MSSZ Országos Bajnokság 2023. Magyar Vadász SKLSz versenyszámok, Vadász skeet

Versenyengedély szám
261/AK08/02/2023
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Kunfehértó
A verseny kezdete
2023-08-26
A verseny vége
2023-08-26
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Egyéni versenyszámoknál: felnőtt, női, 55 év feletti kategóriában 4.000,- Ft/fő nevezési díj versenyzőnként, versenyszámonként, továbbá 3000,- Ft/rotte díj. Junior kategóriában 3.000,- Ft/fő nevezési díj versenyzőnként, versenyszámonként, továbbá 3000ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Vadász-Skeet 100 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Domokos Gábor
1988
Kis-Duna Mente Sportegyesület
Gódor Gábor
1985
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó Gábor
1978
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tóth Róbert
1986
Hatvani Vasutas Lövészklub
Aranyász Csaba dr.
1976
Köszolg SC
Kovács Endre
1981
Köszolg SC
Talabér Krisztián
1980
Köszolg SC
Zöldág János
1976
Köszolg SC
Győri Domonkos Ákos
1996
PRONOB Sportegyesület
Kapitány Gábor
1972
PRONOB Sportegyesület
Csaplár Zsolt
1972
Köszolg SC
Ragadics Nándor
1987
Köszolg SC
Rupek Dániel
1992
Köszolg SC
Király Csaba
1984
Kisalföldi Lövészklub
Galla János
1972
PRONOB Sportegyesület
Kozák Áron Dr.
1981
Vasvári Koronglövő Akadémia
Vörös Gergely
1978
Vasvári Koronglövő Akadémia
Ágoston Tamás András
1975
Vasvári Koronglövő Akadémia
Fedor István
1982
Jászfelsőszentgyörgy LK
Jakó Attila
1974
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kári József
1975
Vasvári Koronglövő Akadémia
Ternák Tamás
2005
Köszolg SC
Csapatok
Fenyőharaszt-kastélyszálló
Gódor Gábor 1985 Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó Gábor 1978 Hatvani Vasutas Lövészklub
Tóth Róbert 1986 Hatvani Vasutas Lövészklub
PRONOB SE
Győri Domonkos Ákos 1996 PRONOB Sportegyesület
Kapitány Gábor 1972 PRONOB Sportegyesület
Galla János 1972 PRONOB Sportegyesület
KÖSZOLG SC l.
Kovács Endre 1981 Köszolg SC
Zöldág János 1976 Köszolg SC
Ternák Tamás 2005 Köszolg SC
VASVÁRI KLA
Kozák Áron Dr. 1981 Vasvári Koronglövő Akadémia
Ágoston Tamás András 1975 Vasvári Koronglövő Akadémia
Kári József 1975 Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ternák Tamás 2005. Köszolg SC 94,0 0 I. osztály
2 Kovács Endre 1981. Köszolg SC 93,0 0 I. osztály
3 Zöldág János 1976. Köszolg SC 92,0 0 I. osztály
4 Kapitány Gábor 1972. PRONOB Sportegyesület 87,0 0 II. osztály
5 Domokos Gábor 1988. Kis-Duna Mente Sportegyesület 86,0 0 II. osztály
6 Győri Domonkos Ákos 1996. PRONOB Sportegyesület 84,0 0 II. osztály
7 Aranyász Csaba dr. 1976. Köszolg SC 84,0 0 II. osztály
8 Ágoston Tamás András 1975. Vasvári Koronglövő Akadémia 81,0 0 II. osztály
9 Szabó Gábor 1978. Hatvani Vasutas Lövészklub 79,0 0 II. osztály
10 Kári József 1975. Vasvári Koronglövő Akadémia 79,0 0 II. osztály
11 Kozák Áron Dr. 1981. Vasvári Koronglövő Akadémia 78,0 0 II. osztály
12 Fedor István 1982. Jászfelsőszentgyörgy LK 76,0 0 II. osztály
13 Galla János 1972. PRONOB Sportegyesület 69,0 0 III. osztály
14 Tóth Róbert 1986. Hatvani Vasutas Lövészklub 67,0 0 III. osztály
15 Király Csaba 1984. Kisalföldi Lövészklub 60,0 0 IV. osztály
16 Csaplár Zsolt 1972. Köszolg SC 58,0 0 IV. osztály
17 Gódor Gábor 1985. Hatvani Vasutas Lövészklub 52,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG SC l. Kösz 279,0 0
2 PRONOB SE PRONO 240,0 0
3 VASVÁRI KLA Vasv� 238,0 0
4 Fenyőharaszt-kastélyszálló Hatva 198,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vadász-Skeet 100 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Nemes Áron
2005
Köszolg SC
Bedák Zsombor
2004
PRONOB Sportegyesület
Csaplár Dániel Zsolt
2009
Köszolg SC
Magyar Levente
2006
Köszolg SC
Ternák Tamás
2005
Köszolg SC
Újházi Bálint
2007
Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nemes Áron 2005. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 92,0 0 I. osztály
2 Bedák Zsombor 2004. PRONOB Sportegyesület 71,0 0 II. osztály
3 Csaplár Dániel Zsolt 2009. Köszolg SC 64,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vadász-Skeet 100 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Langbein Laura
2004
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Kovács-Sörös Mirjana
1984
Köszolg SC
Csorba Gyuláné
1986
Köszolg SC
Kovács Vivien Diána
2008
Köszolg SC
Góra Blanka
2006
Keszthelyi Erdész LK
Kári Jázmin
2006
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács-Sörös Mirjana 1984. Köszolg SC 76,0 0 II. osztály
2 Csorba Gyuláné 1986. Köszolg SC 70,0 0 II. osztály
3 Langbein Laura 2004. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 66,0 0 III. osztály
4 Kovács Vivien Diána 2008. Köszolg SC 59,0 0 IV. osztály
5 Góra Blanka 2006. Keszthelyi Erdész LK 57,0 0 IV. osztály
6 Kári Jázmin 2006. Vasvári Koronglövő Akadémia 48,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vadász-Skeet 100 - Veterán 55 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kupai András
1963
PRONOB Sportegyesület
Tánczos István
1965
PRONOB Sportegyesület
Fehér Péter Pál
1959
Köszolg SC
Gál Sándor
1957
Köszolg SC
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
Török Péter
1951
Köszolg SC
Tóth Miklós István
1962
Budapesti Rendészeti SE
Sztankovics Ede
1967
Vasvári Koronglövő Akadémia
Csenkei Sándor
1966
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csenkei Sándor 1966. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 86,0 0 II. osztály
2 Tóth Miklós István 1962. Budapesti Rendészeti SE 86,0 0 II. osztály
3 Gál Sándor 1957. Köszolg SC 84,0 0 II. osztály
4 Sztankovics Ede 1967. Vasvári Koronglövő Akadémia 80,0 0 II. osztály
5 Fehér Péter Pál 1959. Köszolg SC 80,0 0 II. osztály
6 Tánczos István 1965. PRONOB Sportegyesület 74,0 0 II. osztály
7 Kupai András 1963. PRONOB Sportegyesület 69,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély