Tóth Anna 2005. UTE 184,1 12
6 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 163,6 9
7 Vintze Regina 2005. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 140,7 9
8 Coric Una 2006. UTE 118,6 6
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 864,6 140
2 MATE-GEAC MATE- 1 862,5 135
3 EVSE Erőd 1 854,4 126
4 PVSK A Pécs 1 842,0 108
5 PVSK B Pécs 1 818,4 89
6 ZTE ZTE S 1 797,3 83
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor József
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Varga Botond Zoltán
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Nimród Bendegúz
2006
ZTE Sportlövész Klub
Tarr Gyula
2006
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Bajnai Brúnó Roland
2007
Kecskeméti Lövész SE
Dénes András
2003
MATE-GEAC
Havjar Kristóf
2004
MATE-GEAC
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Tóth Ádám Balázs
2005
VAMAV LSK
Szabó Gellért
2004
Tisza Volán SC
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Bencze Richárd
2006
ZTE Sportlövész Klub
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel Torna Club
Török Ferenc
2003
Csepel Torna Club
Kustyán Gergő István
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Mlinkovics Máté
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Poncsák Zétény
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Márta Ákos
2007
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Wittmann Péter
2003
APLE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Halmai-Tucsek Nimród
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Csapatok
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton 2005 Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila 2006 Kecskeméti Lövész SE
Tóth Bajnai Brúnó Roland 2007 Kecskeméti Lövész SE
TVSC
Takács Péter ifj 2005 Tisza Volán SC
Szabó Gellért 2004 Tisza Volán SC
Takács Pál Ignác 2008 Tisza Volán SC
EVSE
Kustyán Gergő István 2008 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Mlinkovics Máté 2008 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Poncsák Zétény 2008 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
MATE-GEAC "A"
Dénes András 2003 MATE-GEAC
Lakner Áron 2004 MATE-GEAC
Lévai Csongor 2008 MATE-GEAC
"MATE-GEAC "B"
Havjar Kristóf 2004 MATE-GEAC
Dévényi Botond 2006 MATE-GEAC
Móna Botond 2007 MATE-GEAC
BHSE
Márta Ákos 2007 BHSE
Rácz Áron 2006 BHSE
Takács Dezső 2006 BHSE
UTE
Tarr Gyula 2006 UTE
Fuglovics Armand 2007 UTE
Kertai Szabolcs 2007 UTE
ZTE SKK B
Tankovics Tamás 2006 ZTE Sportlövész Klub
Árvai Nimród Bendegúz 2006 ZTE Sportlövész Klub
Bencze Richárd 2006 ZTE Sportlövész Klub
ZTE SKK A
Varga Botond Zoltán 2004 ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint 2005 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell 2002 ZTE Sportlövész Klub
PVSK
Baksics Dániel 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
Halmai-Tucsek Nimród 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 629,3 56 Ifjú Mester
2 Rácz Áron 2006. BHSE 624,3 51 Ifjú Mester
3 Török Ferenc 2003. Csepel Torna Club 622,0 48 Ifjú Mester
4 Árvai Nimród Bendegúz 2006. ZTE Sportlövész Klub 620,0 46 Ifjú Mester
5 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 619,4 46 Ifjú Mester
6 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 619,3 43 Ifjú Mester
7 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 617,8 44 Aranyjelvény
8 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 617,6 41 Aranyjelvény
9 Dénes András 2003. MATE-GEAC 616,7 41 Aranyjelvény
10 Wittmann Péter 2003. APLE 615,7 38 Aranyjelvény
11 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 615,1 38 Aranyjelvény
12 Lakner Áron 2004. MATE-GEAC 613,7 36 Aranyjelvény
13 Márta Ákos 2007. BHSE 610,7 35 Ezüstjelvény
14 Mlinkovics Máté 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 610,1 34 Ezüstjelvény
15 Takács Dezső 2006. BHSE 609,3 33 Ezüstjelvény
16 Tarr Gyula 2006. UTE 608,6 35 Ezüstjelvény
17 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 607,2 33 Ezüstjelvény
18 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 604,7 30 Ezüstjelvény
19 Kertai Szabolcs 2007. UTE 602,3 27 Ezüstjelvény
20 Povázsay János 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 601,4 27 Ezüstjelvény
21 Dévényi Botond 2006. MATE-GEAC 600,9 29 Ezüstjelvény
22 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 595,6 23 Ezüstjelvény
23 Havjar Kristóf 2004. MATE-GEAC 595,1 20 Ezüstjelvény
24 Fuglovics Armand 2007. UTE 592,6 26 Ezüstjelvény
25 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 589,9 27 Bronzjelvény
26 Halmai-Tucsek Nimród 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 587,9 21 Bronzjelvény
27 Móna Botond 2007. MATE-GEAC 587,9 16 Bronzjelvény
28 Tóth Bajnai Brúnó Roland 2007. Kecskeméti Lövész SE 586,1 22 Bronzjelvény
29 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 574,5 12 Bronzjelvény
30 Takács Pál Ignác 2008. Tisza Volán SC 569,8 12 Bronzjelvény
31 Bencze Richárd 2006. ZTE Sportlövész Klub 569,6 13 Bronzjelvény
32 Poncsák Zétény 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 568,2 11 Bronzjelvény
33 Tóth Ádám Balázs 2005. VAMAV LSK 565,5 16 Bronzjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Rácz Áron 2006. BHSE 250,6 20
2 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 246,8 16
3 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 227,3 18
4 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 204,7 13
5 Török Ferenc 2003. Csepel Torna Club 183,9 12
6 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 163,3 10
7 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 140,8 5
8 Árvai Nimród Bendegúz 2006. ZTE Sportlövész Klub 119,6 5
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE SKK A ZTE S 1 864,7 141
2 MATE-GEAC "A" MATE- 1 845,5 115
3 BHSE BHSE 1 844,3 119
4 PVSK Pécs 1 814,4 97
5 UTE UTE 1 803,5 88
6 ZTE SKK B ZTE S 1 794,3 89
7 "MATE-GEAC "B" MATE- 1 783,9 65
8 Kecskeméti Lövész SE Kecsk 1 771,6 72
9 EVSE Erőd 1 178,3 45
10 TVSC Tisza 1 144,3 24
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Szemán Gréta
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Vas Emma
2007
UTE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Pintarics-Füzes Teodóra
2006
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Dragoiu Alexa
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Kabina Fanni
2007
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Kovács Boglárka
2005
Kecskeméti Lövész SE
Kálóczi Szilvia Regina
2007
Csepel Torna Club
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel Torna Club
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel Torna Club
Nagy Eszter
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia Janka
2005
Százhalombattai Lövészklub
Lázár Mercédesz
2005
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Virág Rebeka
2005
Egri PLE
Kincses Adrienn Edda
2005
Csepel LE
Péter Kíra Lara
2007
Csepel Torna Club
Kalmár Blanka
2004
Városföldi SE
Szakács Tünde
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Szekeres Zsófia
2008
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gulyás Janka
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csapatok
KSI A
Dézsi Vivien 2005 KSI SE
Fazekas Milla 2006 KSI SE
Ozsváth Réka 2004 KSI SE
KSI B
Gergő Lilla 2006 KSI SE
Hadnagy Viktória Anna 2008 KSI SE
Horinka Abigél 2006 KSI SE
UTE
Vas Emma 2007 UTE
Domsits Olivia Ditta 2004 UTE
Varga Zalay Babett 2002 UTE
BHSE
Kálóczi Szilvia Regina 2007 Csepel Torna Club
Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008 Csepel Torna Club
Fábián Sára Ráhel 2002 Csepel Torna Club
SZHB
Nagy Eszter 2005 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia Janka 2005 Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária 2005 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 565,0 13 Aranyjelvény
2 Domsits Olivia Ditta 2004. UTE 563,0 8 Aranyjelvény
3 Kálóczi Szilvia Regina 2007. Csepel LE 562,0 13 Ezüstjelvény
4 Fazekas Milla 2006. KSI SE 560,0 9 Ezüstjelvény
5 Szakács Tünde 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 559,0 9 Ezüstjelvény
6 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel Torna Club 559,0 8 Ezüstjelvény
7 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 558,0 11 Ezüstjelvény
8 Varga Zalay Babett 2002. UTE 555,0 11 Ezüstjelvény
9 Virág Rebeka 2005. Egri PLE 552,0 8 Ezüstjelvény
10 Péter Kíra Lara 2007. Csepel LE 547,0 13 Ezüstjelvény
11 Komlós Diána 2008. KSI SE 544,0 10 Bronzjelvény
12 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 544,0 9 Bronzjelvény
13 Nagy Zsófia Janka 2005. Százhalombattai Lövészklub 541,0 9 Bronzjelvény
14 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 541,0 7 Bronzjelvény
15 Lázár Mercédesz 2005. Százhalombattai Lövészklub 541,0 5 Bronzjelvény
16 Gergő Lilla 2006. KSI SE 538,0 10 Bronzjelvény
17 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 537,0 8 Bronzjelvény
18 Vas Emma 2007. UTE 534,0 6 Bronzjelvény
19 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 531,0 9 Bronzjelvény
20 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 531,0 6 Bronzjelvény
21 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 530,0 6 Bronzjelvény
22 Kovács Boglárka 2005. Kecskeméti Lövész SE 527,0 2 Bronzjelvény
23 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 526,0 3 Bronzjelvény
24 Szemán Gréta 2005. Debreceni Lövészsuli SE 522,0 8 Bronzjelvény
25 Nagy Eszter 2005. Százhalombattai Lövészklub 519,0 2 -
26 Horinka Abigél 2006. KSI SE 518,0 2 -
27 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 516,0 5 -
28 Pintarics-Füzes Teodóra 2006. UTE 507,0 9 -
29 Dragoiu Alexa 2005. KSI SE 502,0 4 -
30 Szekeres Zsófia 2008. Hajdúböszörményi Torna Egylet 497,0 6 -
31 Kalmár Blanka 2004. Városföldi SE 454,0 2 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 236,4 6
2 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel Torna Club 234,2 8
3 Szakács Tünde 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 214,2 5
4 Varga Zalay Babett 2002. UTE 192,9 3
5 Kálóczi Szilvia Regina 2007. Csepel LE 170,3 3
6 Domsits Olivia Ditta 2004. UTE 149,6 0
7 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 130,9 1
8 Fazekas Milla 2006. KSI SE 111,6 2
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI A KSI S 1 655,0 28
2 BHSE Csepe 1 652,0 27
3 UTE UTE 1 652,0 25
4 SZHB Száz 1 601,0 18
5 KSI B KSI S 1 582,0 15
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Gelencsér Zsombor Ákos
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Gergely Levente
2006
Pécsi Vasutas Sportkör
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Bohutinsky Alexander
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Gönczi Tamás
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Szabó Ákos
2007
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Kiss-Vámosi Ádám
2008
UTE
Kovács Béla Benedek
2006
KSI SE
Rajkó Olivér
2005
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Vlaszács Tamás
2003
KSI SE
Weite Hayden Károly
2008
KSI SE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Kökény Gábor Róbert
2005
Kecskeméti Lövész SE
Nagy Ákos Károly
2005
Tisza Volán SC
Bárdos Zétény
2004
VAMAV LSK
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel Torna Club
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel Torna Club
Szatmári Szabolcs Zoltán
2007
Százhalombattai Lövészklub
Darabos Donát
2005
Százhalombattai Lövészklub
Csécs Dávid
2008
Százhalombattai Lövészklub
Mészáros Dániel
2002
Csepel Torna Club
Szvetnyik Péter Ákos
2002
Csepel LE
Laczik Dávid
2004
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Szurdi Levente
2005
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Molnár Balázs Bendegúz
2007
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Boros Dominik Sándor
2007
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Németh Bence
2005
Győri Lövészklub
Béres Máté
2005
APLE
Soós Bendegúz
2006
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Csapatok
KSI A
Szabó Barna Ádám 2007 KSI SE
Vlaszács Tamás 2003 KSI SE
Weite Hayden Károly 2008 KSI SE
KSI B
Kovács Béla Benedek 2006 KSI SE
Rajkó Olivér 2005 KSI SE
Tatár Soma 2006 KSI SE
Győri LK
Laczik Dávid 2004 RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Szurdi Levente 2005 RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Molnár Balázs Bendegúz 2007 RÁBA ETO Győr Sportegyesület
SZHB
Szatmári Szabolcs Zoltán 2007 Százhalombattai Lövészklub
Darabos Donát 2005 Százhalombattai Lövészklub
Csécs Dávid 2008 Százhalombattai Lövészklub
DEBLSE
Molnár Ádám 2006 Debreceni Lövészsuli SE
Kaló Balázs 2008 Debreceni Lövészsuli SE
Bohutinsky Alexander 2008 Debreceni Lövészsuli SE
UTE
Szabó Ákos 2007 UTE
Szekér Máté Bálint 2007 UTE
Kiss-Vámosi Ádám 2008 UTE
CSLE
Nagy Kadosa Tamás 2002 Csepel Torna Club
Mészáros Dániel 2002 Csepel Torna Club
Szvetnyik Péter Ákos 2002 Csepel LE
NYPLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 568,0 15 Aranyjelvény
2 Szvetnyik Péter Ákos 2002. Csepel LE 559,0 10 Ezüstjelvény
3 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 558,0 13 Ezüstjelvény
4 Szabó Ákos 2007. UTE 551,0 11 Ezüstjelvény
5 Nagy Ákos Károly 2005. Tisza Volán SC 550,0 6 Ezüstjelvény
6 Laczik Dávid 2004. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 548,0 6 Ezüstjelvény
7 Vlaszács Tamás 2003. KSI SE 547,0 4 Ezüstjelvény
8 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 545,0 9 Ezüstjelvény
9 Molnár Ádám 2006. Debreceni Lövészsuli SE 542,0 7 Bronzjelvény
10 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 540,0 8 Bronzjelvény
11 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 539,0 7 Bronzjelvény
12 Szalma Bence László 2005. UTE 539,0 7 Bronzjelvény
13 Gelencsér Zsombor Ákos 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 537,0 10 Bronzjelvény
14 Weite Hayden Károly 2008. KSI SE 537,0 7 Bronzjelvény
15 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 536,0 10 Bronzjelvény
16 Szurdi Levente 2005. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 536,0 7 Bronzjelvény
17 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 535,0 9 Bronzjelvény
18 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 533,0 8 Bronzjelvény
19 Béres Máté 2005. APLE 530,0 6 Bronzjelvény
20 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 529,0 7 Bronzjelvény
21 Darabos Donát 2005. Százhalombattai Lövészklub 528,0 6 Bronzjelvény
22 Kiss-Vámosi Ádám 2008. UTE 527,0 3 Bronzjelvény
23 Bohutinsky Alexander 2008. Debreceni Lövészsuli SE 524,0 7 Bronzjelvény
24 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 523,0 4 Bronzjelvény
25 Balogh Márton András 2007. Százhalombattai Lövészklub 515,0 3 -
26 Tatár Soma 2006. KSI SE 514,0 1 -
27 Szatmári Szabolcs Zoltán 2007. Százhalombattai Lövészklub 510,0 5 -
28 Kaló Balázs 2008. Debreceni Lövészsuli SE 507,0 2 -
29 Kökény Gábor Róbert 2005. Kecskeméti Lövész SE 506,0 4 -
30 Molnár Balázs Bendegúz 2007. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 504,0 6 -
31 Rajkó Olivér 2005. KSI SE 502,0 2 -
32 Boros Dominik Sándor 2007. Hajdúböszörményi Torna Egylet 500,0 3 -
33 Illés Gergely Levente 2006. Pécsi Vasutas Sportkör 495,0 2 -
34 Kovács Béla Benedek 2006. KSI SE 489,0 2 -
35 Csécs Dávid 2008. Százhalombattai Lövészklub 485,0 3 -
36 Bárdos Zétény 2004. VAMAV LSK 450,0 2 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 231,4 3
2 Nagy Ákos Károly 2005. Tisza Volán SC 229,8 4
3 Szvetnyik Péter Ákos 2002. Csepel LE 207,3 4
4 Vlaszács Tamás 2003. KSI SE 188,0 2
5 Laczik Dávid 2004. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 166,6 1
6 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 148,3 5
7 Szabó Ákos 2007. UTE 127,9 0
8 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 109,8 2
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 NYPLE Nyír 1 632,0 29
2 CSLE Csepe 1 624,0 27
3 KSI A KSI S 1 617,0 19
4 UTE UTE 1 601,0 18
5 Győri LK Győr 1 588,0 19
6 DEBLSE Debre 1 573,0 16
7 SZHB Száz 1 523,0 14
8 KSI B KSI S 1 505,0 5
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Dénes Eszter
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Molnár Anikó Margit
1967
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Molnár Sophie Csilla
2005
UTE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Lovász Dorina Eszter
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Popovics Pálma
2005
MATE-GEAC
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Bajos Gitta
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Biatovszki Mira Zsuzsanna
1992
Tisza Volán SC
Borsos Fanni
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Szijj Katinka
1993
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Vintze Regina
2005
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Zwickl Veres Kata
1991
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Klamancsek Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Szalai Fatime
1999
APLE
Torkos Anetta Fanni
2002
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csapatok
ZTE
Szabó Zsófia 2004 ZTE Sportlövész Klub
Benedek Ágnes Veronika 2005 ZTE Sportlövész Klub
Horváth Orsolya 1994 ZTE Sportlövész Klub
MATE-GEAC
Farkas Ágnes 1997 MATE-GEAC
Lovász Dorina Eszter 1999 MATE-GEAC
Mészáros Eszter 2002 MATE-GEAC
UTE B
Molnár Anikó Margit 1967 UTE
Tóth Anna 2005 UTE
Molnár Sophie Csilla 2005 UTE
UTE A
Dénes Eszter 2001 UTE
Toma Dorina 1999 UTE
Tarr Vivien 2001 UTE
EVSE
Bajos Gitta 2002 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Szijj Katinka 1993 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Vintze Regina 2005 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 630,8 54 Mester
2 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 630,3 53 Mester
3 Dénes Eszter 2001. UTE 629,8 56 Mester
4 Lovász Dorina Eszter 1999. MATE-GEAC 628,5 52 Mester
5 Toma Dorina 1999. UTE 625,1 53 Mester
6 Tóth Anna 2005. UTE 623,1 46 Mester
7 Tarr Vivien 2001. UTE 622,8 48 I. osztály
8 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 622,6 45 I. osztály
9 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 619,9 41 I. osztály
10 Biatovszki Mira Zsuzsanna 1992. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 617,3 42 I. osztály
11 Vintze Regina 2005. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 615,5 44 II. osztály
12 Borsos Fanni 2000. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 614,7 39 II. osztály
13 Szalai Fatime 1999. APLE 611,6 36 II. osztály
14 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 611,6 34 II. osztály
15 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 611,5 35 II. osztály
16 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 611,0 37 II. osztály
17 Szijj Katinka 1993. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 610,9 33 II. osztály
18 Torkos Anetta 2002. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 607,2 34 II. osztály
19 Farkas Ágnes 1997. MATE-GEAC 604,6 30 II. osztály
20 Klamancsek Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 603,0 28 II. osztály
21 Popovics Pálma 2005. MATE-GEAC 600,3 22 II. osztály
22 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 592,0 22 III. osztály
23 Molnár Anikó Margit 1967. UTE 590,7 20 III. osztály
24 Molnár Sophie Csilla 2005. UTE 588,6 22 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Bajos Gitta 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 252,2 23
2 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 250,8 21
3 Tarr Vivien 2001. UTE 229,3 17
4 Dénes Eszter 2001. UTE 207,8 16
5 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 186,1 13
6 Lovász Dorina Eszter 1999. MATE-GEAC 164,5 11
7 Toma Dorina 1999. UTE 143,6 10
8 Tóth Anna 2005. UTE 121,7 5
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 1 877,7 157
2 MATE-GEAC MATE- 1 863,4 135
3 EVSE Erőd 1 857,2 131
4 ZTE ZTE S 1 814,5 94
5 UTE B UTE 1 802,4 88
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor Géza
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond Zoltán
2004
ZTE Sportlövész Klub
Péni István Márton
1997
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Koczor Péter Pál
1989
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Martonyi János Péter
1982
Kecskeméti Lövész SE
Dénes András
2003
MATE-GEAC
Havjar Kristóf
2004
MATE-GEAC
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Török Ferenc
2003
Csepel Torna Club
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Biatovszki László József
1963
Siketek Sport Klubja
Király Róbert Belián
1984
Siketek Sport Klubja
Gazdig Olivér
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Pekler Zalán Tibor
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Vas Péter
1998
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Karikó Zoltán László
1961
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Drótos Benedek
2003
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Csapatok
ZTE SKK A
Somogyi Péter 1983 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell 2002 ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint 2005 ZTE Sportlövész Klub
EVSE
Gazdig Olivér 2000 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Pekler Zalán Tibor 2000 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Vas Péter 1998 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
APLE
Karikó Zoltán László 1961 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
Wittmann Péter 2003 APLE
MATE-GEAC
Dénes András 2003 MATE-GEAC
Havjar Kristóf 2004 MATE-GEAC
Lakner Áron 2004 MATE-GEAC
UTE
Péni István Márton 1997 UTE
Hammerl Soma Richárd 2001 UTE
Koczor Péter Pál 1989 UTE
ZTE SKK
Csókási Tibor Géza 1967 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond Zoltán 2004 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 629,7 56 Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 629,2 53 Mester
3 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 627,6 54 Mester
4 Vas Péter 1998. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 625,2 49 Mester
5 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 623,4 46 Mester
6 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 622,6 47 I. osztály
7 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 621,8 46 I. osztály
8 Wittmann Péter 2003. APLE 618,0 38 I. osztály
9 Török Ferenc 2003. Csepel LE 617,2 43 I. osztály
10 Hári Péter 1989. BHSE 615,5 41 II. osztály
11 Dénes András 2003. MATE-GEAC 614,2 39 II. osztály
12 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 608,6 31 II. osztály
13 Simó Kornél 1984. BHSE 606,9 31 II. osztály
14 Lakner Áron 2004. MATE-GEAC 601,8 23 II. osztály
15 Koczor Péter Pál 1989. UTE 600,8 26 II. osztály
16 Havjar Kristóf 2004. MATE-GEAC 600,4 30 II. osztály
17 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 597,0 27 III. osztály
18 Szalai Mihály 1972. APLE 596,4 24 III. osztály
19 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 587,8 17 III. osztály
20 Karikó Zoltán László 1961. APLE 580,7 15 III. osztály
21 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 580,3 13 III. osztály
22 Biatovszki László József 1963. Siketek Sport Klubja 562,4 15 IV. osztály
23 Drótos Benedek 2003. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 562,4 10 IV. osztály
24 Martonyi János 1982. Kecskeméti Lövész SE 554,9 11 IV. osztály
25 Király Róbert Belián 1984. Siketek Sport Klubja 518,0 7 -
26 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 505,0 7 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Péni István Márton 1997. UTE 252,5 21
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 251,2 23
3 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 229,4 19
4 Wittmann Péter 2003. APLE 208,2 17
5 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 187,7 14
6 Vas Péter 1998. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 165,8 14
7 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 144,5 9
8 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 121,7 6
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 853,1 129
2 MATE-GEAC MATE- 1 816,4 92
3 APLE APLE 1 795,1 77
4 EVSE Erőd 1 254,4 102
5 ZTE SKK A ZTE S 1 249,4 100
6 ZTE SKK ZTE S 1 196,4 48
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csonka Zsófia Katalin
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Herr Adrienn Krisztina
1985
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pető Andrea
1976
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szemán Gréta
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Fleischer Bernadett
1999
Debreceni Lövészsuli SE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Berde Viktória
2001
Százhalombattai Lövészklub
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Tóth Gyuláné
1976
Göcsej Sportlövész Egyesület
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel Torna Club
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Nagy Eszter
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia Janka
2005
Százhalombattai Lövészklub
Lázár Mercédesz
2005
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Sebestyén Melinda Mónika Dr.
1983
Kisalföldi Lövészklub
Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
1963
Siketek Sport Klubja
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Polyókáné Sike Renáta
1978
BHSE
Simon Lili
2000
BHSE
Tóth Anikó
1975
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Szakács Tünde
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Baranics Éva Beáta
1970
APLE
Farkas Bernadett
1987
APLE
Fodor Virág Viktória
2003
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Major Veronika
1997
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dobayné Maczkó Anikó
1967
BHSE
Szendrey Csilla
1985
BHSE
Major Nóra Tekla
1988
BHSE
Csapatok
PSN Zrt.
Csonka Zsófia Katalin 1983 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Herr Adrienn Krisztina 1985 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pető Andrea 1976 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
KSI
Berde Viktória 2001 Százhalombattai Lövészklub
Dézsi Vivien 2005 KSI SE
Ozsváth Réka 2004 KSI SE
DEBLSE
Szemán Gréta 2005 Debreceni Lövészsuli SE
Fleischer Bernadett 1999 Debreceni Lövészsuli SE
Győri Kinga 1986 Debreceni Lövészsuli SE
SZHB
Nagy Eszter 2005 Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter 2002 Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária 2005 Százhalombattai Lövészklub
BHSE A(279)
Dávid Krisztina 1975 BHSE
Tóth Anikó 1975 BHSE
Vas Virág dr 1977 BHSE
BHSE B
Novotnyné Kovács Katalin 1964 BHSE
Simon Lili 2000 BHSE
Major Nóra Tekla 1988 BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 575,0 14 I. osztály
2 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 569,0 8 II. osztály
3 Dávid Krisztina 1975. BHSE 565,0 15 II. osztály
4 Csonka Zsófia Katalin 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 565,0 14 II. osztály
5 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel LE 563,0 18 II. osztály
6 Varga Zalay Babett 2002. UTE 563,0 13 II. osztály
7 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 562,0 10 II. osztály
8 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 561,0 9 II. osztály
9 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 558,0 14 III. osztály
10 Domsits Olivia Ditta 2004. UTE 557,0 13 III. osztály
11 Fleischer Bernadett 1999. Debreceni Lövészsuli SE 556,0 10 III. osztály
12 Szakács Tünde 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 553,0 11 III. osztály
13 Farkas Bernadett 1987. APLE 552,0 10 III. osztály
14 Tóth Anikó 1975. BHSE 545,0 7 III. osztály
15 Berde Viktória 2001. KSI SE 544,0 12 III. osztály
16 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 543,0 8 III. osztály
17 Major Nóra Tekla 1988. BHSE 540,0 10 III. osztály
18 Fodor Virág Viktória 2003. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 540,0 9 III. osztály
19 Nagy Zsófia Janka 2005. Százhalombattai Lövészklub 533,0 3 IV. osztály
20 Vas Virág dr 1977. BHSE 531,0 2 IV. osztály
21 Szemán Gréta 2005. Debreceni Lövészsuli SE 529,0 7 IV. osztály
22 Herr Adrienn Krisztina 1985. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 528,0 4 IV. osztály
23 Kerezsi Zsuzsanna 1963. Siketek Sport Klubja 527,0 8 IV. osztály
24 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 524,0 6 IV. osztály
25 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 523,0 4 IV. osztály
26 Pető Andrea 1976. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 521,0 6 IV. osztály
27 Lázár Mercédesz 2005. Százhalombattai Lövészklub 521,0 6 IV. osztály
28 Simon Lili 2000. BHSE 520,0 8 IV. osztály
29 Nagy Eszter 2005. Százhalombattai Lövészklub 519,0 6 IV. osztály
30 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 517,0 3 IV. osztály
31 Sebestyén Melinda Mónika Dr. 1983. Kisalföldi Lövészklub 515,0 4 IV. osztály
32 Szendrey Csilla 1985. BHSE 505,0 5 IV. osztály
33 Takáts Attiláné dr. 1954. KSI SE 501,0 7 IV. osztály
34 Baranics Éva Beáta 1970. APLE 488,0 5 -
35 Tóth Gyuláné 1976. Göcsej Sportlövész Egyesület 442,0 2 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel LE 239,6 6
2 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 238,3 8
3 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 217,3 3
4 Dávid Krisztina 1975. BHSE 196,6 4
5 Csonka Zsófia Katalin 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,7 2
6 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 153,2 2
7 Varga Zalay Babett 2002. UTE 133,0 1
8 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 112,4 0
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 1 664,0 36
2 BHSE A(279) BHSE 1 641,0 24
3 PSN Zrt. Pécs 1 614,0 24
4 DEBLSE Debre 1 608,0 21
5 SZHB Száz 1 586,0 20
6 BHSE B BHSE 1 577,0 21
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár István
1973
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Babéj Ádám László
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Zuglő Klub SLE
Wolf Zoltán
1968
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Szekér Szilárd Gábor
1970
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Gyimesi László Vince
1978
KSI SE
Rácz Péter
1974
KSI SE
Trájer Szabolcs
2001
KSI SE
Vlaszács Tamás
2003
KSI SE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Dudás István
1958
Zámolyi Lövészklub
Kálmán Csaba Levente
1970
Alba Volán SC
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Nagy László
1970
Tisza Volán SC
Nagy Ákos Károly
2005
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Holczer Zsolt
1999
Csepel Torna Club
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel Torna Club
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Sárközi Tamás Dániel
1969
Ajkai TTE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Szurdi Levente
2005
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Gurisatti Gyula
1944
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Tátrai-Fejes Miklós
1986
BHSE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Farkas Gábor
1970
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Szvetnyik Péter Ákos
2002
Csepel LE
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt Vilmos ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Agot György
1960
APLE
Balogh Gergely
1973
APLE
Béres Máté
2005
APLE
Ferenci József
1952
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Sipka Péter
1958
APLE
Tihanyi László
1948
APLE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Tantó Milán
1996
BEFAG Keszthelyi Erdész LK
Lengyel Viktor
1979
Pestszenterzsébeti PLE
Perger Zoltán
2004
Pestszenterzsébeti PLE
Szilágyi Erik
1963
Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Tamás György
1967
Pestszenterzsébeti PLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Eninger Gábor
1969
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Lengyel Dávid
1980
MATE-GEAC
Pálfi Gábor
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
Kecskeméti Lövész SE
Geri Péter 1991 Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence 2004 Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor 1986 Kecskeméti Lövész SE
TVSC
Bartók Csaba 1993 Tisza Volán SC
Nagy László 1970 Tisza Volán SC
Nagy Ákos Károly 2005 Tisza Volán SC
ZTE
Wolf Zoltán 1968 ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc 1959 ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor 1963 ZTE Sportlövész Klub
SZHB
Joó Attila ifj 2000 Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel 1992 Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid 1999 Százhalombattai Lövészklub
KSI SE
Gyimesi László Vince 1978 KSI SE
Trájer Szabolcs 2001 KSI SE
Vlaszács Tamás 2003 KSI SE
GYLK
Csiba Zoltán 1972 Győri Lövészklub
Laczik Dávid 2004 RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Szurdi Levente 2005 RÁBA ETO Győr Sportegyesület
BHSE
Nagy Tibor 1964 BHSE
Rédecsi Máté 2004 BHSE
Tátrai-Fejes Miklós 1986 BHSE
EVSE
Gurisatti Gyula 1944 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Farkas Gábor 1970 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Eninger Gábor 1969 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
UTE A
Csizmadia András 1974 UTE
Szűcs Gergely 1977 UTE
Tóth Gábor 1973 UTE
UTE B
Szekér Szilárd Gábor 1970 UTE
Szöllősi Ferenc 1957 UTE
Szalai Ferenc 1975 UTE
DLA
Babéj Ádám László 1988 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kis László Mihály 1967 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pálfi Gábor 1993 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
APLE B
Béres Máté 2005 APLE
Kresalek Ottó László 1958 APLE
Sipka Péter 1958 APLE
APLE A
Agot György 1960 APLE
Balogh Gergely 1973 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 573,0 19 I. osztály
2 Tátrai-Fejes Miklós 1986. BHSE 566,0 11 II. osztály
3 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 565,0 14 II. osztály
4 Trájer Szabolcs 2001. KSI SE 565,0 9 II. osztály
5 Tóth Gábor 1973. UTE 563,0 14 II. osztály
6 Nagy László 1970. Tisza Volán SC 563,0 13 II. osztály
7 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 562,0 11 II. osztály
8 Szűcs Gergely 1977. UTE 562,0 8 II. osztály
9 Csizmadia András 1974. UTE 559,0 7 III. osztály
10 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 558,0 9 III. osztály
11 Nagy Ákos Károly 2005. Tisza Volán SC 557,0 11 III. osztály
12 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 556,0 10 III. osztály
13 Babéj Ádám László 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 556,0 8 III. osztály
14 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 555,0 9 III. osztály
15 Laczik Dávid 2004. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 554,0 7 III. osztály
16 Balogh Gergely 1973. APLE 553,0 8 III. osztály
17 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 552,0 13 III. osztály
18 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 551,0 8 III. osztály
19 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Zuglő Klub SLE 551,0 5 III. osztály
20 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 550,0 3 III. osztály
21 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 549,0 11 III. osztály
22 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 549,0 10 III. osztály
23 Sárközi Tamás Dániel 1969. Ajkai TTE 548,0 9 III. osztály
24 Lengyel Viktor 1979. Pestszenterzsébeti PLE 548,0 5 III. osztály
25 Nagy Tibor 1964. BHSE 548,0 4 III. osztály
26 Aranyos Gábor 1984. Sitmar Ltd Lövész TSE 547,0 7 III. osztály
27 Szalai Ferenc 1975. UTE 546,0 5 III. osztály
28 Pálfi Gábor 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 544,0 7 III. osztály
29 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 542,0 8 III. osztály
30 Agot György 1960. APLE 542,0 8 III. osztály
31 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 542,0 5 III. osztály
32 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 538,0 10 IV. osztály
33 Orbán Zsolt Vilmos ifj 1995. Technikai Sportok Klubja 538,0 9 IV. osztály
34 Vlaszács Tamás 2003. KSI SE 538,0 6 IV. osztály
35 Szurdi Levente 2005. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 538,0 4 IV. osztály
36 Gyimesi László Vince 1978. KSI SE 538,0 4 IV. osztály
37 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 537,0 8 IV. osztály
38 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 535,0 5 IV. osztály
39 Rácz Péter 1974. KSI SE 535,0 5 IV. osztály
40 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 534,0 5 IV. osztály
41 Mezei Gábor 1961. APLE 532,0 4 IV. osztály
42 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 531,0 7 IV. osztály
43 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 530,0 7 IV. osztály
44 Tantó Milán 1996. Keszthelyi Erdész LK 530,0 6 IV. osztály
45 Kálmán Csaba Levente 1970. Alba Volán SC 529,0 7 IV. osztály
46 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 527,0 4 IV. osztály
47 Perger Zoltán 2004. Pestszenterzsébeti PLE 526,0 6 IV. osztály
48 Lengyel Dávid 1980. MATE-GEAC 525,0 5 IV. osztály
49 Béres Máté 2005. APLE 525,0 4 IV. osztály
50 Szilágyi Erik 1963. Pestszenterzsébeti PLE 525,0 1 IV. osztály
51 Ferenci József 1952. APLE 524,0 11 IV. osztály
52 Farkas Gábor 1970. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 524,0 7 IV. osztály
53 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 524,0 5 IV. osztály
54 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 523,0 4 IV. osztály
55 Wolf Zoltán 1968. ZTE Sportlövész Klub 520,0 5 IV. osztály
56 Molnár István 1973. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 520,0 2 IV. osztály
57 Szilágyi Sándor 1960. Debrecen Városi LE 517,0 8 IV. osztály
58 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 517,0 4 IV. osztály
59 Kresalek Ottó László 1958. APLE 516,0 7 IV. osztály
60 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 515,0 4 IV. osztály
61 Dobos Ferenc 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 513,0 6 IV. osztály
62 Kis László Mihály 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 511,0 3 IV. osztály
63 Sipka Péter 1958. APLE 505,0 3 IV. osztály
64 Szekér Szilárd Gábor 1970. UTE 505,0 3 IV. osztály
65 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 501,0 3 IV. osztály
66 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 474,0 3 -
67 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 456,0 2 -
68 Gurisatti Gyula 1944. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 453,0 2 -
69 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 448,0 0 -
70 Tihanyi László 1948. APLE 420,0 1 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Tátrai-Fejes Miklós 1986. BHSE 237,9 5
2 Nagy László 1970. Tisza Volán SC 236,9 3
3 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 215,5 4
4 Rédecsi Máté 2004. BHSE 195,6 4
5 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 173,8 3
6 Szűcs Gergely 1977. UTE 154,8 1
7 Trájer Szabolcs 2001. KSI SE 135,1 2
8 Tóth Gábor 1973. UTE 113,3 0
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BHSE BHSE 1 687,0 34
2 UTE A UTE 1 684,0 29
3 TVSC Tisza 1 672,0 37
4 SZHB Száz 1 654,0 28
5 KSI SE KSI S 1 641,0 19
6 GYLK Győr 1 634,0 16
7 APLE A APLE 1 627,0 20
8 DLA Délv 1 611,0 18
9 ZTE ZTE S 1 568,0 16
10 APLE B APLE 1 546,0 14
11 Kecskeméti Lövész SE Kecsk 1 091,0 19
12 UTE B UTE 1 051,0 8
13 EVSE Erőd 977,0 9
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 497,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Polyák Norbert Zsolt
1975
KSI SE
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Gurisatti Gyula Péter
1966
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gurisatti Gyula Péter 1966. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 552,0 8 -
2 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 540,0 10 -
3 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 534,0 11 -
4 Polyák Norbert Zsolt 1975. KSI SE 505,0 4 -
5 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 475,0 6 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély