MSSZ Serdülők Országos Bajnoksága 2021.

Versenyengedély szám
317/A-11/01/2021
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Olimpiai Sportpark, Győr, Radnóti Miklós u. 46
A verseny kezdete
2021-11-27
A verseny vége
2021-11-27
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
egyéniben 40 lövés 2000,- Ft / fő / versenyszám, 20 lövés 1000,-Ft / fő / versenyszám csapatban: 2000,- Ft / csapat / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Urbán Gergő
2007
UTE
Szirt Domonkos
2007
UTE
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Terebesi Máté
2008
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Ladányi Bendegúz
2010
Nyíregyházi PLE
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Tóth Kristóf
2010
Nyíregyházi PLE
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Molnár Bence
2008
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Fésűs Fülöp
2008
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Kornél
2007
Kecskeméti Lövész SE
Klumzer Balázs
2007
Keszthelyi Erdész LK
Tölgyes Marcell
2008
Keszthelyi Erdész LK
Szurgent Bence
2010
Keszthelyi Erdész LK
Szakály Borisz
2009
KSI SE
Czeglédy Lőrinc
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Pető László ifj
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Gergely
2009
Győri Lövészklub
Szmatona Gábor
2010
Győri Lövészklub
Pula Csongor
2008
Győri Lövészklub
Szkiba Ákos
2009
Kisalföldi Lövészklub
Horváth Huba
2007
Kisalföldi Lövészklub
Császár Koppány Vajk
2008
Kisalföldi Lövészklub
Szedlák Ádám
2010
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
Debreceni Lövészsuli
Czeglédy Lőrinc 2007 Debreceni Lövészsuli SE
Kaló Balázs 2008 Debreceni Lövészsuli SE
Pető László ifj 2009 Debreceni Lövészsuli SE
NYPLE
Perger László Péter 2007 Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf 2009 Nyíregyházi PLE
Tóth Kristóf 2010 Nyíregyházi PLE
NYPLE A
Hadzsi Szabolcs 2009 Nyíregyházi PLE
Ladányi Bendegúz 2010 Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
SZHBLK
Balogh Márton 2007 Százhalombattai Lövészklub
Kiss Molnár Bence 2008 Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk 2009 Százhalombattai Lövészklub
KSI SE A
Nagy Balázs 2008 KSI SE
Szabó Barna Ádám 2007 KSI SE
Weite Hayden 2008 KSI SE
KSI SE B
Korondi Balázs 2009 KSI SE
Terebesi Máté 2008 KSI SE
Szakály Borisz 2009 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 360,0 5 Aranyjelvény
2 Weite Hayden 2008. KSI SE 358,0 6 Aranyjelvény
3 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 353,0 3 Aranyjelvény
4 Nagy Balázs 2008. KSI SE 347,0 1 Aranyjelvény
5 Tóth Kornél 2007. Kecskeméti Lövész SE 339,0 5 Ezüstjelvény
6 Pető László ifj 2009. Debreceni Lövészsuli SE 337,0 2 Ezüstjelvény
7 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 333,0 2 Ezüstjelvény
8 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 331,0 2 Ezüstjelvény
9 Kaló Balázs 2008. Debreceni Lövészsuli SE 326,0 4 Bronzjelvény
10 Perger László Péter 2007. Nyíregyházi PLE 322,0 1 Bronzjelvény
11 Czeglédy Lőrinc 2007. Debreceni Lövészsuli SE 321,0 2 Bronzjelvény
12 Támba Kristóf 2009. Nyíregyházi PLE 320,0 2 Bronzjelvény
13 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 320,0 0 Bronzjelvény
14 Korondi Balázs 2009. KSI SE 312,0 3 Bronzjelvény
15 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 304,0 0 -
16 Fésűs Fülöp 2008. Kecskeméti Lövész SE 303,0 3 -
17 Kiss Molnár Bence 2008. Százhalombattai Lövészklub 298,0 1 -
18 Szakály Borisz 2009. KSI SE 297,0 1 -
19 Tóth Kristóf 2010. Nyíregyházi PLE 295,0 2 -
20 Szirt Domonkos 2007. UTE 291,0 3 -
21 Tölgyes Marcell 2008. Keszthelyi Erdész LK 285,0 2 -
22 Szedlák Ádám 2010. Keszthelyi Erdész LK 282,0 0 -
23 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 279,0 3 -
24 Szkiba Ákos 2009. Kisalföldi Lövészklub 277,0 1 -
25 Szurgent Bence 2010. Keszthelyi Erdész LK 274,0 1 -
26 Pintér Ármin 2009. MATE-GEAC 263,0 0 -
27 Tóth Zsombor 2007. Nyíregyházi PLE 261,0 1 -
28 Terebesi Máté 2008. KSI SE 252,0 0 -
29 Pula Csongor 2008. Győri Lövészklub 235,0 0 -
30 Császár Koppány Vajk 2008. Kisalföldi Lövészklub 215,0 2 -
31 Tóth Gergely 2009. Győri Lövészklub 152,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI SE A KSI S 1 065,0 12
2 Debreceni Lövészsuli Debre 984,0 8
3 NYPLE Nyír 937,0 5
4 SZHBLK Száz 935,0 3
5 KSI SE B KSI S 861,0 4
6 NYPLE A Nyír 673,0 3

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bordás Tünde
2008
UTE
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella
2009
KSI SE
Kapás Tímea Dorka
2008
KSI SE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Lukács Flóra
2008
Nyíregyházi PLE
Márkus Napsugár
2008
Nyíregyházi PLE
Nagy-Partizer Emma
2007
Nyíregyházi PLE
Milei Regina
2009
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Grósz-Sveda Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Torma Fruzsina
2009
KSI SE
Reisz Enikő
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Csapatok
KSI SE
Hadnagy Viktória Anna 2008 KSI SE
Komlós Diána 2008 KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella 2009 KSI SE
NYPLE
Lukács Flóra 2008 Nyíregyházi PLE
Márkus Napsugár 2008 Nyíregyházi PLE
Nagy-Partizer Emma 2007 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 369,0 8 Aranyjelvény
2 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 368,0 6 Aranyjelvény
3 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 337,0 3 Aranyjelvény
4 Komlós Diána 2008. KSI SE 335,0 2 Aranyjelvény
5 Reisz Enikő 2007. Debreceni Lövészsuli SE 326,0 4 Ezüstjelvény
6 Bordás Tünde 2008. UTE 319,0 1 Bronzjelvény
7 Szőnyi Sarolta Izabella 2009. KSI SE 317,0 2 Bronzjelvény
8 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 313,0 4 Bronzjelvény
9 Lukács Flóra 2008. Nyíregyházi PLE 301,0 2 Bronzjelvény
10 Kapás Tímea Dorka 2008. KSI SE 288,0 0 -
11 Grósz-Sveda Nóra 2008. Százhalombattai Lövészklub 275,0 1 -
12 Milei Regina 2009. Százhalombattai Lövészklub 268,0 0 -
13 Torma Fruzsina 2009. KSI SE 267,0 1 -
14 Nagy-Partizer Emma 2007. Nyíregyházi PLE 262,0 0 -
15 Márkus Napsugár 2008. Nyíregyházi PLE 210,0 1 -
16 Mucsányi Csenge 2010. KSI SE 206,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI SE KSI S 965,0 8
2 NYPLE Nyír 773,0 3

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Farkas Ákos
2010
KSI SE
Gosztola Gergő
2010
KSI SE
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Parditka Farkas Lél
2009
KSI SE
Szakály Borisz
2009
KSI SE
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Ladányi Bendegúz
2010
Nyíregyházi PLE
Simkó Máté
2010
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Tóth Kristóf
2010
Nyíregyházi PLE
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Siba Dominik
2009
Százhalombattai Lövészklub
Szurgent Bence
2010
Keszthelyi Erdész LK
Herczeg Botond
2009
Keszthelyi Erdész LK
Szedlák Ádám
2010
Keszthelyi Erdész LK
Ilic Teodor
2009
KSI SE
Pető László ifj
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Sipos Máté Soma
2010
Nyíregyházi PLE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Hadzsi Szabolcs 2009 Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf 2009 Nyíregyházi PLE
Tóth Kristóf 2010 Nyíregyházi PLE
KSI SE
Gosztola Gergő 2010 KSI SE
Korondi Balázs 2009 KSI SE
Szakály Borisz 2009 KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pető László ifj 2009. Debreceni Lövészsuli SE 170,0 2 Ezüstjelvény
2 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 163,0 1 Bronzjelvény
3 Támba Kristóf 2009. Nyíregyházi PLE 162,0 1 Bronzjelvény
4 Tóth Kristóf 2010. Nyíregyházi PLE 153,0 0 -
5 Gosztola Gergő 2010. KSI SE 151,0 0 -
6 Szedlák Ádám 2010. Keszthelyi Erdész LK 151,0 0 -
7 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 149,0 0 -
8 Korondi Balázs 2009. KSI SE 147,0 1 -
9 Ladányi Bendegúz 2010. Nyíregyházi PLE 146,0 0 -
10 Szakály Borisz 2009. KSI SE 135,0 0 -
11 Ilic Teodor 2009. KSI SE 133,0 0 -
12 Pintér Ármin 2009. MATE-GEAC 120,0 1 -
13 Sipos Máté Soma 2010. Nyíregyházi PLE 107,0 0 -
14 Szurgent Bence 2010. Keszthelyi Erdész LK 97,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nyíregyházi PLE Nyír 464,0 1
2 KSI SE KSI S 433,0 1

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szőnyi Sarolta Izabella
2009
KSI SE
Mucsányi Csenge
2010
KSI SE
Hajzer Diána
2011
Nyíregyházi PLE
Milei Regina
2009
Százhalombattai Lövészklub
Torma Fruzsina
2009
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szőnyi Sarolta Izabella 2009. KSI SE 163,0 1 Ezüstjelvény
2 Milei Regina 2009. Százhalombattai Lövészklub 133,0 0 -
3 Hajzer Diána 2011. Nyíregyházi PLE 118,0 0 -
4 Torma Fruzsina 2009. KSI SE 117,0 1 -
5 Mucsányi Csenge 2010. KSI SE 101,0 0 -

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Holovecz Ákos
2009
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Marton Tamás
2010
UTE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Cavriani Marcello Bruno
2010
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Tóth Bajnai Brúnó Roland
2007
Kecskeméti Lövész SE
Csuka Bence
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Fodor Márton
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Kustyán Gergő István
2008
Komáromi VSE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Poncsák Zétény
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Gyurkó Zsombor
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Csapatok
PVSK "A"
Baksics Dániel 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
KVSE
Mlinkovics Máté 2008 Komáromi VSE
Poncsák Zétény 2008 Komáromi VSE
Povázsay János 2008 Komáromi VSE
Cél-Tudat SE
Csendes Dávid Zoltán 2007 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csuka Bence 2007 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
UTE
Fuglovics Armand 2007 UTE
Kertai Szabolcs 2007 UTE
Ivánka Csongor Csaba 2009 UTE
PVSK
Mészáros Bence 2010 Pécsi Vasutas Sportkör
Fodor Márton 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Gyurkó Zsombor 2009 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 396,0 31 Aranyjelvény
2 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 391,0 23 Aranyjelvény
3 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 379,0 16 Aranyjelvény
4 Fuglovics Armand 2007. UTE 379,0 12 Aranyjelvény
5 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 376,0 14 Aranyjelvény
6 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 374,0 14 Aranyjelvény
7 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 372,0 11 Aranyjelvény
8 Kertai Szabolcs 2007. UTE 371,0 15 Aranyjelvény
9 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 371,0 14 Aranyjelvény
10 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 369,0 11 Aranyjelvény
11 Steigervald Ádám 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 367,0 10 Aranyjelvény
12 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 364,0 11 Ezüstjelvény
13 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 363,0 11 Ezüstjelvény
14 Poncsák Zétény 2008. Komáromi VSE 355,0 8 Ezüstjelvény
15 Kustyán Gergő István 2008. Komáromi VSE 355,0 8 Ezüstjelvény
16 Tóth Bajnai Brúnó Roland 2007. Kecskeméti Lövész SE 355,0 6 Ezüstjelvény
17 Turóczi Zoltán 2008. Nyíregyházi PLE 353,0 6 Ezüstjelvény
18 Fodor Márton 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 352,0 7 Ezüstjelvény
19 Déri Ágoston 2007. Honvéd Kossuth LK 351,0 7 Ezüstjelvény
20 Benkő Áron 2009. UTE 331,0 3 Bronzjelvény
21 Mészáros Bence 2010. Pécsi Vasutas Sportkör 330,0 4 Bronzjelvény
22 Gyurkó Zsombor 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 323,0 5 Bronzjelvény
23 Leopold Zoltán 2009. UTE 310,0 2 -
24 Csuka Bence 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 171,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KVSE Komá 1 118,0 42
2 PVSK "A" Pécs 1 117,0 38
3 UTE UTE 1 114,0 38
4 PVSK Pécs 1 005,0 16
5 Cél-Tudat SE Cél- 946,0 47

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Szucsák Borbála
2007
MATE-GEAC
Szőke Natasa Szófia
2009
UTE
Imeli Virág Imola
2007
MATE-GEAC
Wiesner Csenge Zsófi
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Sipos Zita
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tamás Hanna
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lukács Flóra
2008
Nyíregyházi PLE
Márkus Napsugár
2008
Nyíregyházi PLE
Nagy-Partizer Emma
2007
Nyíregyházi PLE
Béres Kata
2007
APLE
Fehér Anna
2007
APLE
Képes Edua
2007
APLE
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Barakka-Hoffmann Zita
2008
Komáromi VSE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Mózes Ilona
2009
APLE
Csapatok
MATE-GEAC
Ferik Csilla 2008 MATE-GEAC
Szucsák Borbála 2007 MATE-GEAC
Imeli Virág Imola 2007 MATE-GEAC
PVSK "A"
Hegedüs Abigél 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata 2007 Pécsi Vasutas Sportkör
Cél-Tudat SE serdülő lány puska
Keresztesi Petra Inez 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
APLE
Béres Kata 2007 APLE
Fehér Anna 2007 APLE
Képes Edua 2007 APLE
KVSE
Andrássy Fruzsina 2008 Komáromi VSE
Barakka-Hoffmann Zita 2008 Komáromi VSE
Czemmel Sarolt 2008 Komáromi VSE
PVSK B
Wiesner Csenge Zsófi 2009 Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca 2009 Pécsi Vasutas Sportkör
Sipos Zita 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 390,0 22 Aranyjelvény
2 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 385,0 16 Aranyjelvény
3 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 380,0 19 Aranyjelvény
4 Fehér Anna 2007. APLE 378,0 15 Aranyjelvény
5 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 376,0 14 Aranyjelvény
6 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 376,0 13 Aranyjelvény
7 Képes Edua 2007. APLE 376,0 12 Aranyjelvény
8 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 373,0 15 Aranyjelvény
9 Barakka-Hoffmann Zita 2008. Komáromi VSE 371,0 13 Aranyjelvény
10 Szucsák Borbála 2007. MATE-GEAC 369,0 15 Aranyjelvény
11 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 364,0 12 Aranyjelvény
12 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 363,0 12 Aranyjelvény
13 Rácz Panka Angyal 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 363,0 9 Aranyjelvény
14 Andrássy Fruzsina 2008. Komáromi VSE 362,0 6 Aranyjelvény
15 Imeli Virág Imola 2007. MATE-GEAC 361,0 7 Aranyjelvény
16 Czemmel Sarolt 2008. Komáromi VSE 358,0 8 Ezüstjelvény
17 Szőke Natasa Szófia 2009. UTE 358,0 6 Ezüstjelvény
18 Tamás Hanna 2009. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 355,0 9 Ezüstjelvény
19 Sipos Zita 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 351,0 7 Ezüstjelvény
20 Wiesner Csenge Zsófi 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 343,0 3 Ezüstjelvény
21 Béres Kata 2007. APLE 342,0 4 Ezüstjelvény
22 Mózes Ilona 2009. APLE 340,0 7 Ezüstjelvény
23 Márkus Napsugár 2008. Nyíregyházi PLE 330,0 5 Bronzjelvény
24 Lukács Flóra 2008. Nyíregyházi PLE 328,0 1 Bronzjelvény
25 Nagy-Partizer Emma 2007. Nyíregyházi PLE 246,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 PVSK "A" Pécs 1 119,0 44
2 Cél-Tudat SE serdülő lány puska Cél- 1 117,0 43
3 MATE-GEAC MATE- 1 115,0 38
4 APLE APLE 1 096,0 31
5 KVSE Komá 1 091,0 27
6 PVSK B Pécs 1 070,0 24

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Holovecz Ákos
2009
MATE-GEAC
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Marton Tamás
2010
UTE
Gyurkó Zsombor
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Karácsony Karion
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Cavriani Marcello Bruno
2010
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Simkó Máté
2010
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Lendvai Domonkos
2010
Komáromi VSE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Hadzsi Szabolcs 2009 Nyíregyházi PLE
Simkó Máté 2010 Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf 2009 Nyíregyházi PLE
UTE
Ivánka Csongor Csaba 2009 UTE
Benkő Áron 2009 UTE
Leopold Zoltán 2009 UTE
PVSK
Gyurkó Zsombor 2009 Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence 2010 Pécsi Vasutas Sportkör
Karácsony Karion 2009 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Holovecz Ákos 2009. MATE-GEAC 184,0 4 Aranyjelvény
2 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 181,0 4 Aranyjelvény
3 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 173,0 2 Aranyjelvény
4 Mészáros Bence 2010. Pécsi Vasutas Sportkör 166,0 3 Aranyjelvény
5 Benkő Áron 2009. UTE 165,0 2 Aranyjelvény
6 Gyurkó Zsombor 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 155,0 1 Bronzjelvény
7 Leopold Zoltán 2009. UTE 147,0 1 Bronzjelvény
8 Karácsony Karion 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 127,0 0 -
9 Támba Kristóf 2009. Nyíregyházi PLE 120,0 0 -
10 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 117,0 0 -
11 Ladányi Bendegúz 2010. Nyíregyházi PLE 100,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 493,0 7
2 PVSK Pécs 448,0 4
3 Nyíregyházi PLE Nyír 237,0 0

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szőke Natasa Szófia
2009
UTE
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Friedrich Aliz
2011
Pécsi Vasutas Sportkör
Wiesner Csenge Zsófi
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Tamás Hanna
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Hajzer Diána
2011
Nyíregyházi PLE
Dombi Emma Vivien
2009
Komáromi VSE
Molnár Sára
2011
Komáromi VSE
Mózes Ilona
2009
APLE
Somogyi Dorina
2009
Komáromi VSE
Csapatok
KVSE
Dombi Emma Vivien 2009 Komáromi VSE
Molnár Sára 2011 Komáromi VSE
Somogyi Dorina 2009 Komáromi VSE
PVSK
Molnár Luca 2009 Pécsi Vasutas Sportkör
Friedrich Aliz 2011 Pécsi Vasutas Sportkör
Wiesner Csenge Zsófi 2009 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Sára 2011. Komáromi VSE 189,0 8 -
2 Tamás Hanna 2009. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 180,0 6 -
3 Dombi Emma Vivien 2009. Komáromi VSE 180,0 5 -
4 Szőke Natasa Szófia 2009. UTE 175,0 3 -
5 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 175,0 2 -
6 Wiesner Csenge Zsófi 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 168,0 1 -
7 Friedrich Aliz 2011. Pécsi Vasutas Sportkör 163,0 1 -
8 Somogyi Dorina 2009. Komáromi VSE 154,0 0 -
9 Mózes Ilona 2009. APLE 152,0 1 -
10 Hajzer Diána 2011. Nyíregyházi PLE 116,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KVSE Komá 523,0 13
2 PVSK Pécs 506,0 4