MSSZ Országos Bajnoksága 2020. Rapid Shooting Országos Bajnokság

Versenyengedély szám
076/Sz-09/02/2020

Laczik László lőtér és kiképzőközpont, Győr, Győrszentiván-Kertváros

(47.728722 N 17.713385 4’41.99"E)

 

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Győr, Laczik László Sportlőtér és Kiképző Központ (Kertvárosi Lőtér)
A verseny kezdete
2020-09-20
A verseny vége
2020-09-20
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000ft/versenyszám határidőig, ill. a helyszínen 10.00 óráig, kategóriánként +1000ft ellenében lehet nevezni
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Törteli Aliz Mária
1980
Friss Gondolat Sportegyesület
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Petra
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Koós Emese dr
1980
Pontlövész SE
Turóczi Attila
1970
Pontlövész SE
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Antali Barnabás
1976
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Molnár Kristóf
2000
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Kristóf 2000. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 100,0 0 I. osztály
2 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 99,0 0 I. osztály
3 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 91,0 0 I. osztály
4 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 91,0 -1 I. osztály
5 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 88,0 0 I. osztály
6 Antali Barnabás 1976. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 74,0 0 II. osztály
7 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 71,0 0 II. osztály
8 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 69,0 0 II. osztály
9 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 69,0 -1 II. osztály
10 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 64,0 0 II. osztály
11 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 63,0 0 II. osztály
12 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 58,0 0 III. osztály
13 Turóczi Attila 1970. Pontlövész SE 54,0 0 III. osztály
14 Olasz János 1968. Sasszem SE 47,0 0 III. osztály
15 Koós Emese dr 1980. Pontlövész SE 46,0 0 III. osztály
16 Törteli Aliz Mária 1980. Friss Gondolat Sportegyesület 38,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Mulati András
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Törteli Aliz Mária
1980
Friss Gondolat Sportegyesület
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Jamriskó Gyula
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Nagy Petra
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Belme Attila
1975
BEL SE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Turóczi Attila
1970
Pontlövész SE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bodrogi Bálint
1979
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Antali Barnabás
1976
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Molnár Kristóf
2000
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Nagy András
1980
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Joó Szabolcs
1982
Győri Lövészklub
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Faggyas András
1988
Kisalföldi Lövészklub
Mekel Casper Louis
1982
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 100,0 0 I. osztály
2 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 97,0 0 I. osztály
3 Molnár Kristóf 2000. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 94,0 0 I. osztály
4 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 89,0 0 I. osztály
5 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 85,0 0 I. osztály
6 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 82,0 2 I. osztály
7 Mulati András 1994. Ballószögi Lövész TSZE 82,0 1 I. osztály
8 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 82,0 0 I. osztály
9 Bodrogi Bálint 1979. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 80,0 0 II. osztály
10 Antali Barnabás 1976. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 78,0 0 II. osztály
11 Szalai Csaba 1982. Győri Lövészklub 75,0 0 II. osztály
12 Joó Szabolcs 1982. Győri Lövészklub 75,0 -1 II. osztály
13 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 75,0 -2 II. osztály
14 Nagy András 1980. Győri Lövészklub 70,0 0 II. osztály
15 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 69,0 0 II. osztály
16 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 67,0 0 II. osztály
17 Belme Attila 1975. BEL SE 65,0 0 II. osztály
18 Jamriskó Gyula 1975. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 64,0 0 II. osztály
19 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 64,0 -1 II. osztály
20 Turóczi Attila 1970. Pontlövész SE 64,0 -1 II. osztály
21 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 60,0 0 III. osztály
22 Casper Louis Mekel 1982. Kisalföldi Lövészklub 55,0 0 III. osztály
23 Törteli Aliz Mária 1980. Friss Gondolat Sportegyesület 47,0 0 III. osztály
24 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 0,0 0 -
25 Faggyas András 1988. Kisalföldi Lövészklub 0,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Petra
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tamáskovics Róbert
1973
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Belme Attila
1975
BEL SE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Ferenczi Balázs
1978
Győri Lövészklub
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 100,0 0 I. osztály
2 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 91,0 0 I. osztály
3 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 89,0 0 I. osztály
4 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 88,0 0 I. osztály
5 Belme Attila 1975. BEL SE 58,0 0 III. osztály
6 Olasz János 1968. Sasszem SE 49,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Jamriskó Gyula
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Turóczi Attila
1970
Pontlövész SE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Molnár Kristóf
2000
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Nagy András
1980
Győri Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Tóth Krisztián Sándor
1991
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 100,0 0 I. osztály
2 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 94,0 0 I. osztály
3 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 89,0 0 I. osztály
4 Molnár Kristóf 2000. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 88,0 0 I. osztály
5 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 84,0 0 I. osztály
6 Tóth Krisztián Sándor 1991. Kisalföldi Lövészklub 72,0 0 II. osztály
7 Nagy András 1980. Győri Lövészklub 68,0 0 II. osztály
8 Jamriskó Gyula 1975. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 39,0 0 IV. osztály
9 Turóczi Attila 1970. Pontlövész SE 36,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Jamriskó Gyula
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Belme Attila
1975
BEL SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 100,0 0 I. osztály
2 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 80,0 0 I. osztály
3 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 71,0 0 II. osztály
4 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 65,0 0 II. osztály
5 Belme Attila 1975. BEL SE 61,0 0 II. osztály
6 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 45,0 0 III. osztály
7 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 39,0 0 IV. osztály
8 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 0,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Standard

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Nándorfi Tamás
1967
Zuglő Klub SLE
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 I. osztály
2 Nándorfi Tamás 1967. Zuglő Klub SLE 93,0 0 I. osztály
3 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 84,0 0 I. osztály
4 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 75,0 0 II. osztály
5 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 69,0 0 II. osztály
6 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 54,0 0 III. osztály
7 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 50,0 0 III. osztály
8 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 46,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély