MESTERLÖVÉSZ - DELTA - CSEPEL Kupa I. forduló

Versenyengedély szám
264/B

MESTERLÖVÉSZ – DELTA - CSEPEL KUPA 2017. minősítő versenysorozat   VERSENYKIÍRÁS   


Verseny célja:                   Sportág népszerűsítése, minősítések megszerzése, sportbaráti kapcsolatok ápolása és szélesítése, versenyzési lehetőség biztosítása,

                                          valamint a Kupa elnyerése.   


Rendezők:                         Budapesti Mesterlövész Egyesület, Delta Combat LE., Csepel Lövész Egyesület, UTE.   

Szervezők:                        Tóth Zsolt, Pauliák László, Deme Zoltán, Kis Vígh Béla.     

Védnöke/i:  Gonda Zsolt a DCLE tiszteletbeli elnöke                                              

Helye:   1044 Budapest, Megyeri út 13., (UTE stadion főépület alagsora)  

Időpontja:      I.      2017. május 06. szombat  Csepel verseny  

                      II.     2017. szeptember 16. szombat Mesterlövész forduló

                      III.     2017. november 12. vasárnap Faragó Mihály emlékverseny (Delta forduló)    

Versenyszámok:    25m:  Sportpisztoly 10 pont

                                        Sportpisztoly 20 pont    

                                        Központi gyújtású pisztoly 10 pont

                                        Központi gyújtású pisztoly 20 pont

                             10m:  Légpuska 20 lövés

                                        Légpuska 40 lövés    

                                        Légpuska 60 lövés  

                                        Légpisztoly 20 lövés      

                                        Légpisztoly 40 lövés      

                                        Légpisztoly 60 lövés   

Résztvevők: Akik a versenyen beneveznek, azzal a megszorítással, hogy egyéni fegyvertartók, vagy bármely klub versenyzői és van érvényes orvosi igazolásuk,

                     továbbá kiskaliberű versenyszámnál 14, nagy kaliberű versenyszámnál a 18 életévét betöltötte, valamint MSSZ rajtengedéllyel rendelkezik.

Nevezés:      A helyszínen folyamatosan 8.30-14.00-ig, előnevezést is elfogadunk.

Díjazás:        Nemzetközi versenyszámokban:

                                Versenyszámonként I-III. helyezett oklevéldíjazás fordulóként és a kupában külön is, egyéniben és csapatban egyaránt.

                                 A kupaverseny végén I-III. helyezett oklevél és érem díjazásban részesül.

                                 Abban az esetben, ha a kupában, egy versenyszámban legalább 4 különböző versenyző nem indult el, a versenyző csak oklevelet vehet át.   

                     Szabadidős versenyszámokban:

                                Szabadidős versenyszámokban fordulónként I-III. helyezett oklevelet nyer, külön oklevéldíjazásban részesül a legidősebb, legfiatalabb,

                                legeredménytelenebb és a legjobb női induló is.

                                A kupaverseny végén I-III. helyezett oklevél és érem, valamint a kupagyőztesek kupadíjazásban részesülnek. 
 
 
                      Fordulóként összesen 3db különdíj kerül kisorsolásra minden induló között.

                      Díjat nyer a fentieken kívül az is aki az 1 fordulóban Sportpisztoly 20 löv. 164 köregységet, a 2 fordulóban Közp. gyújt. pisztoly 20 löv. 179 köregységet,

                      valamint a 3 fordulóban légpisztoly 20 löv. 180 köregységet lő meg, a díjakat csak a konkrét eredmény meglövése esetén osztjuk ki.

                      Különdíjazásban részesül a legidősebb a legifjabb és a legjobb női versenyzőtársak is, valamint a negatív rekorder is részesül egy "citrom" díjban.

                      (A csapatok eseti felajánlásból könyvdíjazásban részesülhetnek. A díjazás a felajánlások függvényében nőhet, a felsoroltak a minimumot jelentik.)

                     Díjkiosztás és eredményhirdetés a versenyek után kb. 30 perccel. Abban az esetben, ha a kupában, egy versenyszámban legalább 4 különböző

                     versenyző nem indult el, a versenyző csak oklevelet vehet át.

Óvás:           Minden a versennyel és az értékeléssel kapcsolatos kifogás, ebbe a tárgykörben tartozik. Díja 10 000 Ft , melyet  a verseny vezetőbírója, valamint a

                    rendezőség részéről az aktuális rendező klub részéről Pauliák László, Tóth Zsolt, vagy Deme Zoltán bírál el.

                    Az óvás díja annak elfogadása esetén visszajár.    

Versenyrendezési  hozzájárulás:            

                    Minden versenyszámban és csapatnevezésnél: 2700 Ft/versenyszám  

Egyebek:      A verseny az érvényben lévő Sportlövészet szabályai (MSSZ) szerint zajlik.  

Lőidő:           10m               20 lövés:  30 perc;         40 lövés: 1 óra 15 perc;          60 lövés: 1 óra 45 perc

                     25m:              20 lövés: 25 perc ( 5 perc próba, 20 perc érték )

                                           10 lövés 15 perc ( 5 perc próba, 10 perc érték )    

Lőlap:          10m:            légpuska:     20: 2 próba, 4 értékelt tábla              

                                                            40: 4 próba, 20 értékelt tábla

                                                            60: 4 próba, 30 értékelt tábla 

                                       légpisztoly:     20: 2 próba, 4 értékelt tábla              

                                                             40: 4 próba, 20 értékelt tábla              

                                                            60: 4 próba, 30 értékelt tábla      

                       25m:        1 próba, 1 értékelt céltábla      

Értékelés:           40-60 lövéses versenyszámokban a nemek külön, szabadidős versenyszámokban egyben lesznek rangsorolva. A kupa értékelése a legjobb három

                           elért eredmény alapján.  

A hivatalos versenyszámokon túl minden fordulóban megrendezésre kerül egy szöglövő verseny is a 10 méteres pályán, amelyen korlátlan számban lehet nevezni

bárkinek. A legjobb köregységet elért lövő a nevezési díjak 60 %-át kapja meg. A nevezés alkalmanként 1 db, zártirányzékú légpuska lőlap megvásárlásával és 500

Ft. nevezési díj megtérítésével történik, lőni kizárólag a megvásárolt lőlapra és az általunk biztosított légpisztollyal lehet. Sok szerencsét mindenkinek!   

Tisztelettel kérjük a Magyar Sportlövő Szövetség bírói bizottságát, Kis Vígh Béla, Kovács Lajos, Lukács (Sebiány) Györgyi, Ásztai Márta, valamint Kretskó Anikó és

Demeter Sándor versenybírók küldésére.  

A verseny ideje alatt BÜFÉ várja a résztvevőket. Érdeklődni lehet a commodus69@gmail.com email-címen és a 06-209-246-639 telefonszámon Pauliák Lászlónál,

vagy a zsolt.toth.56@gmail.com email-címen és a 06-20-5-558-156 telefonszámon Tóth Zsoltnál, vagy Kis Vígh Bélánál a kvb58@index.hu email-címen és a 06-30-

2-038-459 telefonszámon.  

Eredményes jó hangulatú versenyzést, jó eredményeket és kellemes szórakozást kívánnak a rendezők.   


Budapest, 2017.02.24.                                                                                                                                                              Rendezőség  

A verseny szervezője
Csepel LE
A verseny helyszíne
1044 Budapest, Megyeri út 13. (UTE stadion főépület alagsora)
A verseny kezdete
2017-05-06
A verseny vége
2017-05-06
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2700 ,-Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 90,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Jamrik Péter
1952
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Juhász Péter János dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kocziha Tibor
1954
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kosznai Réka
1984
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Marinovszky Zsolt
1972
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Székely Sándor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Deme Zoltán
1981
Csepel LE
Kékesi Gabriella
1988
Csepel LE
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Csiszár Albert
1953
Delta Combat LE
Kagermanov Nurutgyin Kazimagomedovics
1979
Delta Combat LE
Lantos Péter
1947
Delta Combat LE
Pauliák László Pál
1969
Delta Combat LE
Sütő Zoltán
1978
UTE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 191,0 I. osztály
2 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 188,0 I. osztály
3 Juhász Péter dr 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 186,0 I. osztály
4 Kékesi Gabriella 1988. Csepel LE 183,0 I. osztály
5 Sütő Zoltán 1978. Pontlövész SE 179,0 5 I. osztály
6 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 179,0 4 I. osztály
7 Kosznai Réka 1984. Budapesti Mesterlövész Egyesület 175,0 I. osztály
8 Szőnyi Mónika 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 174,0 I. osztály
9 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 173,0 I. osztály
10 Szurdoki Mihály 1958. Budapesti Mesterlövész Egyesület 172,0 I. osztály
11 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 165,0 I. osztály
12 Deme Zoltán 1981. Csepel LE 153,0 I. osztály
13 Pauliák László 1969. Delta Combat LE 152,0 I. osztály
14 Csiszár Albert 1953. Delta Combat LE 151,0 I. osztály
15 Lantos Péter 1947. Delta Combat LE 150,0 I. osztály
16 Kagermanov Nurutgyin Kazimagomedovics 1979. Delta Combat LE 134,0 II. osztály
17 Székely Sándor 1959. Budapesti Mesterlövész Egyesület 131,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Kagermanov Nurutgyin Kazimagomedovics
1979
Delta Combat LE
Marinovszky Zsolt
1972
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 89,0 I. osztály
2 Marinovszky Zsolt 1972. Budapesti Mesterlövész Egyesület 76,0 I. osztály
3 Kagermanov Nurutgyin Kazimagomedovics 1979. Delta Combat LE 75,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Jamrik Péter
1952
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Juhász Péter János dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kocziha Tibor
1954
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kosznai Réka
1984
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Marinovszky Zsolt
1972
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Székely Sándor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Lepsényi Gábor
1945
Delta Combat LE
Kotsis Levente
1979
Delta Combat LE
Pauliák László Pál
1969
Delta Combat LE
Lantos Péter
1947
Delta Combat LE
Csiszár Albert
1953
Delta Combat LE
Kökösy Gábor
1984
Delta Combat LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Sütő Zoltán
1978
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juhász Péter dr 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 192,0 I. osztály
2 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 182,0 I. osztály
3 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 181,0 I. osztály
4 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 180,0 I. osztály
5 Lepsényi Gábor 1945. Delta Combat LE 178,0 I. osztály
6 Kosznai Réka 1984. Budapesti Mesterlövész Egyesület 173,0 I. osztály
7 Sütő Zoltán 1978. Pontlövész SE 171,0 I. osztály
8 Szurdoki Mihály 1958. Budapesti Mesterlövész Egyesület 163,0 I. osztály
9 Kotsis Levente 1979. Delta Combat LE 160,0 I. osztály
10 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 158,0 I. osztály
11 Pauliák László 1969. Delta Combat LE 152,0 I. osztály
12 Lantos Péter 1947. Delta Combat LE 150,0 I. osztály
13 Csiszár Albert 1953. Delta Combat LE 147,0 II. osztály
14 Székely Sándor 1959. Budapesti Mesterlövész Egyesület 138,0 II. osztály
15 Kökösy Gábor 1984. Delta Combat LE 132,0 II. osztály
16 Kocziha Tibor 1954. Budapesti Mesterlövész Egyesület 120,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpuska 40 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpisztoly 40 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpisztoly 40 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE

10m Légpuska 40 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek