MSSZ Serdülők Országos Bajnoksága 2019.

Versenyengedély szám
409/A-11/02/2019
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest
A verseny kezdete
2019-11-30
A verseny vége
2019-11-30
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
egyéniben 40 lövés 2000,- Ft / fő / versenyszám, 20 lövés 1000,-Ft / fő / versenyszám csapatban: 2000,- Ft / csapat / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Lengyel Csaba
2005
Százhalombattai Lövészklub
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Fehér Milán
2005
KSI SE
Gyimóthy Szabolcs
2006
KSI SE
Mezei Konrád
2005
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Oláh Roland
2006
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Nagy Zsolt Ferenc
2005
KSI SE
Busi Bálint
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Bánfi György
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Rádai Soma
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs06
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Bakó Tamás
2006
Egri PLE
Kovács Erik Gergő
2005
Egri PLE
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Németh Mátyás
2006
Keszthelyi Erdész LK
Kovács Barna
2006
Keszthelyi Erdész LK
Nyitrai Erik
2006
Keszthelyi Erdész LK
Kovács András
2007
Egri PLE
Horváth Dávid Károly
2005
Kisalföldi Lövészklub
Csapatok
UTE
Tóth Braun Márton 2005 UTE
Szalma Bence László 2005 UTE
Baráth Vilmos Károly 2005 UTE
KSI A
Fehér Milán 2005 KSI SE
Mezei Konrád 2005 KSI SE
Tatár Soma 2006 KSI SE
KSI C
Gyimóthy Szabolcs 2006 KSI SE
Oláh Roland 2006 KSI SE
Weite Hayden 2008 KSI SE
KSI B
Balázs Tamás 2006 KSI SE
Nagy Balázs 2008 KSI SE
Nagy Zsolt Ferenc 2005 KSI SE
Debreceni Lövészsuli
Busi Bálint 2005 Debreceni Lövészsuli SE
Rádai Soma 2005 Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs06 2006 Debreceni Lövészsuli SE
Nyíregyházi PLE
Gyuris Kornél 2005 Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt 2005 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
BEFAG Keszthelyi Lövészklub
Németh Mátyás 2006 Keszthelyi Erdész LK
Kovács Barna 2006 Keszthelyi Erdész LK
Nyitrai Erik 2006 Keszthelyi Erdész LK
EPLE
Bakó Tamás 2006 Egri PLE
Kovács Erik Gergő 2005 Egri PLE
Kovács András 2007 Egri PLE
Kisalföldi LK
Gere Kovács Gábor 2007 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
Horváth Dávid Károly 2005 Kisalföldi Lövészklub
SZHB
Szabó Zoltán 2006 Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter 2006 Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely 2005 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalma Bence László 2005. UTE 368,0 0 Aranyjelvény
2 Mezei Konrád 2005. KSI SE 364,0 0 Aranyjelvény
3 Tóth Braun Márton 2005. UTE 363,0 0 Aranyjelvény
4 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 355,0 0 Aranyjelvény
5 Tóth Balázs06 2006. Debreceni Lövészsuli SE 354,0 0 Aranyjelvény
6 Rádai Soma 2005. Debreceni Lövészsuli SE 352,0 0 Aranyjelvény
7 Bakó Tamás 2006. Egri PLE 350,0 0 Aranyjelvény
8 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 341,0 0 Ezüstjelvény
9 Torkos Zsolt 2005. Nyíregyházi PLE 339,0 0 Ezüstjelvény
10 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 338,0 0 Ezüstjelvény
11 Kovács Erik Gergő 2005. Egri PLE 336,0 0 Ezüstjelvény
12 Fehér Milán 2005. KSI SE 335,0 0 Ezüstjelvény
13 Weite Hayden 2008. KSI SE 334,0 84 Ezüstjelvény
14 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 334,0 81 Ezüstjelvény
15 Balázs Tamás 2006. KSI SE 327,0 84 Bronzjelvény
16 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 327,0 83 Bronzjelvény
17 Baráth Vilmos Károly 2005. UTE 327,0 81 Bronzjelvény
18 Busi Bálint 2005. Debreceni Lövészsuli SE 327,0 77 Bronzjelvény
19 Tatár Soma 2006. KSI SE 322,0 0 Bronzjelvény
20 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 321,0 0 Bronzjelvény
21 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 316,0 0 Bronzjelvény
22 Kovács Barna 2006. Keszthelyi Erdész LK 308,0 0 -
23 Gere Kovács Gábor 2007. Kisalföldi Lövészklub 306,0 0 -
24 Nagy Balázs 2008. KSI SE 301,0 0 -
25 Oláh Roland 2006. KSI SE 300,0 0 -
26 Gyuris Kornél 2005. Nyíregyházi PLE 296,0 0 -
27 Stróbl Ádám 2006. Kecskeméti Lövész SE 295,0 0 -
28 Bánfi György 2006. Debreceni Lövészsuli SE 294,0 0 -
29 Nagy Zsolt Ferenc 2005. KSI SE 293,0 0 -
30 Nyitrai Erik 2006. Keszthelyi Erdész LK 283,0 0 -
31 Horváth Dávid Károly 2005. Kisalföldi Lövészklub 277,0 0 -
32 Gyimóthy Szabolcs 2006. KSI SE 266,0 0 -
33 Németh Mátyás 2006. Keszthelyi Erdész LK 235,0 0 -
34 Kovács András 2007. Egri PLE 221,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 058,0 81
2 Debreceni Lövészsuli Debre 1 033,0 77
3 KSI A KSI S 1 021,0 0
4 SZHB Száz 999,0 164
5 Nyíregyházi PLE Nyír 976,0 0
6 KSI B KSI S 921,0 84
7 EPLE Egri 907,0 0
8 KSI C KSI S 900,0 84
9 Kisalföldi LK Kisal 899,0 0
10 BEFAG Keszthelyi Lövészklub Keszt 826,0 0

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Boros Viktória
2005
KSI SE
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Kis Dorka Hanga
2006
Csepel LE
Nyári Lilla
2005
Csepel LE
Kovács Vera Rebeka
2006
KSI SE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sahin-Tóth Hanna
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Fehér Kíra
2006
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Dorina
2005
Sólyom Lövész Egylet
Német Marianna
2005
Sólyom Lövész Egylet
Szárszó Letícia
2005
Sólyom Lövész Egylet
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Rauch Martina
2006
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
KSI A
Boros Viktória 2005 KSI SE
Dézsi Vivien 2005 KSI SE
Csepel LE
Lázár Míra 2006 Csepel LE
Kis Dorka Hanga 2006 Csepel LE
Nyári Lilla 2005 Csepel LE
CT-SE 40 LPI
Galzó Kata 2005 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gárgyán Alina 2006 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sahin-Tóth Hanna 2005 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sólyom Lövész Egylet Leány csapat
Nagy Dorina 2005 Sólyom Lövész Egylet
Német Marianna 2005 Sólyom Lövész Egylet
Szárszó Letícia 2005 Sólyom Lövész Egylet
BEFAG Keszthelyi Lövészklub
Kálóczi Regina 2007 Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda 2007 Keszthelyi Erdész LK
Rauch Martina 2006 Keszthelyi Erdész LK
SZHB
Bencs Lilla 2005 Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter 2006 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia 2005 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 367,0 0 Aranyjelvény
2 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 361,0 0 Aranyjelvény
3 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 358,0 0 Aranyjelvény
4 Boros Viktória 2005. KSI SE 352,0 0 Aranyjelvény
5 Budai Brigitta 2005. KSI SE 348,0 0 Aranyjelvény
6 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 339,0 90 Aranyjelvény
7 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 339,0 83 Aranyjelvény
8 Nyári Lilla 2005. Csepel LE 337,0 0 Aranyjelvény
9 Márkus Eszter 2006. Százhalombattai Lövészklub 332,0 0 Ezüstjelvény
10 Tóth Janka Flóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 331,0 0 Ezüstjelvény
11 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 319,0 0 Bronzjelvény
12 Lázár Míra 2006. Csepel LE 318,0 0 Bronzjelvény
13 Sahin-Tóth Hanna 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 313,0 0 Bronzjelvény
14 Bencs Lilla 2006. Százhalombattai Lövészklub 312,0 0 Bronzjelvény
15 Kis Dorka Hanga 2006. Csepel LE 308,0 0 Bronzjelvény
16 Gárgyán Alina 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 307,0 0 Bronzjelvény
17 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 306,0 0 Bronzjelvény
18 Kovács Vera Rebeka 2006. KSI SE 294,0 0 -
19 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 283,0 0 -
20 Rauch Martina 2006. Keszthelyi Erdész LK 237,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Csepel LE Csepe 963,0 0
2 BEFAG Keszthelyi Lövészklub Keszt 923,0 0
3 CT-SE 40 LPI Cél- 903,0 0
4 KSI A KSI S 713,0 0

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Horváth Zsolt
2008
Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér
2008
Százhalombattai Lövészklub
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Oláh Roland
2006
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Maka Zsolt
2007
KSI SE
Ozsváth Csanád
2007
KSI SE
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Pető László ifj
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Kelly Gordon
2007
Nyíregyházi PLE
Plavecz Levente
2007
Nyíregyházi PLE
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Roland
2008
Sólyom Lövész Egylet
Salamon András
2007
Sólyom Lövész Egylet
Tóth Regő Ágoston
2008
Sólyom Lövész Egylet
Fekete Dániel
2008
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Tölgyes Marcell
2008
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
KSI A
Korondi Balázs 2009 KSI SE
Nagy Balázs 2008 KSI SE
KSI B
Oláh Roland 2006 KSI SE
Weite Hayden 2008 KSI SE
Nyíregyházi PLE
Hadzsi Szabolcs 2009 Nyíregyházi PLE
Kelly Gordon 2007 Nyíregyházi PLE
Plavecz Levente 2007 Nyíregyházi PLE
Sólyom Lövész Egylet Fiú csapat
Nagy Roland 2008 Sólyom Lövész Egylet
Salamon András 2007 Sólyom Lövész Egylet
Tóth Regő Ágoston 2008 Sólyom Lövész Egylet
BEFAG Keszthelyi Lövészklub
Molnár Levente 2008 Keszthelyi Erdész LK
Fekete Dániel 2008 Keszthelyi Erdész LK
Tölgyes Marcell 2008 Keszthelyi Erdész LK
SZHB
Balogh Márton 2007 Százhalombattai Lövészklub
Horváth Zsolt 2008 Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér 2008 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Weite Hayden 2008. KSI SE 167,0 0 Ezüstjelvény
2 Plavecz Levente 2007. Nyíregyházi PLE 159,0 0 Bronzjelvény
3 Nagy Balázs 2008. KSI SE 158,0 0 Bronzjelvény
4 Molnár Levente 2008. Keszthelyi Erdész LK 157,0 0 Bronzjelvény
5 Lancz Domokos 2007. Keszthelyi Erdész LK 156,0 0 Bronzjelvény
6 Fekete Dániel 2008. Keszthelyi Erdész LK 152,0 0 -
7 Gere Kovács Gábor 2007. Kisalföldi Lövészklub 150,0 0 -
8 Maka Zsolt 2007. KSI SE 149,0 0 -
9 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 148,0 1 -
10 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 148,0 0 -
11 Ozsváth Csanád 2007. KSI SE 138,0 2 -
12 Kelly Gordon 2007. Nyíregyházi PLE 138,0 0 -
13 Pető László ifj 2009. Debreceni Lövészsuli SE 137,0 0 -
14 Lovas Olivér 2008. Százhalombattai Lövészklub 124,0 0 -
15 Tölgyes Marcell 2008. Keszthelyi Erdész LK 107,0 0 -
16 Korondi Balázs 2009. KSI SE 103,0 0 -
17 Salamon András 2007. Sólyom Lövész Egylet 94,0 0 -
18 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 57,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BEFAG Keszthelyi Lövészklub Keszt 416,0 0
2 Nyíregyházi PLE Nyír 354,0 0
3 KSI A KSI S 261,0 0
4 KSI B KSI S 167,0 0
5 Sólyom Lövész Egylet Fiú csapat Sóly 94,0 0

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Péter Kíra Lara
2007
Csepel LE
Reisz Enikő
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Dudás Csenge
2007
Nyíregyházi PLE
Tassi Dorottya
2009
Nyíregyházi PLE
Turóczi Dóra
2008
Nyíregyházi PLE
Bakosi Hanna
2007
Nyíregyházi PLE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Dudás Csenge 2007 Nyíregyházi PLE
Tassi Dorottya 2009 Nyíregyházi PLE
Turóczi Dóra 2008 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péter Kíra Lara 2007. Csepel LE 157,0 0 Bronzjelvény
2 Reisz Enikő 2007. Debreceni Lövészsuli SE 156,0 0 Bronzjelvény
3 Kiss Csenge 2008. Százhalombattai Lövészklub 138,0 0 -
4 Komlós Diána 2008. KSI SE 134,0 0 -
5 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 120,0 0 -
6 Turóczi Dóra 2008. Nyíregyházi PLE 116,0 0 -
7 Tassi Dorottya 2009. Nyíregyházi PLE 93,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nyíregyházi PLE Nyír 209,0 0

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Marcell
2005
ZTE Sportlövész Klub
Gebhardt Ákos
2005
Pécs Városi LK
Periskics Márton
2005
Pécs Városi LK
Baksics Dániel
2008
Pécs Városi LK
Drótos Dániel
2006
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Joachim Dániel
2006
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Mészáros Marcell
2008
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Venczel Félix
2005
UTE
Tóth Milán László
2007
UTE
Csík Vendel
2006
APLE-VASAS SC
Jáger Tamás Gergely
2006
APLE-VASAS SC
Szilágyi András
2005
VASAS SC-APLE
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Pataki János
2005
Nyíregyházi PLE
Pintér Dávid
2005
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Rácz Áron
2006
BHSE
Szakmáry Botond
2007
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Tóth Lévi
2005
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
PVLK
Gebhardt Ákos 2005 Pécs Városi LK
Periskics Márton 2005 Pécs Városi LK
Baksics Dániel 2008 Pécs Városi LK
UTE A
Nagy Nándor 2005 UTE
Tarr Gyula 2006 UTE
Venczel Félix 2005 UTE
UTE B
Fuglovics Armand 2007 UTE
Kertai Szabolcs 2007 UTE
Tóth Milán László 2007 UTE
UTE C
Drótos Dániel 2006 UTE
Joachim Dániel 2006 UTE
Mészáros Marcell 2008 UTE
Aple-Vasas SC
Csík Vendel 2006 APLE-VASAS SC
Jáger Tamás Gergely 2006 APLE-VASAS SC
Szilágyi András 2005 VASAS SC-APLE
KLSE
Gajdácsi Zoltán 2005 Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila 2006 Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton 2005 Kecskeméti Lövész SE
BHSE
Rácz Áron 2006 BHSE
Szakmáry Botond 2007 BHSE
Takács Dezső 2006 BHSE
ZTE SKK
Kálmán Bálint 2005 ZTE Sportlövész Klub
Szalai Marcell 2005 ZTE Sportlövész Klub
Tóth Lévi 2005 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 391,0 0 Aranyjelvény
2 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 388,0 0 Aranyjelvény
3 Gebhardt Ákos 2005. Pécs Városi LK 384,0 0 Aranyjelvény
4 Nagy Nándor 2005. UTE 383,0 0 Aranyjelvény
5 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 382,0 0 Aranyjelvény
6 Venczel Félix 2005. UTE 379,0 0 Aranyjelvény
7 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 377,0 94 Aranyjelvény
8 Periskics Márton 2005. Pécs Városi LK 377,0 92 Aranyjelvény
9 Szilágyi András 2005. APLE-VASAS SC 376,0 0 Aranyjelvény
10 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PLE 373,0 0 Aranyjelvény
11 Tarr Gyula 2006. UTE 372,0 0 Aranyjelvény
12 Szalai Marcell 2005. ZTE Sportlövész Klub 365,0 95 Aranyjelvény
13 Tóth Milán László 2007. UTE 365,0 89 Aranyjelvény
14 Drótos Dániel 2006. UTE 364,0 0 Ezüstjelvény
15 Szakmáry Botond 2007. BHSE 363,0 94 Ezüstjelvény
16 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 363,0 89 Ezüstjelvény
17 Csík Vendel 2006. APLE-VASAS SC 360,0 0 Ezüstjelvény
18 Baksics Dániel 2008. Pécs Városi LK 359,0 94 Ezüstjelvény
19 Fuglovics Armand 2007. UTE 359,0 87 Ezüstjelvény
20 Takács Dezső 2006. BHSE 359,0 86 Ezüstjelvény
21 Mészáros Marcell 2008. UTE 352,0 0 Ezüstjelvény
22 Kertai Szabolcs 2007. UTE 350,0 0 Ezüstjelvény
23 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 347,0 0 Ezüstjelvény
24 Jáger Tamás Gergely 2006. APLE-VASAS SC 346,0 0 Ezüstjelvény
25 Joachim Dániel 2006. UTE 344,0 92 Bronzjelvény
26 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 344,0 86 Bronzjelvény
27 Tóth Lévi 2005. ZTE Sportlövész Klub 325,0 0 Bronzjelvény
28 Pintér Dávid 2005. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 293,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 1 134,0 0
2 PVLK Pécs 1 120,0 186
3 Aple-Vasas SC APLE- 1 082,0 0
4 ZTE SKK ZTE S 1 078,0 95
5 UTE B UTE 1 074,0 176
6 KLSE Kecsk 1 068,0 180
7 UTE C UTE 1 060,0 92
8 BHSE BHSE 722,0 180

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Képes Edua
2007
UTE
Hemrich Boglárka
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Bodolai Boglárka
2006
APLE-VASAS SC
Fehér Anna
2007
APLE-VASAS SC
Török Fanni
2006
APLE-VASAS SC
Kalász Karina
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tolmacsov Eszter
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sahin-Tóth Hanna
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bacsa Dorka
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csamangó Jázmin
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Terjék Nóra
2006
Komáromi VSE
Csapatok
UTE
Toma Réka 2006 UTE
Tóth Anna 2005 UTE
Szegesdi Eszter 2005 UTE
Aple-Vasas SC
Bodolai Boglárka 2006 APLE-VASAS SC
Fehér Anna 2007 APLE-VASAS SC
Török Fanni 2006 APLE-VASAS SC
Csepel LE
Jurkó Sára 2007 Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008 Csepel LE
Lázár Míra 2006 Csepel LE
CT-SE A csapat
Keresztesi Petra Inez 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Galzó Kata 2005 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gárgyán Alina 2006 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
CT-SE B csapat
Ökrös Gitta 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sahin-Tóth Hanna 2005 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bacsa Dorka 2007 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
CT-SE C csapat
Tolmacsov Eszter 2007 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csamangó Jázmin 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 395,0 0 Aranyjelvény
2 Toma Réka 2006. UTE 387,0 0 Aranyjelvény
3 Hemrich Boglárka 2005. UTE 385,0 98 Aranyjelvény
4 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 385,0 96 Aranyjelvény
5 Kalász Karina 2006. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 382,0 0 Aranyjelvény
6 Kobra Fruzsina 2006. Nagykanizsai PLE 381,0 0 Aranyjelvény
7 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PLE 380,0 0 Aranyjelvény
8 Szegesdi Eszter 2005. UTE 377,0 0 Aranyjelvény
9 Gárgyán Alina 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 372,0 0 Aranyjelvény
10 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 371,0 95 Aranyjelvény
11 Bodolai Boglárka 2006. APLE-VASAS SC 371,0 91 Aranyjelvény
12 Fehér Anna 2007. APLE-VASAS SC 369,0 0 Aranyjelvény
13 Lázár Míra 2006. Csepel LE 367,0 0 Aranyjelvény
14 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 361,0 0 Aranyjelvény
15 Képes Edua 2007. UTE 359,0 0 Ezüstjelvény
16 Török Fanni 2006. APLE-VASAS SC 358,0 0 Ezüstjelvény
17 Terjék Nóra 2006. Komáromi VSE 357,0 0 Ezüstjelvény
18 Csamangó Jázmin 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 356,0 0 Ezüstjelvény
19 Sahin-Tóth Hanna 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 353,0 0 Ezüstjelvény
20 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 352,0 0 Ezüstjelvény
21 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 349,0 0 Ezüstjelvény
22 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 340,0 0 Ezüstjelvény
23 Tolmacsov Eszter 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 338,0 0 Bronzjelvény
24 Bacsa Dorka 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 335,0 0 Bronzjelvény
25 Rácz Panka Angyal 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 309,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 159,0 0
2 Aple-Vasas SC APLE- 1 098,0 91
3 CT-SE A csapat Cél- 1 082,0 0
4 Csepel LE Csepe 1 078,0 95
5 CT-SE B csapat Cél- 1 040,0 0
6 CT-SE C csapat Cél- 1 003,0 0

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Baksics Dániel
2008
Pécs Városi LK
Steigervald Ádám
2007
Pécs Városi LK
Tóth Richárd
2007
Pécs Városi LK
Mészáros Marcell
2008
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Tóth Milán László
2007
UTE
Kiss Levente
2008
Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér
2008
Százhalombattai Lövészklub
Horváth Zsolt
2008
Százhalombattai Lövészklub
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szecsődi Áron
2009
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Salamon András
2007
Sólyom Lövész Egylet
Tóth Regő Ágoston
2008
Sólyom Lövész Egylet
Nagy Roland
2008
Sólyom Lövész Egylet
Szabó Zsombor
2007
Pécs Városi LK
Csapatok
UTE
Kertai Szabolcs 2007 UTE
Fuglovics Armand 2007 UTE
Tóth Milán László 2007 UTE
Sólyom Lövész Egylet Fiú csapat
Salamon András 2007 Sólyom Lövész Egylet
Tóth Regő Ágoston 2008 Sólyom Lövész Egylet
Nagy Roland 2008 Sólyom Lövész Egylet
PVLK A
Baksics Dániel 2008 Pécs Városi LK
Steigervald Ádám 2007 Pécs Városi LK
Tóth Richárd 2007 Pécs Városi LK
SZHB
Kiss Levente 2008 Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér 2008 Százhalombattai Lövészklub
Horváth Zsolt 2008 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 189,0 0 Aranyjelvény
2 Fuglovics Armand 2007. UTE 181,0 0 Aranyjelvény
3 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 180,0 0 Aranyjelvény
4 Tóth Milán László 2007. UTE 179,0 0 Aranyjelvény
5 Kertai Szabolcs 2007. UTE 175,0 0 Aranyjelvény
6 Baksics Dániel 2008. Pécs Városi LK 172,0 0 Aranyjelvény
7 Mészáros Marcell 2008. UTE 166,0 0 Aranyjelvény
8 Szabó Zsombor 2007. Pécs Városi LK 165,0 85 Aranyjelvény
9 Steigervald Ádám 2007. Pécs Városi LK 165,0 80 Aranyjelvény
10 Tóth Richárd 2007. Pécs Városi LK 148,0 0 Bronzjelvény
11 Salamon András 2007. Sólyom Lövész Egylet 117,0 0 -
12 Kiss Levente 2008. Százhalombattai Lövészklub 108,0 0 -
13 Lovas Olivér 2008. Százhalombattai Lövészklub 92,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 535,0 0
2 PVLK A Pécs 485,0 80
3 Sólyom Lövész Egylet Fiú csapat Sóly 117,0 0

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Képes Edua
2007
UTE
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Molnár Kata
2007
Pécs Városi LK
Bacsa Dorka
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csamangó Jázmin
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tolmacsov Eszter
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Juronics Anna
2008
Pécs Városi LK
Molnár Luca
2009
Pécs Városi LK
Terjék Nóra
2006
Komáromi VSE
Csapatok
CT-SE 20 A csapat
Bacsa Dorka 2007 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
CT-SE 20 B csapat
Csamangó Jázmin 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tolmacsov Eszter 2007 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
PVLK
Molnár Kata 2007 Pécs Városi LK
Juronics Anna 2008 Pécs Városi LK
Molnár Luca 2009 Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 186,0 0 -
2 Molnár Kata 2007. Pécs Városi LK 184,0 0 -
3 Képes Edua 2007. UTE 182,0 0 -
4 Csamangó Jázmin 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 179,0 0 -
5 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 171,0 0 -
6 Tolmacsov Eszter 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 168,0 0 -
7 Rácz Panka Angyal 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 166,0 0 -
8 Juronics Anna 2008. Pécs Városi LK 165,0 0 -
9 Bacsa Dorka 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 158,0 0 -
10 Molnár Luca 2009. Pécs Városi LK 149,0 0 -
11 Kiss Csenge 2008. Százhalombattai Lövészklub 101,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 CT-SE 20 A csapat Cél- 515,0 0
2 CT-SE 20 B csapat Cél- 513,0 0
3 PVLK Pécs 498,0 0